Перейти до вмісту

чому дівчата курять?

Повідомлень в темі: 405

#221 VIRTUOZ

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Житомир

Відправлено 19.04.2008 – 15:01

НЕНАВИДЖУ коли дівчина палить!!!!

Повідомлення відредагував VIRTUOZ: 19.04.2008 – 15:02

• 0

#222 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 19.04.2008 – 15:15

Перегляд дописуVIRTUOZ (19.04.2008 16:01) писав:

НЕНАВИДЖУ коли дівчина палить!!!!
а ти їх вогнегасником гаси

Перегляд дописуNana (19.04.2008 14:05) писав:

Угу, сумно але факт. Скоро вже в початкових класах курити будуть, куди ж ми котимось!
Будуть? це ти сильно відстала від життя <_<
  • 0

#223 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.04.2008 – 16:32

Перегляд дописуВеСеЛкА (19.04.2008 16:00) писав:

мені просто було приемно

Від чого саме?
  • 0

#224 Ти_чи_підросла

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 160 повідомлень
  • Місто:Місто ГЕРОИ КИІВ

Відправлено 19.04.2008 – 20:59

По-перше не палять,а КУРЯТЬ. <_< Слово "палять" на позначення дії куріння придумали тіж самі лохи,що і "міжповерховий дротохід" і "гвинтокрил".Це без образ.
По-друге,ти дійсно правий.Зараз навіть більше тіток,що курять,ніж пацанів.У мене в самого в сім'ї мама пихтить,як паровоз,в той час,як батько мій вже не курить років п'ять.
І взагалі неприємно бачити дівчат,які корчать із себе "крутих фіфочок",іде по вулиці,в чорних окулярах вдень і вночі,така мажорна,мов "я курю,я модна".Добиває ця безкультурщина,коли дівчина матюкається і,потягуючи сигарету,дзявкає всяку фігню,типу "Иди сюда,Вася,Сышышь".А цілуватись взагалі не резон,хіба що трохи гумка рятує...Короче будуть у вас доці,постарайтесь такого не допустити.наслідки куріння для дівчат самі знаєте,скрізь в підручниках пишуть...
  • 0

#225 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 19.04.2008 – 22:01

---

Повідомлення відредагував Nameless One: 15.07.2012 – 23:07

• 0

#226 Manana

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 08:31

Перегляд дописуSlavko (18.04.2008 21:09) писав:

2 Manana:

Ну знаєте! Наїзди, так наїзди! Про розумові здібності тих, з ким я спілкуюся попрошу Вас не говорити. Я ж не писав про Вашу подругу, як про недолугу тєлку, яка не шарить, що через куріння її майбутні діти можуть мати дуже серйозні проблеми. Я не писав про своїх знайомих дівчат. Про те шо тхне з рота після сигарет, то, на мою думку, знають всі.А розумові здібності моїх знайомих дівчат, можливо вищі за Ваші, тому, не знаючи, я попросив би Вас про них нічого не казати! Та й взагалі, з чого Ви взяли, що говорячи про вонь з рота я казав про своїх знайомих. І якшо з цього приводу у Вас є досвід з власного життя, то це не значить, що він стосується всіх навколо!!!
як кажуть : "нє суді всех по себе". От так от!!!

"Мені дуже неприємно навіть спілкуватися з дівчиною шо курить. У них тхне з рота, зуби жовті і все таке." - ваші слова. ви ж не знаєте, як пахне з рота у дівчини, яка просто проходить повз вас. самі написали, що при спілкуванні - отже, так чи інакше, а ви маєте бути знайомими. з ваших істеричних вигуків можна певною мірою судити, що ви не цілком задоволені життям. а нападати на тих, хто курить, думаю, це не ваша справа. курити чи не курити - це вибір кожної окремої людини. і не ваша справа, як їй потім народжувати дітей
  • 0

#227 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 09:15

Перегляд дописуManana (21.04.2008 09:31) писав:

і не ваша справа, як їй потім народжувати дітей

А за чиї податки, якщо не секрет, потім держава буде утримувати дебілів, яких вона народить і покине в пологовому будинку?
  • 0

#228 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 10:50

Вам приємно коли у дівчини-курця гниють легені?
  • 0

#229 Manana

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 12:57

Перегляд допису-=VJ=- (21.04.2008 10:15) писав:

А за чиї податки, якщо не секрет, потім держава буде утримувати дебілів, яких вона народить і покине в пологовому будинку?

у кожного курця дитина народжується, як ви кажете, дебілом? покажіть мені ці дані, будь ласка. якщо б на те, народиться дитина хворою чи здоровою, впливало лише куріння батьків, тоді питання стояло б інакше. а так - такий самий "дебіл" може народитися і в батьків, які не курять, не п"ють і т.д. так що ваші висловлювання не підтримані достатніми фактами
  • 0

#230 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 15:06

Перегляд дописуManana (21.04.2008 13:57) писав:

покажіть мені ці дані, будь ласка.

Значні зміни спостерігалися відносно порушень розвитку нервової трубки; частота аненцефалії постійно підвищувалася у новонароджених, що були народжені від некурців до тих, що помірно та інтенсивно палять. У жінок, що палять, частіше, ніж у некурящих, народжуються діти з пороками серця і дефектами розвитку носоглотки, паховою грижею, косоокістю. Куріння несприятливо впливає на процес закладки і розвитку нервової трубки у плоду, веде до народження аненцефалов, немовлят з природженими аномаліями розумового розвитку, з вовчою пащею і заячою губою. Доведено, що у батьків, що палять, часто спостерігаються множинні морфологічні зміни сперматозоїдів, в 2 рази частіше, ніж у некурящих народжуються діти з вродженими вадами розвитку, що відображає поразки генетичного характеру. Групою дослідників з Колумбійського університету (США) отримані докази, що токсична дія цигарок може призводити до трисомії (хвороба Дауна).
  • 0

#231 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 15:09

Перегляд дописуManana (21.04.2008 13:57) писав:

у кожного курця дитина народжується, як ви кажете, дебілом? покажіть мені ці дані, будь ласка. якщо б на те, народиться дитина хворою чи здоровою, впливало лише куріння батьків, тоді питання стояло б інакше. а так - такий самий "дебіл" може народитися і в батьків, які не курять, не п"ють і т.д. так що ваші висловлювання не підтримані достатніми фактами

не у кожного, але ймовірність народження нездорової дитини зростає до 80%, і я не думаю шо хоч одна здорово мисляча майбутня матір буде курити як паравоз перед народженням дитини, думаючи шо 80% то не 100%, і шо "нічого" не доказано...думайте головою блін
  • 0

#232 Бандерас

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 223 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.04.2008 – 15:44

А й справді що це за така мама що виношує дитину і при цьому курить! Майже гарантовано що й ця дитина почне курити!
Дівчата які курять це дуже гидко і крутого в цьому нічого нема ( а як при курінні ви скоро старієте)!
  • 0

#233 Manana

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 16:03

Перегляд дописуNomad (21.04.2008 16:09) писав:

не у кожного, але ймовірність народження нездорової дитини зростає до 80%, і я не думаю шо хоч одна здорово мисляча майбутня матір буде курити як паравоз перед народженням дитини, думаючи шо 80% то не 100%, і шо "нічого" не доказано...думайте головою блін

як не дивно, але думаю я головою. звичайно, що, коли жінки дізнаються про вагітність, вони намагаються відійти від всіх своїх поганих звичок. але у буденному житті вони продовжать курити. а на те, щоб дитина народилася неповноцінною, впливає і теперішня еколічна ситуація тощо. так можна сказати, що, якщо будете забагато говорити по мобільному тел., то ви народите дебіла

Перегляд дописуБандерас (21.04.2008 16:44) писав:

Дівчата які курять це дуже гидко і крутого в цьому нічого нема ( а як при курінні ви скоро старієте)!

про те, що курити - це круто - так можуть говорити лише дурненькі, маленькі діти
  • 0

#234 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 16:07

Перегляд дописуManana (21.04.2008 17:03) писав:

як не дивно, але думаю я головою. звичайно, що, коли жінки дізнаються про вагітність, вони намагаються відійти від всіх своїх поганих звичок. але у буденному житті вони продовжать курити. а на те, щоб дитина народилася неповноцінною, впливає і теперішня еколічна ситуація тощо. так можна сказати, що, якщо будете забагато говорити по мобільному тел., то ви народите дебіла

про те, що курити - це круто - так можуть говорити лише дурненькі, маленькі діти

знаєш, в чому основна біда курців(сам курець) - в тому шо вони вважають шо все погане шо може статися станеться не з ними, або не через те шо вони курять. логіка проста-якшо я курю, а тут така фігова екологія-ну то шо, все рівно ми всі помремо, яка різниця раніше чи пізніше. логіка проста як лом, і така ж сама недалекоглядна. питання-шо легше змінити, щоб стати здоровішим- глобальну екологічну ситуацію, чи просто викинути сигарету? отож бо і воно
  • 0

#235 Manana

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 16:21

Перегляд дописуNomad (21.04.2008 17:07) писав:

знаєш, в чому основна біда курців(сам курець) - в тому шо вони вважають шо все погане шо може статися станеться не з ними, або не через те шо вони курять. логіка проста-якшо я курю, а тут така фігова екологія-ну то шо, все рівно ми всі помремо, яка різниця раніше чи пізніше. логіка проста як лом, і така ж сама недалекоглядна. питання-шо легше змінити, щоб стати здоровішим- глобальну екологічну ситуацію, чи просто викинути сигарету? отож бо і воно

ні, говорилося про інше. ви всі тут закидаєте курцям, що у них народяться неповноцінні діти і не враховуєте додаткові фактори, які можуть на це вплинути.
і ви тут ходите з транспарантами "кидайте курити! ви ж жінки". а я говорю про те, що кожна людина має сама вибирати, що їй потрібно і які потім будуть наслідки.
перестаньте нападати на курців. вони теж люди
  • 0

#236 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 16:24

Перегляд дописуManana (21.04.2008 17:21) писав:

ні, говорилося про інше. ви всі тут закидаєте курцям, що у них народяться неповноцінні діти і не враховуєте додаткові фактори, які можуть на це вплинути.
і ви тут ходите з транспарантами "кидайте курити! ви ж жінки". а я говорю про те, що кожна людина має сама вибирати, що їй потрібно і які потім будуть наслідки.
короче, говорили балакали-сіли і заплакали :rolleyes:
я сам на себе нападаю? ага, спасибі шо просвітила :rolleyes:
  • 0

#237 Manana

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 16:33

Перегляд дописуNomad (21.04.2008 17:24) писав:

короче, говорили балакали-сіли і заплакали :rolleyes:
я сам на себе нападаю? ага, спасибі шо просвітила :rolleyes:

останні 2 абзаци були сказані не до вас особисто
  • 0

#238 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 17:03

Перегляд дописуManana (21.04.2008 17:21) писав:

А хай йому грець - а ми що, не люди? Якого біса на додачу до усіх негараздів ми маємо дихати викидами чужого ідіотизму?
повбивав би :rolleyes:
Курці - не люди, вони наркомани. І як будь-які наркомани мають бути обмежені у своїх правах. Ніщо не буває безкоштовним - за все треба платити.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 21.04.2008 – 17:04

• 0

#239 Бандерас

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 223 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.04.2008 – 17:17

А й справді адже більше обмежуються права некурців їх і треба захищати!
  • 0

#240 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 17:20

ага, ще згадайте про законодавство, яке забороняє паліня в громадських місцях, а потім вийдіть на вулицю і побачите як біля метро стоять менти і курять...отож бо і воно
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних