Перейти до вмісту

чому дівчата курять?

Повідомлень в темі: 405

#281 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 11.12.2009 – 20:22

Перегляд дописуБажана (11.12.2009 19:21) писав:

Куріння шкідливе для нашого організму - це ні для кого не новина, тому курити чи ні кожен обирає звісно сам по мірі того, наскільки йому дороге його здоров'я.
Особисто я не курю, тому підтриую всіх тих, хто за здоровий спосіб життя! :ggggg:
висновок - курять не бажані дівчата?))
  • 0

#282 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 11.12.2009 – 22:00

Перегляд дописувеснянка (11.12.2009 20:22) писав:

висновок - курять не бажані дівчата?))

Ну да, замість того, щоб "покурити" нормального писюна...

Але чого ото хлопці смокчуть, то вже ніяким розумом не зрозуміти. Це вже повний капець.

Повідомлення відредагував Odonacer: 11.12.2009 – 22:01

• 0

#283 young

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 558 повідомлень
  • Місто:рочка**

Відправлено 12.12.2009 – 11:42

Дівчата палять, бо вважають, що це солідно і класно. От і все, так само як і хлопці..
  • 0

#284 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 12.12.2009 – 11:46

Перегляд дописуyoung (12.12.2009 11:42) писав:

Дівчата палять, бо вважають, що це солідно і класно. От і все, так само як і хлопці..
безґлузде пояснення
  • 0

#285 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 12.12.2009 – 12:09

Перегляд дописувеснянка (12.12.2009 11:46) писав:

безґлузде пояснення
яке інше поясненя маєте?
  • 0

#286 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 12.12.2009 – 12:15

Перегляд дописуGlobetrotter (11.11.2009 08:56) писав:

Прямолінійно. Людина віддає гроші, щоб отруїти свій організм. Вона діє розумно? (Це безстатево :gryzin: )

свої ж гроші, не твої
  • 0

#287 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 12.12.2009 – 12:16

Перегляд дописуTeo (12.12.2009 12:09) писав:

яке інше поясненя маєте?
починають курити через дурницю, а не можуть кинути через малу силу волі
і коли курять - не думають, чому вони курять, а думають зазвичай про щось інше
мене смішить,як хтось приходить в тему з тих, хто ніколи не курив, і починає розводити тут типу мораль і всьо такоє, узагальнення про всіх
звідки вам знати?
якщо вже кажете - то називайте джерело, а то таке враження, шо сюди приходять висловлювати своє фе
по темі - колись курила, кинула
  • 0

#288 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.12.2009 – 12:18

90% дівчат палять, бо вважають, що це подобається хлопцям. 90% хлопців не подобається коли дівчата палять
  • 0

#289 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 12.12.2009 – 12:23

Перегляд дописуВуйко Дмитро (12.12.2009 12:18) писав:

90% дівчат палять, бо вважають, що це подобається хлопцям. 90% хлопців не подобається коли дівчата палять
та ти шо?
а звідки такі процентні співвідношення?
яка вибірка соцдослідження?:gryzin:яка кількість опитаних?
  • 0

#290 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 12.12.2009 – 12:35

Перегляд допису-=VJ=- (12.11.2009 17:28) писав:

Дівчатам варто було б спочатку над власною фізіологією задуматись. А то коли на одному жіночому форумі нагадав, то виявилось, що половина курців-дівчат не знали, що у них репродуктивні клітини закладаються ще на стадії ембріона, на відміну від чоловіків, які кинули курити - і через два місяці сперма у них знову чиста від впливу нікотину.
А що пан робить на жіночих форумах? Учить панянок жити?

Перегляд дописувеснянка (12.12.2009 12:16) писав:

Пробували курити чи не усі. І я пробував. І ще багато чого пробував. Втім, більше не пробував. Ібо узагальнив після 3-ї спроби. Бо далі має працювати розум, який узагальнює і систематизує відчуття. Якщо розуму немає - до біса сила волі, ібо необґрунтована більш нічим сила волі призводить до систематичних кидань. Також у мене друг курив, і нічьо, за півроку покинув дякуючи розуму, а не силі волі.

мене смішить,як хтось приходить в тему з тих, хто ніколи не курив, і починає розводити тут типу мораль і всьо такоє, узагальнення про всіх
звідки вам знати?
Вельми драматична частина допису (адвокатство також присутнє, останнє речення, угу). Он я неморальна істота, але це не заважає мені частину людей ідіотами вважати і зокрема висловлювати злість коли поруч мене хтось курить. Ібо мені просто неприємно. І коли починається наїзд на мої органи дихання - я починаю злитись. Натомість я передбачаю можливість того, що людина у відсутності інших людей може робити що завгодно.

якщо вже кажете - то називайте джерело, а то таке враження, шо сюди приходять висловлювати своє фе
Але все ж кумедно було б погрузити ідіотиків, які мають стереотипізовані думки з цього приводу. Але перш, ніж приступати до такого шляхетного заняття, раджу розібратися із власним враженням щоб це панну не зачіпало, інакше будуть розводитись драми. А далі уже можна і пореготати і потролити.

Це не дивно, ібо панна тут дописує не вперше.
  • 0

#291 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 12.12.2009 – 12:35

Перегляд дописуВуйко Дмитро (12.12.2009 11:30) писав:

Не буду вдаватися в деталі :gryzin:
Науковий підхід до справи, курсові теж так пишеш?) Типу "90% інфляції у світі спричинено державою Буркіна-Фасо" "а звідки така інформація?" "не буду вдаватися в деталі"))
  • 0

#292 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 12.12.2009 – 12:49

Перегляд дописуГетьман (12.12.2009 12:35) писав:

А що пан робить на жіночих форумах? Учить панянок жити?

Пробували курити чи не усі. І я пробував. І ще багато чого пробував. Втім, більше не пробував. Ібо узагальнив після 3-ї спроби. Бо далі має працювати розум, який узагальнює і систематизує відчуття. Якщо розуму немає - до біса сила волі, ібо необґрунтована більш нічим сила волі призводить до систематичних кидань. Також у мене друг курив, і нічьо, за півроку покинув дякуючи розуму, а не силі волі.

Вельми драматична частина допису (адвокатство також присутнє, останнє речення, угу). Он я неморальна істота, але це не заважає мені частину людей ідіотами вважати і зокрема висловлювати злість коли поруч мене хтось курить. Ібо мені просто неприємно. І коли починається наїзд на мої органи дихання - я починаю злитись. Натомість я передбачаю можливість того, що людина у відсутності інших людей може робити що завгодно.

Але все ж кумедно було б погрузити ідіотиків, які мають стереотипізовані думки з цього приводу. Але перш, ніж приступати до такого шляхетного заняття, раджу розібратися із власним враженням щоб це панну не зачіпало, інакше будуть розводитись драми. А далі уже можна і пореготати і потролити.

Це не дивно, ібо панна тут дописує не вперше.
Пан багацько написав, я не буду поокремішньо коментувати,я напишу ось що. Те, що куріння шкодить всім, - це й так усі знають.Усі. І я це знаю. Тому й кинула. Але річ не у тому - це правильно чи неправильно, шкідливо чи ні, а в тому - чому вони палять, ті дівчата?І тут приходить весь такий моральний народ і починає казати - типу, бо дури, бо нема розуму, і всі висувають результати досліджень із відсотками кількості обурених чоловіків (теж моральних, угу). І в цьому саме є моя причина незгоди.
Дуже рідко хто може пояснити - чому саме він курить. Чи не так?
песе. А розум у декого з"являється пізніше.З"явився тобто. Тому своїм не хизуйтеся))))*показує язика

Повідомлення відредагував веснянка: 12.12.2009 – 12:51

• 0

#293 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 12.12.2009 – 14:16

Перегляд дописуШАХІСТ (12.12.2009 14:04) писав:

Дівчатам не личить палити, чи ви, гарна половина людства, будете повторювати все за нами, аби бути рівними?
ти вважаєш, що жінки не рівні з чоловіками?
  • 0

#294 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 12.12.2009 – 14:21

Перегляд дописуTeo (12.12.2009 15:16) писав:

ти вважаєш, що жінки не рівні з чоловіками?
Не рівні!!! Вони вище, адже що не кажи, а вони прекрасні... :gryzin:
  • 0

#295 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 12.12.2009 – 16:13

Абсолютно нелогічна тема. Палять жінки з тих причин, що і чоловіки-бо хочеться, бо подобається, можливо до пори до часу, але ж подобається. Таки так, покинути потім декому важко, але чи про те думаєш коли тицяєш цигарку в рот?
  • 0

#296 Бажана

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 12.12.2009 – 16:17

справа не в тому, хто вище чи нище, рівний чи кривий :gryzin: Причиною куріння зазвичай є вплив навколишнього оточення - колектив на роботі, коло друзів... Та я не вважаю це показником того, чому починають курити, але як варіант для тих хто не має відчуття власної гідності..
  • 0

#297 young

Генеральний писар

• Користувачі
  • 558 повідомлень
  • Місто:рочка**

Відправлено 12.12.2009 – 22:46

звідки вам знати?
сам палив 2 роки, палив багато, палив задля того, щоб влитися в загальну тусівку, щоб мене вважали за свого, потім втягнувся і це було для мене приємно, мені це подобалося, це було класно, мені подобалися колечка диму, цигарка між вказівним та середнім пальцями, гіркий присмак у роті...
а потім почалися проблеми зі здоров'ям, стало важко дихати, я думав, що взагалі задихнуся, тому кинув..
це все до чого, а до того, що як бачите, сам вважав, що курити це круто і солідно..
  • 0

#298 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 12.12.2009 – 23:57

Перегляд дописуyoung (12.12.2009 22:46) писав:

сам палив 2 роки, палив багато, палив задля того, щоб влитися в загальну тусівку, щоб мене вважали за свого, потім втягнувся і це було для мене приємно, мені це подобалося, це було класно, мені подобалися колечка диму, цигарка між вказівним та середнім пальцями, гіркий присмак у роті...
а потім почалися проблеми зі здоров'ям, стало важко дихати, я думав, що взагалі задихнуся, тому кинув..
це все до чого, а до того, що як бачите, сам вважав, що курити це круто і солідно..

Так це тільки свідчить, що не кожному дано бути крутим.
Слабак.
Ти тільки захекався, тай все. І більш нічого.
  • 0

#299 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.12.2009 – 00:14

Перегляд дописуВуйко Дмитро (12.12.2009 12:18) писав:

90% хлопців не подобається коли дівчата палять
казли. нам теж здебільшого не подобається,коли чоловіки палять)

мі коханий проти,щб я палила. категочно. "тобі дітей наших народжувати! і про себе подумай!". логіка,пляааа)))
  • 0

#300 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 13.12.2009 – 00:16

Перегляд дописуSensssorika (13.12.2009 00:14) писав:

казли. нам теж здебільшого не подобається,коли чоловіки палять)

мі коханий проти,щб я палила. категочно. "тобі дітей наших народжувати! і про себе подумай!". логіка,пляааа)))
якраз і логічно - матері-курці входять до групи ризику
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних