Перейти до вмісту

Свірж 2009

Повідомлень в темі: 215

#61 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 13:25

Ога,а за царя гороха земля була тонка.
чо розмазувати соплі - будуть фести платними, не будуть - ніхто не примушує.
сидіть блін дома слухайте по радіо.
і так ясно, шо всі хто хотів поїхати білети придбають чи придбали, а всі хто з самого початку не хотів - сидять і ниють.

Повідомлення відредагував Nomad: 01.06.2009 – 13:26

• 0

#62 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 01.06.2009 – 13:33

Перегляд допису-=VJ=- (1.06.2009 14:14) писав:

Здебільшого проблема в тому, що ціни таки завеликі, тим паче для такого віддаленого від центру фесту - причому завеликі невиправдано, що підтверджується "накруткою" цін кожен місяць. До речі ця віддаленість додатково демонструє, що це простий бізнес-проект - його влаштували в центрі так званого "западенського" регіону, де справді буде купа бажаючих поїхати за десятку маршруткою, тоді як навіть центр вже подумає, бо до квитків йому доведеться докинути 150-200 гривень за потяг. Це при тому, що Західну Україну подібними заходами і так не лише не здивуєш, а ще й "українізовувати" там нема кого, на відміну від того ж "Гуляй-поля", який проводять ледь не в сердці русифікованого регіону - саме для популяризації українського, а не зароблення грошей, це тут очевидно.

А стосовно "в чому проблема - не хоч, то не купуй" - то нагадаю, що раніше теж квартири були дешеві, були середні, були дорогі, на які казали "не хоч, то не купуй". А закінчилось все тим, що усі будівельники подивились на заробітки тих, хто продавав дорогі, і почали штампувати одну "елітну забудову", тому тепер ми не маємо дешевого житла в принципі. Так само може бути і з фестами - приїде купа народу за великі гроші, спокушена "підтримкою українського", наступного року безкоштовних фестів може не залишитись в принципі, бо підуть усі "косити бабло". В українському бізнесі тільки кинь ідею - тут же налетить зграя бізнес-акул і зведе нанівець гарне починання.

ви квартири та фести не рівняйте. це раз.
ну, в принципі, цим все і сказано )))

і шо ви пропонуєте робити?
не їхати, щоби було мало народу, шоби фест невдався через те, що задорогі квитки. ок, хай не поїдете ви і ще сотні таких само.
хай фест не збере достатньо грошей і не буде проводитися далі.
а я собі поїду з друзями, послухаю класної музики, відпочину.

Перегляд дописуЛастiвочка (1.06.2009 14:10) писав:

щось ви з тими цінами геть заплутали..

одні кажуть так, інші - 150...

до 25 травня (чи коли там точно не пам.ятаю) була акція - квиток на одну особу на три дні та наметовий квиток на три дні вкупі коштував 150 грн.
  • 0

#63 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 01.06.2009 – 13:37

Перегляд дописуNeorlandina (1.06.2009 14:33) писав:

і шо ви пропонуєте робити?
не їхати, щоби було мало народу

Наразі я пропоную лише одне - пояснити нормально ціни. Бо я досі купи з них не складу, скільки ж, для прикладу, грошей треба брати.

Перегляд дописуNeorlandina (1.06.2009 14:33) писав:

до 25 травня (чи коли там точно не пам.ятаю) була акція - квиток на одну особу на три дні та наметовий квиток на три дні вкупі коштував 150 грн.

Я радий за ту акцію. Я про неї дізнався якраз 25-го увечері.
Але я й досі не можу зрозуміти, чому на концерти всесвітньовідомих виконавців квитки коштують однаково, а на цей фест - ростуть щомісяця. Такі правила я знаю лише в одному типі закладів - нічних клубах для "золотої молоді". То це що, захід для еліти?
  • 0

#64 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 01.06.2009 – 13:46

Перегляд дописуKassandra (1.06.2009 13:22) писав:

ну не кажи,якобзе..Скажу тобі таке: оренда обладнання( сцена і т.д.) наприклад в Жовкві коштує в 5 раз дешевше ніж у Львові.
Подумай...
Скажи, мені а отте обладнання однакове за якістю? ) Звичайно, можна взяти в оренду "Тайфун", він в декілька раз дешевше обійдеться ніж наприклад "Маршал" :prapor3:

Цитата

Наразі я пропоную лише одне - пояснити нормально ціни. Бо я досі купи з них не складу, скільки ж, для прикладу, грошей треба брати.
На разі квиток на 3 дні у Фан зоні коштує 200грн(наметове місце входить у вартість) . Скільки грошей вам брати, гадки не маю, я ж не знаю шо ви там захочете купляти
  • 0

#65 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 13:52

Перегляд дописуjakobz (1.06.2009 14:46) писав:

На разі квиток на 3 дні у Фан зоні коштує 200грн(наметове місце входить у вартість) . Скільки грошей вам брати, гадки не маю, я ж не знаю шо ви там захочете купляти

Я не говорю про те, що я захочу купляти - це що не зрозуміло? Я питав лише про вхід і в'їзд, бо я туди точно пішки не піду.
До речі, щодо отих "ВІПів" - там заявлені місця для сидіння. Це означає ситуацію, як колись було на країні мрій - сто метрів сектору перед сценою в кріслах для ВІПів, усі інші тусуються, давлячись за тином подалі від дорогих тіл? Чи де будуть ці "сидячі місця"?
  • 0

#66 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 13:54

svirzh@gmail.com
напишіть і вам з радістю дадуть відповідь на всі питання) мені вже розповіли, те шо мене цікавило.
  • 0

#67 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 01.06.2009 – 14:53

Перегляд допису-=VJ=- (1.06.2009 14:52) писав:

Я не говорю про те, що я захочу купляти - це що не зрозуміло? Я питав лише про вхід і в'їзд, бо я туди точно пішки не піду.
До речі, щодо отих "ВІПів" - там заявлені місця для сидіння. Це означає ситуацію, як колись було на країні мрій - сто метрів сектору перед сценою в кріслах для ВІПів, усі інші тусуються, давлячись за тином подалі від дорогих тіл? Чи де будуть ці "сидячі місця"?
Пропоную -=VJ=- як альтернатива підкамінь 2009, навіть біотуалети безкоштовні. І до Почаєва рукою подати. Досить сперечатися. Ну є у фесті комерційна складова, хочуть нажитися, але кожен в праві сам вибирати куди йому їхати. Добре що є поки безкоштовці фести і є надія що не зникнуть і не перейдуть на комерційну основу. Для мене особисто не є багато 100-200 грн. Вважаю ціну невиправданою, та й просто щось не пре, тому їду на Підкамінь бо там вже був не раз і мені там дуже подобається. Усім учасникам Свіржу бажаю відтягнутися по-повній, щоб гроші не були викинуті дарма)

Повідомлення відредагував Castiel: 01.06.2009 – 14:54

• 0

#68 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 16:32

Перегляд дописуCastiel (1.06.2009 15:53) писав:

Для мене особисто не є багато 100-200 грн.

Для мене це заробіток двох годин - тому мене саме фінансове питання теж мало обходить, я спокійно суми утричі-вчетверо більші викидаю за один вікенд на мандрівки автівкою по млинам. Я просто хочу знати, що я матиму за ці гроші. А наразі цього так зрозуміти і не можна - і я так бачу, що з присутніх в цій гілці це теж мало хто собі уявляє.

Перегляд дописуCastiel (1.06.2009 15:53) писав:

Пропоную -=VJ=- як альтернатива підкамінь 2009, навіть біотуалети безкоштовні. І до Почаєва рукою подати.

Не виходить - занадто звивиста мандрівка буде.
І ні з ким я не сперечаюся.

Просто з тих, хто багато хоче і питають багато, згодні?
  • 0

#69 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 02.06.2009 – 09:48

Перегляд допису-=VJ=- (1.06.2009 17:32) писав:

Для мене це заробіток двох годин - тому мене саме фінансове питання теж мало обходить, я спокійно суми утричі-вчетверо більші викидаю за один вікенд на мандрівки автівкою по млинам. Я просто хочу знати, що я матиму за ці гроші. А наразі цього так зрозуміти і не можна - і я так бачу, що з присутніх в цій гілці це теж мало хто собі уявляє.
Дізнаються після фесту і поділяться своїми враженнями у темі. Раціонально розпоряджатися своїми коштами повинен вміти кожен, думаю ви це вмієте. Але пріоритети у кожного свої.
  • 0

#70 Левенко

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень
  • Місто:Київська обл.

Відправлено 07.06.2009 – 15:49

Перегляд дописуNeorlandina (25.05.2009 14:56) писав:

москалів привеземо ще більше, ніж планували )))

але вони наші, не чіпати їх!
хочете собі москалів - привезіть своїх, jakobz! у нас не комунізм, чого це ми ділитися маємо?

цікаво як там буде з харчуванням? от думаємо брати з собою, чи ну його нафіг...
може хто знає?
Тю, я так зрозумів - ви москалів у якости консервів везете <_<

Маю трохи інформації про фест(и), бо мав розмову у "Дзизі". На "Свіржі! якісь вірмени хочуть "відбити" бабки, нібіто. Ніяких висновків "принціпових" робити не хочу, просто так, для інформації. З улюбленим "Підкаменем" цьогоріч можуть бути проблеми: організацію передали до Бродівської райдержадміністрації. От, не уявляю собі, що вони зможуть організувати? "Дзига", замість того, робитиме фестиваль "Fort.Misia" 10-12 липня. Є ще, на щастя, "Бандерштадт".

Повідомлення відредагував Левенко: 07.06.2009 – 15:39

• 0

#71 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 10.06.2009 – 11:59

Шось довго вони ті квитки пересилають))
  • 0

#72 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 18.06.2009 – 11:43

Ги, нарешті отримав квиточки.Довольний як слон, тепер головне - дочекатися самого фесту))
  • 0

#73 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 18.06.2009 – 12:12

і цілком забили на майстрів :)
  • 0

#74 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 02.07.2009 – 11:26

є декілька квитків по 200грн. Кому цікаво, прошу в ПП ))
  • 0

#75 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 02.07.2009 – 12:39

Перегляд дописуjakobz (10.06.2009 12:59) писав:

Шось довго вони ті квитки пересилають))

Ну, мені по Києву добу везли - вчора замовив, сьогодні привезли.
  • 0

#76 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.07.2009 – 18:40

Тут в ЖЖ одні люди квитки по старій ціні віддають, не змогли поїхати - нікому не треба? :happy1:
  • 0

#77 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 09.07.2009 – 11:01

Перегляд допису-=VJ=- (7.07.2009 19:40) писав:

Тут в ЖЖ одні люди квитки по старій ціні віддають, не змогли поїхати - нікому не треба? :)
Якшо електронні, то не варто брати, для входу потрібен документ який засвідчує особу, на котру оформлений квиток((
  • 0

#78 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.07.2009 – 12:11

Перегляд дописуjakobz (9.07.2009 12:01) писав:

Якшо електронні, то не варто брати, для входу потрібен документ який засвідчує особу, на котру оформлений квиток((

Ну, я в такі деталі не вдавався - кинули там, то я ще й тут кинув. Я свої квитки прямо у організаторів купував з доставкою. :)
  • 0

#79 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Київ

Відправлено 09.07.2009 – 12:31

А якщо я замволяла квитки на 2 особи? То зі мною може бути хто завгодно?
  • 0

#80 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.07.2009 – 13:15

Перегляд допису=MAVKA= (9.07.2009 13:31) писав:

А якщо я замволяла квитки на 2 особи? То зі мною може бути хто завгодно?

Мабуть так. У мене в квитку тільки я внесений, а особи проставлено дві.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних