Перейти до вмісту

чому дівчата курять?

Повідомлень в темі: 405

#41 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 05.06.2006 – 17:03

Перегляд дописуandrON (5.06.2006 16:32) писав:

якшо ти про запах з роту... то краще вже від нього тхне куривом, ніж тим ,шо він на сніданок їв....
що ти маєш на увазі? (цибуля???) :rolleyes: тобі потрібно не бути курцем аби зрозуміти, який то сморід, коли поряд з тобою жива людина зсередини розкладається, та їй це ще й подобається, а ти мусиш тим дихати... то краще вже нюхати цибулю :blush:
  • 0

#42 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 05.06.2006 – 17:53

Перегляд дописуukrainer (5.06.2006 18:03) писав:

коли поряд з тобою жива людина зсередини розкладається
з чого ти взяв, що живі люди розкладаються?
те, що вони палять і засмічуюють тим нікотином легені не значить, що вони розкладаються...смердить далеко не від кожного курця!
Щось,шановні, Ви палицю перегинаєте!
Нікотин, як і алкоголь, гострі страви та інше впливають на шлунок, тому і запах відповідний+зуби
  • 0

#43 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 05.06.2006 – 21:36

якось їду я в маршрутці.спокійно сижу собі, і тут входить якийсь хлопець.нормальний такий з вигляду.але як він сів позаду мене,господи!жахливий запах,саме від сигарет!мене там ледь не вивернуло....
  • 0

#44 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 05.06.2006 – 22:56

Перегляд дописуKassandra (5.06.2006 22:36) писав:

якось їду я в маршрутці.спокійно сижу собі, і тут входить якийсь хлопець.нормальний такий з вигляду.але як він сів позаду мене,господи!жахливий запах,саме від сигарет!мене там ледь не вивернуло....

"Пріма" без фільтра - нєвєраятна устойчівий запах!!!: )
  • 0

#45 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 05.06.2006 – 23:11

Перегляд дописуTeren (5.06.2006 23:56) писав:

"Пріма" без фільтра - нєвєраятна устойчівий запах!!!: )

певно то й було.господи,чому таке курять!?
  • 0

#46 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.06.2006 – 04:44

Перегляд дописуKassandra (27.05.2006 19:58) писав:

Усі мої знайомі хлопці однозначно стверджували ,що вони б ніколи не цілувалися із дівчиною,яка курить.Кажуть: це наче з попільничкою.
Залежно коли! Я цілувався до того як вона і я курили, але для експеременту попробував після того як ми покурили - мабуть то саме шо облизати попельничку, хоча я попельничку не облизував!
Я вже більше як 3 місяці не курю, кинув заради себе, перевірити свою силу волі, доречі на роботі всі крім мене курять, ну ше 1 пацанчик помоєму також не курить, а всі решта хто ходить - курять!
То не круто, просто в кожного своя філософія до курива! Наприклад в мене була така шоб розвіятись, змінити свою зацикленість, пороздумувати.... Крім того економія грошей :) краще снікерс купити і газувати поповній... :rolleyes: :blush:
  • 0

#47 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 06.06.2006 – 09:33

Перегляд дописуПл_Я_ма (5.06.2006 18:53) писав:

з чого ти взяв, що живі люди розкладаються?
те, що вони палять і засмічуюють тим нікотином легені не значить, що вони розкладаються...смердить далеко не від кожного курця!
Щось,шановні, Ви палицю перегинаєте!
Нікотин, як і алкоголь, гострі страви та інше впливають на шлунок, тому і запах відповідний+зуби
я не про шлунок кажу, а про легені, які, як Вам, шановна, відомо беруть участь у процесі дихання :rolleyes: тому щоразу, як людина видихає повітря, то з ним і видихає гази, які свідчать про процес розкладання. І повірте, то не запах, чи то диму, чи то смоли, чи то ще чогось, то запах лише мертвої плоті ще живої людини... і не має значення що людина курить... ніякі фільтри вас не врятують...
То ж задумайтеся, поки не пізно...
  • 0

#48 Пристойна дівчинка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень
  • Місто:Львів-Луцьк

Відправлено 06.06.2006 – 11:01

Досить часто дівчата курять дла того,щоб привернути до себе вагу.Погодьтесь,зараз ніхто не зверне уваги на хлопця з цигаркою в руках-бо то якось звично,рпо-чоловічому..А на дівчат звертають.Є частина людей які курять саме тому,що вони залежні,і тому, що цу допомагає їм розвіятись.А для інших курити-це стиль...Я знаю кількох людей(дівчат саме),які,не маючи ніякої звички,обожнююють піти в бар чи кав"ярню і попиваючи відповідно пиво чи міцну каву курити цигарку,при чому подовше розтягуючи це задоволення.Що ж-я такого не люблю.Але мабуть хтось вважає це спокусливим.Мені основне аби не курила я.моя краща подруга і мій хлопець.А решта-справді самі відповідаюсть за свої вчинки.Інше питання-де вони курять???Для цього повинні бути відведені спец місця,а не так-де-небудь.Терпіти не можу,коли потрібно прати одяг майже після кожного проведеного вечора в якомусь закладі.тому що усе смердить димом так,наче я сама скурила пачку цигарок :rolleyes:
  • 0

#49 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 06.06.2006 – 11:24

Пристойна дівчинко, я погоджуся з тобою лише частково (з власного досвіду).
Я, наприклад, коли йду по вулиці і раптом бачу що дівчина курить, то звертаю на це увагу дійсно, але я не на цигарку дивлюся а на дівчину (!), і вже після першого погляду на неї з цигаркою в зубах, якою б вона гарною не була, та я більше на неї уваги не звертаю... і схожим чином поводяться деякі мої друзі, тому задумайтеся ще раз, чи воно того варте...
  • 0

#50 Пристойна дівчинка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень
  • Місто:Львів-Луцьк

Відправлено 06.06.2006 – 12:10

Головне,що ти таки звертаєш на неї увагу.Добре,що тобі це не подобається,я так само цього не люблю.Але певно є хлопці,котрих це приваблює.як то кажуть: на кожен товар є свій покупець.Деяким дівчатам подобається,коли хлопці мають запаз змішаних дорогих парфумів і цигарок.що ж,мабуть і деякі хлопці люблять коли їхні крихітки так пахнуть)
Взагалі,головне,щоб курці не заважали некурцям.ось і все
  • 0

#51 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 06.06.2006 – 14:16

я на неї звернув би увагу і без цигарки, проте цигарка, допомагає мені більше на неї увагу не звертати... :rolleyes:
  • 0

#52 zardas

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень
  • Місто:столиця

Відправлено 06.06.2006 – 14:21

Перегляд дописуПристойна дівчинка (6.06.2006 13:10) писав:

Головне,що ти таки звертаєш на неї увагу.Добре,що тобі це не подобається,я так само цього не люблю.Але певно є хлопці,котрих це приваблює.як то кажуть: на кожен товар є свій покупець.Деяким дівчатам подобається,коли хлопці мають запаз змішаних дорогих парфумів і цигарок.що ж,мабуть і деякі хлопці люблять коли їхні крихітки так пахнуть)
Взагалі,головне,щоб курці не заважали некурцям.ось і все

кожному подобається своє...і тут нічого не поробиш...а от про звертання уваги скажу-якщоє ті кому подобаються дівчать,які палять ,то дуже багато людей яким не подобається......і у цих компаній зовсім ріхні менталітети.....з ким бути-вирішувати нам
  • 0

#53 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 06.06.2006 – 20:28

Перегляд дописуTopper (6.06.2006 05:44) писав:

Крім того економія грошей :lol: краще снікерс купити і газувати по повній... :rolleyes: :blush:

ну, от порахуйте.середня пачка сигарет коштує десь 3-4 гривні.самів знаєте , є й дорожчі,але порахуємо масові.скільки переважно викурюють, пачку в день? хто як.в місяці є 30 днів(в деяких 31 і 28, а іноді й 29 :) )отже 4 * 30= 120 гривень в місяць, приблизно. а за рік це виходить десь з півтори тисячі.за весь рік це не дуже велика сума.але загалом це все-таки великі гроші.

питання: навіщо псувати свої легені , ще й тратити при цьому гроші?
  • 0

#54 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 06.06.2006 – 21:17

2 ukrainer: повністю погоджуюсь: дівчата з цигаркою викликають винятково негативні емоції, у деяких моїх знайомих пацанів - мало не агресію!
  • 0

#55 Style)r

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 329 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.06.2006 – 21:38

ТОмушо тіпа круто, а якщо круто, то треба палити - дури, бо! Хлопці з цих же причин!
  • 0

#56 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 07.06.2006 – 18:54

Перегляд дописуOlezhek (6.06.2006 22:38) писав:

ТОмушо тіпа круто, а якщо круто, то треба палити - дури, бо! Хлопці з цих же причин!

питається: навіщо це їм? :rolleyes:
  • 0

#57 Style)r

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 329 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.06.2006 – 19:48

Перегляд дописуKassandra (7.06.2006 19:54) писав:

питається: навіщо це їм? :rolleyes:

природа така :blush:
  • 0

#58 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 07.06.2006 – 19:49

Перегляд дописуOlezhek (7.06.2006 20:48) писав:

природа така :rolleyes:

яка? поясни?
  • 0

#59 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 08.06.2006 – 15:37

Перегляд дописуKassandra (7.06.2006 20:49) писав:

яка? поясни?
Дурна людина, яка має низьку (занижену) самооцінку зазвичай шукає, де б її піднятии (хоча б у своїх очах). так, наприклад, один мій знайомий при розмові по телефону з дівчиною переходить на російську мову - смішно виглядає :rolleyes: (але гірко від того, що вони ж обоє українці, їх рідна мова українська, а спілкуються чужою... я їм радив китайською спілкуватися :blush:, та їм какати та штокати приємніше... але то так, відступ :lol:). Так само і з курінням - переважна більшість курців починають курити в школі - під впливом прикладу старших побратимів, які їм можуть здаватися крутими, або ж за браком розуму психологічно тиснуть на молодших, стимулюючи їх до куріння... таким чином виробляється своєрідний лжеавторитет курця, який стає прикладом для наслідування. Надалі виробляється звичка (багато курців заявляють що її не мають, проте кинути курити не можуть...), самопереконання у правильності куріння та особливих причин такого вчинку (відкидання впливу "крутизни"...)... так можу писати довго, головне, аби комусь воно допомогло... :)
  • 0

#60 andrON

.

• Користувачі
  • 662 повідомлень
  • Місто:столиця.

Відправлено 08.06.2006 – 15:45

ukrainer,
про дурну людину ти щось загнув... якщо людина курить, то значить вона дурна? краще переглянь свою логіку... просто у всіх різні морально-етичні цінності...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних