Перейти до вмісту

Свірж 2009

Повідомлень в темі: 215

#161 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 04.08.2009 – 15:49

Перегляд дописуЛастiвочка (4.08.2009 10:16) писав:

Ну так, але пане ЗАВ, ви завжди читаєте щось таке в моїх дописах чого там нема:). Приклад, що навела вище свідчить про неабиякі вимоги виконавців досить відомих гуртів, тому організаторам не завжди солодко.
Ну, як же нема, коли панна так і хоче занизити ринкову вартість виступів "відомих"(с) гуртів.

Перегляд дописуЛастiвочка (4.08.2009 10:16) писав:

ще нагадались мені виступи Лірника Сашка :) Його дуже люблять і гарно сприймають де б він не був, бо виступає як на сцені так і просто на природі в колі шанувальників, або випадкових перехожих, що зупинились послухати...Думаєте йому не тре грошей чи комфорту? але тут щось інше...розумієте про що я?
Хороший приклад.
Судячи з усього, йому не треба: чи прост не треба, чи вже має досить - цього не знаю, а що не треба - факт. Йому інше треба - слухачі: от він їх і шукає, і знаходить.
p.s.
До фестивалю не маю жодного стосунку, але з відгуків сподобався цей: http://hudaki.livejo....com/12598.html
  • 0

#162 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 04.08.2009 – 16:03

н-да...беркутівці уроди....але били тих німців тож може й бачив хто...було б добре, щоб оборонили чи хоча б галас підняли
  • 0

#163 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 04.08.2009 – 17:18

Перегляд дописуРоланд (3.08.2009 15:24) писав:

шось замок геть не вразив, так ще й неприступним виявився, хе-хе)
Ну ми в суботу ходили, то його відкрили на трохи.
Нічого аж надто цікавого.
Але ми поспішали встигнути на концерт, бо приїхали, щоб почути Терцію (я) та Ізмайлова (мій коханий) (йому пощастило більше), то і там, і там не вийшло(

Перегляд дописуЛастiвочка (3.08.2009 17:53) писав:

цікаво чи було хоч якесь оголошення про закриття фесту і хоч якесь вибачення? ну і вразили троха ваші розповіді.
Ага, було оголошення. І обіцянка "зараз ми порадимось і через деякий час я розкажу про компенсації незадоволеним", але я того щось не почула.

Здоб Ші Здуб могли грати безкоштовно а наші деякі засранці - куда там...лише панти часто чути (зокрема я про ВВ)
Я в шоці, що до них приєдналась Терція. Наскільки я про них знала і думала, то вони б мали виступити, аж тут бачте як...

А ще, щодо компенсацій, то якось слабко віриться.
Взагалі, було багато позитиву, але мені трохи прикро. Я їхала через півукраїни, щоб послухати терцію, витратила купу бабок, при чому останніх, то хотілося б звичайно повернути, але... Нє вєрю.
Дійсно прикро, що така "гарна" організація.
Ще мені сподобались їхні анонси з сайту. Переваги, які дає наметовий квиток:
душі (намет, де є відро, ти йдеш до машини з водою (які не завжди є), набираєш відро води, йдеш в намет і влаштовуєш собі душ)
дрова для вогнища (не бачила. бачила де в кого дрова. бачила багато людей, які несли собі дрова з лісу, бачила багато людей, які питали, де взяти халявні дрова, а от як їх роздавали - убийте - не бачила.
по-моєму, краще зробили ті люди, які поставили намети не в наметовому містечку, а поруч в лісі, під деревами, хоч спека не така жахлива...
Коротше, фест класний, місце, люди, виконавці, але організатори - козли!
  • 0

#164 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 04.08.2009 – 17:37

Перегляд дописуDovgapanchoha (4.08.2009 17:18) писав:

Ну ми в суботу ходили, то його відкрили на трохи.
Нічого аж надто цікавого.
гг, все одно - пощастило

Я в шоці, що до них приєдналась Терція. Наскільки я про них знала і думала, то вони б мали виступити, аж тут бачте як...
от тепер будеш все життя їм це пригадувати :) цікаво, якими словами вмоляли їх організатори.. шось мені здається, що досить і досить грубо, зважаючи на їх відношення до людей взагалі

душі (намет, де є відро, ти йдеш до машини з водою (які не завжди є), набираєш відро води, йдеш в намет і влаштовуєш собі душ)
я шось не сумнівався, що буде щось схоже на це.. але дійсно, якщо приїжджаєш ще в четвер, то до понеділка вже брудний як чорт)

дрова для вогнища (не бачила. бачила де в кого дрова. бачила багато людей, які несли собі дрова з лісу, бачила багато людей, які питали, де взяти халявні дрова, а от як їх роздавали - убийте - не бачила.
дрова, можна сказати, "були".. підвезли їх в п"ятницю ввечері та й розібрали за хвилин 10 мабуть)
  • 0

#165 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень

Відправлено 04.08.2009 – 17:59

Перегляд дописуРоланд (4.08.2009 18:37) писав:

дрова, можна сказати, "були".. підвезли їх в п"ятницю ввечері та й розібрали за хвилин 10 мабуть)
То певно треба ж було подумати про те, що людей буде багато і дров на багаття їм треба буде не на один раз, а 3 дні все-таки щось готувати доведеться.
Вони б ще одну машину води привезли, а кто нє успєл, тот опоздал.
  • 0

#166 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 04.08.2009 – 23:05

Локальний прокол глобального масштабу((
Що стало причиною провалу найамбітнішого фестивалю України у Свіржі? -> тут
  • 0

#167 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 633 повідомлень
  • Місто:ануда

Відправлено 05.08.2009 – 00:30

а от у Славську було чудово!)))
ібо нєфік в одні дні робити по два фести!
  • 0

#168 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 05.08.2009 – 06:12

Перегляд дописуНечупара (5.08.2009 01:30) писав:

а от у Славську було чудово!)))
ібо нєфік в одні дні робити по два фести!
У цей день було три великі заходи. Крім вищеперелічених була ще Лемківська ватра на Тернопільщині і багато людей ходили у футболочках Свіржа. Я думаю, вони теж не погано порозважались
  • 0

#169 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 05.08.2009 – 06:30

а шо - погуляли добряче!
організатори або лохи або вдало косять під лохів.
решту потім розкажу, бо дуже хочу спати.

ЗІ ви Якобзе дарма на неділю не лишилися - артуріанські гуляння тривали всю ніч.
  • 0

#170 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 05.08.2009 – 08:46

Перегляд дописуNeorlandina (5.08.2009 07:30) писав:

ЗІ ви Якобзе дарма на неділю не лишилися - артуріанські гуляння тривали всю ніч.
Ну так, може і шкода. Але не факт, шо наші гуляння були гіршими))
  • 0

#171 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 05.08.2009 – 09:48

У нас в наметовому містечку газерваген був з 8 ранку по 8 вечора коли сонце виходило. Палатку тре ставити в тіньку, ну нх ті наметові містечка) Добре що драманув в неділю.
  • 0

#172 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 05.08.2009 – 10:41

Перегляд дописуCastiel (5.08.2009 10:48) писав:

У нас в наметовому містечку газерваген був з 8 ранку по 8 вечора коли сонце виходило. Палатку тре ставити в тіньку, ну нх ті наметові містечка) Добре що драманув в неділю.
Я наші намети накрив тентом. Зверху гіляччя накидали. було нормально, не надто жарко
  • 0

#173 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 05.08.2009 – 12:25

Перегляд дописуCastiel (5.08.2009 10:48) писав:

та ясно шо. але ж тіньку на всіх не напасешся.
а шо ви робили вдень у наметі я не пойму? ми тільки ночували (доречі вставали в 10 і нічьо) та іноді ходили перевдягатися чи шось взяти. а так - взяли карематики та в лісочок до комарів. там тінь нормальна.

щодо фесту - звичайно шкода шо так вийшло. і я не дуже вірю тим організаторам та їхнім відмазкам. зрештою, де вони збиралися розмістити ту кількість людей на яку вони розраховували? у наметовому містечку можна було доставити ще три чотири ряди і все, далі загорожено було.
між іншим, я очікувала що все буде ще гірше та музики ми не почуємо і в перший день, так шо я не сильно розчарована.
для мене цей фест чергове підтвердження тези, що вдалий фест то не тільки заслуга організаторів, то значною мірою робота музикантів та поведінка публіки.
Катамадзе - головне враження від Свіржу. після неї можна було вже нікуди не йти, бо ще довго була під враженням і не дуже й слухала що там далі грало.
а ще кльово, шо під головною сценою якщо в тебе довгий об.єктив чи хоча б якийсь фотоапарат - тебе приймали за пресу і пускали в передні ряди.
якесь чмирло стало переді мною, то охоронник зі словами "не заважайте пресі!" виволік його куди подалі.
о, треба фоти викласти.
потім ще напишу, бо вражень купа.

От непогана стаття про фест. Обов.язково гляньте фоти - там трохи з гулянь у неділю є.
  • 0

#174 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 05.08.2009 – 13:15

Перегляд дописуЛастiвочка (4.08.2009 06:14) писав:

ось приклад деяких побутових вимог від 2007 року...почитавши задумуєшся а коли таких гуртів кілька? і задовільнення їх потреб...не знаю...
Прочитала вимоги гурту. Та ви ще не бачили, які вимоги ставить то й же ж Ленні Кравіц)).
Цей гурт описав лише необхідні для існування і життя речі - про пересування й харчування. Якщо я їду навіть просто у якийсь готель, то невже я не хотітиму, щоб мені надали гарну кімнату і хороше харчування та комфортні умови? Артисти ж живуть у переїздах, з цього складається їхнє життя. Це ми - вилізли із своєї зручної хати на пару годин,а після концерту - знову до себе додому, де в нас тепле ліжко, повний холодильник і ринок під боком.

І що ж тут дивного? Мене дивує, що у нас і досі живий совковий менталітет, коли думають, що щось має бути на шару.

Я цілком підтримую ті гурти, які дременули зі Свіржу. Бо в нас оці хитрож...мудрі організатори саме на дурних і розраховували. Щоб грошики покласти собі до кишені, а гурти нехай безкоштовно виступають. І це при тому, що цьогоріч квитки значно дорожчі!
А на які гроші Скрипка має жити, займатися творчістю і підтримувати все українське в різних благодійних акціях, якщо виступатиме безкоштовно??

Перегляд дописуDovgapanchoha (4.08.2009 18:18) писав:

Здоб Ші Здуб могли грати безкоштовно а наші деякі засранці - куда там...лише панти часто чути (зокрема я про ВВ)
Угу, то ти в шоці, що люди не працювали кілька годин без проживання й харчування на власній апаратурі без зарплатні? А сама ти часто працюєш без грошей - задля задоволення людей? :)
І це пише панна, якій важливі наступні речі :

Цитата

А ще, щодо компенсацій, то якось слабко віриться.
Я їхала через півукраїни, .... витратила купу бабок, при чому останніх, то хотілося б звичайно повернути, ...
Дійсно прикро, що така "гарна" організація.
Переваги, які дає наметовий квиток:
... але організатори - козли!
Тобто сама панна все-таки переймається за гроші та комфортні умови. А виконавцям, отже, це все має бути не потрібне?))

ПС. теж люблю виступи Катамадзе. В Києві був її концерт вживу десь в центрі простонеба. Але решту заявлених гуртів люблю не менше))
  • 0

#175 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 05.08.2009 – 15:11

Перегляд дописуБлискавиця (5.08.2009 14:15) писав:

Тобто сама панна все-таки переймається за гроші та комфортні умови. А виконавцям, отже, це все має бути не потрібне?))
тобто панна хотіла шоб їй дали те, за що вона заплатила.
ви шось панянко перекрутили, видно посперечатися хочете)
  • 0

#176 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 05.08.2009 – 15:15

Та ні, це ви наразі сперечаєтеся)) А хіба музикам не обіцяли заплатити? Вони теж хотіли б, щоб їм дали те, що обіцяли :)
  • 0

#177 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 05.08.2009 – 17:03

Між іншим наші товариші, шо їх теж було запрошено виступати на Свіржі, не отримали ні дзвінка від організаторів, ні вибачень.
Добре шо ми їм подзвонили і попередили, що їхати не варто, то ще б на дорогу витрачалися.
Доречі, ще вони казали, що на Свіржі їм пропонували більше грошей за виступ ніж у Славському.

ну то таке. я так розумію, що то була афера, яку просто не вдалося провернути. хоча сумніваюся, що організатори при цьому зазнали збитків. але репутацію попсували собі добряче.
або вони хотіли влаштувати Вудсток, але аматорство не дало їм зробити щось пристойне.
або вони хотіли кинути на бабло і їм це вдалося.

весело було в неділю - вранці всі почали масово линяти звідти, лишаючи по собі питну воду, дрова, їдло та навіть алкоголь різного виду.
Вночі почалися язичницькі гуляння та повна анархія. Шаманські пляски навколо багаття, паління опудал та інші мистецькі заходи. Без Артура не обійшлося.

Доречі, фотки з фесту можна знайти тут, на моїй пікасі ну як завжди.
  • 0

#178 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.08.2009 – 19:26

Перегляд дописуЛастiвочка (4.08.2009 16:25) писав:

Прочитала, гарно описали, але

Пане -=VJ=- мушу вас розчарувати, але Свірж розташований за 40 км від Львова, тому не зовсім Карпати :D
А ось новини:

Ну, по-перше для центрального українця Карпати - то все, що західніше Збруча :P
А по-друге - Ви ж не думаєте насправді, що я то писав зі Свіржа? :) Я вже на той час був ген-ген далеко :)
  • 0

#179 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень

Відправлено 05.08.2009 – 20:23

Перегляд дописуБлискавиця (5.08.2009 14:15) писав:

Угу, то ти в шоці, що люди не працювали кілька годин без проживання й харчування на власній апаратурі без зарплатні? А сама ти часто працюєш без грошей - задля задоволення людей? :D
Тобто сама панна все-таки переймається за гроші та комфортні умови. А виконавцям, отже, це все має бути не потрібне?)

Ну по-перше, панна обурена за те, що не отримала обіцяного, але і в таких умовах не вмерла. І в гірших не вмерла б. Я не втекла звідти і скандалу не вчиняла. Але я таки незадоволена, що за мої гроші мені не дали того, за що я їх платила.
Щодо виконавців.
Природньо, що вони мали бути обурені й ображені. Так.
Але одні чомусь погодились виступати безкоштовно, а інші ні.
Я багато чула про терцію, про те, що вони дуже прості, що часто виступали за так, а тут вони не погоджуються.
Все-таки їм менш обломно було приїхати зі Львова, привізши при цьому з інструментів один бубон, ніж скажімо, італійцям з купою своїх інструментів.
Тому я в шоці не від того, що хтось не погодився виступати - це природньо. В шоці я від того, що саме терція не потрапила в число тих, хто погодився частково врятувати фест.

І ще: так, я часом працюю без будь-якої винагороди, крім простої людської вдячності, коли знаю, що хтось цього потребує. Уявіть собі.
  • 0

#180 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 06.08.2009 – 01:41

Хі, думаю якщо б наші розбещені музиканти погодилися виступати нахаляву то у них би корона з голови не упала, тим більше ще б рейтингу собі нагнали у пресі що от нормальні хлопці для людей зіграли. Але для них основне бабло. Шкода...

Перегляд дописуNeorlandina (5.08.2009 18:03) писав:

.

весело було в неділю - вранці всі почали масово линяти звідти, лишаючи по собі питну воду, дрова, їдло та навіть алкоголь різного виду.
Вночі почалися язичницькі гуляння та повна анархія. Шаманські пляски навколо багаття, паління опудал та інші мистецькі заходи. Без Артура не обійшлося.

Доречі, фотки з фесту можна знайти тут, на моїй пікасі ну як завжди.
Ми після себе залишили купу грубих дров кілків котрі ми взяли собі з демонтажу наметового містечка)) Алкоголю не залишили, блін таке не можна залишати
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних