Перейти до вмісту

чому дівчата курять?

Повідомлень в темі: 405

#241 Бандерас

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 223 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 21.04.2008 – 17:24

Ну це вже інше питання. Але з чогось ж треба починати!
  • 0

#242 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 22.04.2008 – 23:53

Флуд видалено. Slavko i Manana, свої непорозуміння прошу переносити в приват.
  • 0

#243 Едм

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 136 повідомлень
  • Місто:-

Відправлено 03.05.2008 – 21:02

Перегляд дописуLady AD (19.04.2008 10:33) писав:

. оцей несамчний і шкідливий дим німи очищає.. хоча скоріше він задимлює мозок і легені

Нічого, з часом звикнеш. Не в респіраторі же палити.

Бувало, проїздом повз худобо-забійний комбінат. Серед гидкого, трупного повітря справно робить своє давно вже звикший люд. Вікна в машині відкриті, через якусь мить от от стану вигрібати бувший сніданок по всіх закутках салону.

Те саме почував від цигарок коли входив в тему. Трохи дивновато виходить, тютюнопіління викликало відразу - сьогодні пристрасно смокчеться як мамина циця.
  • 0

#244 ROMEN

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 04.05.2008 – 13:56

Дівчата палять тому що думають, що це їм пасує, що це круто, вважають себе із-за цього дорослішими!
  • 0

#245 Ти_чи_підросла

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 160 повідомлень
  • Місто:Місто ГЕРОИ КИІВ

Відправлено 04.05.2008 – 14:00

Більшість дівчат,що курять набирають вигляд такої собі зарозумілої стерви,з голосом як у тьоті клави-прибиральниці з третього поверху.Ай,тільки їм це не доходить...
  • 0

#246 Focobetya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 82 повідомлень
  • Місто:Україна, Львів

Відправлено 04.05.2008 – 14:23

ЇЇ батьки курили або курять, і на період коли її зачинали мабуть вони продовжували курити, отже для неї це ОК, тобтодля неї норма що вона курить. Для дівчат курити це паскудо, ну і нескажу що для хопців це добре.
  • 0

#247 Теревені.org.ua

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 21.07.2008 – 14:58

Хлопці теж не повинні палити. Якщо хлопець цілується з дівчиною, яка не палить? Думаю їй буде не приємно. Взагалі не підтримую, що люди палять. Нація повинна бути здоровою.
  • 0

#248 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.10.2009 – 16:11

Перегляд дописуНевдаха (21.07.2008 14:58) писав:

Хлопці теж не повинні палити. Якщо хлопець цілується з дівчиною, яка не палить? Думаю їй буде не приємно. Взагалі не підтримую, що люди палять. Нація повинна бути здоровою.

Один хлопець відучував свою дівчину курити словами: "Думаєш, приємно цілуватися з попільничкою?" :rolleyes: Потім довелося те саме казати йому)
  • 0

#249 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 26.10.2009 – 20:10

>> чому дівчата палять?
бо дурепи.
  • 0

#250 Psihopadka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Місто:дурдому

Відправлено 26.10.2009 – 20:12

Панти ганають, то як вони думають модно і дуже круто
  • 0

#251 BOXER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 155 повідомлень

Відправлено 27.10.2009 – 18:30

Знайшов невеличку статтю в інтернеті..

Цитата

Причини зав'язати з сигаретами у всіх різні. Так само як і причини, що примушують людей щодня псувати собі здоров'я. Якщо для чоловіків тютюн джерело заряду, то для жінок, навпаки, куріння засіб боротьби із стресом. Або із зайвою вагою, що, погодьтеся, в принципі той же стрес. Якщо вірити дослідженню, проведеному німецькими лікарями, існують явні відмінності в тому, як чоловік і жінка поводяться в стресових ситуаціях. Це в кіно мачо грає жовнами, глушить горілку (віскі) потрібне підкреслити і нервово палить, а панночка ридає і б'є посуд. У реальному житті кожен другий представник сильної статі і кожна четверта представниця слабкої статі розслабляються за допомогою спиртного; при цьому до сигарети вдаються 39% чоловіків і 44% жінок.Бачите? Жінки хапаються за сигарету частіше за чоловіків! І хай різниця невелика, якихось 5%, але вона все-таки є. Крім того, багато дівчат починають палити, на повному серйозі розраховуючи схуднути. Так-так, існує подібна помилка. Тим часом встановлено, що панночки скидають вагу, якраз відмовившись від тютюну. Більш того, шкіра жінки, що зав'язала з сигаретами, за дев'ять місяців стриманості молодіє на 13 років. До такого висновку прийшли італійські дієтологи, що спостерігали за 60 добровольцями, що палили, які на самому початку експерименту кинули. Кожні три місяці ці розумнички здавали аналізи і проходили обстеження. В результаті їх шкіра дійсно втратила в середньому 13 років, а вага зменшилася на пару-трійку кіло. Тільки не треба думати, що, можливо, варто спеціально почати палити, щоб потім кинути, схуднути і помолодшати. По-перше, це абсурд, по-друге, швидше за все, ти не зможеш кинути відразу. І річ не в тому, що у тебе слабкий характер. Просто і тютюн, і алкоголь швидше прив'язують до себе слабку стать. Так, жінки біологічно сильніші за чоловіків, і вони швидше справляються з хворобами. Але нікотин завдає їм більшої шкоди, чим чоловікам. І справа тут не тільки в небезпеці для майбутнього потомства: дівчину, чий добовий раціон 20 сигарет, по ступеню збитку для власного здоров'я можна прирівняти до чоловіка, що викурює щоденні 30 сигарет. У жінок менше об'єм грудної клітки, інтенсивніший обмін речовин, і тому вони отруюються нікотином швидше. Всі ці жахи не дуже діють на тих, хто палить, і абсолютно не лякають тих, хто тільки входить в смак тютюну. Число жінок, що палять, росте; щоб переконатися в цьому, зовсім не обов'язково займатися науковими дослідженнями. Досить вийти на вулицю або зайти в будь-яке кафе. З чим же це все-таки зв'язано? Окрім очевидних причин, які спонукають до куріння незалежно від статі (елементарна цікавість, бажання наслідувати; помилка, що сигарета знімає стрес), існують і причина, що має відношення виключно до слабкої статі. Для багатьох жінок, говорить психолог Ганна Малахова, куріння втілює незалежність, силу. Це своєрідний виклик мовляв, не можна палити, тому що це суто чоловіча звичка; не можна, тому що це непристойно. Ну і що! Я вище за цих не можна, і я палитиму. Чому чоловікам можна, а нам ні? У будь-якому випадку це теж наслідок певних штампів, які формуються завдяки зіркам шоу-бізнесу. В тому сенсі, що Анджеліна Джолі або Кейт Мосс з сигаретою в зубах виглядають не менш привабливий, чим, наприклад, димлячий Джоні Депп. Почалася тютюнова епідемія серед жінок не вчора і навіть не позавчора. Злам відбувся після Другої світової. До 40-х років пані, що палить, в Європі виглядала якщо не дико, то в чудасію, дратівливо (виняток, зрозуміло, становили богемні персони). Проте до початку п'ятдесятих в тій же Англії жінок, що палять, були всього в два рази менше чоловіків, що палили. Якщо подивитися на сьогоднішні цифри, картина складається моторошнувата. У багатьох країнах Західної Європи кількість димлячих панночок перевищує кількість їх колег протилежної статі. Починають палити дуже рано, втягуються і продовжують вже на автоматі. Захоплення образом, понти, стильність, задоволення проходять. Залишаються погана звичка, кашель і погана шкіра. Втім, з віком, відзначають російські соціологи, частота куріння жінок знижується. Найчастіше, що називається, до упору палять самотні. Картину доповнюють учені з Німеччини. За їх даними, пристрасть до тютюну залежить і від рівня освіти і доходів, а також сімейного стану. Інакше кажучи, серед жінок найчастіше палять менш освічені, незамужні або розведені, а також ті, які виховують дітей без чоловіка. Адже ти не хочеш потрапити в їх число? Тоді давай кидай. І якщо зважилася, не зволікай. Запам'ятай найголовнішу раду лікаря-психолога: відмовитися від куріння потрібно саме того дня і години, які ти сама для себе вибрала. Не раніше, але і не пізніше. Успіхів!

• 0

#252 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 27.10.2009 – 19:44

бо ума нема, ненавиджу коли дівчата курять
хоча стріляю у одногрупницсь цигарки
але моя дівчина палити не буде гг ;)
  • 0

#253 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 27.10.2009 – 22:02

Справді цікаве питання, тим паче на тлі зростання тенденцій до відкинення фізичної культури на користь паління.Але ближче до суті, як на мене,однією з головних причин це вплив саме куріння сильної половини людства і намагання не відставати від них,чимсь виокремити себе з'' сірої маси'' суспільства (вибачте за порівняння), і мабуть переконання що цигарка в руках як шлях до самореалізації і гармонії думок( в плані відкинення реальності)
  • 0

#254 n@nka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 47 повідомлень
  • Місто:Тернопільська область

Відправлено 11.11.2009 – 07:41

А як стосується палиш ти чи ні до розумового розвитку? Я палю з 15 років, а училище і університет закінчила з "червоним" дипломом. Мені здається, що цю всю маячню про жіноче куріння придумали чоловіки, щоб хоч в чомусь показати свою перевагу над жінками. Чоловікам будь-ласка, а жінкам - зась? Куріння шкодить однаково всім і це особиста справа кожної людини - псувати своє здоров "я чи ні.
  • 0

#255 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 11.11.2009 – 07:56

Перегляд дописуn@nka (11.11.2009 08:41) писав:

А як стосується палиш ти чи ні до розумового розвитку?
Прямолінійно. Людина віддає гроші, щоб отруїти свій організм. Вона діє розумно? (Це безстатево :) )

Повідомлення відредагував Globetrotter: 11.11.2009 – 07:58

• 0

#256 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 11.11.2009 – 08:24

Нехай зімною зроблять що завгодно,всі БАБИ ЩО ПАЛЯТЬ-ДУРИ! Не хочу казати чому,але ви хочете-немає сенсу у палінні,що ви хочете цим сказати,довести,показати,дивиться всі-у мене дипресія,а ще серйозна звичка від якої не не можу і не хочу позбутися,а ще мені по кайфу! Це найвища стадія дибілізму! І вас,баби,вистачить наглості казати щось у відповідь! Я краще оближу попільничку,а ніж поцілую таку діваху...
  • 0

#257 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 11.11.2009 – 08:36

Перегляд дописуШАХІСТ (11.11.2009 07:24) писав:

Нехай зімною зроблять що завгодно,всі БАБИ ЩО ПАЛЯТЬ-ДУРИ! Не хочу казати чому,але ви хочете-немає сенсу у палінні,що ви хочете цим сказати,довести,показати,дивиться всі-у мене дипресія,а ще серйозна звичка від якої не не можу і не хочу позбутися,а ще мені по кайфу! Це найвища стадія дибілізму! І вас,баби,вистачить наглості казати щось у відповідь! Я краще оближу попільничку,а ніж поцілую таку діваху...
У твоєму дописі ми всі, очевидно, мали побачити приклад Розумного Некурящого Чоловіка, так? Адекватного і цілеспрямованого. По-перше - курить чи не курить, жінку називати бабою не можна, хіба що вона тобі баба, але хз, я своїх бабусями називаю, а не бабами. І дівахою тим більше. Депресія пишеться через -е. Дебільність не може мати стадій, дебільність і є стадією хвороби під назвою олігофренія. І наостанок хочу сказати що надоїли вже дописи чоловіків які так бурно виступають проти жіночого паління, а самі курять. Можливо ти й не куриш, я в загалі кажу. Якщо вже хлопець вимагає від дівчини щоб вона не палила, то й сам має від цього відмовитись. Про шкоду пасивного паління всі чули.
  • 0

#258 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 11.11.2009 – 09:28

Так, згоден, помилок наробив дай боже! Справді, я не палю, не бачу в цьому логіки, сенсу, тяги, чи ще щось таке що ви, дівчата, відчуваєте до паління!!! Ви б краще більше своєму здоров"ю приділяли уваги! Скажіть-от Ви правильно робите, доведіть правельність паління...
  • 0

#259 n@nka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 47 повідомлень
  • Місто:Тернопільська область

Відправлено 11.11.2009 – 20:14

Перегляд дописуGlobetrotter (11.11.2009 07:56) писав:

Прямолінійно. Людина віддає гроші, щоб отруїти свій організм. Вона діє розумно? (Це безстатево :lol: )
Але організм труїть вона свій, а не ваш. Яке кому до того діло. Я знаю кількох людей, які померли в самому розквіті сил - не пили , не палили, займалися спортом. І подивіться, скільки ходить по вулицям старесеньких пиячків (хай живуть до 100...) з, пожовклими від цигарок, пальцями...
А паління... Повірте, це просто шкідлива звичка...

Повідомлення відредагував n@nka: 11.11.2009 – 20:16

• 0

#260 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 11.11.2009 – 20:42

Перегляд дописуn@nka (11.11.2009 19:14) писав:

Але організм труїть вона свій, а не ваш. Яке кому до того діло. Я знаю кількох людей, які померли в самому розквіті сил - не пили , не палили, займалися спортом. І подивіться, скільки ходить по вулицям старесеньких пиячків (хай живуть до 100...) з, пожовклими від цигарок, пальцями...
А паління... Повірте, це просто шкідлива звичка...
Повторюсь-про пасивне куріння всі чули? Видно не всі.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних