Перейти до вмісту

чому дівчата курять?

Повідомлень в темі: 405

#161 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 15.12.2007 – 23:53

Перегляд допису-=VJ=- (15.12.2007 22:48) писав:

Добре подумали?
хош лекцію про дітонародження почитати? ;)
  • 0

#162 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.12.2007 – 01:23

Перегляд дописуSergiy_K (15.12.2007 23:53) писав:

хош лекцію про дітонародження почитати? ;)

навіщо, коли мене з одного натяку зрозуміли?
  • 0

#163 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 16.12.2007 – 03:18

Перегляд допису-=VJ=- (16.12.2007 01:23) писав:

навіщо, коли мене з одного натяку зрозуміли?
ми не в кам"яному віці живемо. зараз жінки не залітають щороку
  • 0

#164 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.12.2007 – 12:35

Перегляд дописуSergiy_K (16.12.2007 03:18) писав:

ми не в кам"яному віці живемо. зараз жінки не залітають щороку

Отож, тим важливіша кожна дитина, якщо їх тепер народжують не десятками, а по одному за все життя.
  • 0

#165 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 16.12.2007 – 16:09

-=VJ=-, дякую, я таки не дуже добре подумав ;)
Коли смалить жінка - це втричі, ні в n->(мого_підпису) більше зло !
  • 0

#166 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 16.12.2007 – 16:49

Перегляд допису-=VJ=- (16.12.2007 12:35) писав:

Отож, тим важливіша кожна дитина, якщо їх тепер народжують не десятками, а по одному за все життя.
Купа є інших гірших несприятливих факторів. Розкажи чому ти так проти паління жінками настроєний, бо виглядає ніби тютюн - чоловічий привілей, а цей погляд на речі ти маскуєш ідеологічними установками про демографію.

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 16.12.2007 – 16:50

• 0

#167 sam

Just a man...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 16.12.2007 – 17:08

Дівчата палять по тих самих причинах, що і хлопці - по дурості.

А дурість буває різна - бо думають що виглядають крутіше, тіпа нерви заспокоюють, щоб схуднути (і таке є), ну і так далі...
  • 0

#168 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 16.12.2007 – 17:12

Sergiy_K, ну чому ж привілегія? Мабуть йдеться про "менше і більше зло" ;)
  • 0

#169 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.12.2007 – 17:55

Перегляд дописуSergiy_K (16.12.2007 16:49) писав:

Купа є інших гірших несприятливих факторів.

Гірші є, але вони менш розповсюджені, тому основним фактором поки що залишається дурість. Про це і мова.

Перегляд дописуSergiy_K (16.12.2007 16:49) писав:

Розкажи чому ти так проти паління жінками настроєний, бо виглядає ніби тютюн - чоловічий привілей

Я не люблю курців будь-якої статі і ненавиджу тих, які заважають мені жити теж без розподілу на стать. Але в глобальному вимірі до "нелюбові" додається ще й питання "кожна дівчина - майбутня мати". Люди, які нехтують тим, що дала їм природа, викликають додаткові негативні почуття. Оскільки тема про дівчат - я говорю про дівчат. Недоліки пересічного українського чоловіка (а у нього взагалі є гарні сторони?), якщо й будемо обговорювати, то в окремій гілці.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 16.12.2007 – 17:58

• 0

#170 patymen

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 17.12.2007 – 18:11

я вважаю що то дуже бридко коли за сигарету беруться дівчата теж стосується і алкоголю їхнє діло дітеє родити а не гробити їх з сасого малку своїми згубними звичками
  • 0

#171 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 17.12.2007 – 18:37

Цікава тема... А чому хлопці палять? (маю на увазі курять, - бо не всі з тих, що курять є піроманами :ggggg: ). В ранніх стадіях - то є в чомусь самоствердження: "Я дорослий...". Трохи пізніше - "Не хочеться виділятись із мас...". А ще пізніше - дурне переконання "Попускає..." (від нервів, болю, сп"яніння...).
Це питання до всіх, а не виключно до дівчат. Невже ви, хлопці, думаєте, що з вами-курящими приємно цілуватись?...
  • 0

#172 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 17.12.2007 – 19:45

Перегляд дописуОлеська (17.12.2007 18:37) писав:

Цікава тема... А чому хлопці палять? (маю на увазі курять, - бо не всі з тих, що курять є піроманами :brovy: ). В ранніх стадіях - то є в чомусь самоствердження: "Я дорослий...". Трохи пізніше - "Не хочеться виділятись із мас...". А ще пізніше - дурне переконання "Попускає..." (від нервів, болю, сп"яніння...).
Це питання до всіх, а не виключно до дівчат. Невже ви, хлопці, думаєте, що з вами-курящими приємно цілуватись?...

Ну нас всіх не треба під одну гребінку чесати, є ж хлопці-некурці, є такі що кинули палити, як наприклад я :ggggg: на рахунок того чого починають курити і чого продовжують-ти в принципі в основному права, сам по собі знаю.
На рахунок курящих дівчат-в нас в КПІ мабуть вважається що якщо дівчина курить-то вона крута і типу трохи стєрвозна, а значить крута і приваблива(щось типу того що буває з 14-15 річними хлопцями які вперше починають курити), тому і курищих дівчат у нас просто ну дуууже багато, а серед тих, хто наприклад вчиться на нашому факультеті-процентів 90 точно курять. Можливо відкрию Америку, але скажу що будь-якому хлопцеві неприємно коли дівчина курить, і не важливо чи сам він курець, чи ні...просто хлопець в курящій дівчині бачить сам себе збоку, і від цього я думаю не отримує задоволення, а скоріше навпаки..звичайно він сам курити не кине, навіть якщо і йому неприємно буде спілкуватися з такою дівчиною і знаючи що можливо такі самі відчуття у неї та у інших людей. Чому не кидає-це вже питання інше.
Тому я звичайно проти проти паління, і проти того що дівчата палять в тому числі :brovy:
  • 0

#173 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 17.12.2007 – 19:59

Окей, то була відповідь в загальному. Тепер спробую привідкрити душевний світ дівчат. Я теж навчалась в політесі. У нас з п"ятидесяти дівчат не курила одна. Колись ми з дівчатами провели таке-собі опитування серед інших " Чому ти куриш?". Несподіваними були відповіді. Наведу кілька:
1. Елементарна підтримка розмови. (додає певне взаємодовір"я - щось типу - співбесідникам).
2.(найпоширеніша) Подобається ЩОСЬ саме в процесі куріння: підпалення цигарки, затягування диму, струшування попелу, потушення бичка...
3. Спосіб вираження самодостатності.

Є ще одна - через яку я теж курила, - за компанію: в кімнаті, в якій знаходимось на час бесіди, усі курять; відповідно - дим стовпом. А пасивний курець, як ви знаєте, ще гірше надихується тією гидотою...
  • 0

#174 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 17.12.2007 – 20:12

Перегляд дописуpinguiarium (17.12.2007 19:48) писав:

Це все неправда :brovy:

гм, та ні дорогой, це все якраз таки правда на жаль, так що не треба тут язики показувати, краще конструктивно доведи що моя думка невірна, або просто напиши свою думку щодо цього :ggggg:
  • 0

#175 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 17.12.2007 – 20:22

Те, що написала Олеська повністю відноситься і до хлопців :ggggg:
  • 0

#176 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 17.12.2007 – 20:23

Перегляд дописуОлеська (17.12.2007 19:59) писав:

Окей, то була відповідь в загальному. Тепер спробую привідкрити душевний світ дівчат. Я теж навчалась в політесі. У нас з п"ятидесяти дівчат не курила одна. Колись ми з дівчатами провели таке-собі опитування серед інших " Чому ти куриш?". Несподіваними були відповіді. Наведу кілька:
1. Елементарна підтримка розмови. (додає певне взаємодовір"я - щось типу - співбесідникам).
2.(найпоширеніша) Подобається ЩОСЬ саме в процесі куріння: підпалення цигарки, затягування диму, струшування попелу, потушення бичка...
3. Спосіб вираження самодостатності.

Є ще одна - через яку я теж курила, - за компанію: в кімнаті, в якій знаходимось на час бесіди, усі курять; відповідно - дим стовпом. А пасивний курець, як ви знаєте, ще гірше надихується тією гидотою...

спробую трошки прокоментувати твій пост, якщо ніхто не проти :ggggg:
1. в принципі вірно-курець вірить що якщо він буде в компанії курців також курити, то це знищить якісь можливі перепони у спілкуванні
2.кожен курець, який знаходиться під впливом негативного зомбування інших курців та тютюнових компаній, вважає що курити-це круто, а найбільша крутість і елегантність виражається саме в цих жестах-підкурюванні сигарети і т.д. тільки прикол в тому, що всі ці думки зникають, коли ти робиш першу затяжку-тоді пропадає все це, і курець просто затягує свій організм у ще глибшу нікотинову прірву...ні про яке задоволення чи ще щось і мови бути не може
3. ну це теж вірно підмічено, що курці вважають що курити-це дійсно вираження якихось харизматичних ознак характеру, вияв своєї успішності, свого стану і т.д і т.п. насправді все це міфи, тому що сигарета нічого не дає курцеві, а тільки забирає у нього здоровя і гроші

на рахунок задимлених кімнат...я вже писав про наші туалети на перерві...там взагалі дихати неможливо..коли я кидав курити просто так, на так званому методі "сили волі" саме ці курилки в кінці кінців призводили до того що я знову починав курити, щоб якось призвичаїтися до того диму...
  • 0

#177 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 17.12.2007 – 20:33

Ну, щодо сили волі, - то вже від людини залежить. Хоча і фізіологічні та генетичні дані теж впливають. Нехай не лякає вас те, що напишу, але курю з 14-ти років. Тобто "курю" - щодо мене поняття відносне. Вчились курити через міф про похудання. То була одна-дві цигарки в місяць. Далі - одна-дві цигарки в тиждень на дискотеці; - то були просто понти. А в універі - одна-дві за вечір, - за компанію. Розповідаю виключно про себе. Бо зі всіх моїх знайомих - я одна серйозно не втягнулась в те діло. Не подобається! Хоча зараз ще один раз в пів року можу затягнути дві затяжки. Стане погано, сама на себе гримну - і все на тому. А от подруг своїх ну ніяк не відучу!
  • 0

#178 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 17.12.2007 – 20:38

Перегляд дописуОлеська (17.12.2007 20:33) писав:

Вчились курити через міф про похудання.

блін, які страшні міфи) у нас навпаки, у хлопців, є міф про те що мовляв якщо кинути курити, то обовязково розкабанієш, бо замість сигарети будеш хавчиком запихатися :ggggg:
  • 0

#179 young

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 558 повідомлень
  • Місто:рочка**

Відправлено 17.12.2007 – 21:44

А чого хлопці курять?
Понти..
  • 0

#180 Руля ван Метал

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 434 повідомлень
  • Місто:Івано-франківська

Відправлено 19.12.2007 – 16:02

Я особисто знаю дівчину, яка курить, щоб не рости, бо бачте вважає що завелика :brovy:
Ну а щодо куріння дівчат, то чого хлопцям можна а ім ні? на мою думку це просто прагнення доказати всім, що вони мають ті самі права і вподобання, що і сильна стать :ggggg:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних