Перейти до вмісту

чому дівчата курять?

Повідомлень в темі: 405

#101 ZipСоване Дівчисько

В сіданці - шило, в голові - запалення!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 601 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Qiev

Відправлено 12.07.2006 – 00:25

Все починається з понтів...

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  36848_220.jpg   4.31К   14 Кількість завантажень:

• 0

#102 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 13.07.2006 – 09:31

це все нонсенси...
  • 0

#103 Славік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 13.07.2006 – 10:37

спочатку куриш, бо тобі це подобається - смак тютюну, споживання забороненого, самоствердження.
потім куриш - бо тобі здається, що це заспокоює твої нерви (хоча це зовсім навпаки)
а потім куриш, бо вже не можеш без куріння.
а думка про те, що я можу кинути в будь-який момент, повна нісенітниця, я теж так думав, поки не почалися серйозні проблеми, тепер страшно, курити і далі хочеться, але страх все таки переважає
  • 0

#104 pyrius

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень

Відправлено 14.07.2006 – 13:21

Я вважаю, що дівчата починають палити із-за того що дільшість однолітків вже спробувала і тому ім також цікаво. Але згодом відмовитися від цієї звички дуже важко от вони і видумують ніби паління позбавляе від стрессу і т.п.
  • 0

#105 Іришка

[empty]

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 412 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.07.2006 – 13:32

Цитата

Я ніколи палити не пробувала й не хочу навіть, хоча навколо мене усі друзі завжди стоять з цигарками і смалять, і смалять... а я завжди їм кричу: "Та відійди ти від мене зі своїм димом!".
Таж сама ситуація ситуація) у колі людей які смалять.

Цитата

Все починається з понтів...
Тут я згодна. Вчишся курити заради понтів. Вперше починаєш коли тобі кажуть "Та спробуй ти, будеш знати що це таке!" і не всі встоюють.
  • 0

#106 andrON

.

• Користувачі
  • 662 повідомлень
  • Місто:столиця.

Відправлено 14.07.2006 – 14:07

Перегляд дописуhobit (4.07.2006 04:25) писав:

прийшов час, я кинув палити. свідомо відмовився від задоволення втягнути в себе пару мг нікотину і пару кг смол. і так кожен може. а саме головне: якщо я залишив це діло зараз, то навіть якшо я почну курити через місяць/три/шість/рік, то я буду впевнений, шо в любий момент я можу припинити. так само як перестати їсти снікерси чи ше якусь фігню.

ПС: людині тре тільки їдла і гострих відчуттів. все інше -- замінники-напівфабрикати.
мг. ти дивись кожен день не кидай)
  • 0

#107 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень
  • Місто:місто-герой Київ

Відправлено 14.07.2006 – 14:45

цікава темка... перечитала, посміялась :cry: так цікаво - більшість співрозмовників поділили молодь на курящу та некурящу, при чому некурящі - то розумні чемні люди, а ті що палять - повне лайно!
Ви навіть самі не помітили, як змінили тенденцію "моди"... В цій темі якщо ти не палиш - то ти заслуговуєш поваги... Мені якось всерівно - я знаю, що я цікавий співрозмовник хоча я палю... то й що? від мене не смердить (як і від більшості моїх знайомих) куривом - жуйки продаються до речі

а ще сподобалась думка однієї дівчини (соррі не згадаю ніку і ліньки шукать) що в громадському транспорті набагато частіше смердить цибулею, дешевим одколоном або парфюмом від солодкості якого аж верне та перегаром!
Ви пьете пиво? якщо так, то від вас теж смердить :lol: але алкоголем
  • 0

#108 Славік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень

Відправлено 18.07.2006 – 10:31

Перегляд дописуAmalteya (14.07.2006 15:45) писав:

цікава темка... перечитала, посміялась :lol: так цікаво - більшість співрозмовників поділили молодь на курящу та некурящу, при чому некурящі - то розумні чемні люди, а ті що палять - повне лайно!

я не зустрів жодної думки, про те що курці погані співрозмовники, погані люди або повне (як ти там написала)

В цій темі якщо ти не палиш - то ти заслуговуєш поваги...

а хіба це не правда, ти спочатку кинь палити, покажи, що ти керуєш звичкою, а потім будеш говорити заслуговує людина поваги чи ні. думаєш легко кожен день боротися із бажанням затягнутися, коли потрібна вся сила волі, щоб не закурити коли біля тебе стоїть 4 чоловік і курять. хто через це не пройшов, той не знає...

Мені якось всерівно - я знаю, що я цікавий співрозмовник хоча я палю... то й що? від мене не смердить (як і від більшості моїх знайомих) куривом - жуйки продаються до речі
страус теж ховає голову в пісок
сморід з писка - не єдина проблема від куріння, ще є рак, загроза безпліддя, ризик серцевого нападу, поганий стан шкіри, задишка, відсутність апетиту, продовжувати?
а взагалі ти що представник тютюнової компанії?
тут мова йде про підліткове куріння, та ще про дівчат. підлітки починають курити, бо це круто, а потім вже не можуть позбутися звички. я сам через це пройшов і досі проходжу, бо ввжаю, що не кинув курити остаточно, а компанії-виробники тютюну заробляють гроші на людському здоровї, а ти про свіжість подиху...
  • 0

#109 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 18.07.2006 – 12:04

Перегляд дописуСлавік (18.07.2006 11:31) писав:

а компанії-виробники тютюну заробляють гроші на людському здоровї, а ти про свіжість подиху...
лише вони заробляють на нашому здоров*ї???

Навіть ці товари, що по теліку рекламують є зовсім не тим, за що їх видають...і нічо вони не покращують, а якщо покращують одне, то погіршують інше...
Горілка - народне пійло...ну і в чому його користь? Так як нарід його п*є, мало користі з нього...а точніше ніякої...І грошей фірми-виробники гребуть теж не менше за тютюно-виробників...

А взагалі ще князі та козаки пили-курили...тому це закладено в нашій ментальності і свідомості ще з пра-часів.
  • 0

#110 Славік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень

Відправлено 18.07.2006 – 15:54

Перегляд дописуПл_Я_ма (18.07.2006 13:04) писав:

А взагалі ще князі та козаки пили-курили...тому це закладено в нашій ментальності і свідомості ще з пра-часів.
а давайте всі почнемо пити-курити, бо це закладено в нас генетично (до речі козаки курили не тютюн)
я не виправдовую пиятику куривом, щоб там хтосб чогось не подумав
  • 0

#111 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1481 повідомлень

Відправлено 21.07.2006 – 11:03

Перегляд дописуandrON (14.07.2006 15:07) писав:

мг. ти дивись кожен день не кидай)

да ну што ти :) якшо кидати, то не кожен день, а після кожної сигарети.
  • 0

#112 ZipСоване Дівчисько

• Користувачі
  • 601 повідомлень

Відправлено 21.07.2006 – 12:14

Перегляд дописуСлавік (18.07.2006 16:54) писав:

(до речі козаки курили не тютюн)
А що?
  • 0

#113 Славік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень

Відправлено 21.07.2006 – 15:02

Перегляд дописуZiPСоване Дівчисько (21.07.2006 13:14) писав:

А що?
травичку всяку там, хопту (кропиву. мяту і т. д.)
як відомо тютюн привезли з Америки от і проведи паралелі між датою відриття америки і періодом існування козацтва
  • 0

#114 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 28.07.2006 – 14:42

щось навіть забув про цю тему, роботи було чимало, але от переглянув дописи, і аж хочеться щось сказати...

Перегляд дописуПл_Я_ма (29.06.2006 10:53) писав:

2 ukrainer:
...
Чому ж ми не заборонимо рекламу алкоголю по ТВ, тютюну на білбордах...? З 10 білбордів 6 -алкоголь, 2 - тютюн, 1 - кава, 1 - магазин одягу і т.д. Де ви ще знайдете таке?В якій Європейській державі?...НМСД...
Щоб заборонити ту рекламу, потрібно спочатку нормальних народних обранців до влади привести, бо ті, які є - зацікавлені у поширення реклами алкогольних та тютюнових виробів...

Перегляд дописуRomatytschak (1.07.2006 22:13) писав:

Ty dumaesh, sho koly kuresh tvij Sperma ne oshkodujecja? Ty jak batjko dajesh 50% tvojeji dytyny. Lyshe zhinka maje "shchastja" she 9 misjaciv trymaty dytynu v sobi. Ale koly hlop ne zdorovyj, to i dytyna zdorova nebude.
Biolohiju ne mav?
Я що шикиряю??? Невже я невнятно говорю, що мої слова можна зрозуміти з точністю навпаки? Пояснюю, я вважаю, що куріння обома батьками (майбутніми) однаково впливає на здоров'я майбутніх дітей.

Перегляд дописуKleo (1.07.2006 23:12) писав:

Взагалі-то "гарненькі" хлопці дуже за собою слідкують. і не будуть шкодити своєму здоров"ю, краще спортом займатимуться. :cool2:
Переважно так і є :)

цікава темка... перечитала, посміялась :P так цікаво - більшість співрозмовників поділили молодь на курящу та некурящу, при чому некурящі - то розумні чемні люди, а ті що палять - повне лайно!
Ви навіть самі не помітили, як змінили тенденцію "моди"... В цій темі якщо ти не палиш - то ти заслуговуєш поваги... Мені якось всерівно - я знаю, що я цікавий співрозмовник хоча я палю... то й що? від мене не смердить (як і від більшості моїх знайомих) куривом - жуйки продаються до речі

а ще сподобалась думка однієї дівчини (соррі не згадаю ніку і ліньки шукать) що в громадському транспорті набагато частіше смердить цибулею, дешевим одколоном або парфюмом від солодкості якого аж верне та перегаром!
Ви пьете пиво? якщо так, то від вас теж смердить :blink: але алкоголем
щодо моди, то невже модно палити? Щодо запаху з твого рота, то ти ж його не чуєш, а хлопцю, який тебе цілує приходиться "облизувати попільничку" ба, навіть замасковану жувальною гумкою, я не кажу вже про твоїх співрозмовників, які все ж відчувають той запах (з власного досвіду знаю, і це дуже неприємно, коли, навіть замасковано, але смердить від дівчини). А щодо тебе, як співрозмовниці, чи будь-якої іншої дівчини, яка палить і зі мною тут розмовляє, я претензій не маю, на мене ж не дихають, і сумніваюсь, що хтось з них буде матір'ю моїх дітей... то їх справа.
Щодо громадського транспорту, то не менш приємним є дихати смородом від людини, яка курить чи п'є. Якщо ти пропонуєш боротися із запахом часникув та одеколону, тоді говори конкретніше - як? :P

Перегляд дописуПл_Я_ма (18.07.2006 13:04) писав:

паління набуло відносного поширення лише з середини ХХ століття, а доти воно було більше виключенням, а ніж правилом. До речі, українські князі - пили солод та медовуху (щось схоже до сучасного квасу, тільки більш зброджене), але вони не палили зовсім, Європа не знала феномену паління до початку XVI століття (не дивлячись на відкриття Америки, що відбулося значно раніше)
А щодо козаків, то вони також пили медовуху (горілки тоді не знали!!! - читайте джерела), тому й могли за добу відро її випити ;) (відро "квасу" не так шкодить здоров'ю :) ), а щодо паління, то воно також не було поширеним, аж ніяк!
  • 0

#115 Славік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень

Відправлено 03.08.2006 – 15:53

Перегляд дописуukrainer (28.07.2006 15:42) писав:

А щодо козаків, то вони також пили медовуху (горілки тоді не знали!!! - читайте джерела), тому й могли за добу відро її випити :unsure: (відро "квасу" не так шкодить здоров'ю :blink: ), а щодо паління, то воно також не було поширеним, аж ніяк!
і я про те ж саме
до речі я знов почав курити, за це я себе зневажаю, питаю навіщо це мені було
але моя думка стосовно куріння не змінилася
  • 0

#116 ZipСоване Дівчисько

• Користувачі
  • 601 повідомлень

Відправлено 05.08.2006 – 00:29

Попільничка, яка допоможе кинути палити - http://www.thumbsupu....php?prodID=103
  • 0

#117 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 05.08.2006 – 02:06

Перегляд дописуZiPСоване Дівчисько (5.08.2006 01:29) писав:

Попільничка, яка допоможе кинути палити - http://www.thumbsupu....php?prodID=103
кумедно...
але врядчи допоможе.
  • 0

#118 deepfish

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 432 повідомлень
  • Місто:Рівненщина

Відправлено 20.08.2006 – 22:11

Певно хочуть бути "критими"....

Продовження буде далі....
  • 0

#119 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 23.08.2006 – 14:44

Перегляд дописуNo_name (20.08.2006 23:11) писав:

Певно хочуть бути "критими"....

Продовження буде далі....
де продовження? а "критими" <_< не модно бути :)
  • 0

#120 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 31.08.2006 – 22:31

Тому що і чоловіки. Причини не різняться.
Може ми і з іншої планети, але не в цьому плані
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних