Перейти до вмісту

чому дівчата курять?

Повідомлень в темі: 405

#301 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.12.2009 – 00:18

Перегляд дописувеснянка (13.12.2009 00:16) писав:

якраз і логічно - матері-курці входять до групи ризику
да ну? а жити з курцем- то шо не шкідливо? і не важливо вагітна жінка чи ні.
при мені не курить. але сам факт.
  • 0

#302 Вареник

banned

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3089 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 13.12.2009 – 00:18

та зара всі курці, поголовно всі, просто є активні і пасивні :gryzin:
  • 0

#303 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 13.12.2009 – 00:20

Перегляд дописуSensssorika (13.12.2009 00:18) писав:

да ну? а жити з курцем- то шо не шкідливо? і не важливо вагітна жінка чи ні.
при мені не курить. але сам факт.
в попередньому твоєму пості ти не казала, що чоловік - курить.Звичайно, що шкідливо.Тобто зачинати дітей вам небезпечно.
  • 0

#304 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 13.12.2009 – 00:20

Перегляд дописуВуйко Дмитро (12.12.2009 17:04) писав:

Чому не рівні? Перед Богом всі рівні.
Рано перед богом... ми за зараз говоримо, а те що буде перед ним, всьому свій час...
Згоден з вареником, що всі курці...
  • 0

#305 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.12.2009 – 00:23

Перегляд дописуSensssorika (13.12.2009 01:14) писав:

казли. нам теж здебільшого не подобається,коли чоловіки палять)

мі коханий проти,щб я палила. категочно. "тобі дітей наших народжувати! і про себе подумай!". логіка,пляааа)))
Я теж таке буду вимагати від своєї дівчини. Так що тут нічого дивного. Чоловік піклується про свою сім'ю :gryzin:
  • 0

#306 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.12.2009 – 00:29

Перегляд дописувеснянка (13.12.2009 00:20) писав:

в попередньому твоєму пості ти не казала, що чоловік - курить.Звичайно, що шкідливо.Тобто зачинати дітей вам небезпечно.
поки шо стоїть вибір ДЕ жити. в нього є важливі,на мою думку,справи в петербурзі,які я хочу,щоб він закінчив. тоді житимемо разом. але,скоріш за все в Україні)

чоловік. в усіх можливих значеннях)

Він кине. дітей же хоче. ну і щоб я не страждала- маю алергію на той дим від сигарет)

Просто недавно сварилися через те,шо він негативно ставиться до жіночого паління,а сам при цьому палить. :cry:

Перегляд дописуВуйко Дмитро (13.12.2009 00:23) писав:

Я теж таке буду вимагати від своєї дівчини. Так що тут нічого дивного. Чоловік піклується про свою сім'ю :gryzin:
я маю на увазі ситуацію : "я палю, але не хочу, щоб палила ти, і категорично цьому проти." На фік сам палиш тоді? :wub:

Повідомлення відредагував Sensssorika: 13.12.2009 – 00:27

• 0

#307 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 13.12.2009 – 00:35

Перегляд дописуSensssorika (13.12.2009 01:29) писав:

поки шо стоїть вибір ДЕ жити. в нього є важливі,на мою думку,справи в петербурзі,які я хочу,щоб він закінчив. тоді житимемо разом. але,скоріш за все в Україні)

чоловік. в усіх можливих значеннях)

Він кине. дітей же хоче. ну і щоб я не страждала- маю алергію на той дим від сигарет)

Просто недавно сварилися через те,шо він негативно ставиться до жіночого паління,а сам при цьому палить. :gryzin:

я маю на увазі ситуацію : "я палю, але не хочу, щоб палила ти, і категорично цьому проти." На фік сам палиш тоді? :cry:
Я сам не палю й іншим не даю)
  • 0

#308 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень
  • Місто:ануда

Відправлено 13.12.2009 – 00:37

тому що такі жінки як я в кіно палять. щоправда не в серіалах в яких я живу
  • 0

#309 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 13.12.2009 – 00:48

*****, ну коли ж ви всі понакурюєтеся, ну візьміть пачку всуньте в рот і чадіть, хоч обригайтеся!!!
Чому такі як я не повелися на паління, чим ви гірше за нас, і ви доводете про звичку, і ще щось там, я пробував, і нічого не відчув, а ви відчули...
Ну ******* мона, а потом мужики винні що діти то астматиками, то з ще якимися хворобами народжуються,я б на вашому місці мовчав би, а ви, як ті миші, що загнані в куток, кидаються в очі... Самі себе вбиваєте, доречі, на днях знайомий притарабанив книгу як кинути палити на роботу, я в три рази більше прочитав за нього, а він бігав на перекур сто раз поки читав, а мені по цимбалах, книга по полосканні мізків...

bendera.UA - за п. 2.2.2 Правил +10%.
  • 0

#310 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 13.12.2009 – 01:01

Як об стіну горохом.
щось я не чув про користь паління, ви ж всі випинаєтеся, захищаєте себе...
а ну *** ***, переживаєш за вас, а ви...
картина маслом: ****** приплилі

bendera.UA - за п. 2.2.2 Правил +10%.
  • 0

#311 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 13.12.2009 – 01:02

Перегляд дописуНечупара (13.12.2009 01:53) писав:

це провокація! з тобою я теж не хочу бути в одному списку *всовує пачку в рот, чадить, обригується*

знаєш воно видно що тобі сексу не вистачає
промовчу... :gryzin:

bendera.UA - і то було вірне рішення...
  • 0

#312 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень

Відправлено 13.12.2009 – 01:25

Чого взагалі люди палять? А то чого жінки . . Тіпа жінка це одразу самка для дітоплодння і від неї передасться більше генів ніж від чоловіка. . . Загалом паління ще нікому користі не приносило, хоч в принципі яка різниця від чого здихати . .
  • 0

#313 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 13.12.2009 – 01:35

Перегляд дописуЗа межею (13.12.2009 01:25) писав:

Чого взагалі люди палять? А то чого жінки . . Тіпа жінка це одразу самка для дітоплодння і від неї передасться більше генів ніж від чоловіка. . . Загалом паління ще нікому користі не приносило, хоч в принципі яка різниця від чого здихати . .
Можливо.
Кажуть курці помирають рано, а алкоголіки в другій половині дня.
  • 0

#314 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 13.12.2009 – 08:50

Перегляд дописуFry (13.12.2009 02:35) писав:

Можливо.
Кажуть курці помирають рано, а алкоголіки в другій половині дня.
ага,не доживають до кінця дня після великого сабантуя, курити шкідливо. Куріть на здоров'я
  • 0

#315 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 13.12.2009 – 08:54

Перегляд дописувеснянка (12.12.2009 12:49) писав:

Пан багацько написав, я не буду поокремішньо коментувати,я напишу ось що. Те, що куріння шкодить всім, - це й так усі знають.Усі. І я це знаю. Тому й кинула. Але річ не у тому - це правильно чи неправильно, шкідливо чи ні, а в тому - чому вони палять, ті дівчата?
Причина у психологічному комфорті. Довільна наркотична штюка має позитивний вплив на психіку. Інакше її б не курили/пили/пожирали/нюхали. Проблема у тому, що з часом вплив меншає (до речі, може і не меншати), а залежність залишається. Також негативний вплив на здоров'я не одразу проявляється ібо накопичення дефектів іде поступово, тож у людини залишається час "змиритись" із тим, що прийшов і морально підготуватись до наступного.

І тут приходить весь такий моральний народ і починає казати - типу, бо дури, бо нема розуму, і всі висувають результати досліджень із відсотками кількості обурених чоловіків (теж моральних, угу). І в цьому саме є моя причина незгоди.
Тутай я все ж з панною посперечаюся. Наприклад, я граю у комп'ютерні ігри. Я це роблю досить часто і подекуди (коли мені не вдається досягнути успіхів у житті), це перетворюється у цілоденні посиденьки за компом із невеликими відходами поїсти, справити природні потреби та поспати. Коли мені людина заявляє, що я дурень (а, повірте, таких є купа, зокрема ними є мої батьки), то я все сприймаю. Проблема у тому, що куріння - це справді зле. Як і комп'ютерні ігри це зле. Але це наслідок. А боротись слід з причиною. Скажімо, коли у мене з'являється хоч маленька перспектива досягнути успіху, я кидаю ігри і займаюсь тим, що мені його мало б принести. Відповідно, стимулом кинути курити мала б бути якась можливість впорядкувати своє життя. Зазвичай тоді і кидають курити. І ще не бачив жодну людину, яка кинула б курити через те, що "це - погано". Зазвичай це через "знайшов(ла) дівчину(хлопця)", "зайнявся(лась) спортом", "отримав(ла) престижну роботу". Підсумовуючи: люди, які критикують курців (яко і геймерів чи вживаючих алкоголь), констатують факт запущеності, але не розуміють причин. Відповідно, критика їх справедлива, але неконструктивна. Оптимально було б не зважати на їхню критику, думаючи при цьому як виправити стан власної запущеності (хоча, звісно, не курити при них, це вважаю справедливим при довільних умовах і у цьому, скажімо, рішуче підтримую VJ, який пропонує драконівськими методами оберігати право дихати чистим повітрям).

Дуже рідко хто може пояснити - чому саме він курить. Чи не так?
Пояснити може кожен. Проблема у соромі і з небажанням у першу чергу собі самому(ій) признатись, чому. Відповідно, чекати пояснення від людини, яка з собою поговорити не хоче - без результату.

песе. А розум у декого з"являється пізніше.З"явився тобто. Тому своїм не хизуйтеся))))*показує язика
Навіть і не думав хизуватись, хизувався б так: "ви всі нуби і нічого в житті не тямите, не знаєте, як вірно і т. д.".
  • 0

#316 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 13.12.2009 – 09:25

А відповка на кшталт-тебе колише,звикла,просто,не знаю,але палю,йди на...,не трахай собі мізки. Я краще джахну 100 грам нормальної горілки під смачну закуску,о це нормально,і навіть трошки корисно,а дихати гарячим димом,і так далі... Хочу сказати що мені по барабану,а все одно буду довбати,хоча і знаю що марно
  • 0

#317 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 13.12.2009 – 09:31

ШАХІСТ
Те що ви так нелюбите курців пов"язано з вашою роботою??
  • 0

#318 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 13.12.2009 – 12:34

Перегляд дописуГетьман (13.12.2009 08:54) писав:

Причина у психологічному комфорті. Довільна наркотична штюка має позитивний вплив на психіку. Інакше її б не курили/пили/пожирали/нюхали. Проблема у тому, що з часом вплив меншає (до речі, може і не меншати), а залежність залишається. Також негативний вплив на здоров'я не одразу проявляється ібо накопичення дефектів іде поступово, тож у людини залишається час "змиритись" із тим, що прийшов і морально підготуватись до наступного.
причина таки у психологічному комфорті. Стопудово. Мені з дитинства казали і вчили - чистити зуби - то гуд. Відтепер багаторічна звичка, добра звичка, звичайно ж, переросла у аццький дискомфорт, у страх кислотно-лужного дисбалансу, коли ти увечері ще не вдома і не можеш почистити зуби о 10,як завжди..
Тобто, це до того, що річ не тільки у наркоті - річ у психологічному переконанні самого себе - це мало б помогти..:gryzin:
П.С. Але куріння не помагає, точно кажу))

Тутай я все ж з панною посперечаюся. Наприклад, я граю у комп'ютерні ігри. Я це роблю досить часто і подекуди (коли мені не вдається досягнути успіхів у житті), це перетворюється у цілоденні посиденьки за компом із невеликими відходами поїсти, справити природні потреби та поспати. Коли мені людина заявляє, що я дурень (а, повірте, таких є купа, зокрема ними є мої батьки), то я все сприймаю. Проблема у тому, що куріння - це справді зле. Як і комп'ютерні ігри це зле. Але це наслідок. А боротись слід з причиною. Скажімо, коли у мене з'являється хоч маленька перспектива досягнути успіху, я кидаю ігри і займаюсь тим, що мені його мало б принести. Відповідно, стимулом кинути курити мала б бути якась можливість впорядкувати своє життя. Зазвичай тоді і кидають курити. І ще не бачив жодну людину, яка кинула б курити через те, що "це - погано". Зазвичай це через "знайшов(ла) дівчину(хлопця)", "зайнявся(лась) спортом", "отримав(ла) престижну роботу". Підсумовуючи: люди, які критикують курців (яко і геймерів чи вживаючих алкоголь), констатують факт запущеності, але не розуміють причин. Відповідно, критика їх справедлива, але неконструктивна. Оптимально було б не зважати на їхню критику, думаючи при цьому як виправити стан власної запущеності (хоча, звісно, не курити при них, це вважаю справедливим при довільних умовах і у цьому, скажімо, рішуче підтримую VJ, який пропонує драконівськими методами оберігати право дихати чистим повітрям).
Погоджуюсь.Зазвичай люди кидають через щось значиме, а не через те, що кілька поколінь триндять про шкідливість куріння.

Пояснити може кожен. Проблема у соромі і з небажанням у першу чергу собі самому(ій) признатись, чому. Відповідно, чекати пояснення від людини, яка з собою поговорити не хоче - без результату.
Не може кожен.Дехто це може пояснити тільки через багато часу. а надто це стосується підлітків, які,як правило, починають це робити бездумно.
  • 0

#319 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 07.01.2010 – 20:48

Флуд видалено.
  • 0

#320 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 07.01.2010 – 21:15

Перегляд дописуzardas (26.05.2006 11:48) писав:

мене завжди цікавило це питання....я рзумію хлопці...але дівчата???
а яка різниця? дівчата теж люди ггг
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних