Перейти до вмісту

Подружні пари які живуть з батьками

Повідомлень в темі: 97

#81 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1002 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 13.11.2009 – 17:23

Перегляд допису-=VJ=- (13.11.2009 17:18) писав:

Нічого - лиш довели, що в лісі людина без підготовки Рембо може прожити з цим набором - скільки там? - часу.
Коли зустрінетесь з людиною, яка буде Вам доводити, що в лісі нема чого робити без намета, мішка харчів і джипа - зрозумієте мене.

Ну от, виявляється і так можна.

Нормальне життя на голову не падає - його треба самому собі створити. А якщо падає - то відповідно гріш йому ціна від тих, кому воно впало.
Звісно, якщо хочеться просто тихцем узаконено трахатися через стінку від батька з матір"ю, хворої бабці і двох молодших братів, вважаючи це нормальним життям, аби лиш можна було нажертися від пуза бабусиних котлет - то теж вибір. Тільки це не моя сторона дороги.

Такі люди просто доводять мені, що вони замалі, щоб відірватися від мамкиної спідниці з ризиком утворення дещо незручних для себе проблем. Така собі "гра в лікаря" для великовікових дитсадківців - і не більше.
Де я написала, що без підготовки?

Та можна в принципі і шкіряне взуття зварити і з"їсти хто ж сперечається. можна і так.

А з цього всього напрошується висновок, чи не вважаєте ви, що краще спочатку влаштувати своє життя, а потім вже думати про заміжжя? (питаю без ніякого підтексту. реально цікаво)
  • 0

#82 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 13.11.2009 – 17:26

Перегляд дописуЛасочка:) (13.11.2009 17:23) писав:

чи не вважаєте ви, що краще спочатку влаштувати своє життя, а потім вже думати про заміжжя? (питаю без ніякого підтексту. реально цікаво)

Я також без всякого підтексту, бо реально цікаво, запитаю - Ви взагалі не читали мої дописи в цій темі, чи свідомо їх ігнорували?
  • 0

#83 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 13.11.2009 – 17:28

Перегляд допису-=VJ=- (13.11.2009 17:26) писав:

Я також без всякого підтексту, бо реально цікаво, запитаю - Ви взагалі не читали мої дописи в цій темі, чи свідомо їх ігнорували?

Не читала B) крім того вони у вас завжди такі довгі :unsure:
  • 0

#84 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 13.11.2009 – 17:29

Прочитала тему і все б так нічого...але...
пане Віджею, скажіть в якому магазині чи гуртовні ви закупляєтся і я буду їздити по закупи туди.
Масло Селянское Щодня 72,5% 200г 6.93 20.79 - масло за 7 грн не знаю де ше таке знайшли але зараз навіть на Тернопільщині за такі гроші нормального масла не купиш - спред максимум.
Молоко пастеризоване 2.5% Вита 1л х16 3.53 35.30 - от молоко то взагалі..купую в селян 1,5 літри за 5 грн (то в селі, де багато хто має власну корову), а в магазині літра молока коштує 6.20 грн
Сметана 15% стакан Біла лінія 200г х12 2.99 11.96 сметана по 3 грн? може я не розібралася у ваших цифрах, але так я це бачу. в нас по 5-6 грн мінімум магазинна і домашня сепараторна 15 грн літра
Сыр Моцарелла Paolo 280г 24.08 24.08 - моцарелли не їла
Сыр кисломолочный Галактон 5% 130г 4.39 17.56 - по 10 грн на лавочці за 1 кг
Фарш говяжий 32.46 32.46- не купуємо
Гуляш яловичий Ніжний 39.96 39.96- по 40-50 грн за кг, може й більше (самі купуємо чвертку і морозимо в морозильній камері)
Крупа гречана Добра міра 400г х20 3.34 6.68 - крупа гречана мінімум 5 грн
Масло подсолнечное Олейна 1л 10.91 10.91 - олія тепер по 12 грн. то в нас.

Побутова хімія:

Засіб д/посуду Лимон Фуршет 500мл х15 3.35 6.70 тоже шось задешево
Порошок д/ручн.прання Сарма 400г 5.84 17.52 скільки порошок? задешево. навіть дуже
Прокладки Kotex Deo Breathable 20шт 8.67 8.67 - отут в мене ступор. То ж щоденні прокладки...і то задешево. Котекс вартує мінімум 12 грн. При тому, що нещоденні Олвейс вартують 12 грн.

то ціни не київські, а тернопільські чи то сільські. Та мені шо, дай Доле, щоб всі могли купити товари за такими цінами чи й нижчими, тоді дійсно можливо можна було б вкластися.
І ще ви забули про шоколад - річ незамінна для кожного (хіба хто не любить)
А вартість комунальних послуг, телефонних рахунків? Чи то 2000 грн вартує квартира одразу ж з комунальними послугами?
А якщо жінка ходить в спідниці, то додайте вартість капронок, які так часто рвуться і одних на місяць точно не вистачить.
Таких "дрібничок" можна згадати ще багато, але на які йдуть гроші.

Скажу таке, в нас в селі, де ще є власні продукти за 3000 грн в місяць ще можна було б прожити. Так більшість і живе, виховує дітей, але не сплачує за хату, бо то вже їхнє, від батьків чи з батьками живуть.
В Україні купити власну хату для молодої сім"ї практично не можливо.
Тому більшість живе з батьками, або в хатах залишених бабусями\дідусями.
Те, що ви описали вище - нереально, як на мене. Але якшо Вам дійсно вдалося вижити за такі гроші, то велика вам честь за це. Але не всі такі, в кожного різні потреби.

Жити звісно, що хочеться окремо від батьків, але реальність вказує на інше. І це не завжди ознака "сидіння на шиї".

Повідомлення відредагував Amili: 13.11.2009 – 17:32

• 0

#85 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.11.2009 – 17:43

Перегляд дописуAmili (13.11.2009 17:29) писав:

пане Віджею, скажіть в якому магазині чи гуртовні ви закупляєтся і я буду їздити по закупи туди.

http://www.furshet.ua/

Користуйтесь на здоров"я, мені не шкода. Зауважте, що коли замовите це все одразу - доставлять додому безкоштовно.
Є, до речі, ще дешевші супермаркети - але їх в мережі нема.

спред максимум.
І ще ви забули про шоколад - річ незамінна для кожного (хіба хто не любить)

Може червоної ікри ще бажаєте?

отут в мене ступор. То ж щоденні прокладки...

Ну то вибачайте - це не моя спеціалізація. Лінк у Вас є - виберіть будь-які інші.

А вартість комунальних послуг, телефонних рахунків? Чи то 2000 грн вартує квартира одразу ж з комунальними послугами?

Деякі квартири можна знайти і такі - якщо не будете перебирати виглядом сходового майданчика.

А якщо жінка ходить в спідниці, то додайте вартість капронок, які так часто рвуться і одних на місяць точно не вистачить.

Хай чоловік заробляє більше, в чому проблема?

В Україні купити власну хату для молодої сім"ї практично не можливо.

Перебільшуєте. Вкотре.

Те, що ви описали вище - нереально, як на мене.

То лише так здається тим, хто не пробував.

Жити звісно, що хочеться окремо від батьків, але реальність вказує на інше.

Реальність така, як люди того хочуть.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 13.11.2009 – 17:44

• 0

#86 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 13.11.2009 – 19:24

Перегляд дописуГетьман (13.11.2009 16:37) писав:

Якщо серйозно, скажу, що описаних вами запасів їжі мені самому ледь вистачить протягом місяця. Коли я починав жити, то ледь з голоду не вив. Витрачав я тоді, до речі, на їжу 300-400 гривень у місяць. Це було 3 роки тому. Детально не розпишу, але на початках - то було молоко (найдешевше, тоді я з родичами не розмовляв, ібо посварився вельми, тож халявного молока не мав) з батоном тричі на день. Загалом виходило приблизно 300 гривень (3,7*90=333). Різноманітності не виходило, ібо вчився, працював і мав (і маю) психостатеві проблеми на рахунок кухні, готувати особливо зараз також не вмію. Ви ж хочете при теперішніх цінах годувати двох людей цим набором. Експерименту вам проводити казати не буду, але все ж...
Як на мене одного, то менюха ващє апупєть. До неї і вітамінів то дуже не треба, хіба С, "для профілактики". Як на двох, також така нічого. Можливо кілька продуктів замінити. Хоча я оріентуюся на конкретних людей.
Харчування типу "батон з майонезом" є надзвичайно не вигідним економічно, ну і для організму, варити каші і супи значно корисніше і приємніше і дешевше, якщо панічний страх перед кухнею - Вам в тому хз хто винен. :unsure:

Думаю треба створити окрему тему "Бютжет молодої сім'ї", чи якось так.
  • 0

#87 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.11.2009 – 19:34

Перегляд дописуЛасочка:) (13.11.2009 17:28) писав:

Не читала B) крім того вони у вас завжди такі довгі :unsure:

Помітно.
Добре, даю лінки на дописи, де була відповідь на Ваше питання - про це я писав перший раз тут, а другий раз тут

Якщо вже буде така ласка, скажете мені, чи настільки вони довгі, як Ви написали.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 13.11.2009 – 19:36

• 0

#88 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 17.11.2009 – 13:55

Хочеться підтримати Віджея та запитати у пань: А хіба Ваші батьки не захочуть Вам придбати одяг чи оплатити у рік хоч за один місяць житло і т.і.? Тим паче, як правило, вони заробляють куди більше, мають більші надбання, кваліфікацію, ніж молоді люди, що тільки починають кар'єру. А є ще бабусі і дідусі. І прохання - не розказуйте жахи, мовляв, батькам треба теж допомагати, татові треба на операцію, се та то, та інші нюанси... (в такому випадку треба йти шляхом Януковича, тільки міліції не потрапляти в руки. О, Ахметов чи Юля Тимошенко - то буде кращий приклад, займайтесь шахрайством, Моргани теж так робили :) ). БАТЬКИ ПОВИННІ ДОПОМАГАТИ ДІТЯМ СТАТИ НА НОГИ. Інакше я б, напр., і знати їх не хотів.
Не Ви напросилися на світ - це вони Вас собі вискакали! :)

Повідомлення відредагував Власюк: 17.11.2009 – 13:57

• 0

#89 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.11.2009 – 14:09

Перегляд дописуВласюк (17.11.2009 13:55) писав:

Хочеться підтримати Віджея та запитати у пань: А хіба Ваші батьки не захочуть Вам придбати одяг чи оплатити у рік хоч за один місяць житло і т.і.? Тим паче, як правило, вони заробляють куди більше, мають більші надбання, кваліфікацію, ніж молоді люди, що тільки починають кар'єру. А є ще бабусі і дідусі. І прохання - не розказуйте жахи, мовляв, батькам треба теж допомагати, татові треба на операцію, се та то, та інші нюанси... (в такому випадку треба йти шляхом Януковича, тільки міліції не потрапляти в руки. О, Ахметов чи Юля Тимошенко - то буде кращий приклад, займайтесь шахрайством, Моргани теж так робили :) ). БАТЬКИ ПОВИННІ ДОПОМАГАТИ ДІТЯМ СТАТИ НА НОГИ. Інакше я б, напр., і знати їх не хотів.

А хіба пан Віджей десь говорив про допомогу батьків? Він, власне, обговорює варіант, як стати на ноги окремо від батьків, не сподіваючись на їхню допомогу.
  • 0

#90 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.11.2009 – 16:55

Перегляд дописуВласюк (17.11.2009 13:55) писав:

БАТЬКИ ПОВИННІ ДОПОМАГАТИ ДІТЯМ СТАТИ НА НОГИ. Інакше я б, напр., і знати їх не хотів.
Батьки повинні до повноліття дітей, а після повноліття повинні вже самі діти - четайте законъ.
  • 0

#91 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 17.11.2009 – 17:00

Перегляд дописуzav (17.11.2009 16:55) писав:

Батьки повинні до повноліття дітей, а після повноліття повинні вже самі діти - четайте законъ.

Угу, згідна. Можуть, але не повинні. Взагалі між дорослими людьми ніхто нікому нічого не винен.
  • 0

#92 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 17.11.2009 – 20:58

Віджей просто яскраво, з повними викладками, змалював, наскільки нікчемним буде життя без підтримки батьків. :) А в принципі жити окремо - можливо. Ми з чоловіком спочатку жили з моїми батьками, але чоловікові то було не до шмиги, почував він себе в чужій сім'ї трохи незручно, не то щоби його якось притісняли, просто він хотів незалежно "ходити в трусах чи без трусів", як хтось тут написав, у своїй хаті... То й поїхав на рік в США, де працював нелегально, заробив на трикімнатну квартиру (по вул. Бандери), яка у 1997 році коштувала 17 тисяч зелених. І все одно батьки допомагали з ремонтом, дали домашнє начиння, меблі (моє придане), допомагають і до сьогодні. Бабусі-дідусі з села дають яблука, молоко, цибулю, часник... Дітям купують гостинці.
батьки допомогли придбати машину Шевролє Лачетті (мій батько зараз в Анлії). А при наших заробітках - то був би жах.

Це добре Вам молодим тепер планувати. А уявіть собі при Кучмі в 90-і - хочуть зарплату дадуть (180 грн), хочуть - дадуть половину, схочуть - 60 грн, а схочуть - 27 грн. Вісім місяців заборгованості по зарплаті - це здохнути можна було без підтримки родини. А тепер знаходяться мудрагелі - чим вам Кучма завинив.Уявіть, напр., що у 2008 Зав би скоїв злочин, а у 2009 - ні, то хіба Зав не повинен би відповісти за злочин попереднього періоду? Те саме з кучмою. От як тоді було вижити, сім'ї створити, дітей народжувати! Чи дивно, що к-сть населення України зменшилася на 6млн.
Вихід бачу такий - або жити при підтримці РОДини, або тікати закордон. Молодих олігархічна мафія розчавить, як курчат.

Повідомлення відредагував Родослава09: 17.11.2009 – 20:58

• 0

#93 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 17.11.2009 – 21:14

Перегляд дописуРодослава09 (17.11.2009 20:58) писав:

Віджей просто яскраво, з повними викладками, змалював, наскільки нікчемним буде життя без підтримки батьків.

Як на мене, пан Віджей намагався показати якраз не НІКЧЕМНІСТЬ, а МОЖЛИВІСТЬ такого життя, оскільки він виступає за повну самостійність молодих людей, які вирішили стати подружжям. І метою його дописів є показати, що якщо люди мають якусь більш-менш пристойну початкову зарплату для того, щоб бодай вирахувавши все до копійки могти звести кінці з кінцями, то сім'ю створювати можуть, якщо ж ні - то треба ще розвиватися самостійно, а не створювати собі й іншій людині проблеми будівництвом спільного життя, не маючи на чому таке прагнення базувати. Якщо щось не так зрозуміла, то нехай пан Віджей мене виправить)

Але особисто я з Вами погоджуюся, що без підтримки насправді дуже важко, і більшість людей таки вимушені її від батьків приймати (хоч не знаю, наскільки тут слово "вимушені" є правильним, бо багато батьків мають і можливість, і бажання своїм дітям допомагати). І на відміну від пана Віджея я не вважаю, що молода сім'я має абсолютно відмовитися від батьківської підтримки, особливо якщо батьки її пропонують щиро. Інші справа, коли стосунки з батьками зіпсуті, але то ситуація радше з розряду менш частотних.
  • 0

#94 Бажана

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 14.12.2009 – 18:34

З батьками подружній парі жити нічого, особливо якщо є мета жити тихо, мирно. Окремо і тільки окремо. Краще керуватись принципом - менше бачиш, краще спиш!
  • 0

#95 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 14.12.2009 – 18:39

Перегляд дописуРодослава09 (17.11.2009 20:58) писав:

Це добре Вам молодим тепер планувати.
та не кажіть, <censored> просто.
мацюпусінька однокімнатна квартира десь в стрьомному районі без метро і цивілізації - від 50 тищ баксів.
тому й живуть з батьками та чекають коли спадщину отримають.

zav: сувора догана без занесення за порушення п. 2.2.2.

Повідомлення відредагував zav: 15.12.2009 – 09:57

• 0

#96 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.12.2009 – 10:48

Перегляд дописуTwinkle (17.11.2009 21:14) писав:

Але особисто я з Вами погоджуюся, що без підтримки насправді дуже важко

А де не важко?
Проте в США побутує принцип "Я дав тобі життя і освіту, все інше - твої проблеми", і там дитина в повноліття, як правило, отримує копняка, якщо раніше сама не додумалася піти на свої заробітки, і йде годуватись сама, а з тих, хто не йде, сміються в сімейних комедіях.
І мені особисто той принцип подобається. Не бачу у нас в країні нічого такого надважкого, щоб не можна було побудувати собі життя самостійно - хіба що окрім бажання лінуватися і триматися до старості за батьківські штани та материнську спідницю.
  • 0

#97 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.01.2010 – 13:20

Перегляд допису-=VJ=- (16.12.2009 10:48) писав:

А де не важко?
Проте в США побутує принцип "Я дав тобі життя і освіту, все інше - твої проблеми", і там дитина в повноліття, як правило, отримує копняка, якщо раніше сама не додумалася піти на свої заробітки, і йде годуватись сама, а з тих, хто не йде, сміються в сімейних комедіях.
І мені особисто той принцип подобається. Не бачу у нас в країні нічого такого надважкого, щоб не можна було побудувати собі життя самостійно - хіба що окрім бажання лінуватися і триматися до старості за батьківські штани та материнську спідницю.

Думаю не варта рівняти США та Україну.а особливо за рівнем соціального захисту.
А з іншими вашими словами погоджуюсь,адже знаю багато випадків.коли кохані дітки сідають на шию батькам і перетискають кисень так,що батьки в шоці.Можна і окремо прожити непогано,просто треба працювати і не надіятись тільки на батьківську допомогу.Хоча і відмовлятись від неї теж нерозумно,батьки ж роблять це щиро,якщо самі пропонують,можуть і образитись.
  • 0

#98 Kirra

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень

Відправлено 01.09.2017 – 22:06

Нічого страшного, якщо якийсь час ви поживете з батьками. Головне не сидіти на попі рівно, а намагатися заробити на своє окреме житло.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних