Перейти до вмісту

чому дівчата курять?

Повідомлень в темі: 405

#121 Manitou

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень
  • Місто:село де Nolex живе :)

Відправлено 01.09.2006 – 11:51

Як на мене то раніше тютюн, як і інший наркотик або алкоголь затупляє нервові імпульси і діє як валер"янка, людина втікає від побутових проблем (спочатку кріпацтво, бідність, потім трудодні, невиконані норми), "завтра буде завтра"...
Але реклама не стоїть на місці і весь час вдосконалюється, намагаючись пробудити в нас інші стимули придбати даний товар. Масова культура яка набула широкого розвитку в Америці вже давно була перейнята і Європою, тому в нас модно те що у всіх. І багато людей не сперечаються з цим "стадним" інстинктом хоча знають, що не все з того корисне. Зараз головне: не втарчати здорового глузду, навіть під тиском компанії, та шукати компроміси: безалкогольне пиво, цигарки з нешкідливих трав (такі вже зараз є)...

ПС: Безалкогольне пиво - це перший крок до гумової дівчини... :happy1:
  • 0

#122 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 05.09.2006 – 15:40

я нещодавно подивився відеолекцію Жданова про шкоду алкоголю, тютюну та інших наркотиків... справляє сильне враження.... більше ніколи не питиму, навіть пива... про куріння взагалі мову не веду.... а дівчатам взагалі пити та курити суворо заборонено.... якщо не знаєте чому, то поглянбте ту лекцію... точно перехочеться :( майбутня матір вбиває таким чином ще ненароджену та навіть незачату дитину, адже жіночі статеві клітини формуються ще до її наробження (тоді як чоловічі, в процесі його життя) таким, чином, отруюючи молодий організм дівчини всякою гидотою ви свіломо вбиваєте майбутнє, та наближаєтеся до того, що ваші діти можуть бути виродками...

Повідомлення відредагував ukrainer: 05.09.2006 – 15:49

• 0

#123 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:місто-герой Київ

Відправлено 05.09.2006 – 16:34

можуть... а ще вони можуть бути виродками через те, що я живу у Києві і радіаційний фон тут зашкалює (хоча кажуть що він в нормі), моя дитина може бути інвалідом від народження, якщо врач при пологах зробить помилку, я можу взагалі не доносити дитину, бо якийсь непитущий/некурящий штовхне мене у метро чи тощо... Не спикулюйте на цій темі! Бо в нашому житті і так все несе негативні наслідки та загрозу життю...
:(
  • 0

#124 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 05.09.2006 – 17:02

так навіщо додавати ще один фактор???? та ще й не такий, як перераховані тобою (адже перераховані - імовірні, а цей стовідсотковий!!!)
  • 0

#125 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень
  • Місто:місто-герой Київ

Відправлено 05.09.2006 – 20:05

хм... про радіацію, то до речі також 100-відсотково... Я не заперечую, що куріння шкідливе, у більшості людей викликає рак легень, діти-уроди у майбутньому...

це не та політика, яка допоможе загітувати молодь проти палінння. Втирання в мозок давно завчених фраз типу "це погано", "це шкодить для здоровья" тощо....
Якщо нарию все ж таки фотки розтину легень курця - викладу (ще не знаю чи точно викладу)... ото дійсно факт, а не слова....
  • 0

#126 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 06.09.2006 – 08:18

Перегляд дописуAmalteya (5.09.2006 21:05) писав:

хм... про радіацію, то до речі також 100-відсотково... Я не заперечую, що куріння шкідливе, у більшості людей викликає рак легень, діти-уроди у майбутньому...

це не та політика, яка допоможе загітувати молодь проти палінння. Втирання в мозок давно завчених фраз типу "це погано", "це шкодить для здоровья" тощо....
Якщо нарию все ж таки фотки розтину легень курця - викладу (ще не знаю чи точно викладу)... ото дійсно факт, а не слова....
не забувай про сонячну радіацію, деякі створіння, які живуть на нашій планеті дуже сильно від неї ховаються, бо для них смертельна така її доза, яка для нас "норма"... але до тієї дози ми вже звикли, більше того, вона нам допомагає краще прогресувати (я розумію, що "все що занадто - недобре")... легені курця - "добре"... але лекцію Жданова раджу подивитися, там гарно вся ця шкода описується... доходить і до самих "вумних"...
  • 0

#127 ZipСоване Дівчисько

В сіданці - шило, в голові - запалення!

• Користувачі
  • 601 повідомлень
  • Місто:Qiev

Відправлено 04.10.2006 – 11:40

Девіз в поліклініці: "Куряща жінка кінчає раком!".
  • 0

#128 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 04.10.2006 – 17:39

ги! а мені великий +, бо я зробив так щоб 1 дівчина на світі не палила, хоча нація наврядчи від цього вратується,( тому сам почав,)
  • 0

#129 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 04.10.2006 – 17:44

Перегляд дописуОбожнювач_халяви (1.09.2006 12:51) писав:

Як на мене то раніше тютюн, як і інший наркотик або алкоголь затупляє нервові імпульси і діє як валер"янка, людина втікає від побутових проблем (спочатку кріпацтво, бідність, потім трудодні, невиконані норми), "завтра буде завтра"...

якось мені було так зле, що я вирішила закурити...власне от через слова тих же ж курящих про таку його властивість...сказу от що: нейтрально...не відчула взагалі нічого..ні кашлю, ні спокою..навіть навпаки, ще більше рознервувалася....
і в чьом же понт?B)
  • 0

#130 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень
  • Місто:7 верств до небес, в кінці лісу...

Відправлено 05.10.2006 – 16:46

а я не палю. хоча коли якась дуже напружена ситуація, то виникає велике бажання запалити цигарку, але переборюю в собі це бажання і все гаразд...
  • 0

#131 Бодя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 89 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.10.2006 – 23:01

Тут дискусія вже переходить будь-які межі. Не можна говорити, що всі, хто палить - дурні. Я погоджуюсь, що більшість почали палити з понтів, моральної слабкості і дурості, найчастіше підліткової. (як це дратує!). Але далі у них вже просто залежність.
А дівчата з сигаретою це справді огидно. В мене виникають асоціації з повіями (нікого так не називаю, просто говорю про асоціативну реакцію мого мозку). А далі і запах з рота, а що страшніше: спотворений голос.
  • 0

#132 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 10.10.2006 – 23:53

Бодя, маю дуже схожі асоціації з дівчатами, які курять (вибачайте, якщо кого образив, але інше в голову не лізе)...
  • 0

#133 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 11.10.2006 – 08:11

Перегляд дописуHirosima Nagasaki (5.10.2006 17:46) писав:

а я не палю. хоча коли якась дуже напружена ситуація, то виникає велике бажання запалити цигарку, але переборюю в собі це бажання і все гаразд...

А я палила. Доки лікар мені не сказав, що або я курю, або джитиму. Тому усе накрилося. І я рада тому. Хоча тяжко. Буває, хочеться собі дозволити півцигарки. Але через раз себе стримую
  • 0

#134 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 11.10.2006 – 10:52

Перегляд дописуОлесік (11.10.2006 09:11) писав:

А я палила. Доки лікар мені не сказав, що або я курю, або джитиму. Тому усе накрилося. І я рада тому. Хоча тяжко. Буває, хочеться собі дозволити півцигарки. Але через раз себе стримую
що ж ти до лікаря ходила. я тобі те саме міг сказати :) І ше питання: на який час діє лікарський гарантійний талон на твоє життя?

Ше анекдот про куріння:
Незручно получається, коли до тебе приходить смерть з косою і тупо починає косити твою траву за вікном.
  • 0

#135 Мимиха

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 14.08.2007 – 12:45

А чому хлопці палять? Так це вигляає некультурно і не гарно, але якщо дівчина вважає що це її потрібно з власних міркувань, то чи варто її забороняти чи упрікати у цьому!? І до речі нам також не дуже приємно цілувати хлопців які курять...Але правильно їм можна...
  • 0

#136 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 15.08.2007 – 17:09

Перегляд дописуzardas (26.05.2006 11:48) писав:

мене завжди цікавило це питання....я рзумію хлопці...але дівчата???і як з вами потім цілуватися???

а чого ж це ти розумієш хлопців???а різниця в чому? з вами(хлопцями) типу не цілуватись???капець ,стереотип типу "хлопцям-можна, а дівчатам народжувати". Я проти куріння, незалежно від статі, але й проти от таких тверджень. як кажуть- а чого мені тоді не можна??

Перегляд дописуweb-master (26.05.2006 21:28) писав:

причина одна - невпевненість в собі
скажу як людина що матиме диплом психолога через 1,5 року

ага, сто пудов. і деякі думають, що хлопцям це страшенно подобається, така от своя в доскумогильну

Перегляд дописуInnka (26.05.2006 23:47) писав:

А якщо палить просто бо попробувала,звикла то шо тоді?
а більшість так і ведуться- спочатку спробувала для приколу чи крутості, а потім "звикла і шо тоді?"-а думати треба було раніше.

Перегляд дописуhobit (27.05.2006 22:40) писав:

Можна напівоффтопне питання? Так, можна. Всі, що так негативно говорять про куріння самі пробували, чи просто книжки читали?

Сигарета для дівчини -- те саме шо і сигарета для хлопця. І кожен курить тому, шо так хоче. Це нічого не говорить про людину. І твоя любов до дівчини справжня, то ти буш її любити незалежно від того чи курить вона чи ні.

І ще ось:
Золоті слова. :yes: Ви мене здивували приємно.
  • 0

#137 Анюта

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Сміла

Відправлено 16.08.2007 – 12:14

Перегляд дописуzardas (26.05.2006 23:06) писав:

як відноситься???просто коли ви палите, ви наче робите собі іммідж:"ось я палю,ось я така крута"....дехто посинає палити щоб сподобатися хлопцю....причин багато...але чувак правильно підмітив-невпевненість дається в знаки

Правда, дівчата думають, що це круто, але не розуміють наслідків... Я наприклад не курю, навіть не пробувала, чому? Просто огидно...немає бажання...а крутою можна бути і в стильному одязі і навіть без цимбалки в зубах...А чому ж курять хлопці? А? І як ви думаєте, чи приємно з вами цілуватися, після того, як ви покурили?
  • 0

#138 Його Величність - Дмитро

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 163 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.08.2007 – 14:19

ТО ДАВАЙТЕ ВСІ ОДНОЧАСНО КИНЕМО)І НІХТО НЕ БУДЕ НІКОГО ОБГОВОРЮВАТИ І ЗМУШУВАТИ КИДАТИ КУРИТИ!
  • 0

#139 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.08.2007 – 14:55

Перегляд дописуAmalteya (5.09.2006 21:05) писав:

Я їх друкував і вішав у себе в офісі

Зображення

Зображення

Зображення

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 16.08.2007 – 14:57

• 0

#140 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень