Перейти до вмісту

Четвертий всеукраїнський ІТ фестиваль DE:CODED


В цій темі немає відповідей

#1 De:CoDeD

    Чайник

  • Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 18.05.2009 – 07:18

  • 0
29-31 травня 2009 року
м.Львів вул. Коперніка, 17 (Палац мистецтв)
DE:CODED – це унікальний, єдиний в Україні ІТ фестиваль, інтерактивна подія, що триває 3 доби(!) - 250 комп’ютерів підключені в єдину локальну мережу з доступом в інтернет. Cправжня суть фестивалю DE:CODED– це зустріч однодумців, людей не байдужих до сфери інформаційних технологій, справжніх професіоналів “комп’ютерної справи”; унікальна можливість обмінятися ідеями, думками та познайомитися з цікавими людьми. Ми будуємо платформу для вашого спілкування, неформальну атмосферу та дотримуємось некомерційного формату! Під час фестивалю відбудуться різноманітні конкурси з інформаційної безпеки, дизайну та програмування, серед яких:
1. ACM ICPC
2. 24h ACM ICPC.
3. Visual Programming – суть конкурсу у створенні міні-гри на тему надану під час фестивалю.
4. Shortest Code Contest – змагання програмістів, які повинні написати якнайкоротшим способом програму, що є розв’язком певного алгоритмічного завдання у форматі ACM ICPC. Мова програмування, на якій допустимі розв’язки – С/С++.
Важливою складовою фестивалю є відбір оригінальних та нестандартних семінарів/майстер-класів та проведення Баркемпу (відкрита «неКонференція», яка організовується і проводиться зусиллями учасників). Можна буде побачити екстремальний розгін комп’ютерів, азот шоу, ніч роботів, демосцену (злиття програмування та мистецтва), modding (якщо твій комп’ютер має незвичайний, чудернацький і оригінальний дизайн) та багато іншого. Крім того нашою відмінністю є і організація розважальної частини фестивалю.
Участь у фестивалі безкоштовна! DE:CODED – find new connections.
Фестиваль відбувається за підтримки наших спонсорів Asus, Aricent, Intel.
Детальніше можна дізнатися на сайті www.decoded.org.uaКількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних