Перейти до вмісту

Подружні пари які живуть з батьками

Повідомлень в темі: 97

#21 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 22.05.2009 – 19:38

Перегляд дописувеснянка (22.05.2009 19:29) писав:

Короч, треба спочатку спробувати, а тоді робити висновки.
а краще не пробувати і обійтись без висновків)))
  • 0

#22 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 22.05.2009 – 19:50

Перегляд дописучорно-біла (22.05.2009 20:38) писав:

а краще не пробувати і обійтись без висновків)))
Тре пожити, шоб засвоїти добре мораль), бо інакше мучитиме думка - *а мо би ми більше відпочивали, живучи з батьками
  • 0

#23 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 22.05.2009 – 19:58

Перегляд дописувеснянка (22.05.2009 19:50) писав:

Тре пожити, шоб засвоїти добре мораль), бо інакше мучитиме думка - *а мо би ми більше відпочивали, живучи з батьками
хм... я не знаю скільки мені би треба було разів битись об стіну головою, щоб у мене такі сумніви з'явились :)
  • 0

#24 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 22.05.2009 – 20:05

Перегляд дописучорно-біла (22.05.2009 20:58) писав:

хм... я не знаю скільки мені би треба було разів битись об стіну головою, щоб у мене такі сумніви з'явились :)
нє, то просто треба народити дитину і три дні не бачити нічого окрім неї та свого змордованого відображення в дзеркалі - тоді такий оманливий сумнів підкрадається :)проте таки не варто тішити себе ілюзіями - це я до автора;)
  • 0

#25 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 22.05.2009 – 20:12

Перегляд дописуГетьман (22.05.2009 14:10) писав:

Гуртожиток, таґ! Там така тиша настає, коли десь починають скрипіти ліжко і розноситися стогони :) Дешево і сердито
а ще - влаштовувати чемпіонат: де довший землетрус - тут чи за стіною :)
  • 0

#26 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 22.05.2009 – 20:13

Перегляд дописувеснянка (22.05.2009 20:05) писав:

нє, то просто треба народити дитину і три дні не бачити нічого окрім неї та свого змордованого відображення в дзеркалі - тоді такий оманливий сумнів підкрадається :)проте таки не варто тішити себе ілюзіями - це я до автора:)
о, то щоб тих дітей не було- треба жити з батьками, де ліжко скрипить і якось не пасує дітей робити. ))
  • 0

#27 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 22.05.2009 – 20:25

Перегляд дописучорно-біла (22.05.2009 21:13) писав:

о, то щоб тих дітей не було- треба жити з батьками, де ліжко скрипить і якось не пасує дітей робити. ))

привид мами як аналог головного болю
  • 0

#28 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 22.05.2009 – 20:27

можливо батьки і допоможуть з дитиною і по хазяйству але все таки треба виховувати в собі самостійність і відповідальність)
  • 0

#29 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.05.2009 – 21:47

Перегляд дописувеснянка (22.05.2009 20:29) писав:

Це,звичайно, добре, коли сім"ї батьків і дітей уживаються в одній хаті, але чомусь мало хто тут сказав це з власного досвіду...
О, в мене є досвід, так!
Коли ще не була годова власна хата /ну, пощастило з окремими квартира, ну, є таке/, жили з мамою дружини в трикімнатній квартирі. Дружини вистачило на два місяці - далі чухнули до вже відремонтованої, проте необставленої особистої оселі. Але слід зауважити: до мене від тещі закидів прямих ніколи не було /й переконаний, що коли би з моїми батьками разом жили, то й свекруха дружині не закадала би прямо/, проте це все лягало на дружину, причому теж опосередковано: скажімо так, дружина не поділяє розкладу мами, мій розклад /тобто його відсутність/ їй більше довподоби, через що часто з мамою сварилася й зрештою вирішила втікти - допомогло! Зараз більше злагоди між ними.
А так, то є можливість жити з будь-якими батьками /трикімнатні квартири передбачають/, і окремо, то наразі обрали останнє, але далі побачимо - завжди є особливості.
  • 0

#30 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 22.05.2009 – 21:55

Та ну нафік, і холостяком жити з батьками -це лол, а якшо з жоною, то тоді повний ПЕ.
нафік такі пироги
  • 0

#31 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.05.2009 – 22:28

Перегляд дописуФабрегас (22.05.2009 12:35) писав:

От наприклад така ситуація... коли нема де жити після одруження, знімати житло не хочеться, бо половина доходів новоствореної сімї піде щоб платити за хату

Я такого не розумію. Яке, в біса, одруження, коли у чоловіка нема грошей навіть квартиру знімати? Одруження - це перетворення з хлопчика на чоловіка, який має відповідати вже за двох людей і бути годувальником. А це що - для того, щоб легально, аби батьки не заперечували, потрахатись?
  • 0

#32 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 22.05.2009 – 22:31

Перегляд допису-=VJ=- (22.05.2009 23:28) писав:

Я такого не розумію. Яке, в біса, одруження, коли у чоловіка нема грошей навіть квартиру знімати? Одруження - це перетворення з хлопчика на чоловіка, який має відповідати вже за двох людей і бути годувальником. А це що - для того, щоб легально, аби батьки не заперечували, потрахатись?
не всім щастить з мозгами :)
  • 0

#33 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 23.05.2009 – 10:48

Незнаю які там зарплати в Києві... Але у Львові після закінчення вузу для інженера початківця без досвіду роботи більше 2000 грн не дадуть... От коли стану провідним або головним спеціалістом, або ГІПом, тоді одружуватись? Десь так через років 10-15? Дякую за пораду

Перегляд дописувеснянка (22.05.2009 23:31) писав:

не всім щастить з мозгами :)
Це якому конкретно форумлянину адресовано? ))
  • 0

#34 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 23.05.2009 – 11:07

Підтримую пана - навіщо прирікати жінку а потім дітей на муку. Тим більше на старті кар"єри коли треба працювати понад нормово а гроші всерівно не виликі платять. Чому б не одружуватись як наприклад в Європі чи США - в районі 30: і з житлом буде простіше і характер вже сформований і мету, ціль перед собою бачиш, розставлені життєві пріорітети і т.д.
  • 0

#35 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 23.05.2009 – 11:12

Перегляд дописуZoomerMan (23.05.2009 12:07) писав:

Підтримую пана - навіщо прирікати жінку а потім дітей на муку. Тим більше на старті кар"єри коли треба працювати понад нормово а гроші всерівно не виликі платять. Чому б не одружуватись як наприклад в Європі чи США - в районі 30: і з житлом буде простіше і характер вже сформований і мету, ціль перед собою бачиш, розставлені життєві пріорітети і т.д.
В принципі це правильно, коли вже доросла людина, з власним житлом, одружується, ну а к дійсно непрестижна професія або нема можливості взяти кредит на житло (як зараз), то що робити? чекати до 50 років?
  • 0

#36 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 23.05.2009 – 11:13

Перегляд дописуZoomerMan (23.05.2009 12:07) писав:

Чому б не одружуватись як наприклад в Європі чи США - в районі 30: і з житлом буде простіше і характер вже сформований і мету, ціль перед собою бачиш, розставлені життєві пріорітети і т.д.
Добре... в мому випадку... мені 22, половинку знайшов... Працювати дні і ночі до 30 років...?
Чи ваш варіант має на увазі працювати поки добєкшся висот в карєрі а вже потім починати шукати половинку?
  • 0

#37 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 23.05.2009 – 11:37

Перегляд дописуПанночка (23.05.2009 12:12) писав:

В принципі це правильно, коли вже доросла людина, з власним житлом, одружується, ну а к дійсно непрестижна професія або нема можливості взяти кредит на житло (як зараз), то що робити? чекати до 50 років?

В будь-якій професії можна заробляти дуже багато просто для цього треба працювати а особливо на старті - вам будь-хто скаже якщо ви на роботі не працююєте понад нормово вам нічого не світить, а тим більше на початку коли формується думка про працівника!...Мені здається зрозуміло що в 22 людина заробляє і має переважно менше ніж в 30! (я не беру до уваги синів і дочок олігархів). Тай ще такий фактор в 30 ти в же впринципі впевнений хоч чуть-чуть в завтришньому дні, бо маєш якусь "базу", ресурс щоб почати все заново (знайти нову роботу чи ін) що ви зі своєю половинкою не будете голодати (бо є можливість відкладати гроші) а заразу після закінчення ВНЗ ожружуватись я вважю не розумно - ні кар"єри не побудуєш (принаймні з такою швидкістю) і дружина залишиться без належної уваги....

Перегляд дописуФабрегас (23.05.2009 12:13) писав:

Добре... в мому випадку... мені 22, половинку знайшов... Працювати дні і ночі до 30 років...?
Чи ваш варіант має на увазі працювати поки добєкшся висот в карєрі а вже потім починати шукати половинку?

Тут є дуже багато факторів які впливають. Звлежно в кого яка мета: в когось кар"єра (і він буде як проклятий пацювати 24 год на добу і 7 днів на тиждень прицьому він не зможе приділяти увагу своїй дружині - в результаті розлучаються (маю такі приклади)), в когось пріорітет сім"я і як то кажуть в тєснатє да нє в абідє...Я вважаю що треба знайти золоту середину - нарриклад олружуватись не в 22 а в 26 коли закріпишся більш-менш на робочому місці. Та й хто вам мішає шукати половинку паралельно працюючи?

Перегляд дописуФабрегас (23.05.2009 12:13) писав:

Тут є дуже багато факторів які впливають. Звлежно в кого яка мета: в когось кар"єра (і він буде як проклятий пацювати 24 год на добу і 7 днів на тиждень прицьому він не зможе приділяти увагу своїй дружині - в результаті розлучаються (маю такі приклади)), в когось пріорітет сім"я і як то кажуть в тєснатє да нє в абідє...Я вважаю що треба знайти золоту середину - нарриклад олружуватись не в 22 а в 26 коли закріпишся більш-менш на робочому місці. Та й хто вам мішає шукати половинку паралельно працюючи?
  • 0

#38 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 23.05.2009 – 11:55

А хто знає скільки приблизно коштує змімати квартиру у Львові? ))
  • 0

#39 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 23.05.2009 – 12:08

Перегляд дописуФабрегас (23.05.2009 12:55) писав:

А хто знає скільки приблизно коштує змімати квартиру у Львові? ))
300-400 і більше $. Залежно де і в якому стані.
  • 0

#40 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 23.05.2009 – 15:42

Перегляд дописуKassandra (23.05.2009 13:08) писав:

300-400 і більше $. Залежно де і в якому стані.

Якщо це правда - то в "культурній століці України" арендодавці вже зовсім дахом поїхали: однокімнатна квартира в спальному районі Києва зараз здається в середньому за 250-300 доларів.

Перегляд дописуФабрегас (23.05.2009 11:48) писав:

Незнаю які там зарплати в Києві... Але у Львові після закінчення вузу для інженера початківця без досвіду роботи більше 2000 грн не дадуть...

Коли я одружувався - я мав зарплатню в 120 гривень молодшим науковим співробітником в університеті і жив в маленькому райцентрі. Але навіть за таких умов я спромігся зняти квартиру - тоді це коштувало 100 гривень на місяць - бо одна з речей, які я твердо засвоїв з дитинства: кожна родина має жити в своєму помешканні.
І я не розумію людей, які "закінчують" те, що в Україні називається ВУЗом. Ті дипломи всеодно до одного місця - краще цей час витратити на отримання корисного практичного досвіду. Хочете витрачати час на ці "школи-переростки"? Тоді нема чого думати про сім'ю - грайтесь в дитинство далі, не псуйте нерви собі, дівчині і батькам.

Перегляд дописуПанночка (23.05.2009 12:12) писав:

дійсно непрестижна професія або нема можливості взяти кредит на житло (як зараз), то що робити? чекати до 50 років?

Знімати вже релігія забороняє?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних