Перейти до вмісту

Свірж 2009

Повідомлень в темі: 215

#141 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 03.08.2009 – 11:44

Перегляд дописуKassandra (3.08.2009 12:25) писав:

додам ще таку річ: народ в суботу там спокійнісінько міг пройти на вар`ята,тобто безкоштовно. І толку за квиток у 250 гривень?
ТА коли вже всьо розвалилося, то хто б ще квитки перевіряв? )
  • 0

#142 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 03.08.2009 – 13:50

АААААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!
Хто пошкодував 200 гривень на фест, признавайтесь! Прийдемо до вас з косою та вилами! :)

піпєц, і що ж ото буде? це все другий "розвалений" великий літній фест(перший був ПроРок хто не зна) Скоро так ні з чим залишимось.

хоча все одно було класно)) але дуже і дуже шкода, що все так закінчилось.. після першого дня з мегакласними виступами Катамадзе, Крока, ОЯК та іншими хотілось, щоб все і далі так продовжувалось, а тут на тобі - у самий розпал другого дня фестивалю починають розбирати сцену....
з іншого боку - саме цьому можна завдячувати тій чудовій атмосфері, яка склалась увечері біля фолк сцени. ех.. якби ще так і у третій день :angry12:
  • 0

#143 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Київ

Відправлено 03.08.2009 – 14:06

Так! Вражень багато різних лишилося, восновному позитив.
Хочу ще поїздити по фестах, там справді класна атмосфера!
А ось фотка того замку, в селі Свірж.

Зображення
  • 0

#144 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень

Відправлено 03.08.2009 – 14:24

шось замок геть не вразив, так ще й неприступним виявився, хе-хе)
  • 0

#145 =MAVKA=

• Користувачі
  • 1153 повідомлень

Відправлено 03.08.2009 – 14:28

Перегляд дописуРоланд (3.08.2009 15:24) писав:

шось замок геть не вразив, так ще й неприступним виявився, хе-хе)

В четвер ще впускали. Закрили мабуть через фест, бо боялися шо гості по камінчику його розберуть
  • 0

#146 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 03.08.2009 – 14:34

У суботу після 4 можна було прийти реально на шаріка. В обід я підійшов до охоронців ті сказали що не збираються стояти на вході бо їм не заплатили і не надали умов проживання. Охоронці спали на траві біля вогню. У суботі, коли виконавцям сказали що ті будуть їм не заплатять, всеодно був концерт на 1 сцені яку не розбирали. ВВ і терція сказали що без грошей не будуть грати і втікли. Реальний респект ЗДОП ШИ ЗДУП! Хлопці виступили і сказали що їм пох на гроші і відіграли добрих півтори години, порвавши публіку. Також безкоштовно виступали мед хедс, програвши майже весб виступ українські народні пісні у власній манері. Теж суперово. Ще італійці виступали безкоштовно. Всеодно сподобалося, незважаючи що фест облажався. Вистачило б 2 сцени і у 2 раза менше гуртів
  • 0

#147 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень

Відправлено 03.08.2009 – 14:44

тааак, Здоб Ші Здуб - були кращими.. однозначно)
  • 0

#148 =MAVKA=

• Користувачі
  • 1153 повідомлень

Відправлено 03.08.2009 – 14:45

Так - Здоб Ши Здуби молодці! І їх пропозиція зробити фести усі безкоштовними теж класна! Цікаво - а на наступний рік у Свіржові шось буде? І якшо так - то хто поїде?
  • 0

#149 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень

Відправлено 03.08.2009 – 15:09

Риторичне запитання? :angry12:

і ще, забув додати.. якщо їдете зі Львова на схід - ніколи не зупиняйтесь у Луцьку. Чекав там маршрутку на Київ протягом 3 годин..
  • 0

#150 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 03.08.2009 – 15:27

Окрім свіржа є ще дуже багато хороших місць. Чесно кажучи саме місце проведення не сподобалося. Оці горобки, болото-канава, наметове містечко-баня. Озеро непридатне для купання і там різної зарази купа, а народ як то води 1000 років не бачили туди валили. Не здивуюся якщо зарази там підхоплять. Такого масштабу фест тре робити у рівному місці з лісом(гаєм) та річкою нормальною чистою.
  • 0

#151 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 03.08.2009 – 16:53

цікаво чи було хоч якесь оголошення про закриття фесту і хоч якесь вибачення? ну і вразили троха ваші розповіді. Здоб Ші Здуб могли грати безкоштовно а наші деякі засранці - куда там...лише панти часто чути (зокрема я про ВВ)
  • 0

#152 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 03.08.2009 – 23:17

Перегляд дописуЛастiвочка (3.08.2009 17:53) писав:

цікаво чи було хоч якесь оголошення про закриття фесту і хоч якесь вибачення? ну і вразили троха ваші розповіді. Здоб Ші Здуб могли грати безкоштовно а наші деякі засранці - куда там...лише панти часто чути (зокрема я про ВВ)
гг, оголошення були вже під час паніки))
Гурти звинувачувати не варто, то не їх вина.
Моя думка - організатори це головні винуватці. Гроші в них були(нехай неповна сума), проте розпорядитися ними не вміли добре, певно завчасно розтягали основну частину по кишенях, оскільки могли б внести зміну в програму та оплатити обладнання ще за декілька тижнів до початку фесту, а вони надіялися на якісь примарні випадковості напевно.
слідуюча частка вини лягає на наш народ - програма була просто суперова, а квитків розкупили навіть не половину... Знайомий зара проживає в Італії, розповідав шо в невеликому містечку грав Лені Кравіц - зібралося більше 20тис. народу!!! то шо можна ще казати?
третя причина, чисто український менталітет - як мені хріново, то чого б другим не зробити так само?
Власник апарату та сцени почав збирати обладнання... Який толк? не думаю, шо хтось їх терміново замовив і вони б принесли, за той час який він в нас забрав, гроші. організатори кинули, гаразд, та хіба не можна було зробити собі рекламу аля Здуб ші здуб - "ми даєм вам задоволення, не зважаючи на те гівно в яке ми влізли!"?
Думаю, якшо б не почали збирати сцени, то набагато більше гуртів згодилося зіграти. А так їм навіть саундчеки не було де провести.
І найбільше гризе - шо тепер буде з репутацією українських фестів? Хто із закордрнних гуртів ще згодиться приїхати?..
  • 0

#153 Sergik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Leopolis

Відправлено 03.08.2009 – 23:43

реально просто Ж.па, нехай відбудеться наступного року фестиваль, сумніви про його долю будуть вже підкріплені цьогорічною невдачею, і дійсно таки репутація похитнулася добряче. Хотіли зробити грандіозний фест, натомість зробили грандіозну ганьбу і довели неспроможність організації таких концертів.
  • 0

#154 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 04.08.2009 – 05:14

jakobz Як завжди все файно сказав - дякую. :)
Батько є одним з організаторів одного (не цього) фесту. Я не дуже вникала в деталі тої роботи, але вимоги одного відомого (запрошеного) гурту - вразили. Все розумію ніби, що люди поки стали відомими то добряче покрутились, а з іншого боку....

ось приклад деяких побутових вимог від 2007 року...почитавши задумуєшся а коли таких гуртів кілька? і задовільнення їх потреб...не знаю...

.

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  234.jpg   112.94К   24 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  245.jpg   178.27К   19 Кількість завантажень:

• 0

#155 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.08.2009 – 08:21

Перегляд дописуЛастiвочка (4.08.2009 06:14) писав:

ось приклад деяких побутових вимог від 2007 року...почитавши задумуєшся а коли таких гуртів кілька? і задовільнення їх потреб...не знаю...
Мені здається, нема чого дивуватися ринковій ситуйовині. Шукайте дешевші варіянти незнаних досі виконавців - заощаджуйте.
  • 0

#156 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 04.08.2009 – 09:16

Перегляд дописуzav (4.08.2009 09:21) писав:

Мені здається, нема чого дивуватися ринковій ситуйовині. Шукайте дешевші варіянти незнаних досі виконавців - заощаджуйте.
Ну так, але пане ЗАВ, ви завжди читаєте щось таке в моїх дописах чого там нема:). Приклад, що навела вище свідчить про неабиякі вимоги виконавців досить відомих гуртів, тому організаторам не завжди солодко. Але коли організатори фестивалю Свірж 2009 оголошували і рекламували таку програму і саме з такою к-стю виконавців то відповідно і брали на себе певні зобов"язання, які вони не виконали перш за все перед простим слухачем. І саме прикро те, що фігу-дві хтось за це відповідатиме. Винних нема...вірніше винні слухачі, що не схотіли придбати шалено дорогі квитки для фесту на природі...Це моя особиста думка...ще нагадались мені виступи Лірника Сашка :) Його дуже люблять і гарно сприймають де б він не був, бо виступає як на сцені так і просто на природі в колі шанувальників, або випадкових перехожих, що зупинились послухати...Думаєте йому не тре грошей чи комфорту? але тут щось інше...розумієте про що я?
  • 0

#157 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 04.08.2009 – 09:18

чув що фестиваль закінчився розчаруванням, сцену розібрали і все закінчилось..
  • 0

#158 =MAVKA=

• Користувачі
  • 1153 повідомлень

Відправлено 04.08.2009 – 09:22

Перегляд дописуjakobz (4.08.2009 00:17) писав:

слідуюча частка вини лягає на наш народ - програма була просто суперова, а квитків розкупили навіть не половину...

Коли приїхали до Львова - то майже не кожний стовб був обклеяний афішами фесту + бачила кілька біг-бордів.
У нас в Дніпрі реклама була тільки на тоненьких папірцях в пузатій хаті. Ні біг-бордів, ні афіш взагалі не бачила. По радіо теж не чула.
Про фест дізналася з нашого форуму.
Якби організатори зробили нормальну рекламу фесту в центральних і східних регіонах - то людей приїхало б точно тис. 20. тим більше що зараз в Дніпрі пішла гарна тенденція слухати українські гурти, минулого року Скрипка на "етно-вечорниці на Дніпрі" зібрав тисяч 10 людей.
  • 0

#159 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.08.2009 – 09:36

От вам моя думку, як відвідувача :)
http://vjn.livejournal.com/779872.html
  • 0

#160 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 04.08.2009 – 15:25

Перегляд допису-=VJ=- (4.08.2009 10:36) писав:

От вам моя думку, як відвідувача :)
http://vjn.livejournal.com/779872.html
Прочитала, гарно описали, але

Цитата

Але найголовніше - курці. О, це бидло, як би воно пристойно не виглядало, вивести може з себе кого завгодно і де завгодно. Цим виродкам навіть в голову не приходить не лише те, що я приїхав до Карпат подихати свіжим повітрям, а не їхнім смородом - їм навіть невтямки, що коли ти стоїш на концерті і навколо тисячі людей, то витягати при цьому цигарку і палити - це навіть не демонструвати себе бидлом, це просто навіть не знаю, як сказати. Як же ви мене дістали, виродки - заслав би усіх до газових камер і труїв би там тютюновим димом, поки б очі не повилазили.
А фестиваль - гарний. Навіть з таким закінченням.
Пане -=VJ=- мушу вас розчарувати, але Свірж розташований за 40 км від Львова, тому не зовсім Карпати :)
А ось новини:

Цитата

Офіційне пояснення організаторів фестивалю ''Свірж-2009''
Організатори фестивалю просять вибачення та пояснюють причини зірваного дійства. Нагадаємо, 31 липня у селищі Свірж Перемишлянського району розпочався Фестиваль культури народів світу, який мав тривати до 2 серпня. Однак офіційна програма фесту обмежилася одним-двома днем. Через непроплату гонорарів відмовилися виступати практично всі запрошені артисти. На адресу ZAXID.NET надійшов офіційний лист від організаторів фестивалю.

Текст листа подаємо повністю:

"Розуміючи всю відповідальність за зіпсований настрій та змарновані сподівання відвідувачів, організатори фестивалю „Свірж” вважають за потрібне надати офіційні пояснення тому, що сталося. Річ у тім, що свої фінансові зобов’зання фестиваль розраховував з огляду на 30 тис. відвідувачів протягом усього фестивалю. В дійсності ж протягом перших двох днів відкритої реєстрації відвідувачів приїхало на порядок менше, близько 4-5 тисяч, а 1 серпня гостей прибувало ще менше. Через недоліки організації робота та охорона реєстрації не була налагоджена добре. Нам відомо про наявність випадків несанкціонованого продажу пропускних браслетів і втрати коштів через це, що збільшило фінансові проблеми фестивалю.

Через це ми не змогли сплатити чергову частину грошей за послуги технікам, тому Головна так Рок-сцени були відключені та почали розбиратися.

Програма першого фестивального дня була повністю виконана, а у другий день ми зробили усе можливе, аби максимально перенести обіцяну програму на фолк-сцену, яка працювала до 5-ї ранку, і де все-таки виступили гурти „Mad Heads XL”, “Zdob si Zdub”, “Figli di madre ignota” та інші. Ми висловлюємо подяку гуртам, які погодилися виступати за відсутності належної винагороди та обіцяних умов, а також компанії “ArtMax Engineering”, яка забезпечувала роботу фолк-сцени, зазнаючи значних фінансових втрат.

Наразі ми аналізуємо всі наші помилки та прорахунки і сподіваємося, що згодом зможемо дати більш чіткі та конкретні пояснення. Всіх, хто залишився незадоволеним ходом фестивалю та бажає повернути витрачені на квиток кошти, просимо надсилати заявки на нашу електронну адресу svirzh@gmail.com. Вважаємо за необхідне повідомити, що фестиваль 2010 року, провести який, попри відсутність перспектив отримати прибуток, ми вважаємо своїм обов’язком перед людьми, буде проходити за умов стовідсоткових інвестицій та повної фінансової гарантії виконання програми.

Просимо вибачення в усіх тих, хто постраждав через нас цього року".

Додамо, що компанія “ArtMax Engineering”, яка займалася технічним забезпеченням фестивалю, планує подати на організаторів в суд, якщо ті не повернуть заборговані кошти.

Zaxid.net

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних