Перейти до вмісту

Активність та спілкування на Теревенях

Повідомлень в темі: 85

Опитування: Хто чим займається на Теревенях (64 користувачів проголосувало)

Я на форумі :

1. здебільшого читаю дописи інших (3 голосів [4.69%])

Процент голосів: 4.69%

2. читаю і зрідка дописую (27 голосів [42.19%])

Процент голосів: 42.19%

3. активно пишу і читаю (12 голосів [18.75%])

Процент голосів: 18.75%

4. пишу, читаю, ще й спілкуюся у ПП з кількома форумлянами (5 голосів [7.81%])

Процент голосів: 7.81%

5. пишу, читаю, ПП, ще й спілкуюся із форумлянами аською, скайпом, по інших сторінках (зокрема вконтакті) тощо (4 голосів [6.25%])

Процент голосів: 6.25%

6. усе попереднє плюс зустрічаюся з форумлянами в реалі (8 голосів [12.50%])

Процент голосів: 12.50%

7. я взагалі тут рідко буваю і мало кого з форумлян розрізняю (2 голосів [3.12%])

Процент голосів: 3.12%

8. в основному пишу свої дописи (3 голосів [4.69%])

Те, що я роблю на форумі -

1. мені подобається і задовільняє (33 голосів [51.56%])

Процент голосів: 51.56%

2. мені цікаво, але недостатньо для мене (22 голосів [34.38%])

Процент голосів: 34.38%

3. хочу більше! (6 голосів [9.38%])

Процент голосів: 9.38%

4. не подобається (причини бажано вказати) (3 голосів [4.69%])

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 18.05.2009 – 09:50

по темі: не голосувала і не відписую, бо зробила це в попередніх темах
  • 0

#22 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 18.05.2009 – 09:52

Дай посилання, де можна прочитати, чим ти переважно займаєшся на Теревенях (дописуєш, читаєш, спілкуєшся в ПП, ходиш на форумівки?) і чи це тобі цікаво (чи задоволена ти Теревенями)?
  • 0

#23 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.05.2009 – 09:54

Ггг. Я теж не відписала. Та й інші не відписали. І взагалі та тема (пости в ній та голосування) - то спільний форумський галюн :D
  • 0

#24 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 18.05.2009 – 10:00

Перегляд дописуБлискавиця (18.05.2009 10:52) писав:

Дай посилання, де можна прочитати, чим ти переважно займаєшся на Теревенях (дописуєш, читаєш, спілкуєшся в ПП, ходиш на форумівки?) і чи це тобі цікаво (чи задоволена ти Теревенями)?
Прошу собі тицьнути кнопочку в профілі - знайти УСІ дописи користувача. В мене їх за 4 роки багатенько. Там є відповіді на всі питання, поставлені у цій темі...Піднімативсі свої дописи бо комусь цікаво - нема потреби(мені). Якщо комусь цікаво то най собі пошукає :D
  • 0

#25 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.05.2009 – 10:02

Перегляд дописуSergiy_K (17.05.2009 23:22) писав:

Дві з цих тем - в Іграх і не мають змістовності. А дві інші були створені два роки тому (2007) і не про різні рівні спілкування між форумлянами, і не про задоволеність форумом.

Перегляд дописуЛастiвочка (18.05.2009 11:00) писав:

Прошу собі тицьнути кнопочку в профілі - знайти УСІ дописи користувача. В мене їх за 4 роки багатенько. Там є відповіді на всі питання, поставлені у цій темі...Піднімативсі свої дописи бо комусь цікаво - нема потреби(мені). Якщо комусь цікаво то най собі пошукає :D
ну а я про що? Ті дописи треба шукати. А тут кожен може написати, як він спілкується з іншими і чи задоволений саме на теперішній момент, а не колись у 2006-му році. Я впевнена, що ти теж у різні часи по-різному ставилася до Теревенів. Цікаво, як це відбувається саме зараз? :cool1:
  • 0

#26 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 18.05.2009 – 10:07

Перегляд дописуБлискавиця (18.05.2009 11:02) писав:

ну а я про що? Ті дописи треба шукати. А тут кожен може написати, як він спілкується з іншими і чи задоволений саме на теперішній момент, а не колись у 2006-му році. Я впевнена, що ти теж у різні часи по-різному ставилася до Теревенів. Цікаво, як це відбувається саме зараз? :D
не голосувала. мої дописи і думки і не змінились, бо в такому випадку мене б тут не було.
  • 0

#27 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.05.2009 – 10:26

Угу, дякую за відповідь)). Принаймні тепер ясно, що ти не погано ставишся до Теревенів))
  • 0

#28 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.05.2009 – 10:30

Перегляд дописуБлискавиця (18.05.2009 10:43) писав:

Із голосування зараз видно, що більшості Теревені подобаються. Отже відтепер дописи на зразок "Теревені - відстій, нудьга і гон" не сприймаються всерйоз :D
Якщо комусь Теревені не подобаються - то вочевидь причина в ньому самому (або в ній самій), а не в Теревенях. Бо наш форум - це люди. А люди в нас хороші в основному)).

Якось дописувачі мало замислюються, що кожен з них - це і є Теревені.
Дане голосування нічого не показує, тому що складене некоректно. Ніхто не скаже, що йому не подобається те, що він робить, хіба що дуже сильно розвинене критичне ставлення до своїх дій. Запитайте чи подобається кожному те, що роблять інші. Думаю, результати дещо зміняться. А дану тему вважаю зайвою. (Ну хіба що в модераторів є подальше бажання флудити).

Повідомлення відредагував Misercord: 18.05.2009 – 10:49

• 0

#29 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 18.05.2009 – 10:37

Перегляд дописуMisercord (18.05.2009 11:30) писав:

Запитайте чи подобається кожному те, що роблять інші. Думаю, результати дещо зміняться.
Більшості людей не подобається те, що роблять інші, бо відомом: "Усі хочуть гарно жити, проте всі інші їм заважають."©.
  • 0

#30 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.05.2009 – 10:46

Перегляд дописуMisercord (18.05.2009 11:30) писав:

Дане голосування нічого не показує, тому що складене некоректно. Ніхто не скаже, що йому не подобається те, що він робить, хіба що дуже сильно розвинене критичне ставлення до своїх дій. Запитайте чи подобається кожному те, що роблять інші. Думаю, результати дещо зміняться. А дану тему вважає зайвою. (Ну хіба що в модераторів є подальше бажання флудити).
Тобі не подобаються позитивно спрямовані теми? :D Я хочу, щоб кожен із теревлян взяв на себе відповідальність за свої дії і свої дописи. А за чужі відповідати не потрібно))
  • 0

#31 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 18.05.2009 – 11:07

Перегляд дописуБлискавиця (18.05.2009 10:46) писав:

Тобі не подобаються позитивно спрямовані теми? :D Я хочу, щоб кожен із теревлян взяв на себе відповідальність за свої дії і свої дописи. А за чужі відповідати не потрібно))
Але Місеркорд правий у цьому випадку - я теж задумалась, що маю вибрати, якщо опитування стосується моїх дій, а не форуму в цілому. І правду каже - результати були б різними).
Що роблю? Читаю, переважно. Не все, але більшість. А писати часто чогось просто лінь.

Повідомлення відредагував Nеmesis: 18.05.2009 – 11:12

• 0

#32 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.05.2009 – 12:01

Та звісно, що результати були б різними. Але в другому випадку, результат буде передбачуваним. Про це

Перегляд дописуzav (18.05.2009 11:37) писав:

Більшості людей не подобається те, що роблять інші, бо відомо : "Усі хочуть гарно жити, проте всі інші їм заважають."©.
Зав уже написав.

Тому набагато продуктивніше, якщо кожен візьме на себе відповідальність за свої "хороші" дописи - тоді й форум не буде підстав звинувачувати)).

Чогось мені здається, що у більшості форумлян немає бажання читати тільки веселенькі та добрі позитивні теми. А коли гострі чи проблемні теми на форумі з*являються, то дехто починає говорити "нудно, гон, не цікаво". Хоча позитив і затишшя їм теж чомусь нудними здаються.
  • 0

#33 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.05.2009 – 12:30

Перегляд дописуKatod (17.05.2009 18:47) писав:

швидше навпаки
ЛСД, це припарат який створює шизоїдні розлади, а шизоїдність це цікавий підхід, це добре
я б сказав, що ці форумчани вражають посередністю
Я знаю,я тобі колись за ЛСД плюса ставила))
Я й не кажу шо то погано,просто я на текі теми не говорю- от і все))
------
А взагалі помітила що найбільш популярні за дописами теми- провокативні))

Повідомлення відредагував Sensssorika: 18.05.2009 – 12:33

• 0

#34 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:майжеЛьвів

Відправлено 18.05.2009 – 12:45

я колись коментила дуже багато..потім якось наші дороги з теревенями розійшлись:D а зараз...заходиш,а в темах дописів вже по кілька сторінок..навіть не знаєш,шо писати,а перечитувати,щоб не повторятись,якось ліньки
  • 0

#35 Misercord

Писар

• Користувачі
  • 488 повідомлень

Відправлено 18.05.2009 – 12:45

Страшно мені від такого позитиву. Коли люди ображають інших і їм це подобається... Не знав, що ця тема така позитивна. А про результати цього голосування, я теж міг відповісти набагато раніше. Мені не подобаються ні проблемні теми, ні такі як ця (позитивною для мене вона не є). Не люблю я фарсу(якщо все так чудово - то навіщо взагалі модератори?). Мені ніхто не заважає гарно жити :D і ця тема не заважає. Одна серед інших для мене безглуздих. Картаю себе, що сам напрошуюся на дискусію, яку вести не готовий... Як кажуть, пора мені б вже подорослішати :cool1:, може і форум подорослішає, або стане тоді мудрості зробити те, що зробила Селена.
  • 0

#36 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.05.2009 – 12:55

А що зробила Селена?))
  • 0

#37 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.05.2009 – 12:55

сидю в конференсії і флудю тут...
  • 0

#38 Misercord

Писар

• Користувачі
  • 488 повідомлень

Відправлено 18.05.2009 – 12:59

Перегляд дописуБлискавиця (18.05.2009 13:55) писав:

А що зробила Селена?))
Якщо ти бачиш - що ти нікому не приносиш задоволення своїм спілкуванням чи якщо сам його не отримуєш (якщо тягне на негатив) - то можна просто піти. Немає потреби себе мучити.

Повідомлення відредагував Misercord: 18.05.2009 – 13:01

• 0

#39 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.05.2009 – 13:05

ґґґ...ну для мене так питання не стоїть. Взагалі тут є дві протирічні тенденції. По-перше, людина вже самим своїм народженням заважає іншим людям жити. Тобто жити і не ображати інших людей неможливо.
По-друге, не буває такого, що абсолютно ніхто не отримує від тебе задоволення. Принаймні сам від себе ти можеш задоволення отримувати)).
Тому піти з форуму тільки тому, що вважаєш - нікому ти не потрібний і ніхто тобі не потрібний, це якось зверхньо і надто самовпевнено, на мою думку.

Може хтось тебе мовчки читає і отримує задоволення. А ти підеш з форуму - і так про це й не дізнаєшся. Ти ж бо не проводиш опитування "кому подобаються мої дописи".
  • 0

#40 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.05.2009 – 13:06

А що, якщо людині все не так, все (і всі) не подобається, то нєфіг що тут робити.) Ось не подобається людині тема - так навіщо заходити взагалі в ту тему, ще й дописувати, що дописувати в тій темі не буду?)))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних