Перейти до вмісту

Безсмерття:дар чи прокляття.

Повідомлень в темі: 280

#221 Ігорь

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 05.01.2009 – 16:21

бессмертя може бути прийнятним тільки одиноким людям, якиим не доведется переживати смерть близьких людей.
  • 0

#222 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 06.01.2009 – 22:32

Перегляд дописуІгорь (5.01.2009 16:21) писав:

бессмертя може бути прийнятним тільки одиноким людям, якиим не доведется переживати смерть близьких людей.
Таке враження, що ти спробував смертне і безсмерне життя :)

Я б спробував!
  • 0

#223 Просто Олекса

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 06.01.2009 – 22:46

Не знаюю Покищо боюсь вмерти, через те думаю, що це дар. Бо не страшно що з тобою щось станеться.
  • 0

#224 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 11:13

Перегляд дописуПросто Олекса (6.01.2009 22:46) писав:

Не знаюю Покищо боюсь вмерти, через те думаю, що це дар. Бо не страшно що з тобою щось станеться.
Смерть, також дар.
  • 0

#225 Просто Олекса

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.01.2009 – 12:27

Перегляд дописуБілий Дракон (8.01.2009 12:13) писав:

Смерть, також дар.

Треба бути обдарованим щоб померти? :)
Таке кажеш ніби не всім дано колись вмерти.
  • 0

#226 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 08.01.2009 – 13:17

Це буде залежати від суб’єктивної оцінки "обдарованого". Можна присвятити себе допомозі людям, дарувати добро. Але мені б було дуже важко втрачати близьких людей, безсмертя асоціюється із самотністю і болем.
  • 0

#227 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 08.01.2009 – 14:43

Перегляд дописуAmili (8.01.2009 13:17) писав:

Але мені б було дуже важко втрачати близьких людей, безсмертя асоціюється із самотністю і болем.
Ти маєш упевненість, що, будучи смертною, тобі не доведеться нікого втрачати?
За все доводиться платити(в тому числі і за газ :gryzin:), інколи грошима, інколи болем. І це рано чи пізно відчуває кожен, безсмертний він чи ні. Ось зараз завели цю розмову і через один говорите, про те, що "доведеться втрачати близьких людей". А якби вам сказали, що навіть не зробивши вибір на користь Б, завтра ви втратите всіх своїх близьких? І що б ви тоді зробили? Непередбачливість - ось чим приваблює людину "життя". І як завжди мене тягне влити трохи конкретної науки у філософію - Виходить такий собі "ідеальний генератор випадкових чисел(/подій/почуттів)" - це те, чого прагне людина? не знати, що їй доведеться переживати смерть близьких - це вже перший крок від "бога" до "людини".
Давайте запропоную простий банальний вихід? - Ось вам: проживши 300 років, переживши декілька поколінь близьких людей(пишу чисто "наукову" викладку, ніяких особистих почуттів) - відчувши на собі біль, який навіть уявити не можна жодна людина, людство(з вашою допомогою чи без) робить геніальний винахід - вакцину "безсмертя"(ну скоріше просто "довголіття", скажімо так років до 300-400). І це дає людям просто унікальні можливості, аж найбанальнішого - прожити дооовге, щасливе життя із близькими вам людьми. І це дуже ймовірний стан речей. Так хіба не варто хоча б заради цього ставати безсмертними?

п.с. це варіант дуже часто розглядається в таких питанннях, і мабуть тут теж вже лунав, просто 12 сторінок..
  • 0

#228 Bananapart

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 327 повідомлень
  • Місто:саме дно пляшки

Відправлено 08.01.2009 – 14:52

безсмертя- жити без кінця? та ви шо яке тоді життя
якшо серйозно то не знаю бо не пробував
  • 0

#229 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 20:43

"Шоб ти здох!" звучить як прокляття, тому вічне життя це те інше,тобто дар, але з ним треба вміти справлятися
доречі і просте життя це дар, і з ним теж треба справлятися
для вічного життя треба бути трудоголіком, щоб не втомлюватись щось придумувати і робити це

Цитата

цитата(Amili @ 8.01.2009 13:17)
Але мені б було дуже важко втрачати близьких людей, безсмертя асоціюється із самотністю і болем.

досить егоїстично, а як щодо того, що можна присвятити таке безкінечне життя для чогось, допомагати людству треба не одну тисячу років, щоб розгреблося з усіма своїми проблмами, потім ще треб розробити якийсь дешевий відновлюваний вид енергії, економічний метод космічних польотів, систему порозуміння різних цивілізацій, а може і допомогти цій іншій цивілізації, теж 1000 років

от взяв і розписав життя на 50000 років вперед, і думаю в процесі будуть підкидуватись нові і цікаві проблеми, так що скучно небуде:gryzin:
  • 0

#230 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 21:17

Перегляд дописуРоланд (8.01.2009 14:43) писав:

Ти маєш упевненість, що, будучи смертною, тобі не доведеться нікого втрачати?
За все доводиться платити(в тому числі і за газ :gryzin:), інколи грошима, інколи болем. І це рано чи пізно відчуває кожен, безсмертний він чи ні. Ось зараз завели цю розмову і через один говорите, про те, що "доведеться втрачати близьких людей". А якби вам сказали, що навіть не зробивши вибір на користь Б, завтра ви втратите всіх своїх близьких? І що б ви тоді зробили? Непередбачливість - ось чим приваблює людину "життя". І як завжди мене тягне влити трохи конкретної науки у філософію - Виходить такий собі "ідеальний генератор випадкових чисел(/подій/почуттів)" - це те, чого прагне людина? не знати, що їй доведеться переживати смерть близьких - це вже перший крок від "бога" до "людини".
Давайте запропоную простий банальний вихід? - Ось вам: проживши 300 років, переживши декілька поколінь близьких людей(пишу чисто "наукову" викладку, ніяких особистих почуттів) - відчувши на собі біль, який навіть уявити не можна жодна людина, людство(з вашою допомогою чи без) робить геніальний винахід - вакцину "безсмертя"(ну скоріше просто "довголіття", скажімо так років до 300-400). І це дає людям просто унікальні можливості, аж найбанальнішого - прожити дооовге, щасливе життя із близькими вам людьми. І це дуже ймовірний стан речей. Так хіба не варто хоча б заради цього ставати безсмертними?

п.с. це варіант дуже часто розглядається в таких питанннях, і мабуть тут теж вже лунав, просто 12 сторінок..
Звичайно, що життя непередбачуване. Але це я писала відносно свого світобачення. Дуже ціную дружбу і близьких мені людей, втрачаючи їх, я буду втрачати часточку себе і в результаті замкнуся в собі, не буде більше знайомих, друзів, близьких...Погоджуюся з Вами, життя цікаве непередбачуваністю, є безліч варіантів подальшого розвитку подій, але ймовірність того, що в звичайному житті і переживу всіх своїх близьких людей малоймовірна...

Перегляд дописуKatod (8.01.2009 20:43) писав:

"Шоб ти здох!" звучить як прокляття, тому вічне життя це те інше,тобто дар, але з ним треба вміти справлятися
доречі і просте життя це дар, і з ним теж треба справлятися
для вічного життя треба бути трудоголіком, щоб не втомлюватись щось придумувати і робити це

досить егоїстично, а як щодо того, що можна присвятити таке безкінечне життя для чогось, допомагати людству треба не одну тисячу років, щоб розгреблося з усіма своїми проблмами, потім ще треб розробити якийсь дешевий відновлюваний вид енергії, економічний метод космічних польотів, систему порозуміння різних цивілізацій, а може і допомогти цій іншій цивілізації, теж 1000 років

от взяв і розписав життя на 50000 років вперед, і думаю в процесі будуть підкидуватись нові і цікаві проблеми, так що скучно небуде:D
ем...я теж писала про допомогу людям...хоч можна подивитися і з іншої сторони, хіба не егоїстично самому приймати цей дар? а можливо в світі є хтось, хто зробить більше користі для людства, ніж я?

все ж таки б назвала безсмертя (лише моє, не всього людства) прокляттям для мене (знову ж таки із суб’єктивної точки зору), бо я СЛАБКА людина. Цілком погоджуюся з Вами, що для того, щоб безсмертя стало даром, необхідно бути сильним духом і вміти працювати.

Повідомлення відредагував Amili: 08.01.2009 – 21:20

• 0

#231 Ігорь

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 21:24

Якщо посудити реально то якщо б хтось був бесмертним то б він з научних лабораторій не виходив. Думаю мало кому сподобаєтся таке бесмертя :gryzin:
  • 0

#232 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 723 повідомлень

Відправлено 09.01.2009 – 23:08

Перегляд дописуПросто Олекса (8.01.2009 13:27) писав:

Треба бути обдарованим щоб померти? :gryzin:
Таке кажеш ніби не всім дано колись вмерти.
ну але ж смерть різною буває... можна померти в муках. Отож обдаровані ті, що вмирають і не страждають.імхо
  • 0

#233 Траяна

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 13.01.2009 – 16:43

Перегляд дописуaton (25.05.2006 23:08) писав:

Коли б вам запропонували безсмерття ви б відмовилися чи погодилися....? З одніє сторони можливість побачити як ростуть ваші внуки ,правнуки...;можливість осягнення чогось нового,самовдосконалення..
З іншого:спостерігати,як старіють і вмирають близькі,друзі; з часом втрата новизни життя і пересичення ним.І що саме головне:НЕМОЖЛИВІСТЬ стати СМЕРТНИМ знову....Ваш вибір,панове.... :happy1:
Дозвольте запитати чи безсмертя важливе тільки тілу? Безсмертя прагне людський розум, а тіло не варте вічного життя (Ви праві, то мабуть не було б уже життя, а існування).
  • 0

#234 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 13.01.2009 – 16:45

Перегляд дописуТраяна (13.01.2009 16:43) писав:

Дозвольте запитати чи безсмертя важливе тільки тілу? Безсмертя прагне людський розум, а тіло не варте вічного життя (Ви праві, то мабуть не було б уже життя, а існування).
Що таке безсмертя розуму?
  • 0

#235 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.01.2009 – 17:47

Я над чим задумуюся рідко, але коли подумаю, що можна жити ВІЧНО (а поняття "вічно" я собі дуже слабо уявляю!!))), то стає справді страшно. Мабуть, таки не хотіла б жити вічно - адже все, що робиш, з часом набридає, втрачає свою привабливість як новинки, і перепробувавши все, розумієш, що далі нема куди рухатися... Хіба що життя у вічності має якийсь інший духовний вимір...
  • 0

#236 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 14.01.2009 – 02:39

Перегляд дописуTwinkle (13.01.2009 17:47) писав:

Я над чим задумуюся рідко, але коли подумаю, що можна жити ВІЧНО (а поняття "вічно" я собі дуже слабо уявляю!!))), то стає справді страшно. Мабуть, таки не хотіла б жити вічно - адже все, що робиш, з часом набридає, втрачає свою привабливість як новинки, і перепробувавши все, розумієш, що далі нема куди рухатися... Хіба що життя у вічності має якийсь інший духовний вимір...
А куди спішити, коли в тебе вічніст :happy1:
  • 0

#237 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 15.01.2009 – 21:05

кожен з кожним перетрахався б, а також зі всіма слимачками, це буде смерть культури
  • 0

#238 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 15.01.2009 – 21:07

Перегляд дописуБілий Дракон (14.01.2009 02:39) писав:

А куди спішити, коли в тебе вічніст <_<

То все-таки занадто неосяжне поняття:)
  • 0

#239 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.01.2009 – 23:41

Якби попереду була вічність, люди б полюбе мутували))....і спробували б побути усім і нічим, від амеби до кита, до кожної рослинки чи камінчика, завершуючи безмежністю існування <_<
  • 0

#240 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 15.01.2009 – 23:43

Перегляд дописуБлискавиця (15.01.2009 23:41) писав:

Якби попереду була вічність, люди б полюбе мутували))....і спробували б побути усім і нічим, від амеби до кита, до кожної рослинки чи камінчика, завершуючи безмежністю існування <_<

Якби змогли, звісно ж:)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних