Перейти до вмісту

Безсмерття:дар чи прокляття.

Повідомлень в темі: 280

#41 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 944 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 28.08.2006 – 23:08

Для тебе влсане - прокляття. Для рідних твоє безсмертя (до їхньої смерті) - щастя.

Безсмертя в творах - щатся для усіх (майже) :happy1:
  • 0

#42 †††Бусиꆆ†

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 21:58

Перегляд дописуaton (25.05.2006 23:08) писав:

Коли б вам запропонували безсмерття ви б відмовилися чи погодилися....? З одніє сторони можливість побачити як ростуть ваші внуки ,правнуки...;можливість осягнення чогось нового,самовдосконалення..
З іншого:спостерігати,як старіють і вмирають близькі,друзі; з часом втрата новизни життя і пересичення ним.І що саме головне:НЕМОЖЛИВІСТЬ стати СМЕРТНИМ знову....Ваш вибір,панове.... :angry12:
Відмовився!...
Здатність померти - це подарунок людині...
АГА, ще ЧОГО!.. ВИ хочете щоб я жив віччно?.. І осце так сказати "насолоджувався красою життя"?!
  • 0

#43 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 13.11.2006 – 23:16

відмовився б. мені і середнього віку людини забагато. а ви кажете безсмертя..
  • 0

#44 Mr. Sirus Iton

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 289 повідомлень
  • Місто:Paper street

Відправлено 13.11.2006 – 23:52

коли живеш вічно, то перестаєш цінувати життя. Хоча дехто його й так не цінує.
  • 0

#45 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 23:54

Перегляд дописуMr. Sirus Iton (13.11.2006 23:52) писав:

коли живеш вічно, то перестаєш цінувати життя. Хоча дехто його й так не цінує.

А хіба ти житимеш вічно?
Радше, маючи безсмертя, ти існуватимеш. Бо людська психіка не здатна стільки часу переварювати емоції, почуття і біль. Чи як?
  • 0

#46 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1846 повідомлень

Відправлено 14.11.2006 – 00:42

Перегляд дописуОлесік (13.11.2006 23:54) писав:

А хіба ти житимеш вічно?
Радше, маючи безсмертя, ти існуватимеш. Бо людська психіка не здатна стільки часу переварювати емоції, почуття і біль. Чи як?
можливо чиясь і не варта... а чиясь тільки цього й прагне...
  • 0

#47 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 14.11.2006 – 00:44

Перегляд дописуEvol (14.11.2006 00:42) писав:

можливо чиясь і не варта... а чиясь тільки цього й прагне...

Душа? Але душа і так житиме десь у засвітах історії чи у інших вимірах, чи навіть у цьому. Але ж ми не про це безсмертя говорили. Чи я щось прогавила?
  • 0

#48 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 14.11.2006 – 01:08

Певно всі дивилися кіно про горця-безсмертного воїна.Так там був один діалог(може монолог,не памятаю,тай значення це не має) де він казав шо дуже гірко спосерігати як помирають рідні(близькі) люди...
Це прокяття,однозначно.Я б не хотів жити вічно.то мука...
  • 0

#49 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 14.11.2006 – 01:15

Перегляд дописуОлесік (14.11.2006 00:44) писав:

Душа? Але душа і так житиме десь у засвітах історії чи у інших вимірах, чи навіть у цьому. Але ж ми не про це безсмертя говорили. Чи я щось прогавила?
а звідки ти знаєш де вона буде жити і чи буде жити взагалі? хто тобі сказав? :angry12:
  • 0

#50 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 14.11.2006 – 01:20

Перегляд дописуEvol (14.11.2006 01:15) писав:

а звідки ти знаєш де вона буде жити і чи буде жити взагалі? хто тобі сказав? :D
Ніхто не казав.і не скаже правду ніхто.
ми всі в це віримо(більшість).чи посто надіємося.Я б хотів шоб моя душа жила ісля вмирання тіла.десь в Новій Зеландії! :angry12:
  • 0

#51 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 19.11.2006 – 17:31

От, так для роздумів, може хтось ще не читав:

17 І коли вирушав Він у путь, то швидко наблизивсь один, упав перед Ним на коліна, і спитався Його: Учителю Добрий, що робити мені, щоб вічне життя вспадкувати?
18 Ісус же йому відказав: Чого звеш Мене Добрим? Ніхто не є Добрий, крім Бога Самого.
19 Знаєш заповіді: Не вбивай, не чини перелюбу, не кради, не свідкуй неправдиво, не кривди, шануй свого батька та матір.
20 А він відказав Йому: Учителю, це все виконав я ще змалку.
21 Ісус же поглянув на нього з любов'ю, і промовив йому: Одного бракує тобі: іди, розпродай, що маєш, та вбогим роздай, і матимеш скарб ти на небі! Потому приходь та й іди вслід за Мною, узявши хреста.
22 А він засмутився тим словом, і пішов, зажурившись, бо великі маєтки він мав!
23 І поглянув довкола Ісус, та й сказав Своїм учням: Як тяжко отим, хто має багатство, увійти в Царство Боже!
24 І учні жахнулись від слів Його. А Ісус знов у відповідь каже до них: Мої діти, як тяжко отим, хто надію кладе на багатство, увійти в Царство Боже!
25 Верблюдові легше пройти через голчине вушко, ніж багатому в Божеє Царство ввійти!
26 А вони здивувалися дуже, і казали один до одного: Хто ж тоді може спастися?
27 Ісус же поглянув на них і промовив: Неможливе це людям, а не Богові. Бо для Бога можливе все!
28 А Петро став казати Йому: От усе ми покинули, та й пішли за Тобою слідом.
29 Ісус відказав: Поправді кажу вам: Немає такого, щоб дім полишив, чи братів, чи сестер, або матір, чи батька, або діти, чи поля ради Мене та ради Євангелії,
30 і не одержав би в сто раз більше тепер, цього часу, серед переслідувань, домів, і братів, і сестер, і матерів, і дітей, і піль, а в віці наступному вічне життя.
31 І багато-хто з перших стануть останніми, а останні першими.
(Марка 10)

12 Хто має Сина, той має життя; хто не має Сина Божого, той не має життя.
13 Оце написав я до вас, що віруєте в Ім'я Божого Сина, щоб ви знали, що ви віруючи в Ім'я Божого Сина, маєте вічне життя.
14 І оце та відвага, що ми маємо до Нього, що коли чого просимо згідно волі Його, то Він слухає нас.
15 А як знаємо, що Він слухає нас, чого тільки ми просимо, то знаємо, що одержуємо те, чого просимо від Нього.
16 Коли хто бачить брата свого, що грішить гріхом не на смерть, нехай молиться за нього, і Він життя йому дасть, тим, хто грішить не на смерть. Є й гріх на смерть, не про нього кажу, щоб молився.
17 Усяка неправда то гріх. Та є гріх не на смерть.
18 Ми знаємо, що кожен, хто народився від Бога, не грішить, бо хто народився від Бога, той себе береже, і лукавий його не торкається.
19 Ми знаємо, що ми від Бога, і що ввесь світ лежить у злі.
20 Ми знаємо, що Син Божий прийшов, і розум нам дав, щоб пізнати Правдивого, і щоб бути в правдивому Сині Його, Ісусі Христі. Він Бог правдивий і вічне життя!
(1-е Iвана 5)

12 Змагай добрим змагом віри, ухопися за вічне життя, до якого й покликаний ти, і визнав був добре визнання перед свідками багатьома.
(1-е Тимофiю 6)

2 І багато-хто з тих, що сплять у земному поросі, збудяться, одні на вічне життя, а одні на наруги, на вічну гидоту.
(тут "земний порох" це суєта мирська).
3 А розумні будуть сяяти, як світила небозводу, а ті, хто привів багатьох до праведности, немов зорі, навіки віків.
(Пророк Даниїл 12)

36 Хто вірує в Сина, той має вічне життя; а хто в Сина не вірує, той життя не побачить а гнів Божий на нім перебуває.
(Iвана 3)

39 Дослідіть но Писання, бо ви думаєте, що в них маєте вічне життя, вони ж свідчать про Мене!
40 Та до Мене прийти ви не хочете, щоб мати життя.
(Iвана 5)

27 Пильнуйте не про поживу, що гине, але про поживу, що зостається на вічне життя, яку дасть нам Син Людський, бо відзначив Його Бог Отець.
28 Сказали ж до Нього вони: Що ми маємо почати, щоб робити діла Божі?
29 Ісус відповів і сказав їм: Оце діло Боже, щоб у Того ви вірували, Кого Він послав.
(Iвана 6)

40 Оце ж воля Мого Отця, щоб усякий, хто Сина бачить та вірує в Нього, мав вічне життя, і того воскрешу Я останнього дня.
(Iвана 6)

25 Хто кохає душу свою, той погубить її; хто ж ненавидить душу свою на цім світі, збереже її в вічне життя.
(Iвана 12)

48 Хто цурається Мене, і Моїх слів не приймає, той має для себе суддю: те слово, що Я говорив, останнього дня воно буде судити його!
49 Бо від Себе Я не говорив, а Отець, що послав Мене, то Він Мені заповідь дав, що Я маю казати та що говорити.
50 І відаю Я, що Його ота заповідь то вічне життя. Тож що Я говорю, то так говорю, як Отець Мені розповідав.
(Iвана 12)

7 тим, хто витривалістю в добрім ділі шукає слави, і чести, і нетління, життя вічне,
8 а сварливим та тим, хто противиться правді, але кориться неправді, лютість та гнів.
(До римлян 2)

23 Бо заплата за гріх смерть, а дар Божий вічне життя в Христі Ісусі, Господі нашім!
(До римлян 2)

51 Ось кажу я вам таємницю: не всі ми заснемо, та всі перемінимось,
52 раптом, як оком змигнути, при останній сурмі: бо засурмить вона і мертві воскреснуть, а ми перемінимось!...
53 Мусить бо тлінне оце зодягнутись в нетління, а смертне оце зодягтися в безсмертя.
54 А коли оце тлінне в нетління зодягнеться, і оце смертне в безсмертя зодягнеться, тоді збудеться слово написане: Поглинута смерть перемогою!
55 Де, смерте, твоя перемога? Де твоє, смерте, жало?
56 Жало ж смерти то гріх, а сила гріха то Закон.
57 А Богові дяка, що Він Господом нашим Ісусом Христом перемогу нам дав.
(1 до коринтян 15)

• 0

#52 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 19.11.2006 – 18:19

eternity...
а я люблю Вічність.....вічність - це один із синонімів Свободи.....
  • 0

#53 Kleo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:замку Іф

Відправлено 25.11.2006 – 00:56

Безсмерття - прокляття. не хотіла б жити вічно.
  • 0

#54 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 25.11.2006 – 01:06

Перегляд дописуKleo (25.11.2006 00:56) писав:

жити вічно сама, чи з коханою людиною? чи взагалі щоб усі жили вічно?
в яких випадках не хотіла б?
  • 0

#55 Kleo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:замку Іф

Відправлено 25.11.2006 – 22:56

якісь безглузді питання...
писала про себе, а не інших. випадків немає.

• 0

#56 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 25.11.2006 – 23:06

Я часом жити не хочу, що тут вже казати про вічне життя :cool1:
  • 0

#57 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 27.11.2006 – 03:15

Перегляд дописуKleo (25.11.2006 00:56) писав:

Той знає що таке життя, хто вміє помирати. Той знає що таке щастя, хто відчуває горе. Безсмертний не знає що таке життя. Він проклятий і приречений. Ціну мають речі, якими дорожать, які можуть зникнути чи піти в небуття. При безсмерті життя втрачає свою цінність і перетворюється в ніщо.
  • 0

#58 camomile

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень

Відправлено 27.11.2006 – 13:16

Цитата

Той знає що таке життя, хто вміє помирати. Той знає що таке щастя, хто відчуває горе. Безсмертний не знає що таке життя. Він проклятий і приречений. Ціну мають речі, якими дорожать, які можуть зникнути чи піти в небуття. При безсмерті життя втрачає свою цінність і перетворюється в ніщо.

100% respect :cool1:
  • 0

#59 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 01.01.2007 – 21:15

хтось дивився "Дункана Маклауда"? це мій улюблений серіал з дитинства. ось там круто ця тема розглядається. то я вважаю, що це 100% прокляття!!! жах. уявляєте, постійно бачити, як здихають близькі люди і жити, жити... бе!
  • 0

#60 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 01.01.2007 – 21:27

"здихають близькі люди"?
мінус один.

а ототожнювати реальність з серіалами - по-дитячому.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних