Перейти до вмісту

Вагітні. Соромитесь чи гордитесь?

Повідомлень в темі: 157

#101 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 25.05.2009 – 19:24

Перегляд дописуDana (25.05.2009 19:31) писав:

Ну від токсикозу ви цим не спасетесь,
Спасалася. Мутило, коли не їла вчасно. Жодного разу з унітазом не обіймалася. :rolleyes:

та й розтяжки, то генетична особливість шкіри
:D Є трохи на бедрах. Такі ж були і раніше, коли худнула, потім проходили. Нічого особливого, коротше.

А якщо двійня чи трійня, уявіть, яке навантаження на організм жінки, на її хребет, на нирки , та на все, виносити таку вагу, і стільки рідини перекачати, стільки ресурсу виробити. Принаймні те, що не молодіють жінки то це точно :)
Ну, +12 тире 15 кг за весь період, які потім залишаться в пологовому будинку.... а двійні, і, тим паче, трійні, то не таке часте явище. (Не знайшла статистику, буду голословною.:))
Для зменшення навантаження на спину існують бандажі, гімнастика. Про навантаження на внутрішні органи, я вже сказала. Слідкуйте за здоров"ям, і все буде ок.) Бо вагітність природний процес ;), і жінку не зістарить.:)
  • 0

#102 Dana

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 475 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.05.2009 – 19:28

Перегляд дописуyushchenko (25.05.2009 19:21) писав:

А цікаво, якщо жінка до 30-и ніразу не буде вагітною, наскільки молодо вона виглядатиме? Вагітність в дітородному віці є необхідною для здоров'я самої ж жінки. І неправда, що не омолоджує, бо бачу це кожен день, репортаж так сказать, з місця подій. Ги-ги.
Ну наскільки молодо , то залежить від її генетичних задатків і способу життя який вона веде. А як саме омолоджує цікаво у фізичному плані? Ну наприклад зморшки зникають якщо вони були, все залежить від віку в якому народила(ну це можливо якщо поравитись на на десяток кілограм) , як саме молодіє?
  • 0

#103 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 25.05.2009 – 19:28

Перегляд дописуDana (25.05.2009 19:22) писав:

Чудово, але мить на світлині нічого не каже, та й рік після пологів достатньо часу щоб відійти, . І досить делікатна і болісна тема як розтяжки на тілі у жінок, наврядчи б ви їх змоглиб побачити якби вони були, а якщо їх не має то тоді прекрасно.
Так ніхто ж не говорить про останні місяці вагітності, коли і живіт великий, і тяжко ходити, там дійсно вже , напевно не до краси. Хоча, це спорне питання також.
А розтяжки то не болісна тема фізично, скоріш психологічно, і в цьому питанні багато чого залежить від чоловіка.

Повідомлення відредагував yushchenko: 25.05.2009 – 19:49

• 0

#104 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 25.05.2009 – 19:33

Перегляд дописуDana (25.05.2009 20:22) писав:

Чудово, але мить на світлині нічого не каже, та й рік після пологів достатньо часу щоб відійти, . І досить делікатна і болісна тема як розтяжки на тілі у жінок, наврядчи б ви їх змоглиб побачити якби вони були, а якщо їх не має то тоді прекрасно.
Якщо все залагоджується зрештою, то в чому біда? А то так виглядає, наче нежить - це страшне! Соплі там, і решта такого... острах! Або отруєння! Справжнє!! Мнясом!! Токсикоз вагітності "відпочиває"!
  • 0

#105 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 25.05.2009 – 19:33

Перегляд дописуDana (25.05.2009 19:28) писав:

Ну наскільки молодо , то залежить від її генетичних задатків і способу життя який вона веде. А як саме омолоджує цікаво у фізичному плані? Ну наприклад зморшки зникають якщо вони були, все залежить від віку в якому народила(ну це можливо якщо поравитись на на десяток кілограм) , як саме молодіє?
Ну про це вже писав трохи тут.

Зморшки напевно не зникають, проте жінка стає лагіднішою, веселішою, прикольнішою. Це помічаю не тільки я , а всі мої друзі. То ж не брешуть?

Повідомлення відредагував yushchenko: 25.05.2009 – 19:37

• 0

#106 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 25.05.2009 – 19:39

Перегляд дописуyushchenko (25.05.2009 20:28) писав:

Так ніхто ж не говорить про останні місяці вагітності, коли і живіт великий, і тяжко ходити, там дійсно вже , напевно не до краси. Хоча, це спорне питання також.
Так світлина останнього місяця й була, до речі.
  • 0

#107 Dana

Писар

• Користувачі
  • 475 повідомлень

Відправлено 25.05.2009 – 21:30

Перегляд дописуzav (25.05.2009 19:33) писав:

Токсикоз вагітності "відпочиває"!
Ну токсикоз токсикозу рознь, є такі токсикози що жінка нічого не може їсти і її вивертає багато раз на день, тоді доходить до госпіталізації, бо йде загроза і жінці і життю дитини.
  • 0

#108 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.05.2009 – 21:37

Перегляд допису=MAVKA= (24.05.2009 19:50) писав:

Вчора потрапила на зустріч випускників нашого потоку в універі. Святкували 3 роки закінчення. Одна однокурсниця мала пречудовий вигляд, була з животиком. От є щось в тому станові таке, що відрізняє від інших. Її очі світилися, в універі вона була сірою непомітною мишкою, вчора це була надзвичайно симпатична жінка, мала такий шарм, він нї відходили флюїди. В усіх розмовах вона вживала "ми", і це надавало їй задоринки в розповідях.
Вчора прийшла додому під таким позитивним враженням від тієї вагітної дівчинки, що самій захоілося такого ж стану))))
Так в чому чи в кому проблєма :rolleyes: ?
  • 0

#109 Dana

Писар

• Користувачі
  • 475 повідомлень

Відправлено 25.05.2009 – 21:42

Перегляд дописуyushchenko (25.05.2009 19:33) писав:

Ну про це вже писав трохи тут.

Зморшки напевно не зникають, проте жінка стає лагіднішою, веселішою, прикольнішою. Це помічаю не тільки я , а всі мої друзі. То ж не брешуть?
Ну тоді варто казати , що змінюється в кращу сторону психоемоційний стан, а я кажу про фізичне омолодження, і що саме про нього існує міф. Тут така справа, що в кожної жінки вагітність проходить по своєму, є так як пишете ви, а є навпаки жінка стає роздратованою, нервовою, перепади в настрої - то плаче то сміється, та ще й коли фізіологічні проблеми, є випадки коли жінка пів а то і всю вагітність лежить у лікарні на "збережені" під крапельницею і і з щоденими уколами то взагалі важко, тому не будемо узагальнювати. В наш час виносити дитину для багатьох жінок є сравді "вчинком".
  • 0

#110 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 25.05.2009 – 22:23

Перегляд дописуDana (25.05.2009 21:42) писав:

Ну тоді варто казати , що змінюється в кращу сторону психоемоційний стан, а я кажу про фізичне омолодження, і що саме про нього існує міф. Тут така справа, що в кожної жінки вагітність проходить по своєму, є так як пишете ви, а є навпаки жінка стає роздратованою, нервовою, перепади в настрої - то плаче то сміється, та ще й коли фізіологічні проблеми, є випадки коли жінка пів а то і всю вагітність лежить у лікарні на "збережені" під крапельницею і і з щоденими уколами то взагалі важко, тому не будемо узагальнювати. В наш час виносити дитину для багатьох жінок є сравді "вчинком".
На мою думку, психоемоційний стан має неабиякий вплив на фізичний.

Власне, давайте не узагальнувати. "Для багатьох жінок" не означає для всіх, і навіть для більшості.
  • 0

#111 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 25.05.2009 – 22:23

Dana (25.05.2009 22:30) писав:

Ну токсикоз токсикозу рознь, є такі токсикози що жінка нічого не може їсти і її вивертає багато раз на день, тоді доходить до госпіталізації, бо йде загроза і жінці і життю дитини.
Як наголошувалося вище, більшість негараздів від недогляду за власним здоров'ям, хіба залишок має генетичне походження, але це радше вийнятки.
  • 0

#112 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 26.05.2009 – 00:16

Гарне питання в назві теми. Я вагітними не горджусь, я їх соромлюсь.
  • 0

#113 гелена

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:львів

Відправлено 14.06.2009 – 14:22

Фабрегас (23.05.2009 12:01) писав:

наважилась на це і 9 місяців мучиться заради того щоб принести на світ нове життя.

вай, як страшно бути вагітною B) прямо "наважилася" і "мучилася" :gryzin:
а я і не помітила - нічим не мучилася, хіба 2 ост. міс. було злегка дискомфортно, а загалом - цікаво було і приємно :D
  • 0

#114 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 14.06.2009 – 21:36

гелена (14.06.2009 15:22) писав:

вай, як страшно бути вагітною B) прямо "наважилася" і "мучилася" :gryzin:
а я і не помітила - нічим не мучилася, хіба 2 ост. міс. було злегка дискомфортно, а загалом - цікаво було і приємно :D
Ну я собі так думав, раз ви кажете що все легко, значить все легко))) Повірю вам
  • 0

#115 гелена

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:львів

Відправлено 14.06.2009 – 23:41

Фабрегас (14.06.2009 22:36) писав:

Ну я собі так думав, раз ви кажете що все легко, значить все легко))) Повірю вам
правильно, мені можна вірити :gryzin:
  • 0

#116 Гість_tevrof_*

• Гості

Відправлено 15.06.2009 – 21:48

е все, що природне - має виглядати гарно. Не все, що природне - має бути легким. Цей період для жіночого організму - важкий і ризикований. Це велике випробування для нього. Ліпити балачки про якусь чарівність вигляду - "западні вєянія", не всі з яких відрізняються розумністю
<censored>

zav: зауваження без занесення за порушення пукнту 2.8.

Повідомлення відредагував zav: 15.06.2009 – 21:56

• 0

#117 Владлена

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 17.11.2009 – 12:27

вагітність -це прекрасно, і нема чого тут соромитись, мені здається що вагітна жінка дуже красива , я з легким сумом згадую свою вагітність то було 7 років назад, і було чудово, хоч і були деякі ньюанси (наприклад сильний токсікоз)
  • 0

#118 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 17.11.2009 – 12:51

До речі про зовнішній вигляд. :) Є вагітні як сонечка, відчуття ніби світиться з середини уся і гарненько одягнута, і зачіска, і акуратність, а є - не дуже приємні: зла і вічно роздратовано-плачуща, якась уся така манірна, на голові хто зна шо, і оці лосіни з водолазками облягаючими ....о..а ше коли ноги не миті - то взагалі
  • 0

#119 Владлена

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 17.11.2009 – 13:13

згідна з Ластiвочкою, з приводу зовнішнього вигляду, він на сам перед щей залежить від внутрішнього стану , якщо ти кохана та кохаєш і дитинка твоя бажана, тоді будеш ходить і світитись, але буває нажаль і навпаки
  • 0

#120 Котяра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 17.11.2009 – 13:22

:) як цього можна соромитись? :) я в цьому не тямлю, але гадаю, що це круто
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1