Перейти до вмісту

Свірж 2009

Повідомлень в темі: 215

#41 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 26.05.2009 – 10:31

Перегляд дописуCastiel (26.05.2009 11:28) писав:

+ за намети, + бухло + сувеніри + харчування. Якщо влізеш в 600 то буде дуже добре)
Місця під намети входять у вартість квитка. Особисто я на фестах майже не їм, немає часу:rolleyes:
  • 0

#42 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 26.05.2009 – 10:44

Перегляд дописуjakobz (26.05.2009 11:31) писав:

Місця під намети входять у вартість квитка. Особисто я на фестах майже не їм, немає часу:rolleyes:
Ого, а звідки енергію береш, з пива?)
  • 0

#43 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Київ

Відправлено 26.05.2009 – 10:49

+ за намети, + бухло + сувеніри + харчування. Якщо влізеш в 600 то буде дуже добре)

Багато не пю, з сувенірів можу додому привезти пяного Якобза, харчування - так, але все-таки за 3 дні навряд чи з"їм 450 грн (вже заплатила 150 грн зп квиток і намет)
  • 0

#44 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.05.2009 – 10:53

Намети з собою, бухло з собою, харчування з собою (та в принципі не дуже хочеться їсти на таких гулянках, хіба закушувати :rolleyes: ). Так що влізти можна.)))

П.С. Починайте тему про Берестечко. Теж треба якось визначитись і підготуватись.)
  • 0

#45 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 01.06.2009 – 09:55

офтоп видалила

хтось був на тому фесті? розкажіть, бо хотіла поїхати і не вийшло - як завжди
  • 0

#46 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.06.2009 – 10:06

Перегляд дописуjakobz (26.05.2009 11:31) писав:

Місця під намети входять у вартість квитка.

Як цікаво - а на сайті написано "по 10 грн з чоловіка за день". Хто з нас неуважно читає?
  • 0

#47 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 01.06.2009 – 10:09

цікаву інфу дізналася:
сам фест робиться виключно на кошти меценатів, тобто все що ото ви зараз платите - піде в кишеню одному дядькові.
  • 0

#48 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 10:11

Перегляд дописуjakobz (26.05.2009 09:55) писав:

не рівняйте Київ з маленьким селищем.

Яка різниця, де влаштовувати? В маленькому селищі ще й краще - оренда місця дешевша.

І Країна Мрій нетакий масштабний фест, тим більше він вже "згорів" разом зі своєю безкоштовністю.

З масштабністю згоден - але з якого дива "згорів"? Ну став один день, а не два - і що з того?

Я не вас узагальнюю, а тих крикунів, котрі прагнуть комфорту дармового:happy1:

Не бачив тут поки що бажаючих комфорту дармового. Бачу поки що лише здивування цінами.
Орієнтовна кількість запланованого народу - практично 80 000 чоловік. Навіть в середньому по 200 гривень з кожного - більше двох мільйонів доларів в цілому. Чи не забагато за три дні для чистого альтруїзму?

Хм, ну якшо ви їдете на фест шоб з комфортом посрати, то шо тут скажеш? )

Уявляєте собі - я вже трохи виріс з можливості "мама зі спущеними штанами засунула в кущі". Звісно, якщо Ви ще в тому віці, щоб такими "дурницями" не заморочуватись - то не маю нічого проти. :prapor3:

Думаю з цим питанням вам варто звернутися до організаторів фесту, а не до мене. Не згодні платити, не платіть, ніхто ж не примушує

Ну так Вас теж ніхто не примушує відповідати на такі питання. Стали грудьми на захист - то стійте вже далі :gryzin:

Перегляд дописуKassandra (1.06.2009 11:09) писав:

сам фест робиться виключно на кошти меценатів, тобто все що ото ви зараз платите - піде в кишеню одному дядькові.

Так отож і я про що.
  • 0

#49 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 10:58

оце я зморозила - вибачте..думала шо фест був на ці вихідні...

фест буде проходити в кінці липня-початок серпня..є ще час подумати. З приводу цін на квитки....не знаю...надто дорогувато(як приклад - вінницькі шешори). Плата велика, а віддачі нема.
  • 0

#50 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 01.06.2009 – 11:06

Перегляд дописуKassandra (1.06.2009 11:09) писав:

цікаву інфу дізналася:
Чомусь я не здивований. Так і знав що таке буде.
  • 0

#51 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 11:13

Перегляд допису-=VJ=- (1.06.2009 11:06) писав:

Як цікаво - а на сайті написано "по 10 грн з чоловіка за день". Хто з нас неуважно читає?
Скачайте мою заявку і на китки і прочитайте, а тоді вже стверджуйте про мою неуважність:prapor3:

Перегляд допису-=VJ=- (1.06.2009 11:11) писав:

З масштабністю згоден - але з якого дива "згорів"? Ну став один день, а не два - і що з того?
Плейлист бачили?

Цитата

Яка різниця, де влаштовувати? В маленькому селищі ще й краще - оренда місця дешевша.
та навіть перевезення обладнання в декілька раз дорожче

Цитата

Не бачив тут поки що бажаючих комфорту дармового. Бачу поки що лише здивування цінами.
Орієнтовна кількість запланованого народу - практично 80 000 чоловік. Навіть в середньому по 200 гривень з кожного - більше двох мільйонів доларів в цілому. Чи не забагато за три дні для чистого альтруїзму?
Любите рахувати чужі гроші? організуйте ви шось подібне і заробіть хоч три мільйони, хто забороняє?

Цитата

Уявляєте собі - я вже трохи виріс з можливості "мама зі спущеними штанами засунула в кущі". Звісно, якщо Ви ще в тому віці, щоб такими "дурницями" не заморочуватись - то не маю нічого проти.
Така річ як "біотуалет" вам не відома? а мама вас по кущиках тягала? і це в Києві...негарно, негарно

Цитата

Ну так Вас теж ніхто не примушує відповідати на такі питання. Стали грудьми на захист - то стійте вже далі
Та не на захист, просто посперечатися з вами захотілося
  • 0

#52 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 11:40

Перегляд дописуjakobz (1.06.2009 12:13) писав:

Скачайте мою заявку і на китки і прочитайте, а тоді вже стверджуйте про мою неуважність:prapor3:

До чого тут заявки?

Вартість наметового квитка на 1 людину становить
10 грн. на добу
30 грн. на весь період перебування
(с)http://www.gabri.kie.../92/93/lang,uk/

Чорним по білому написано. Що не так?

Любите рахувати чужі гроші? організуйте ви шось подібне і заробіть хоч три мільйони, хто забороняє?

В першу чергу люблю рахувати свої.

Така річ як "біотуалет" вам не відома?

Відома. І її недоліки - також.

і це в Києві...негарно, негарно

До Вашого відома коли ще за радянських часів в Києві ще з горем навпіл можна було знайти туалет, то тепер їх взагалі катма. Тому щодо "негарно" згоден - але виходу для сучасних матусь не бачу.

Та не на захист, просто посперечатися з вами захотілося

За таке модератори по голівці не погладять. Обох.
  • 0

#53 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 11:52

Перегляд допису-=VJ=- (1.06.2009 12:40) писав:

До чого тут заявки?

Вартість наметового квитка на 1 людину становить
10 грн. на добу
30 грн. на весь період перебування
(с)http://www.gabri.kie.../92/93/lang,uk/

Чорним по білому написано. Що не так?
А до того, шо квиток коштував 135грн+15грн за наметовий квиток=150грн. Знову ж таки читайте все, а не шматки тексту.

Цитата

За таке модератори по голівці не погладять. Обох.
Я тут модерую :prapor3:

Цитата

Відома. І її недоліки - також.
То може вам золотого унітазу встановити? і срібне біде?
  • 0

#54 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 11:56

припиняйте флейм або у приват переходьте. Попередила обох!
  • 0

#55 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 12:11

Перегляд дописуjakobz (1.06.2009 12:52) писав:

А до того, шо квиток коштував 135грн+15грн за наметовий квиток=150грн. Знову ж таки читайте все, а не шматки тексту.

Вхід на Фестиваль здійснюється за квитками, попередньо придбаними у організаторів або концертних кас. Вартість, умови та послуги читайте у розділі КВИТКИ Ви можете купити квитки безпосередньо на вході до Фестивалю. Вартість 3-денних квитків складатиме 250 грн. ФАН-зона, 1000 грн. ВІП-зона. Вартість одноденних квитків - 125 грн. ФАН-зона, 500 грн. - ВІП-зона. Вартість наметового квитка на 1 день складає 10 грн., на весь час перебування - 30 грн.

Де тут що про 135 гривень?
Одним словом - детально, коли вже Ваша ласка, поясніть, скільки і що коштує. Бо я допетрати з сайту фестивалю не можу.

Якщо точніше - мене цікавить, скільки всього для мене обійдеться участь двох людей з наметом і машиною. Бо я ціну по цим "прайсам" скласти ніяк не можу.
  • 0

#56 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 12:13

Добре, мені ще потолкуйте. Вартість квитка таки завелика, що не кажіть..Нехай біотуалет...нехай заклади громадського харчування(але вони платять свою данину), то чому ще й глядачі мають платити? чи там ціни будуть менші? А як на рахунок негоди? я заплатила за квиток і що? Хтось гарантуватиме здоровенний тент? Ще питання такого плану: навіщо ставити такі великі ціни? для кого такі фести? для еліти? чому не зробити прийнятну ціну для середньостатистичного мешканця? Щоб простий студент міг поїхати та ще й дівчину запросити..не розумію такого...ніяк
  • 0

#57 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 01.06.2009 – 12:22

та навіть перевезення обладнання в декілька раз дорожче
ну не кажи,якобзе..Скажу тобі таке: оренда обладнання( сцена і т.д.) наприклад в Жовкві коштує в 5 раз дешевше ніж у Львові.
Подумай...
  • 0

#58 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 12:45

ну не знаю

заплатили по 150 грн. за намети та квитки з особи.
як на мене то нормально.

кому задорого - хай не їде, в чому проблема? є купа дешевших та безкоштовних фестів.
  • 0

#59 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 13:10

щось ви з тими цінами геть заплутали..

Цитата

По-перше, можна квиток придбати за 600грн, якшо заплатити наперед.По-друге, 800грн коштує ВІП зона, ячитайте уважніше, фан зона - 150-250грн.

одні кажуть так, інші - 150...
  • 0

#60 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 13:14

Перегляд дописуNeorlandina (1.06.2009 13:45) писав:

хай не їде, в чому проблема? є купа дешевших та безкоштовних фестів.

Здебільшого проблема в тому, що ціни таки завеликі, тим паче для такого віддаленого від центру фесту - причому завеликі невиправдано, що підтверджується "накруткою" цін кожен місяць. До речі ця віддаленість додатково демонструє, що це простий бізнес-проект - його влаштували в центрі так званого "западенського" регіону, де справді буде купа бажаючих поїхати за десятку маршруткою, тоді як навіть центр вже подумає, бо до квитків йому доведеться докинути 150-200 гривень за потяг. Це при тому, що Західну Україну подібними заходами і так не лише не здивуєш, а ще й "українізовувати" там нема кого, на відміну від того ж "Гуляй-поля", який проводять ледь не в сердці русифікованого регіону - саме для популяризації українського, а не зароблення грошей, це тут очевидно.

А стосовно "в чому проблема - не хоч, то не купуй" - то нагадаю, що раніше теж квартири були дешеві, були середні, були дорогі, на які казали "не хоч, то не купуй". А закінчилось все тим, що усі будівельники подивились на заробітки тих, хто продавав дорогі, і почали штампувати одну "елітну забудову", тому тепер ми не маємо дешевого житла в принципі. Так само може бути і з фестами - приїде купа народу за великі гроші, спокушена "підтримкою українського", наступного року безкоштовних фестів може не залишитись в принципі, бо підуть усі "косити бабло". В українському бізнесі тільки кинь ідею - тут же налетить зграя бізнес-акул і зведе нанівець гарне починання.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних