Перейти до вмісту

Безсмерття:дар чи прокляття.

Повідомлень в темі: 280

#61 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 02.01.2007 – 15:02

Перегляд дописуL.R. (1.01.2007 21:27) писав:

"здихають близькі люди"?
мінус один.

а ототожнювати реальність з серіалами - по-дитячому.
повір, там іноді трапляються розумні речі. не часто, але..
  • 0

#62 Арина@

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень
  • Місто:Rivne

Відправлено 02.01.2007 – 16:11

не цікаво безсмертя)всеодно нічого ніколи не встигнеш,можливо те.що ми хочемо досягнути наші цілі тому,що боїмося,що не вспіємо..та й взагалі...це ще як для кого! :yes:
  • 0

#63 Руля ван Метал

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 434 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-франківська

Відправлено 02.01.2007 – 22:13

Бесмерття - прокляття. Жити набридне! :yes:
  • 0

#64 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 13.01.2007 – 23:44

Жити вічно - прокляття (аргументи були раніше)
Померти - не існувати вічно, вічно не існувати, виходить теж прокляття
Щоб не було прокляття слід померти і знову народитись, щоб потім знову померти...
Виходить замкнений цикл, до того ж вічний, а отже - теж прокляття, приреченість
Схоже "субстанція" (душа, називайте як Вам до вподоби) приречена на прокляття..З іншої сторони ще не факт що власне "вічне щось" обов`язково має бути прокляттям - це тільки думка в моїй голові на дані моменти
  • 0

#65 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.01.2007 – 23:54

не згідний трішки... в контексті твоїх слів найлогічніше було б припустити що якщо людині не подобається жити вічно(мається на увазі в різних варіантах - безперервно, в одному житті, або народжуватись і помирати) - то для неї не був би прокляттям другий варіант - піти в небуття. або ж навпаки.
це, якщо зважити, несумісні для однієї людини позиції. мається на увазі людини здравомислячої, а не тої, яка сама не знає чого хоче :blink:
  • 0

#66 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 14.01.2007 – 00:31

Шановний, що мені людина..я абстрагуюсь від ЛЮДИНИ, говорю про "субстанцію" (душу, називайте як Вам до вподоби)" - щось значно вище ніж людина, як тимчасовий прихисток душі..
  • 0

#67 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.01.2007 – 00:56

я цілком правильно зрозумів. але мислить про безсмертя саме людина, або іншими словами душа в певному тілі.

по-друге, душа фігурує тільки в третьому варіанті - помирати і народжуватись. у першому і другому фігурує конкретна людина - саме людина живе вічно, з твоїх слів, або не живе вічно. певна людина.

а щодо третього варіанту... якщо немає пам'яті з минулих життів то в чому проблема? цілком прийнятний варіант, враховуючи, що кожного разу це буде інше життя.
  • 0

#68 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 14.01.2007 – 01:40

Перегляд дописуL.R. (14.01.2007 00:53) писав:

я цілком правильно зрозумів. але мислить про безсмертя саме людина, або іншими словами душа в певному тілі.
Саме так! Тому я написав "..З іншої сторони ще не факт що власне "вічне щось" обов`язково має бути прокляттям - це тільки думка в моїй голові на дані моменти"

по-друге, душа фігурує тільки в третьому варіанті - помирати і народжуватись. у першому і другому фігурує конкретна людина - саме людина живе вічно, з твоїх слів, або не живе вічно. певна людина.
Так..але душа живе разом із людиною вічно і тоді все що стосується людини, стосується і душі

а щодо третього варіанту... якщо немає пам'яті з минулих життів то в чому проблема? цілком прийнятний варіант, враховуючи, що кожного разу це буде інше життя.
Нема пам`яті у людини(і то не завжди), але душа "все пам`ятає"
  • 0

#69 No Worries

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень
  • Місто:Місто козаків

Відправлено 14.01.2007 – 03:39

а я б обрав безсмертя...жив би вічно, набирався досвіду і допомагав би людям...звичайно б страждав би від цього ...але для МІРА ВА ВСЬОМ МІРЕ...згоден і на таке... :box:
:blink: бо я патріот України...а насамперед...патріот Землі :P
  • 0

#70 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 03:16

Перегляд дописуNo Worries (14.01.2007 03:36) писав:

а я б обрав безсмертя...жив би вічно, набирався досвіду і допомагав би людям...
А Ви не подумали що згодом Ви залишитесь самі однісінькі, людство вимре, та й Землі вже не буде..
  • 0

#71 No Worries

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 03:23

Перегляд дописуКиря (15.01.2007 03:13) писав:

А Ви не подумали що згодом Ви залишитесь самі однісінькі, людство вимре, та й Землі вже не буде..

не буде Землі...небуде і мене...я ж безсмертя обрав на Землі...а не у всесвіті...там же другий директор!!! :blink:
  • 0

#72 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 04:31

Перегляд дописуNo Worries (15.01.2007 03:20) писав:

не буде Землі...небуде і мене...я ж безсмертя обрав на Землі...
Вдалого Вам смертного безсмертя! :blink:
  • 0

#73 No Worries

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 04:58

Перегляд дописуКиря (15.01.2007 04:28) писав:

Вдалого Вам смертного безсмертя! :blink:

:P сказанув!!!...поживу я ще парочку століть!!!! :box:
  • 0

#74 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 15.01.2007 – 13:29

Я вважаю прокляттям. Як би райдужно воно не здавалось, це страшно - пережити всіх рідних та близьких людей. Тим паче хто знає що буде із Землею у майбутньому - може Сонце вибухне і Земля загине, а ти будешь безсмертним та плаватимешь у Всесвіті :blink: Як така перспектива? :P
  • 0

#75 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 14:03

Перегляд дописуTonchik (15.01.2007 13:26) писав:

Я вважаю прокляттям. Як би райдужно воно не здавалось, це страшно - пережити всіх рідних та близьких людей. Тим паче хто знає що буде із Землею у майбутньому - може Сонце вибухне і Земля загине, а ти будешь безсмертним та плаватимешь у Всесвіті :P Як така перспектива? :box:
зато наплаваєшся хоч :blink: мені мало цього життя... я не хочу йти в ритмі з цим часом... хочу нарешті розслабитись... але короткочасність цього життя не позволяє мені цього, тому я мабуть погодився б на це прокляття... ну принаймні покищо мені так здається :P[/b]
  • 0

#76 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 952 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 14:58

от уявімо ідеальне для людини безсмерття - коли тіло завжди залишається таким, як тоді, коли стало безсмертним.

це приводить до цілковитої свободи.
тебе більше не зв.язує їжа. сон. хвороби. немає втоми. можна змагатися на витривалість з ким завгодно, бо від перевтоми не можливо померти. можна вчити все що завгодно і удосконалюватись весь час. можна в ураган вийти прогулятися вулицями, а потім просто переодягнутись. можна все..
і тоді, коли можна все... маєш все... всі речі і весь час є твоїм, тільки після цього людина в залежності від своєї сутності вирішить.. дар чи це прокляття... вирішить що їй завжди самотність і завжди віддаленість. бо з часом не буде нікого, хто б пережив тебе. бо врешті нікого, хто б адекватно сприйняв людину, яка 30 років залишається абсолютно незмінно молодою...
лише конкретній людині вирішувати, втомиться вона від цього чи ні.
  • 0

#77 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 15:48

Перегляд дописуEvol (15.01.2007 14:00) писав:

зато наплаваєшся хоч :blink: мені мало цього життя... я не хочу йти в ритмі з цим часом... хочу нарешті розслабитись... але короткочасність цього життя не позволяє мені цього, тому я мабуть погодився б на це прокляття... ну принаймні покищо мені так здається :P[/b]
Питання йде не про те, що наше життя коротке і чи хотіли б ви його зробити довшим. З цим і я звичайо погодилась би!!! Йдеться про безсмерття!!! Чи витримає це хтось морально???
  • 0

#78 Ramones

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:Севастополь

Відправлено 15.01.2007 – 16:02

Я витримаю випробування безсмертям... Тому що мене є ціль та інтерес в житті!
Мій інтерес - взнати чим це закінчеться історія людства (Армагедон? Контакт з зеленими гуманоїдами? Чи щось чого людське світосприйняття уявити не може?).
А ціль - отримувати від життя задоволення та позитив. І помогати отримувати їх іншим хорошим людям.
  • 0

#79 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 16:22

Чим закінчиться???? Для тебе нічим - ти ж будешь безсмертний. Треба зрозуміти всю повноту цього питання. Що всі помруть, залишиться ніщо, а ти будешь існувати :blink:
  • 0

#80 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 18:07

Перегляд дописуTonchik (15.01.2007 16:19) писав:

Чим закінчиться???? Для тебе нічим - ти ж будешь безсмертний. Треба зрозуміти всю повноту цього питання. Що всі помруть, залишиться ніщо, а ти будешь існувати :blink:
цікаво.. :P ми навіть не можемо зрозуміти всю суть безсмертя... але я б хотів бути безсмертним тому, що я не вірю в те, що ВСІ помруть і не буде нічого.. якби я в це вірив, то звісно тоді я б не хотів... і мабуть ніхто б не хотів... просто кожна людина у ще щось вірить своє і бачить безсмертя по своєму...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних