Перейти до вмісту

чому дівчата курять?

Повідомлень в темі: 405

#21 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 27.05.2006 – 18:58

У моїй групі із 23 курять тільки троє дівчат.І то по тій причині що почали курити іще в школі.

А взагалі я вважаю, що не курячи ти більше виділяєшся, ніж курячи.Усі мої знайомі хлопці однозначно стверджували ,що вони б ніколи не цілувалися із дівчиною,яка курить.Кажуть: це наче з попільничкою.
  • 0

#22 Plexus

Unforgiven

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 84 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 27.05.2006 – 21:22

Перегляд дописуKassandra (27.05.2006 19:58) писав:

У моїй групі із 23 курять тільки троє дівчат.І то по тій причині що почали курити іще в школі.

А взагалі я вважаю, що не курячи ти більше виділяєшся, ніж курячи.Усі мої знайомі хлопці однозначно стверджували ,що вони б ніколи не цілувалися із дівчиною,яка курить.Кажуть: це наче з попільничкою.
Вашу групу зі сміливістю можна назвати ексклюзивною.... в моїй напевно тільки троє не курять..... взагалі не розумію чому останнім часом у дівчат така тотальна тютюнова залежність...... це тіпа круто???
  • 0

#23 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 27.05.2006 – 21:56

Перегляд дописуPlexus (27.05.2006 22:22) писав:

Вашу групу зі сміливістю можна назвати ексклюзивною.... в моїй напевно тільки троє не курять..... взагалі не розумію чому останнім часом у дівчат така тотальна тютюнова залежність...... це тіпа круто???

чомусь вважається що так.Хоча чому,хоч забийте, не розумію.
  • 0

#24 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 27.05.2006 – 21:56

Перегляд дописуKassandra (27.05.2006 19:58) писав:

.Усі мої знайомі хлопці однозначно стверджували ,що вони б ніколи не цілувалися із дівчиною,яка курить.Кажуть: це наче з попільничкою.

і правильно кажуть

Перегляд дописуPlexus (27.05.2006 22:22) писав:

це тіпа тупо. Але у моїй колишній групі ситуація з дівчатами, що палать, була аналогічною твоїй. :happy1:
  • 0

#25 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 27.05.2006 – 22:31

взагалі, якщо подивитися, то вдсотків певно 80% почали курити тільки для того,щоб здатися крутими.
  • 0

#26 CAESAR

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 265 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.05.2006 – 22:33

Як примусити себе кинути курити?

спосіб №1 (дуже ефективний спосіб)
- перед КОЖНОЮ цигаркою випий повний стакан солоної води (чайна ложка солі на стакан),
якщо витримаєш це протягом 7 днів - ти врятований від тютюнової залежності.
(якщо викуриш хочь одну цигарку не випивши стакан солоної води - всі зусилля марні).

спосіб №2
- замість того щоб викурити цигарку - пожуй її і виплюнь. Роби так протягом 7 днів. Це теж помогло багатьом людям.

-----
... а краще всього просто не берись за цигарку... витримай це протягом 50 років, а потім тобі і не захочеться.
  • 0

#27 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 27.05.2006 – 22:40

Можна напівоффтопне питання? Так, можна. Всі, що так негативно говорять про куріння самі пробували, чи просто книжки читали?

Сигарета для дівчини -- те саме шо і сигарета для хлопця. І кожен курить тому, шо так хоче. Це нічого не говорить про людину. І твоя любов до дівчини справжня, то ти буш її любити незалежно від того чи курить вона чи ні.

І ще ось:

Цитата

Курильщики рано умирают оттого, что много курят.
Да, курильщики умирают раньше некурящих, но не только потому, что много курят. Они чаще кончают жизнь самоубийством, их чаще убивают, они чаще становятся жертвами дорожно-транспортных происшествий. Психологи полагают, что существует нечто, что можно было бы назвать «синдромом курильщика» — склонность к более опасной жизни. Они раньше умерли бы и без табака, так что при расчете средней продолжительности жизни таких людей следовало бы вычесть из нее годы, которые им не удастся дожить просто в силу собственного безрассудства.

• 0

#28 CAESAR

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 265 повідомлень

Відправлено 27.05.2006 – 23:15

Тут говорять :
"Я курю - тому що хочю" або "демократія - це свобода - і курити - це свобода" або "хочю курю - тобі яке діло"
У мене питання:
- Якщо ти захочеш наїстися лайна, ти це будеш робити?
- Яка різниця між курінням і поїданням лайна? Запах з рота, шкідливість - є аналогії...
- Якщо демократія - це повна свобода - чому мене примушують дихати смердючим димом в ліфті, в кафе напроти дому, в туалеті в університеті ?
- Яке мені діло до того що ти куриш? як спостерігачю ніякого - чим нікчемніше будеш ТИ - тим вище на твоєму фоні буду Я....... Але як представника Нації мене хвилює те що від ТЕБЕ чи ТОБОЮ буде народжена дитина з вадами, а моїм дітям прийдеться годувати нещасне створіння, що стало таким ЧЕРЕЗ ТВОЄ НЕБАЖАННЯ ДУМАТИ и тваринницький принцип "робити все що забажаю, не думаючи ні про що"...

... а впринципі своїм дітям я скажу "не годуйте його - яблуко від яблуні далеко не падає"...

Подумай головою, я сподіваюся вона в тебе є.
  • 0

#29 Messenger

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 27.05.2006 – 23:23

... за моїми спостереженнями та і за власним досвідом можу сказати, що у нас в основному починають курити із-за того, щоб здаватися і справді начебто крутим - безглуздо, але факт доказаний на собі :brovy: .
Я теж колись було закурив, хоча завжди клявся собі, що курить-пить ні-ні-ні ... з обіцянкою не пити само собою зрозуміло не склалося, а от куріння я таки переборов. як? запитаєте ви. - а дуже просто ... відразу скажу, що курити почав із-за тої псевдо крутизни ... так ось, в один чудовий літній день ... саме перед початком навчання у школі, клас був дев'ятий десь ...
... поїхали ми на природу і по ходу так нагулялися, напилися, накурилися, накупалися і ще багато інших на-, що після того я більше не курив, оскільки, як поітім було згадано і підраховано, я за пів години висмилив пачку цигарок ... тепер у мене дуже велика відраза від табаку ...
... не можу просто терпіти, коли хтось курить поряд ... а тим більше коли дівчина - не красиво це. Хоча знаю чимало розумних, кмітливих дівчат, які лише в силу звички смалять по 7-10 цигарок в день. Навіщо? - самі того не знають, але кидати теж не поспішають(
  • 0

#30 Plexus

Unforgiven

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 84 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.05.2006 – 23:47

Перегляд дописуKassandra (27.05.2006 23:31) писав:

взагалі, якщо подивитися, то вдсотків певно 80% почали курити тільки для того,щоб здатися крутими.
Чиста правда..... і повний ідіотизм з їхнього боку.... :brovy:
  • 0

#31 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 28.05.2006 – 11:28

Перегляд дописуPlexus (28.05.2006 00:47) писав:

Чиста правда..... і повний ідіотизм з їхнього боку.... :brovy:

Є ж безліч інших способів здаватися крутим і без вбивання своїх легеней.
Цікаво, а курці хоч раз бачили які вони,легені курця?!Я бачила.Видовище не для слабих. :)
  • 0

#32 zardas

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень
  • Місто:столиця

Відправлено 28.05.2006 – 23:26

Перегляд дописуKassandra (28.05.2006 12:28) писав:

Є ж безліч інших способів здаватися крутим і без вбивання своїх легеней.
Цікаво, а курці хоч раз бачили які вони,легені курця?!Я бачила.Видовище не для слабих. :brovy:

на їхніх легенях можна пальцем писати ...жах
  • 0

#33 NataliaN

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 29.05.2006 – 10:29

Я вважаю, що при вирішенні питання"палити чи ні?" слабкі користуються принципом "Куди люди - туди я". А сильні люди з характером не бояться протиставити себе натовпу.
  • 0

#34 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 29.05.2006 – 13:04

Перегляд дописуNataliaN (29.05.2006 11:29) писав:

Я вважаю, що при вирішенні питання"палити чи ні?" слабкі користуються принципом "Куди люди - туди я". А сильні люди з характером не бояться протиставити себе натовпу.
Цілком підтримую твою думку :brovy:
ще додам, що слабкі вважають, що погані звички інших - модно, тому й самі їх переймають, на жаль.
  • 0

#35 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 02.06.2006 – 07:49

Перегляд дописуNataliaN (29.05.2006 11:29) писав:

або боязкі дуже.... :brovy:

багатьох людей часто тягне палити, коли вони випивають)
але якщо свят ціла череда... це може стати звичкою...
  • 0

#36 Ілля

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 02.06.2006 – 09:16

Перегляд дописуParsokon (2.06.2006 08:49) писав:

або боязкі дуже.... :brovy:

багатьох людей часто тягне палити, коли вони випивають)
але якщо свят ціла череда... це може стати звичкою...
"Тягне" тільки тоді, коли раніше палив (палила). А тих, які ніколи не палили, ніхто нікуди не тягне. Тим більше палити. По собі знаю. Навіть у самому несвідомому стані. :-)
  • 0

#37 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 02.06.2006 – 11:08

Не почув відповіді на своє запитання, але тут побачив декілька нових запитань, тому відповім на них:

1. Чи бачили курці свої легені: Я, як курец, стверджую, що бачив. Так, страшно, але тільки тим, хто не курить. Якщо людина бере цигарку в зуби, то вона надалі сама відповідає за свій стан здоров'я.

2.

Цитата

Дійсно, деякі люди починають курити, шоб здатися крутими, попасти в мейнстрім і т.д., але цей відсоток значно менший. всього 20-25% не більше. Чому? бо якщо людина заради папси йде на такий крок, то вона не що інше як підхамульник. 70-80% моїх знайомих курців -- більш чим нормальні люди, і краще б ті, що не курять, тягнулися до них, звісно не в плані куріння.

2 CAESAR:
нехай твої діти не переживають за долю тих, чиї батьки курили. і ти не переймайся. Я курю, але це не заважає мені заробляти на себе і на рідних. Це не показник. ти б краще подивився в свої кишені, протер їх від пилюки і подумав, де би то бамажками їх набити, а отако балакати без аргументації -- дурне діло, і якшо продовжуватимеш ним займатися, то скоріш за все прийдеться форумчачим дітям утримувати тебе, давати гроші на лікування і т.д. Кіп іт ріал.

І ще є одна важлива річ: якшо вам так неприємно, коли чи дівчина, чи хлопець курять біля вас, то повідомте їх про це. культурні люди зазвичай відійдуть і досмалять десь так, шоб ви не нюхали.
  • 0

#38 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 05.06.2006 – 12:14

Перегляд дописуhobit (2.06.2006 12:08) писав:

І ще є одна важлива річ: якшо вам так неприємно, коли чи дівчина, чи хлопець курять біля вас, то повідомте їх про це. культурні люди зазвичай відійдуть і досмалять десь так, шоб ви не нюхали.
наразі я з цим згідна на 100%
можна по-людськи пояснити, що це шкідливо чи неприємно...і попросити утриматися від цигарок принаймі напротязі того часу, коли ви разом...
  • 0

#39 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 05.06.2006 – 14:25

Перегляд дописуhobit (2.06.2006 12:08) писав:

А, друже Хобіт, що порадиш зробити чи сказати, коли ти їдеш у громадському транспорті, а поряд з тобою стає курець (не має значення якої статі) і ти впродовж наступного часу поїздки відчуваєш себе як у туалеті (бо в когось вже, мабуть, давно легені розкладаються і смердять чортом)...???
  • 0

#40 andrON

.

• Користувачі
  • 662 повідомлень
  • Місто:столиця.

Відправлено 05.06.2006 – 15:32

Перегляд дописуukrainer (5.06.2006 15:25) писав:

А, друже Хобіт, що порадиш зробити чи сказати, коли ти їдеш у громадському транспорті, а поряд з тобою стає курець (не має значення якої статі) і ти впродовж наступного часу поїздки відчуваєш себе як у туалеті (бо в когось вже, мабуть, давно легені розкладаються і смердять чортом)...???
якшо ти про запах з роту... то краще вже від нього тхне куривом, ніж тим ,шо він на сніданок їв....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних