Перейти до вмісту

чому дівчата курять?

Повідомлень в темі: 405

#181 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 538 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 19.12.2007 – 16:29

Перегляд дописуDr Zlo (17.12.2007 20:12) писав:

гм, та ні дорогой, це все якраз таки правда на жаль, так що не треба тут язики показувати, краще конструктивно доведи що моя думка невірна, або просто напиши свою думку щодо цього :ggggg:

Мені НЕ неприємно коли дівчина курить, я не бачу в ній себе збоку. Тому такі узагальнення неправильні. Можливо слід було вжити "здебільшого" чи "зазвичай" і то не гарантія, що ствердження було би правильним, хіба що його б підкріплювали результати соціологічних досліджень. Я особисто чхати хотів курить вона чи ні, доросла людина має сама це вирішувати. А поділ при обговоренні куріння за статевими ознаками - взагалі дикість і тхне середньовіччям...
  • 0

#182 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.12.2007 – 17:08

Перегляд дописуpinguiarium (19.12.2007 16:29) писав:

Мені НЕ неприємно коли дівчина курить

Цікаво - в Україні починають курити з 8 років і курять наразі кожен другий мешканець країни. Якому українцю при здоровому глузді це не буде неприємно?
  • 0

#183 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 20.12.2007 – 15:39

Мені НЕ неприємно коли дівчина курить, я не бачу в ній себе збоку. Тому такі узагальнення неправильні. Можливо слід було вжити "здебільшого" чи "зазвичай" і то не гарантія, що ствердження було би правильним, хіба що його б підкріплювали результати соціологічних досліджень. Я особисто чхати хотів курить вона чи ні, доросла людина має сама це вирішувати. А поділ при обговоренні куріння за статевими ознаками - взагалі дикість і тхне середньовіччям...

Ну ок, будемо вважати що ти написав правду, що тобі не неприємно коли дівчина курить, тобто тобі або просто пофіг або навіть подобається це(в чому я дуже сильно помиляюся). Просто істина в тому, що навіть самі заядліші курці НЕ ОТРИМУЮТЬ від сигарети рівно нічого, крім шкоди своєму здоровю і втрати грошей. І найсміливіші з них явно це визнають, просто вони не можуть відмовитися від сигарети, хоча абсолютно ВСІ хотіли б це зробити. І не треба мені тут казати, що мовляв я знову дуже сильно узагальнюю і не підкріплюю свої думки результатами соцопитувань. Всі курці рано чи пізно усвідомлюють що сигарета їх вбиває, тільки не всі можуть від неї відмовитися.
А тепер щодо сабжу- я особисто дуже мало знаю курців як серед хлопців, так навіть серед дівчат, які були б не проти, щоб дівчина\хлопець з якими вони зустрічаються теж курили. І це факт, який не потребує ніяких соцопитувань!
А на рахунок середньовіччя...Дійсно, це особиста справа кожної людини вирішувати чи курити їй чи ні, але особисто моя субєктивна точка зору полягає в тому, що мені неприємні дівчата які курять...
  • 0

#184 Posejdon

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 79 повідомлень
  • Місто:БЦ

Відправлено 20.12.2007 – 20:21

Я просто прокоментую вислів однієї знайомої людини щодо дівчат, котрі палять (котрий прошу не відносити до власного уявленння). Просто для роздумів.

"...Коли цілуєш дівчину, котра палить, таке враження ніби цілуєш попельничку..."

Хм... Доволі цікава теорія...
  • 0

#185 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 11.02.2008 – 21:21

Недавно йду по вулиці, темно бачу сидять якісь покурюють, підійшов ближче а то якісь дівки ну я йду а вони до мене:
-Маєш курити.
-Не курю.
-Такий як ти і на курить.
-А що? Здоров'я портити?
-Та ні просто рослабитись.
-Я рослабляюсь на природі.
-Малий і курити не вмієш та?
-Не хай буде тобі так.
Раз спитав в знайомої чого куриш, та відповіла щоб не гладшати. Як висловлюються деякі знайомі: Скинути стрес, Після бухла тре потабачити, Мій хлопець курить а мені що не можна, Хлопці курять а ми що гірші.Прошу не сприймати за образу просто написав ті фрази що чув від деяких дівчат.
  • 0

#186 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Мельмак

Відправлено 11.02.2008 – 21:39

чому дівчата палять?
стрес
модно (не знаю в яких таких колах, але є деякі кадри, шо так вважають)
віднічогоробити
на зло
друзі агітують (є такі сволоти)
  • 0

#187 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.02.2008 – 23:12

Олеська: флуд видалено. -VJ-, усне попередження.
  • 0

#188 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.02.2008 – 16:12

Перегляд дописуОлеська (11.02.2008 23:12) писав:

-VJ-, усне попередження

Мені і перефразувати не важко: дівчата, які палять - вбивці та кати своїх майбутніх дітей. Якщо вони ще й це роблять виключно через "а чому чоловікам можна, а нам ні" - вони безглузді кати та вбивці своїх майбутніх дітей.

Як, пані Олесько, так вже нічого страшного нема?
  • 0

#189 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 12.02.2008 – 16:19

я не розумію тих дівчат які курять ! особисто я навіть не можу находитися поряд з курцем ! як так можна ставитися до свого здоров'я ? що паління хорошого дає ? а сумно те що багато дітей які ходять до третього - четвертого класу палять ? куди дивляться батьки ? це просто жах !
  • 0

#190 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.02.2008 – 16:31

поділ при обговоренні куріння за статевими ознаками - взагалі дикість і тхне середньовіччям...

Це звичайна біологія, і жодне "демократія" в ній нічого не змінить.
  • 0

#191 BvsG

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Місто:bland

Відправлено 09.03.2008 – 22:00

Дівчата палять, бо думають, що від куріння можливо схуднути :rolleyes:
  • 0

#192 butterfly-girl

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень
  • Місто:планета Земля

Відправлено 21.03.2008 – 23:06

Я не розумію дівчат, які курять. Та думаю, що курять вони, бо вважають себе феміністками і таким способом хочуть довести рівноправність статей. Хоча цей спосіб не правельний. Для чого отруювати себе!? Є безліч інших способів для феміністок.
  • 0

#193 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 21.03.2008 – 23:52

а я не розумію дівчат, які фігню чешуть, бо є багато способів цього не робити. Наприклад мовчати, раз уже інакше не виходить
  • 0

#194 Пензлик

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 132 повідомлень
  • Місто:Стаааліца

Відправлено 24.03.2008 – 16:50

Дівчатка починають палити,по тим же причинам,що і хлопці.І курять далі,як іхлопці,бо не можуть зупинитися.Яку роль грає стать?
  • 0

#195 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 14:39

Жінкам краще не палити, вони і так скорше старішають, а коли ще палять ціле життя, то в соїй більшості жахливо виглядають...
  • 0

#196 Manana

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 17.04.2008 – 14:17

Перегляд дописуCAESAR (27.05.2006 00:08) писав:

перерахувавши всіх дівчат на своєму потоці, що палять (а це 11 з 94) ... дійшов висновку, що серед цих 11 "куряг" нема жодної дівчини про яку можна булоб сказати що вона 1) розумна, 2) вчиться на відмінно, 3) має бажання розвиватися як особистість...
не ображайтесь ні дівчата ні хлопці - не треба ставати учасниками найбільшого в світі лохотрону, що називається "Купи цигарку и народи здорову дитину"... СПОЧАТКУ ДУМАЙТЕ, а потім робіть .

давно не читала більшої дурні :angry12: у мене подруга курить вже не перший рік і курить багато, але вона закінчила університет з червоним дипломом, вона дуже розумна і всебічно розвинута, і це не завадило стати їй директором :(

так що ставити подібні штампи непотрібно. якщо людина від природи дурна, то куріння тут ні до чого. до речі, на якому факультеті ви навчаєтесь? :ggggg:

Перегляд дописуpushechka (12.02.2008 17:19) писав:

я не розумію тих дівчат які курять ! особисто я навіть не можу находитися поряд з курцем ! як так можна ставитися до свого здоров'я ? що паління хорошого дає ? а сумно те що багато дітей які ходять до третього - четвертого класу палять ? куди дивляться батьки ? це просто жах !

А чіпси ви їсте?
  • 0

#197 Dana

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 475 повідомлень

Відправлено 17.04.2008 – 14:24

А що саме вони палять, вогонь чи стріху чиюсь? Правильно курити цигарки , а не палити.
  • 0

#198 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 17.04.2008 – 15:33

Перегляд дописуDana (17.04.2008 15:24) писав:

А що саме вони палять, вогонь чи стріху чиюсь? Правильно курити цигарки , а не палити.
Ги так саме палити цигарку і є правильно а курити це русизм :angry12: а чого вони палят, просто так чомусь у хлопців такого непитають))))

Повідомлення відредагував Dynkan 113: 17.04.2008 – 15:34

• 0

#199 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 17.04.2008 – 16:10

Цитата

А чіпси ви їсте?
Походу ви шановна Манана курите. Якшо ні-вибачте, я помилився.
Мені дуже неприємно навіть спілкуватися з дівчиною шо курить. У них тхне з рота, зуби жовті і все таке.
  • 0

#200 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.04.2008 – 16:13

Перегляд дописуSlavko (17.04.2008 17:10) писав:

Мені дуже неприємно навіть спілкуватися з дівчиною шо курить. У них тхне з рота, зуби жовті і все таке.

То ще фігня, якщо з нею не цілуватись :angry12: Ви поспостерігайте за ними, якщо вони вже достатньо довго курять - як вони після якогось тривалого засідання чи хоча б виходячи з метро першим ділом тремтячими руками засовують в рота цигарку - типові для наркомана симптоми.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних