Перейти до вмісту

чому дівчата курять?

Повідомлень в темі: 405

#81 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 738 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 24.06.2006 – 14:46

Перегляд дописуПристойна дівчинка (6.06.2006 12:01) писав:

Досить часто дівчата курять дла того,щоб привернути до себе вагу.Погодьтесь,зараз ніхто не зверне уваги на хлопця з цигаркою в руках-бо то якось звично,рпо-чоловічому..А на дівчат звертають.
:kozak: ага..по-срачому...
зараз вже ніхто не звертає уваги на дівчат, що палять...Озирніться-но навколо!Курить зараз більше дівок, ніж хлопів(я маю на увазі молодь)...і що?І що ви хочете сказати?Всі масово почали курити, бо от всім захотілось здатися крутими, привернути увагу до воєї скромної персони?Ха-ха...це смішно...Тепер я підкреслю слово масово...одна із багатьох гілочок масової культури(і тут вона) є найголовнішим чинником куріння загалом...Не "хлопчачого" чи "дівчачого"...якось настав переломний момент, коли більшість почала брати в руки цигарки...прогрес суспільства і одночасний занепад...Масовість проявляється кожен день у різних аспектах життя...Наприклад минулого року всі масово взули кеди...які хош...до вибору, до кольору...або ті самі джинси зі стразами/рюшками і всяким лайном...Але(повертаючись до куріння) людішки усвідомили(вже давно), що ті цигарки, то така холєра!Псуєш здоров*я та ще й гроші платиш!Але знаєте чому саме куріння викликає таку критику???Та тому-що куріння, так-би мовити, беззмістовне...Це не алкоголь, від якого потепліє всередені, може повеселішає і т.д., не травичка, від якої так ковбасить, не енергетичний напій, від якого ти просто не можеш зупинитися...Воно(себто куриво) НЕ МАЄ такого(якогось) ефекту!
Але ж є такі люди, які вбачають в курінні якусь насолоду чи релакс чи просто заняття для писка і легень...
А в громадському транспорті ще смердить від людей потом/шкарпетками/гівняним парфюмом/перегаром і багато чим ще...Від чого не є менш неприємно..))
  • 0

#82 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень

Відправлено 24.06.2006 – 15:05

Перегляд дописуПристойна дівчинка (6.06.2006 12:01) писав:

Інше питання-де вони курять???Для цього повинні бути відведені спец місця,а не так-де-небудь.Терпіти не можу,коли потрібно прати одяг майже після кожного проведеного вечора в якомусь закладі.тому що усе смердить димом так,наче я сама скурила пачку цигарок :kozak:
мені теж не подобається, коли одяг смердить куривом(як напевне і кожному з нас) чи чимось іншим...
але знай, що у нас в державі досягнути рівня європейських розвинених країн буде важко ще довго і тому висловлювати своє "фе" треба чи то масово, чи то у відповідні структури...(от чом-би тим не зайнятися?Бо всі ми тіки базікаємо!) Але зараз я не про це. Щодо "закладів": вийшов файний закон, але дотримання його щось я не "наблюдаю"...Особисто я ЗА зали для курців і некурців...Але їх впровадження залежить від компетенції адміністрації закладу...

Перегляд дописуukrainer (6.06.2006 10:33) писав:

я не про шлунок кажу, а про легені, які, як Вам, шановна, відомо беруть участь у процесі дихання :angry: тому щоразу, як людина видихає повітря, то з ним і видихає гази, які свідчать про процес розкладання. І повірте, то не запах, чи то диму, чи то смоли, чи то ще чогось, то запах лише мертвої плоті ще живої людини...
знаєш, мене це зацікавило.Якщо ти маєш певні знання в цій сфері, чи може ти маєш медичну освіту, чи можливо ти просто ознайомлений з фактами "запаху мертвої плоті", то приведи мені їх будь-ласка, бо я це вважаю нонсенсом!

Перегляд дописуukrainer (6.06.2006 10:33) писав:

... як Вам, шановна ...
...ніякі фільтри вас не врятують...То ж задумайтеся, поки не пізно...
я тобі не шановна і вчити мене слід...
а про фільтри взагалі теж можна побалакати...
  • 0

#83 Zolot

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 136 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Мюнхен

Відправлено 24.06.2006 – 19:32

Перегляд дописуПл_Я_ма (24.06.2006 15:05) писав:

а про фільтри взагалі теж можна побалакати...

Filtry v Cyharetah pomahajut, jak mertvomu kadylo. Kuryty prosto durnyj zvychaj, vse odno, chy hlop, chy divchyna.

Mushtarda po obidi, jak kazhut.
  • 0

#84 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.06.2006 – 20:30

Цитата

Щодо "закладів": вийшов файний закон, але дотримання його щось я не "наблюдаю"...Особисто я ЗА зали для курців і некурців...Але їх впровадження залежить від компетенції адміністрації закладу...
Приклад з життя: заходжу з однією кобітою в кав"ярню, а саме приміщення складається з однієї зали, тільки посередині з такою веееееличезною аркою (для краси, а не для розділення приміщення)... загалом одна зала, тільки посередині півметрова стіночка у формі арки. І що ви думаєте?)) Нас спраді попросили пересісти в "зал" для тих, хто не палить)) Хоча вся площа була рівномірно задимлена і до того.... але ж є ЗАКОН..)))
По темі.. гадаю, що не зовсім корректно всіх рівняти під одну лінійку.. погодьтесь, якщо людина курить в себе на балконі, коли її ніхто не може побачити о 12 ночі... ну яке ж це "бажання повимахуватись"? Перед ким? Це як в старій рекламі з пивом: дехто п"є пиво для іміджу, дехто, щоб комусь сподобатись... так і тут. Неможна відкидати випадку, коли людина палить для того, щоб: палити, щоб розслабитись, щоб отримати свою насолоду, щоб забутись від нависших проблем... і в кожному випадку, не можна саме за це людину дурною називати. Яке взагалі має відношення звичка палити і розумові здібності людини? Ну подумайте... озирніться довкола... невже ви насправді вважаєте, що кожна людина, котра палить є "Дурна людина, яка має низьку (занижену) самооцінку"?
  • 0

#85 andrON

.

• Користувачі
  • 662 повідомлень
  • Місто:столиця.

Відправлено 26.06.2006 – 01:21

просто у людей дуже стереотипні, я б сказав, школярські погляди..
якщо дівчина, то не має палити... якщо розумний, то певно ботан...
  • 0

#86 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 26.06.2006 – 17:42

а, що дівчина має палити??? Чи розумний - ботан???
Дівчина - майбутня матір, як і хлопець - майбутній батько!!! Якщо вам так хочеться, аби ваші діти були схильні до паління та мали слабкий імунітет - то кайфуйте, адже так хочеться вийти вночі на балкон і ще раз відчути себе класним крутим пацаном, який смокче цигарку, не то що інші - які їх не смокчуть...
  • 0

#87 andrON

.

• Користувачі
  • 662 повідомлень
  • Місто:столиця.

Відправлено 27.06.2006 – 09:37

Перегляд дописуukrainer (26.06.2006 18:42) писав:

Дівчина - майбутня матір, як і хлопець - майбутній батько!!! Якщо вам так хочеться, аби ваші діти були схильні до паління та мали слабкий імунітет - то кайфуйте, адже так хочеться вийти вночі на балкон і ще раз відчути себе класним крутим пацаном, який смокче цигарку, не то що інші - які їх не смокчуть...
у тебе якось все банально.. ну звісно так... і що? може ще й не гуляти ніколи? алкоголь теж шкодить... і бути дуже обережним завжди... мало що може трапитись... краще й з дому не виходити...
  • 0

#88 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 27.06.2006 – 11:15

банально - це коли ти вважаєш, що дівчина має курити... і підводиш до того, що типу: "може нам взагалі позбутися всіх шкідливих звичок, адже вони ж не такі й вже шкідливі... а може навіть приємні та корисні"...
  • 0

#89 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень

Відправлено 29.06.2006 – 09:53

2 ukrainer:
вибач, що встряваю у вашу з АндрОном розмову, але перечитай ще раз вище його пости...
Та ж усім відомо, що дівчина - то матір майбутня і т.д. Кожен сам відповідає за свої дії, а тим паче за наслідки...Не займайтесь сексом, бо він хоч і кльовий і чимось корисний, але дуже небезпечний, бо венеричні хвороби - наша біда!....ага..всі мене взяли і послухали..."Совкові" наслідки (в країні ж сексу не було, а діти звідкись бралися!)...колективізація і т.д.
Чому ж ми не заборонимо рекламу алкоголю по ТВ, тютюну на білбордах...? З 10 білбордів 6 -алкоголь, 2 - тютюн, 1 - кава, 1 - магазин одягу і т.д. Де ви ще знайдете таке?В якій Європейській державі?...НМСД...
2 Romatytschak:
я теж хотіла про те саме сказати.
Фільтри - то все фігня...ні смол, ні нікотину в організмі менше не буде...
  • 0

#90 over to you

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 60 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 30.06.2006 – 15:33

Дівчата курять, тому що вони хочуть здатися крутими і "не відстаючими" від життя. Коли дівчина курить-це виглядає жалюгідно і примітивно.

P.S. : я не курю :lol:
  • 0

#91 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень

Відправлено 30.06.2006 – 16:00

Перегляд дописуДуша кольору хакі (30.06.2006 16:33) писав:

Дівчата курять, тому що вони хочуть здатися крутими і "не відстаючими" від життя. Коли дівчина курить-це виглядає жалюгідно і примітивно.
Подивишся на мене, як я виглядаю...ок?
І скажеш, чи я "примітивніша" і "крутіша" за когось іншого... :lol:
  • 0

#92 key

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень

Відправлено 01.07.2006 – 15:40

Пл_Я_ма, я хоу подвитись.

мени якось всерывно. якщо хоче, то нехай курить.
  • 0

#93 White Shadow

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень
  • Місто:Місто-герой Київ

Відправлено 01.07.2006 – 17:21

Дівчата палять тому, що хочуть опинитися у компанії гарненьких хлопців. Ну так найчастіше буває. Дуже рідко дівчата починають палити з горя.

Але, як я гадаю, починати палити у шкільному віці тіль через те, що тобі подобається якийсь там старшокласник чи однокласник, який на кожній перемінці бігає з друзями у школьні двори аби посмалити, це ... ну нерозумно м'яко кажучи. Повинні бути й інші методи знайомств і початку товаришування. А отруювати свій організм з ранніх років - це зашкодити й собі, і своєму здоров'ю.

Я ніколи палити не пробувала й не хочу навіть, хоча навколо мене усі друзі завжди стоять з цигарками і смалять, і смалять... а я завжди їм кричу: "Та відійди ти від мене зі своїм димом!". І хлопець мій палить ( по пачці в день викурює. Бити його треба :lol: ). І от нічого.. чим більше на мене димлять - тим менше мені хочеться взяти в рота цигарку.

Дівчата, на паліть! Воно вам у сто років не потрібно! :lol:

:)
  • 0

#94 Zolot

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 136 повідомлень
  • Місто:Мюнхен

Відправлено 01.07.2006 – 21:13

Перегляд дописуukrainer (26.06.2006 17:42) писав:

Ty dumaesh, sho koly kuresh tvij Sperma ne oshkodujecja? Ty jak batjko dajesh 50% tvojeji dytyny. Lyshe zhinka maje "shchastja" she 9 misjaciv trymaty dytynu v sobi. Ale koly hlop ne zdorovyj, to i dytyna zdorova nebude.

Biolohiju ne mav?
  • 0

#95 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1481 повідомлень

Відправлено 04.07.2006 – 03:25

прийшов час, я кинув палити. свідомо відмовився від задоволення втягнути в себе пару мг нікотину і пару кг смол. і так кожен може. а саме головне: якщо я залишив це діло зараз, то навіть якшо я почну курити через місяць/три/шість/рік, то я буду впевнений, шо в любий момент я можу припинити. так само як перестати їсти снікерси чи ше якусь фігню.

ПС: людині тре тільки їдла і гострих відчуттів. все інше -- замінники-напівфабрикати.
  • 0

#96 Ілля

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.07.2006 – 13:02

Перегляд дописуДуша кольору хакі (30.06.2006 16:33) писав:

P.S. : я не курю :lol:
Обговорюючи цю проблему, чомусь більшість забуває, що нікотин не в першу чергу наркотик.
Тому через декілька місяців вживання його вже стає неважливим чому ти почав(ла) палити. Зараз ти палиш тому, що наркоман. Колись читав статтю в якій писали, що дія нікотину на мозок дуже подібна дії кокаїну.
Тому кидати палити, так само важко як і пити чи "злазити" з коксу
  • 0

#97 A.Chip

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 117 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 04.07.2006 – 13:33

Перегляд дописуПл_Я_ма (24.06.2006 15:46) писав:

:lol: Але знаєте чому саме куріння викликає таку критику???Та тому-що куріння, так-би мовити, беззмістовне... Це не алкоголь, від якого потепліє всередені, може повеселішає і т.д., не травичка, від якої так ковбасить, не енергетичний напій, від якого ти просто не можеш зупинитися...Воно(себто куриво) НЕ МАЄ ??? такого(якогось) ефекту!
це якась маячня...це може говорити тільки та людина, якане курила, але зловживала алкоголем, травичкою і т.д...
  • 0

#98 Roksana

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.07.2006 – 21:08

Я палю! Та намагаюся кинути! Та почала все ж таки з дурості! Погоджуюся! :)
  • 0

#99 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень

Відправлено 11.07.2006 – 10:07

Перегляд дописуA.Chip (4.07.2006 14:33) писав:

це якась маячня...це може говорити тільки та людина, яка не курила, але зловживала алкоголем, травичкою і т.д...
це говорю я! Я так ввжаю...я палю і я так стверджую! ))
Тут мова йдеться про критику паління...Наголос ставиться на те, що воно є беззмістовним, тому що немає ефекту, як трава чи алкоголь!
Ти просто вдихаєш дим...і тебе від нього не гребе/не гріє/не пре/не ковбасить.
В твоїх легенях осідає всіляке лайно...))
І типу "А нашо курити, якщо воно ніфіга не дає?"...от тому куріння і має негативні відгуки в суспільстві.

Повідомлення відредагував Пл_Я_ма: 11.07.2006 – 10:09

• 0

#100 Їжачок

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 11.07.2006 – 22:02

Ну мабудь що тому, бо спочатку думали,що хлопцям це буде подобатись,що буде с ким прикурити... А потім-просто по звичці. :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних