Перейти до вмісту

чому дівчата курять?

Повідомлень в темі: 405

#261 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 11.11.2009 – 20:50

Перегляд дописуКрихітка (11.11.2009 20:42) писав:

Повторюсь-про пасивне куріння всі чули? Видно не всі.
Із-за активних курців я мимоволі став пасивним,виходить я теж наркоман, мимоволі? Я щощь докумекати не можу, що ви хочете спитати,чому дівчата палять чи про пасивність паління дівчат??? :lol:
  • 0

#262 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 11.11.2009 – 21:43

Перегляд дописуn@nka (11.11.2009 21:14) писав:

Але організм труїть вона свій, а не ваш. Яке кому до того діло. Я знаю кількох людей, які померли в самому розквіті сил - не пили , не палили, займалися спортом. І подивіться, скільки ходить по вулицям старесеньких пиячків (хай живуть до 100...) з, пожовклими від цигарок, пальцями...
А паління... Повірте, це просто шкідлива звичка...
Діло є:
1. Майбутнім дітям, які хочуть народитися здоровими від ЗДОРОВОЇ мами.
2. Оточуючим, яким теж шкодить дим.
3. Підростаючим дітям, які будуть брати приклад з батьків.
4. Близьким, щоб не водити курця по кардіологіях, онкологіям та іншим ...ям.
Маю право так писати, бо:
1. Сам палив 15 років, з великим трудом кинув і бачу разючу різницю між до і після.
2. Моя дівчина теж курила і все ще курить. Нічого не допомагає :lol:
  • 0

#263 n@nka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 47 повідомлень
  • Місто:Тернопільська область

Відправлено 12.11.2009 – 07:38

Перегляд дописуGlobetrotter (11.11.2009 21:43) писав:

Діло є:
1. Майбутнім дітям, які хочуть народитися здоровими від ЗДОРОВОЇ мами.
2. Оточуючим, яким теж шкодить дим.
3. Підростаючим дітям, які будуть брати приклад з батьків.
4. Близьким, щоб не водити курця по кардіологіях, онкологіям та іншим ...ям.
Маю право так писати, бо:
1. Сам палив 15 років, з великим трудом кинув і бачу разючу різницю між до і після.
2. Моя дівчина теж курила і все ще курить. Нічого не допомагає :lol:
Ось і відівчіть спочатку свою дівчину палити. А дітей я народила цілком здорових (звичайно, я не палила під час вагітності).
  • 0

#264 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.11.2009 – 08:02

Перегляд дописуn@nka (11.11.2009 07:41) писав:

А як стосується палиш ти чи ні до розумового розвитку? Я палю з 15 років, а училище і університет закінчила з "червоним" дипломом.

А як стосується український диплом здоров"я і розуму?

Перегляд дописуn@nka (11.11.2009 07:41) писав:

Мені здається, що цю всю маячню про жіноче куріння придумали чоловіки

Ну от якраз і доведення - жодного зв"язку.

Перегляд дописуКрихітка (11.11.2009 08:36) писав:

І наостанок хочу сказати що надоїли вже дописи чоловіків які так бурно виступають проти жіночого паління, а самі курять.

Ідіотизм інших - це привід для ідіотизму власного? Дуже розумно. Тим паче, що тут поки що не бачив жодного, хто б сам курив, але був проти куріння дівчини.

Перегляд дописуn@nka (11.11.2009 20:14) писав:

Але організм труїть вона свій, а не ваш.

Ага. У неї своє особисте, персональне повітря, яке не стосується мене, і палить вона виключно в закритому приміщенні зі стовідсотковою фільтрацією повітря, що виходить.

Перегляд дописуn@nka (11.11.2009 20:14) писав:

Я знаю кількох людей, які померли в самому розквіті сил - не пили , не палили, займалися спортом. І подивіться, скільки ходить по вулицям старесеньких пиячків (хай живуть до 100...) з, пожовклими від цигарок, пальцями...

Ги-ги... Логіка зашкалює.
"Я знаю кількох людей, які завжди дотримувались ПДР, і їх збила машина прямо на зупинці, і подивіться, скільки народу перебігає вулицю де заманеться - і всі живі й здорові".

Перегляд дописуn@nka (12.11.2009 07:38) писав:

Ось і відівчіть спочатку свою дівчину палити. А дітей я народила цілком здорових (звичайно, я не палила під час вагітності).

А хто Вам сказав, що вони цілком здорові - вони пройшли комплексне обстеження всіх параметрів організму?
І чому Ви вважаєте, що коли зараз все нормально - то так буде і через рік, і через десять (дай бог їм здоров"я, звісно)?
  • 0

#265 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 12.11.2009 – 08:05

Перегляд дописуn@nka (12.11.2009 08:38) писав:

Ось і відівчіть спочатку свою дівчину палити.
в неї мама палить, кашляє так, що дах зриває. погана спадковість, ще раз підтверджує п.3 :lol:
  • 0

#266 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.11.2009 – 08:22

Перегляд дописуШАХІСТ (11.11.2009 08:24) писав:

Нехай зімною зроблять що завгодно,всі БАБИ ЩО ПАЛЯТЬ-ДУРИ! Не хочу казати чому,але ви хочете-немає сенсу у палінні,що ви хочете цим сказати,довести,показати,дивиться всі-у мене дипресія,а ще серйозна звичка від якої не не можу і не хочу позбутися,а ще мені по кайфу! Це найвища стадія дибілізму! І вас,баби,вистачить наглості казати щось у відповідь! Я краще оближу попільничку,а ніж поцілую таку діваху...
в куріння не має статті, і це не звичка , це залежність, і викрикувати якісь дурнуваті гасла тут як мінімум недоречно.

Цитата

Але організм труїть вона свій, а не ваш. Яке кому до того діло. Я знаю кількох людей, які померли в самому розквіті сил - не пили , не палили, займалися спортом. І подивіться, скільки ходить по вулицям старесеньких пиячків (хай живуть до 100...) з, пожовклими від цигарок, пальцями...
А паління... Повірте, це просто шкідлива звичка...
з власного досвіду скажу що це не звичка, це таки залежність, а відносно смерті здоровим, і мене може машина збити і тд і тп. то я сам себе так дурив поки не покинув курити.
  • 0

#267 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.11.2009 – 09:37

Перегляд дописуDynkan 113 (12.11.2009 08:22) писав:

в куріння не має статті, і це не звичка , це залежність

Тютюн, на відміну від алкоголю, викликає психологічну залежність, а не фізіологічну. Тому її цілком можна назвати звичкою.
  • 0

#268 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.11.2009 – 12:44

Перегляд допису-=VJ=- (12.11.2009 09:37) писав:

Тютюн, на відміну від алкоголю, викликає психологічну залежність, а не фізіологічну. Тому її цілком можна назвати звичкою.
Не погоджуюся, нікотин впершу чергу впливає фізіологічно, а психологічне звикання відбувається з часом. Просто коли людина наважується кинути зазвичай психологічний вплив стає набагато сильнішим ніж фізіологічний. І рахувати це звичкою помилково як не крути ))
  • 0

#269 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 12.11.2009 – 12:47

Перегляд допису-=VJ=- (12.11.2009 09:37) писав:

ви спершу хоча б років з десять покуріть, а потім нам про залежність психічну розказуйте
  • 0

#270 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.11.2009 – 13:53

Перегляд дописуZuzik (12.11.2009 12:47) писав:

ви спершу хоча б років з десять покуріть, а потім нам про залежність психічну розказуйте

Може ще мені героїном штрикнутися, щоб про нього розповідати? І наостанок повіситися для обговорення самогубств?
  • 0

#271 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 12.11.2009 – 14:45

Перегляд допису-=VJ=- (12.11.2009 12:53) писав:

Може ще мені героїном штрикнутися, щоб про нього розповідати? І наостанок повіситися для обговорення самогубств?
достатньо просто не говорити про те, чого не знаєш
  • 0

#272 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.11.2009 – 14:50

Перегляд дописучорно-біла (12.11.2009 14:45) писав:

достатньо просто не говорити про те, чого не знаєш

Я б тут намалював одного смайлика - бо що тут ще відповіси, але це заборонено.
Але заношу Вас на особливу замітку. І нехай тільки Ви хоч слово напишете про щось, чого "не знаєте" - я буду тут як тут :lol: Тому не раджу навіть заходити в теми про самогубства і інші, їм подібні - Вам там нема чого робити зі своїми принципами.
  • 0

#273 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 12.11.2009 – 14:55

Перегляд допису-=VJ=- (12.11.2009 13:50) писав:

Я б тут намалював одного смайлика - бо що тут ще відповіси, але це заборонено.
Але заношу Вас на особливу замітку. І нехай тільки Ви хоч слово напишете про щось, чого "не знаєте" - я буду тут як тут :lol: Тому не раджу навіть заходити в теми про самогубства і інші, їм подібні - Вам там нема чого робити зі своїми принципами.
є речі недоведені, от типу тих самогубств, де можна кидатись в філософію і роздумувати, роздумувати, роздумувати. В таких темах ніхто нікому нічого не доведе, тому можеш слідкувати))
Тут обговорюється трохи інше ;)
  • 0

#274 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.11.2009 – 15:03

Перегляд дописучорно-біла (12.11.2009 14:55) писав:

є речі недоведені, от типу тих самогубств

Це абсолютно доведені речі - є люди, які вчинили самогубство і їх врятували, є ті, що були готові - і не змогли. Порівняно з ними усі інші, хто обговорює самогубства - лохи, які нічого не знають і не мають права обговорювати цю тему.
Те ж саме з важкими наркотиками.
Те ж саме з проституцією.
І з абортами.
І з викраденнями людей.
І ще дуже багато-багато чого.
  • 0

#275 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 12.11.2009 – 15:54

Перегляд допису-=VJ=- (12.11.2009 13:53) писав:

Ну ви просто так авторитетно про звичку... ну прямо я аж сам в собі засумнівався... :lol:
але ідея у вас не зла, не зла ;)
  • 0

#276 Torry

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Димер

Відправлено 12.11.2009 – 16:23

А я не курю і пишаюсь цим. Сама проти будь-якого куріння(особливо дівочого) Дівчата,ви ж втілення краси і ніжності! Задумайтесь над цим)

Повідомлення відредагував Torry: 12.11.2009 – 16:29

• 0

#277 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.11.2009 – 17:28

Перегляд дописуTorry (12.11.2009 16:23) писав:

А я не курю і пишаюсь цим. Сама проти будь-якого куріння(особливо дівочого) Дівчата,ви ж втілення краси і ніжності! Задумайтесь над цим)

Дівчатам варто було б спочатку над власною фізіологією задуматись. А то коли на одному жіночому форумі нагадав, то виявилось, що половина курців-дівчат не знали, що у них репродуктивні клітини закладаються ще на стадії ембріона, на відміну від чоловіків, які кинули курити - і через два місяці сперма у них знову чиста від впливу нікотину.
  • 0

#278 rusjavyj

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.11.2009 – 21:08

Перегляд дописуzardas (26.05.2006 11:48) писав:

мене завжди цікавило це питання....я рзумію хлопці...але дівчата???і як з вами потім цілуватися???
Не втому річ що дівчина курить(це звичайно погано), а чому взагалі люди курять????
Це просто реклама і бізнес....Вже в цій темі відповідали - і від дівчини неприємно пахне і від хлопця теж...
Ментальність народу мол мужику все можна а дівчині ні....Яка в с-ку різниця...(у моральному значенні).
  • 0

#279 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 10.12.2009 – 15:44

Цитата

Перегляд дописуШАХІСТ (11.11.2009 08:24) писав:

Нехай зімною зроблять що завгодно,всі БАБИ ЩО ПАЛЯТЬ-ДУРИ! Не хочу казати чому,але ви хочете-немає сенсу у палінні,що ви хочете цим сказати,довести,показати,дивиться всі-у мене дипресія,а ще серйозна звичка від якої не не можу і не хочу позбутися,а ще мені по кайфу! Це найвища стадія дибілізму! І вас,баби,вистачить наглості казати щось у відповідь! Я краще оближу попільничку,а ніж поцілую таку діваху...

Перегляд дописуШАХІСТ (11.11.2009 09:28) писав:

Так, згоден, помилок наробив дай боже! Справді, я не палю, не бачу в цьому логіки, сенсу, тяги, чи ще щось таке що ви, дівчата, відчуваєте до паління!!! Ви б краще більше своєму здоров"ю приділяли уваги! Скажіть-от Ви правильно робите, доведіть правельність паління...

Перегляд дописуШАХІСТ (11.11.2009 20:50) писав:

Із-за активних курців я мимоволі став пасивним,виходить я теж наркоман, мимоволі? Я щощь докумекати не можу, що ви хочете спитати,чому дівчата палять чи про пасивність паління дівчат??? :ggggg:
Нехай зімною зроблять що завгодно, але трахати БАБ з вагіни яких текла кров - ЦЕ ДУРІСТЬ! Не хочу казати чому,але ви хочете-немає сенсу у сексі,що ви хочете цим сказати,довести,показати,дивиться всі-у мене ПМС,а ще сексоголізм від якого не не можу і не хочу позбутися,а ще мені по кайфу! Це найвища стадія дибілізму! І вас,баби,вистачить наглості казати щось у відповідь! Я краще дрюкатиму гнилі яблука,а ніж займатимусь таким людоїдським коітусом...

Так я думав раніше, але згодом в Посольстві Божому мені пояснили, що в жінок та тварин немає душі і я увірував. У вагінальний секс. Так, згоден, помилок наробив дай боже! Справді, я не трахаю мужиків, не бачу в цьому логіки, сенсу, тяги, чи ще щось таке що ви, дівчата, відчуваєте до сексу з ними!!! Ви б краще більше своєму здоров"ю приділяли уваги! Скажіть-от Ви правильно робите, доведіть правельність перетраху з пацанами...

Згодом мені довелося пограбувати банк щоб сплатити вчасно пожертву в церкву і мене посадили за це в тюрму. Там із-за активних геїв я мимоволі став пасивним,виходить я теж підарас, мимоволі? Я щощь докумекати не можу, що ви хочете спитати,чому дівчата трахаюцця чи про пасивність дівчат у ліжку???
  • 0

#280 Бажана

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 11.12.2009 – 19:21

Куріння шкідливе для нашого організму - це ні для кого не новина, тому курити чи ні кожен обирає звісно сам по мірі того, наскільки йому дороге його здоров'я.
Особисто я не курю, тому підтриую всіх тих, хто за здоровий спосіб життя! :ggggg:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних