Перейти до вмісту

чому дівчата курять?

Повідомлень в темі: 405

#201 Варвара

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 17.04.2008 – 16:24

Як від хлопця, так і від дівчини страшенно тхне, після перекуру. :angry12:
Я тільки один раз цілувала хлопця, що палив. Такої помилки ніколи не повторю. Я сама не куряща, але після того, день відчувала, ніби в роті попільничка. :(
  • 0

#202 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2584 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 17.04.2008 – 16:37

Сьодня бачив як 2 кубіти смачно ригали димом ну інакше не назвеш як така пара з рота виходить :angry12:
  • 0

#203 Dana

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 475 повідомлень

Відправлено 17.04.2008 – 17:26

Перегляд дописуDynkan 113 (17.04.2008 16:33) писав:

Ги так саме палити цигарку і є правильно а курити це русизм :angry12: а чого вони палят, просто так чомусь у хлопців такого непитають))))

Ні це не русизм. Почитай книгу " Як ми говоримо" Антоненка-Давидовича, там і прочитаєш, що до чого.

Повідомлення відредагував Dana: 17.04.2008 – 17:26

• 0

#204 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 17.04.2008 – 23:36

---

Повідомлення відредагував Nameless One: 15.07.2012 – 23:07

• 0

#205 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.04.2008 – 06:39

Перегляд дописуNameless One (18.04.2008 00:36) писав:

"ти шо дурний? та я без сигарет здурію, нерви не витримають..."

Які ми нервові...
Нічого, коли у цієї дурепи через років десять почнуть "сідати" легені, печінка, нирки, шлунок, зуби і статева система - зачухається, тільки вже пізно буде.
  • 0

#206 Manana

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 18.04.2008 – 08:08

Перегляд дописуSlavko (17.04.2008 17:10) писав:

Походу ви шановна Манана курите. Якшо ні-вибачте, я помилився.
Мені дуже неприємно навіть спілкуватися з дівчиною шо курить. У них тхне з рота, зуби жовті і все таке.

прийдеться Вас розчарувати: я не курю і ніколи не пробувала :angry12:
кожен сам вибирає, що йому робити і. можливо, одного дня Ви зустрінете ту. яка курить і з якою Вам буде приємно спілкуватися.
Я ж не знаю, які у Вас знайомі дівчата, що Вам так неприємно з ними спілкуватися. Можливо, вони такі, що й мені було б з ними неприємно розмовляти і, мабуть, причинию були б не сигарети, а їхні розумові здібності
  • 0

#207 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 18.04.2008 – 08:11

дівчатам достатньо спитати хлопців чи хочуть вони створити сім'ю з дівчиною яка курить...
  • 0

#208 Manana

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 18.04.2008 – 08:11

Перегляд дописуSlavko (17.04.2008 17:10) писав:

У них тхне з рота, зуби жовті і все таке.

А, щоб з рота не тхнуло і т.д. треба слідкувати за собою
  • 0

#209 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 538 повідомлень

Відправлено 18.04.2008 – 10:03

стать не має значення
  • 0

#210 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.04.2008 – 15:10

Перегляд дописуpinguiarium (18.04.2008 11:03) писав:

стать не має значення

Себто дітей обом народжувати? Ну-ну...
  • 0

#211 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 18.04.2008 – 15:55

Перегляд дописуManana (18.04.2008 09:08) писав:

причинию були б не сигарети, а їхні розумові здібності
а прикинь скока розумних книжок мона було прочитати за час змарнований на смердюче зілля
  • 0

#212 сплюха

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 18.04.2008 – 16:30

(2 -=VJ=- )
о, так! жіночі статеві клітини дуже вразливі. чоловіка на півтора місяця посадити на кефірчик - і можна народжувати абсолютно здорових дітей! ура!

error!! з приводу дітей - пасивними курцями вони стають незаежно від того хто палить - мама чи татко.

Повідомлення відредагував сплюха: 18.04.2008 – 16:34

• 0

#213 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.04.2008 – 17:07

Перегляд дописусплюха (18.04.2008 17:30) писав:

о, так! жіночі статеві клітини дуже вразливі. чоловіка на півтора місяця посадити на кефірчик - і можна народжувати абсолютно здорових дітей! ура!

До чого було це "ура"?

Перегляд дописусплюха (18.04.2008 17:30) писав:

error!! з приводу дітей - пасивними курцями вони стають незаежно від того хто палить - мама чи татко.

Так. Якщо, звісно, народяться такими, щоб могти курити.
  • 0

#214 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 18.04.2008 – 20:09

2 Manana:

Цитата

Я ж не знаю, які у Вас знайомі дівчата, що Вам так неприємно з ними спілкуватися. Можливо, вони такі, що й мені було б з ними неприємно розмовляти і, мабуть, причинию були б не сигарети, а їхні розумові здібності
Ну знаєте! Наїзди, так наїзди! Про розумові здібності тих, з ким я спілкуюся попрошу Вас не говорити. Я ж не писав про Вашу подругу, як про недолугу тєлку, яка не шарить, що через куріння її майбутні діти можуть мати дуже серйозні проблеми. Я не писав про своїх знайомих дівчат. Про те шо тхне з рота після сигарет, то, на мою думку, знають всі.А розумові здібності моїх знайомих дівчат, можливо вищі за Ваші, тому, не знаючи, я попросив би Вас про них нічого не казати! Та й взагалі, з чого Ви взяли, що говорячи про вонь з рота я казав про своїх знайомих. І якшо з цього приводу у Вас є досвід з власного життя, то це не значить, що він стосується всіх навколо!!!
як кажуть : "нє суді всех по себе". От так от!!!

Повідомлення відредагував Slavko: 18.04.2008 – 20:15

• 0

#215 Andriyko5

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Місто:смт.Добротвір

Відправлено 18.04.2008 – 20:18

Вони напевно вважають що коли вони курють вони круті <_< :cry: :yes:
  • 0

#216 Sagittarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 682 повідомлень
  • Місто:-під верітки

Відправлено 18.04.2008 – 20:43

Перегляд дописуzardas (26.05.2006 12:48) писав:

мене завжди цікавило це питання....я рзумію хлопці...але дівчата???і як з вами потім цілуватися???
По суті..., якщо таке питання виникає, то ти з нею не повинен цілуватись в ПРИНЦИПІ... ніколи.

Що значить цілуватися з тою, що палить?! А ти сам? Тобі можна? ... а тебе це є.. (хвилює)? і взагалі - хто дав право комусь,
щось і колись, через щось... забороняти, а можливо і обговорювати і ще за ЦЕ осуджувати...

"чому дівчата палять?" - а ти хто? ... хто ти такий?

Одні палять... - другі ні! Вибирай свій шлях сам... і цілуйся йопт!

П.С. Якби мені. хоч хтось, про щось, колись..... - хай йому грець! )))))

Повідомлення відредагував Sagittarius: 18.04.2008 – 20:48

• 0

#217 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 18.04.2008 – 20:54

сам не курю, а коли курять дівчата, то взагалі бридко дивитись!!!

Повідомлення відредагував Slavko: 18.04.2008 – 21:04

• 0

#218 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 19.04.2008 – 08:33

Не знаю, що відповісти.. сама не палю.. проте.. от зараз.. коли всередині щось стискає... оцей несамчний і шкідливий дим німи очищає.. хоча скоріше він задимлює мозок і легені і просто вже ти не в стані щось інше відчувати.. а може це лише мої відчуття, враховуючи те, що не палю і одна цигарка має саме такий вплив...
  • 0

#219 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 19.04.2008 – 13:05

Перегляд дописуПристойна дівчинка (6.06.2006 12:01) писав:

Терпіти не можу,коли потрібно прати одяг майже після кожного проведеного вечора в якомусь закладі.тому що усе смердить димом так,наче я сама скурила пачку цигарок <_<

Ой, як же я тебе розумію! Прати то ще половина біди, а коли постоїш із друзями, які смачно затягуються цигарками, а потім підеш на роботу (а я перкладачем працювала і там курящих на роботу не брали) і потім спробуй докажи що ти не куриш. На мене ще й нагримали декілька разів, що навіщо ж брехати, коли курю - то краще сказати правду. А ще розказали що пасивний курець теж наносить шкоду своємо здоров"ю, якщо стоїть біля тих, хто палить.
Тепер маю на увазі, бо смердіти може й від тих, хто не палить, а просто собі постояв і поспілкувався, а сама не курила ніколи - не приємно мені це робити. Просто не хочу, і все тут.

Перегляд дописуLixomanka (11.06.2006 22:50) писав:

А чому не питають: " Чому палять хлопці". Дівчата теж курять з різних причин. Ві ніколи не думали про те що їм це просто подобаеться.

Надивились фільмів, де гарні леді з нафарбованими червоною помадою губами затягуються цигаркою і випускають дим, а цей дим тааааак сексуально виходить із рота :cry: Ну вибачте, це не мої слова, мене від цього нудить.

Перегляд дописуLegenda (15.12.2007 18:29) писав:

А я думаю, тому що це круто. Довгі пальці гламурно тримають цигарку. Це приветає увагу естетів. А дівчата люблять привертати увагу.

Та які тут естети я щось зовсім не розумію. Деяким дівчатам дійсно подобається сам процес, вони ще можуть доказати, що це неймовірно гарно візуально, і що під час задушевних розмов просто важко втриматися від того, щоб не закурити. Для когось це стало стилем, тобто ранкова кава з цигарками - приємний початок нового дня.

Перегляд дописуОлеська (17.12.2007 20:59) писав:

1. Елементарна підтримка розмови. (додає певне взаємодовір"я - щось типу - співбесідникам).
2.(найпоширеніша) Подобається ЩОСЬ саме в процесі куріння: підпалення цигарки, затягування диму, струшування попелу, потушення бичка...
3. Спосіб вираження самодостатності.

Саме так воно і є, підтримка розмови або, як кажуть, немає чим зайняти руки, коли сидиш за столом із кимось розмовляєш.

Перегляд дописуNameless One (18.04.2008 00:36) писав:

Чому хлопці починають курити - бо це круто! Раніше в армії починали курити. Тепер в школі)

Угу, сумно але факт. Скоро вже в початкових класах курити будуть, куди ж ми котимось!
  • 0

#220 ВеСеЛкА

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 19.04.2008 – 15:00

наприклад я палила 2 роки,але потім зрозуміла що якщо зарз не зупинюся то вже ніколи не зможу кинути))а 4ому дів4ата палять?мабуть томущо це просто..навіть ненаю,мені просто було приемно,але як їншим?хм..навіть ненаю,може щоб зробити з себе якусь модну 4уху???це тупо.дів4ата курять бо хо4уть здаватися більш дорослими,більш крутими та все таке)))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних