Перейти до вмісту

чому дівчата курять?

Повідомлень в темі: 405

#141 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 16.08.2007 – 15:12

А є фотки легень некурця ? Для порівняння
  • 0

#142 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • 547 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 17.08.2007 – 09:54

То скіки, блін, цмулити треба, щоб такі легені стали?
  • 0

#143 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.08.2007 – 10:28

Перегляд дописуKinoManiak (16.08.2007 16:12) писав:

А є фотки легень некурця ? Для порівняння

Перша фотка - якраз порівняння.

Перегляд дописуFoxy_mouse (17.08.2007 10:54) писав:

То скіки, блін, цмулити треба, щоб такі легені стали?
30-35 років, кому як пощастить прожити.
Ось, для прикладу, легені 70-тирічного курця зі стажем в 50 років(фото не для нервових, тому ховаю). Зауважу - це в США, де завдяки високому рівню медицини, нормальному харчуванню і все таке люди проживають набагато довше навіть гроблячи себе. Втім, щастить не кожному, ось, наприклад, що буває, коли куриш з 12 років:

Зображення

Через рак цій жінці було видалено ліву легеню. Кому хочеться до такого догратись - вперед.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 17.08.2007 – 10:29

• 0

#144 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 20.08.2007 – 12:53

І знову розділяють дівчат і хлопців... Ми ж такі самі люди... Не палю і свою подругу сварю за те що вона починає в це діло втягуватися, хоча сама стверджує що "балується".
Я наприклад дико хочу покурити коли нервуюся, або поматюкатися...
  • 0

#145 Лапочка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Місто:Золочів

Відправлено 20.08.2007 – 23:25

Перегляд дописумалеча (20.08.2007 13:53) писав:

Я наприклад дико хочу покурити коли нервуюся, або поматюкатися...
Цигарка заспокоює твої нерви? :cool2:
  • 0

#146 Наполеон34

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 02.11.2007 – 22:45

Паління-це смерть, як для особистості, так і для життя. Я вважаю , що паління пригноблює тебе, дарує скутість, залежність, хвороби, погане самопочуття, а це не пусті балачки :blink: . Я не починав, але не раджу. Але вибір за вами.
  • 0

#147 кОшЕннЯткО

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 07.12.2007 – 21:20

Бо просто хочуть бути навороченими..це тупо і відвертає хлопців...незнаю яких лопець захоче зустрічатися з дівчиною яка палить.... ;)
  • 0

#148 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 15.12.2007 – 13:09

КУРІННЯ-СМЕРТЬ! Я сама ніколи в житті не пробувала курити і не збираюсь,а штучно себе заспокоювати у такий спосіб-ще гірше.Це вже виходить несправжній спокій. Хіба не краще хоча б попити зеленого чайочку? Чому б не взяти це за звичку? і заспокоює і не шкодить...так ні,треба смалити! Може спершу і легше стає,але то що тхне на кілометр,це жахливо. В мене наприклад мама почала курити рік тому,я бачу як вона з нормальної життєрадісної людини перетворилась в вічно нервового зомбі,ходить по хаті після сигарети як сновида...
Короче,в критеріях оцінки людини перше буде-щоб не курив,куряга до мене може навіть не старатись підійти,я просто їх не переношу та й усе.
П.С.а от постановка запитання мене трохи обурила..як це-чого дівчата курять?? а хлопці чого курять? про це чогось ніхто не питає,бо їм тіпа можна. вроді середньовіччя уже пройшло,і права у всіх рівні,то чого ж так питання ставляться?

Повідомлення відредагував Крихітка на 1000000 гривень: 15.12.2007 – 13:10

• 0

#149 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 15.12.2007 – 16:49

Не треба мати багато розуму аби констатувати факт: гробити своє здоров`я певними ДІЯМИ, знаючи про це, і не негробити, коли для цього ЖОДНИХ дій не треба робити - дурість.
  • 0

#150 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 15.12.2007 – 17:11

Перегляд дописуСварус (15.12.2007 15:49) писав:

Не треба мати багато розуму аби констатувати факт: гробити своє здоров`я певними ДІЯМИ, знаючи про це, і не негробити, коли для цього ЖОДНИХ дій не треба робити - дурість.
ага, але так в лоб заявити, що ти, чувиха куриш- значить ти дура, якось не дуже гарно.

Та й взагалі багато що тут можна сказати. Про те, що тема сама по собі підхарює, бо наголос саме на дівчатах, і ті ж самі дівчата починають одразу писати, що ті що курять наворочені, і що це хлопцям не подобається..Хм..Якщо одна з основних проблем чого ви не курите- те що це не подобається хлопцям, то далі в мене ноу коментс. Щодо навороченості, то так чомусь говорять ті що не курили ніколи. А впевнені на всі 100, що це основна причина. Агресії скільки. Розслабтесь, закуріть і попустить.
Щодо "цілувати дівчину, що палить- те саме що облизувати попільничку", я вже раз казала, але повторюсь. Не цілуйте. Хлопці, облизуйте попільнички! Менше нарікань дівчатам, а приємність та ж сама.
  • 0

#151 Legenda

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень

Відправлено 15.12.2007 – 17:29

А я думаю, тому що це круто. Довгі пальці гламурно тримають цигарку. Це приветає увагу естетів. А дівчата люблять привертати увагу.
  • 0

#152 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.12.2007 – 19:01

Перегляд дописучорно-біла (15.12.2007 18:38) писав:

Пропонуєте перейти на особисті образи? Бо оскільки я курю, та й ще й курець жіночого роду, то ті слова вважаю образливими.

Можете вважати як завгодно. Одного курця жіночого роду я сьогодні зранку викинув з під"їзду, бо воно там "круто" смалило цигарку під каву біля ліфта - навіть моя собака перестала чхати лише хвилин через п"ять, а куртка досі смердить. І при цьому мені абсолютно було пофіг стосовно глибини її образи. Так само мені пофіг, що там вважає хоч мільйон смердючих дуреп, які надають надприбутки тютюновим компаніям, отруюють повітря, засмічують землю і вбивають генофонд нації - хай вони ображаються на мої слова хоч до смерті, більше, аніж на зневагу від мене хай не розраховують. І не треба мені махати на чоловіків - треба мати свою голову на плечах, а не рівнятись на чужу дурість.

Перегляд дописуLegenda (15.12.2007 17:29) писав:

Довгі пальці гламурно тримають цигарку. Це приветає увагу естетів.

Скажіть, хто вам бовкнув таку дурницю?

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 15.12.2007 – 19:00

• 0

#153 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 15.12.2007 – 19:02

Одне діло коли людина курить у заборонених місцях і т.д.-це звичайно неприємно. Але тупо судити людину тільки через те, що вона взагалі має таку звичку, як паління. Своїми фе і фу ви нічого не зміните, тільки потріпаєте собі нерви і іншим. До вашої зневаги мені пофіг. B даному випадку вона взаємна.
  • 0

#154 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.12.2007 – 19:05

Перегляд дописучорно-біла (15.12.2007 19:02) писав:

Одне діло коли людина курить у заборонених місцях і т.д.-це звичайно неприємно.

Коли вона після цього смердить "вихлопом" у місцях "дозволених" - це не менш неприємно.

Але тупо судити людину тільки через те, що вона взагалі має таку звичку, як паління.

Це не тупо - це об"єктивно. Так само судять людину за алкоголізм чи проституцію - в усіх випадках тут причина одна - ця людина не поважає себе. За що її можна поважати іншим?

У мене була знайома, яка палила. З року в рік намагалась кинути, трималась тиждень і знову починала. Її я не мав за що зневажати. Цього року знову спробувала, протрималась кілька днів і почала відхаркувати шматки сажі, чого в минулі роки не було, бо ще не так сильно були засмічені легені. Побачивши, до чого дійшли справи, вона кинула повністю і не палить вже кілька місяців - отепер я її поважаю, у неї є сила волі. А інші - за що їх поважати? За наркоманію? Зараз ось.

Своїми фе і фу ви нічого не зміните

А я й не збираюсь. Коли мені потрібно змінити - я дію. А щодо когось в іншому місці - там хай діють ті, кому заважають у них.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 15.12.2007 – 19:09

• 0

#155 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 15.12.2007 – 19:21

Цитата

Це не тупо - це об"єктивно. Так само судять людину за алкоголізм чи проституцію - в усіх випадках тут причина одна - ця людина не поважає себе. За що її можна поважати іншим?
ну і порівняння... :)
А за що поважати залежить ще багато від чого. Що тут пояснювати
  • 0

#156 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 15.12.2007 – 19:42

Перегляд дописуСварус (15.12.2007 16:49) писав:

Недіяльність по подоланню залежності від паління не потребує прикладання жодних зусилль над собою

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 15.12.2007 – 19:43

• 0

#157 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 15.12.2007 – 20:25

але потребує зусиль по закупівлі сигарет та спалахуйок або сірників. А потім ще треба ту тяжість носити в кишенях, підпалювати та смоктати. І все це для тої недіяльності по подоланню залежності від паління.
  • 0

#158 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 15.12.2007 – 20:38

Перегляд дописуСварус (15.12.2007 20:25) писав:

але потребує зусиль по закупівлі сигарет та спалахуйок або сірників. А потім ще треба ту тяжість носити в кишенях, підпалювати та смоктати. І все це для тої недіяльності по подоланню залежності від паління.
по-твоєму питання лише в грошах? :ggggg: чи ти думаєш, що курці отримують від своєї звички якусь надзвичайну насолоду? А тема засексистська навіть для мене. Немає ніякої різниці палить чоловік чи жінка. ;)
  • 0

#159 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 15.12.2007 – 20:48

Асболютно згоден: жінки - дури, чоловіки - дурні, я розподілу не роблю. І питання не в грошах а діях для купівлі та куріння. Навіщо діяти і гробити, якщо можна не діяти і не гробити?
  • 0

#160 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.12.2007 – 22:48

Перегляд дописуSergiy_K (15.12.2007 20:38) писав:

Немає ніякої різниці палить чоловік чи жінка. ;)

Добре подумали?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних