Перейти до вмісту

Безсмерття:дар чи прокляття.

Повідомлень в темі: 280

#81 No Worries

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень
  • Місто:Місто козаків

Відправлено 15.01.2007 – 19:27

Перегляд дописуTonchik (15.01.2007 13:26) писав:

Я вважаю прокляттям. Як би райдужно воно не здавалось, це страшно - пережити всіх рідних та близьких людей. Тим паче хто знає що буде із Землею у майбутньому - може Сонце вибухне і Земля загине, а ти будешь безсмертним та плаватимешь у Всесвіті :P Як така перспектива? :D

так...втрата рідних це тяжкий удар...але цей удар переживають і смертні люди!!!...і не треба забувати що час лікує будь-який біль!!! :D ...я не проти поплавати у Всесвіті...натраплю на якусь планетку...створю якось, там життя!!!...і буду адмінити всю планету!!!...а назву я її "Worries"...
ну як вам?... :blink: :P :box:
  • 0

#82 No Worries

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 19:39

Перегляд дописуEvol (15.01.2007 14:00) писав:

зато наплаваєшся хоч :P мені мало цього життя... я не хочу йти в ритмі з цим часом... хочу нарешті розслабитись... але короткочасність цього життя не позволяє мені цього, тому я мабуть погодився б на це прокляття... ну принаймні покищо мені так здається :box:[/b]

дай пядь!!!...ну то й що, що всі помруть...ми знайдемо іншу планетку...і будемо там розслабятися))) :blink:
  • 0

#83 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 15.01.2007 – 19:41

Перегляд дописуNo Worries (15.01.2007 19:24) писав:

так...втрата рідних це тяжкий удар...але цей удар переживають і смертні люди!!!...і не треба забувати що час лікує будь-який біль!!! :D ...я не проти поплавати у Всесвіті...натраплю на якусь планетку...створю якось, там життя!!!...і буду адмінити всю планету!!!...а назву я її "Worries"...
ну як вам?... :blink: :P :box:
Адмінити? Хааа цікаво :D :P
  • 0

#84 No Worries

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 20:12

Перегляд дописуTonchik (15.01.2007 19:38) писав:

Адмінити? Хааа цікаво :P :box:

звичайно ж цікаво!!!...директор планєти...панимаЄжь!!! :D :P ...доречі трєбуецця секретарка...не треба...гаа? :blink:
  • 0

#85 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 20:18

краще вже економіст :blink:
  • 0

#86 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1846 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 15.01.2007 – 20:26

Перегляд дописуNo Worries (15.01.2007 19:36) писав:

дай пядь!!!...ну то й що, що всі помруть...ми знайдемо іншу планетку...і будемо там розслабятися))) :blink:
на лапай!!! ще б хтось до нас приєднався, було б нас уже троє :box: а то з тобою розслаблятися не хочеться :P :P
  • 0

#87 No Worries

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 20:46

Перегляд дописуTonchik (15.01.2007 20:15) писав:

краще вже економіст :P

куди ж я вас запихну...пєрєкваліфіковуйтеся в секретарки :box:

Перегляд дописуEvol (15.01.2007 20:23) писав:

на лапай!!! ще б хтось до нас приєднався, було б нас уже троє :D а то з тобою розслаблятися не хочеться :D :P

то я так із ввічливості запропонував!!!... :P ...а в мене вже секретарка є!!!!!! :P :blink:
  • 0

#88 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 16.01.2007 – 03:42

Перегляд дописуParsokon (15.01.2007 14:55) писав:

от уявімо ідеальне для людини безсмерття - коли тіло завжди залишається таким, як тоді, коли стало безсмертним.

це приводить до цілковитої свободи.
тебе більше не зв.язує їжа. сон. хвороби. немає втоми. можна змагатися на витривалість з ким завгодно, бо від перевтоми не можливо померти. можна вчити все що завгодно і удосконалюватись весь час. можна в ураган вийти прогулятися вулицями, а потім просто переодягнутись. можна все..
Та ну..зідеалізовано дууже. А що якщо на момент здобуття безсмертя людина прикута до ліжка чи сліпа чи будь-що інше? І ще не факт що немає втоми! Можна бути нещасним як фізично так і морально вічність, а не незнати втоми. Удосконалюватись весь час? Є дві альтернативи - зійти з розуму або попросту забувати попередній досвід щоб не сталось першого..тоді сенс, як такий, втрачається :rolleyes:
  • 0

#89 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 16.01.2007 – 11:04

Треба вирішити яке безсмертя ми обговорюємо? Чи безсмертя яке буде вічне при будь-яких обставинах, чи таке, що є можливість жити вічно, але якщо захочешь - припиниш цю можливість!!! Це дві дуже різні речі.
  • 0

#90 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 952 повідомлень

Відправлено 16.01.2007 – 11:19

Перегляд дописуКиря (16.01.2007 03:39) писав:

Та ну..зідеалізовано дууже. А що якщо на момент здобуття безсмертя людина прикута до ліжка чи сліпа чи будь-що інше? І ще не факт що немає втоми! Можна бути нещасним як фізично так і морально вічність, а не незнати втоми. Удосконалюватись весь час? Є дві альтернативи - зійти з розуму або попросту забувати попередній досвід щоб не сталось першого..тоді сенс, як такий, втрачається :rolleyes:
я ж вказала. якщо тіло завжди залишається таким, як. умова. (ідеальний вид це коли ще з якоюсь умовою, чи не так? бо якщо умов забагато.. який вибір робить людина? жодного.)
крім того, якщо втома - це індикатор організму. від втоми падають замертво. якщо не можливо впасти замертво - де втома?
от мені цікаво, яка людина, сліпа чи з іншими фізичними проблемами захотіла б безсмерття за такої умови? вона б обрала іншу умову...
щодо досвіду... може за час вічності людина навчиться використовувати усю пам.ять?))
  • 0

#91 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 16.01.2007 – 17:43

Не знаю, чи ви не опускали можливість перевтілення й переселення душ в обговоренні - не маю часу переглянути всі пости. Але - фізичне безсмертя - це абсурд! Нам набридне просто-напросто жити. А от я знаю, що після смерти я потраплю в один з паралельних світів - на гірший чи на ліпший - то вже мою карму на рентгені в 40-каденний термін перевірять і на божому суді вирішать - куди мене. мо' закинуть на альфу центавра? Отоді класно! Мо' в попередньому житті я був індіанцем і гасав на конях по прерії? не виключено, що потім я буду якимось гуманоїдом з інакшої галактики... Як вам таке безсмертя? воно ніколи не набридає, якщо не порушуєш стан рівноваги і не вганяєш себе в депресняк...
  • 0

#92 GENTOR

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Київська область

Відправлено 20.01.2007 – 03:01

Прокляття! Безсмертя досягають лише генії, а вони в свою чергу дуже нещасні люди - прокляті в своєму роді. А фізичного безсмерття немає - ніщо матеріальне не вічне.
  • 0

#93 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 20.01.2007 – 12:05

Перегляд дописуParsokon (16.01.2007 11:16) писав:

я ж вказала. якщо тіло завжди залишається таким, як. умова. (ідеальний вид це коли ще з якоюсь умовою, чи не так? бо якщо умов забагато.. який вибір робить людина? жодного.)
припустимо істинність цих тверджень. але саме Ви умову і ставите - на момент здобуття безсмертя за замовчуванням вважається що людина абсолютно здорова та щаслива, а це не обов`язково так..а взагалі це не досконала модель..хто сказав що за безсмертя людина не може хворіти або виліковуватись, страждати чи радіти? Вона всього лиш не може померти і все....

крім того, якщо втома - це індикатор організму. від втоми падають замертво. якщо не можливо впасти замертво - де втома?
тоді я скажу ось так: смерть - це індикатор життя, від смерті падають замертво. якщо неможливо померти (а ми тут говоримо про БЕЗСМЕРТЯ) - де життя?

щодо досвіду... може за час вічності людина навчиться використовувати усю пам.ять?))
тоді "друга альтернатива" - "зійти з розуму"

Повідомлення відредагував Киря: 20.01.2007 – 12:09

• 0

#94 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 29.01.2007 – 11:14

Перегляд дописуGENTOR (20.01.2007 02:58) писав:

Прокляття! Безсмертя досягають лише генії, а вони в свою чергу дуже нещасні люди - прокляті в своєму роді. А фізичного безсмерття немає - ніщо матеріальне не вічне.
ну...
по-перше: хто вам сакзав, що генії нещасні ? це абсурд. поняття щастя - штука дуже розмита, у всіх воно різне, тому говорити, що генії нещасні - це трохи низький політ.

А фізичного безсмерття немає - ніщо матеріальне не вічне - а ви впевнені ? а куди матерія, по-вашому, подінеться ? метерія - це енергія, просто в іншій формі, і нікуди вона не подінеться.

Ну, це я трохи від теми відійшов. Що стосується безсмертя тіла (якщо йшлося про це), то його смерть визначає, що ваш дух загнувся від проблем, які не зміг вирішити, і вирішуватиме їх знову і знову в нових тілах, поки не вирішить.

Насправді безсмертним і всесильним є дух, тіло - то лише кусок грубої матерії.
  • 0

#95 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 29.01.2007 – 17:22

я думаю, всі ми якоюсь мірою безсмертні, адже в нас - безсмертна душа! :angry2:
  • 0

#96 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 30.01.2007 – 02:22

Перегляд дописуFallen Angel (29.01.2007 11:11) писав:

1. ну...
по-перше: хто вам сакзав, що генії нещасні ? це абсурд. поняття щастя - штука дуже розмита, у всіх воно різне, тому говорити, що генії нещасні - це трохи низький політ.
2. А фізичного безсмерття немає - ніщо матеріальне не вічне - а ви впевнені ? а куди матерія, по-вашому, подінеться ? метерія - це енергія, просто в іншій формі, і нікуди вона не подінеться.
3. Насправді безсмертним і всесильним є дух, тіло - то лише кусок грубої матерії.
1. Скоріше політ без крил, хаотичне биття куцих відростків.
2. Так або навпаки, хоча скоріше так
3. -> 2. Кусок грубої матерії в свою чергу є енегррією
  • 0

#97 Salt-water drop

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень
  • Місто:океану

Відправлено 30.01.2007 – 21:25

Перегляд допису4esterfielter (16.01.2007 17:40) писав:

Не знаю, чи ви не опускали можливість перевтілення й переселення душ в обговоренні - не маю часу переглянути всі пости. Але - фізичне безсмертя - це абсурд! Нам набридне просто-напросто жити. А от я знаю, що після смерти я потраплю в один з паралельних світів - на гірший чи на ліпший - то вже мою карму на рентгені в 40-каденний термін перевірять і на божому суді вирішать - куди мене. мо' закинуть на альфу центавра? Отоді класно! Мо' в попередньому житті я був індіанцем і гасав на конях по прерії? не виключено, що потім я буду якимось гуманоїдом з інакшої галактики... Як вам таке безсмертя? воно ніколи не набридає, якщо не порушуєш стан рівноваги і не вганяєш себе в депресняк...
Цікаво, звідки така впевненість в тому, що після смерті щось є??? страх смерті підкидає нашому мозоку такі заспокійливі ілюзорні ідеї щодо реінкарнації, перевтілення душі!!!! скажу те що неможливо змінити, те в що я насправді вірю, МИ ВСІ ПОМРЕМО, 100%
Багато розмов про самотність. Це жах, кажете ви, це прокляття. А чи не думали ви ніколи, що йдучи цим шляхом,живучи життям ми йдемо на самоті, отак глобально порозмислити, може хтось деякий час і супроводжує нас, але вмираємо ми на одинці.
  • 0

#98 Юльчик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 257 повідомлень
  • Місто:смт.Добротвір

Відправлено 31.01.2007 – 22:07

смерть - це теж свого роду пригода.
не хочу бути безсмертною.
  • 0

#99 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 03.02.2007 – 00:34

Перегляд дописуSalt-water drop (30.01.2007 21:22) писав:

А чи не думали ви ніколи, що йдучи цим шляхом,живучи життям ми йдемо на самоті, отак глобально порозмислити, може хтось деякий час і супроводжує нас, але вмираємо ми на одинці.
Як не важко з цим погодитись, але саме так і є. Та є надія що не все ще втрачено є. По крайній мірі хочеться її мати.
  • 0

#100 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 03.02.2007 – 19:17

Перегляд дописуКиря (3.02.2007 00:31) писав:

Як не важко з цим погодитись, але саме так і є. Та є надія що не все ще втрачено є. По крайній мірі хочеться її мати.

"людина народжується, живе і помирає самотньою" (с) не моє
як я вже в якомуть топові писав.
факт, коли ти його розумієш - то ти вже доволі сильний, щоб стати на чолі свого життя і керувати ним, а не сходити з глузду і зависати в депресії
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних