Перейти до вмісту

Безсмерття:дар чи прокляття.

Повідомлень в темі: 280

#201 BvsG

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:bland

Відправлено 10.03.2008 – 20:42

Оой безкрилі створіння звідки вам про таке говорити! Безсмерття можливе лише після смерті, або залишений тобою світ при житті!
  • 0

#202 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 10.03.2008 – 21:19

Перегляд дописуMIRW810I (9.03.2008 16:29) писав:

Все одно, як ти кажеш, бензин сам по собі не зникає, він перетворюється в газ, ніщо не може зникнути саме по собі, а душа це не хімічна сполука.
Навіть якщо й не хімічна сполука...аналогіями мислити в голову не приходило? Крім того ясно було сказано:

Перегляд дописуСварус (9.03.2008 16:01) писав:

А куди дівається бензин, згораючи? Бензину вже нема, є щось інше. Чому б і з душею так не було? Фуррр, зоріла - і все, нема душі)
Скажімо, як варіант, душа перетворилась на частку Бога, тобто злилась із ним. Ну це у випадку якщо тіло її не грішило, мабуть :)

Перегляд дописуMIRW810I (9.03.2008 18:53) писав:

А що ще може бути краще?
І справді, Ви спочатку розберіться з категоріями краще\гірше....а там ліс темний, бо що для вовка краще, то для ягняти гірше :cool2:

Перегляд дописуBvsG (10.03.2008 20:42) писав:

Оой безкрилі створіння звідки вам про таке говорити! Безсмерття можливе лише після смерті, або залишений тобою світ при житті!
Безкрилі - не означає без мізків. А от зворотнє залишається під питанням :ggggg:
  • 0

#203 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 11.03.2008 – 14:44

Перегляд дописуБілий Дракон (10.03.2008 14:09) писав:

Буддизм почитай :)
буддизм пачітай, а сам ні плашай :ggggg:
  • 0

#204 Теревені.org.ua

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 14.07.2008 – 18:47

Безсмерття? Ні, дякую, не хочу! Мені одне життя вистачить... і чим займатись цілу вічніть?
  • 0

#205 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 18.12.2008 – 19:52

Цитата

Коли б вам запропонували безсмерття ви б відмовилися чи погодилися....?

Безсмерття - прокляття. Я би відмовився.
  • 0

#206 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 18.12.2008 – 19:57

Не відмововся б. Безсмертя - то реально круто. Скільки людина не встигає пізнати...
  • 0

#207 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 18.12.2008 – 21:45

Все одно б з тим безсметрям з часом би втратилася особитість, все шо колись було - забулось би.
Людина до такого не пристосована
  • 0

#208 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 19.12.2008 – 12:14

Перегляд дописуDarkSun (18.12.2008 21:45) писав:

Людина до такого не пристосована
У людини буде вдосталь часу аби пристосуватись. Тому така відмазка не канає.
  • 0

#209 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 19.12.2008 – 15:34

Перегляд дописуaton (25.05.2006 23:08) писав:

Коли б вам запропонували безсмерття ви б відмовилися чи погодилися....? З одніє сторони можливість побачити як ростуть ваші внуки ,правнуки...;можливість осягнення чогось нового,самовдосконалення..
З іншого:спостерігати,як старіють і вмирають близькі,друзі; з часом втрата новизни життя і пересичення ним.І що саме головне:НЕМОЖЛИВІСТЬ стати СМЕРТНИМ знову....Ваш вибір,панове.... :)

а я б погодився, не зважаючи на те, що я б побачив як помруть всі кого я знаю і кохаю, але це лише роздуми в голос і цього ніколи не станеться!!!

:)
  • 0

#210 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 19.12.2008 – 19:07

Перегляд дописуКиря (19.12.2008 12:14) писав:

У людини буде вдосталь часу аби пристосуватись. Тому така відмазка не канає.
Сумніваюсь, що вона потім все ще лишиться людиною.
  • 0

#211 Юля Ільчишин

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 19.12.2008 – 19:23

Бути безсмертним це тупо!! Тоді нема заради чого жити, захочеться все відкладати на завтра, на післязавтра, на місяць, на рік, а потім і на століття! Ще залежить в якому вигляді ти збережешся, якшо за років 30 то нормально)) Можна жити звичайним життям, а от коли ти станеш бесмертним у 80 років, то не дуже, всьо болить..хочеться саме цього! Померти! Але в тому випадку не вийде =(
Такшо це всьо фігня, краще жити скільки треба, а не стільки скільки десь написано або закладено :)
  • 0

#212 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 19.12.2008 – 19:27

Я не уяаляю що можно робити цілу вічність.
Наприклад мені було би дуже боляче проживати різни покоління і втрачати все нових знайомих. Ти бачиш близьку людину коли вона дитина, доросла людина, вже в літньому стані. І в кінці кінців ти бачиш її смерть! Це жахливо постійно переживати втрати. А самому жити без спілкування просто не можливо, можна просто зума зійти.
Хоча цікаво буде подивитись на події, які станяться в майбутньому.
  • 0

#213 Invictus

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 320 повідомлень
  • Місто:зиготи

Відправлено 19.12.2008 – 22:09

Для мене безсмертя прийнятне лише за таких умов:

1) власне безсмертність;

2) позбавлення потреб спати, їсти тощо, тобто не мати від голоду/безсоння/тощо жодних негативних наслідків, але під час сну/їжепоглинання/тощо отримувати задоволення;

3) знаходження у незмінному фізичному стані здорової 25-річної людини, але при цьому можливість розвиватись розумово;

4) можливість вільно пересуватися у просторі.

5) найголовніша умова - Всесвіт має бути нескінченно великим, аби унеможливити знання абсолютно всього.
Бо тоді існує хоч якийсь сенс бути безсмертним: semper discipulus - завжди учень.

Повідомлення відредагував Invictus: 19.12.2008 – 22:12

• 0

#214 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 20.12.2008 – 03:00

по моєму це дар бо нам дана обмежена кількість часу для життя... за цей час ми можемо наробити купу помилок і не встигнемо їх всі виправити...
якби ми були ми безсмертні то б змогли виправити те що зробили неправильно, старалися їх би не повторювати і б життя здавалося кращим... адже на помилках учаться а значить стають розумнішими... звідси висновок що можна було б нескінчено набиратися мудрості... мудрість і є в дечому щастя... а щастя може бути даром...
ну це так дуже оптимістично без врахування різних негативних причин... наприклад спостерігання вимирання, нищення світу... якщо безсмертя дано тільки вам то ще і спостерігання смертей родичів і близьких...
  • 0

#215 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 20.12.2008 – 04:14

Безсмертя ніколи не набридне, адже світ навколо змінюється.
Я буду жити вічно.
  • 0

#216 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 20.12.2008 – 04:26

Перегляд дописуZhooook (19.12.2008 22:14) писав:

Безсмертя ніколи не набридне, адже світ навколо змінюється.
Я буду жити вічно.

припустимо що ви безсмертні але світ то не вічний... через декілька мільйонів/мільярдів років Сонце, галактика, чи просто Земля загине що ж тоді станеться з так званою безсмертною людиною?
звідси висновок що навіть теоретично таке поняття як безсмертя не може існувате... тоді треба вже думати про вічність всього що оточує і де ви існуєте...

Повідомлення відредагував Amarok: 20.12.2008 – 04:28

• 0

#217 Ar@tis

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Галицька земля

Відправлено 22.12.2008 – 03:01

Перегляд дописуInvictus (19.12.2008 22:09) писав:

Для мене безсмертя прийнятне лише за таких умов:

1) власне безсмертність;

2) позбавлення потреб спати, їсти тощо, тобто не мати від голоду/безсоння/тощо жодних негативних наслідків, але під час сну/їжепоглинання/тощо отримувати задоволення;

3) знаходження у незмінному фізичному стані здорової 25-річної людини, але при цьому можливість розвиватись розумово;

4) можливість вільно пересуватися у просторі.

5) найголовніша умова - Всесвіт має бути нескінченно великим, аби унеможливити знання абсолютно всього.
Бо тоді існує хоч якийсь сенс бути безсмертним: semper discipulus - завжди учень.

Хороша думка!!! Мене такий варіант пре. Тільки ось, це означає перестати бути людиною (нема характерних страхів інстинктів і т.п.), відповідно може відпасти характерна людині мотивація існування (ну то й що якщо бути учнем, ці ж знання тре втілювати, а хто зна чи буде порив для цього). І що тоді? Маєш дар, а його на фіг не тре.

Особисто я вважаю, що ми не є смертними в повному розумінні цього слова. Смерть - це перехід в іншу реальність, перехід з одного етапу існування нашої сутності на інший.

Повідомлення відредагував Ar@tis: 22.12.2008 – 03:02

• 0

#218 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 22.12.2008 – 10:28

Без смертні життя не має сенсу. Тому безсмертя це вже протиріччя життю. Кожна людина намагається за життя зробити все, що вона бажає і для втілення цих мрій до смерті вона робить все можливе. А було б безсмертя вона б казала: "Ай, потім зроблю". До того ж, я, наприклад, не хотів би бачити смерть всіх своїх друзів родичів. ТОму, щагальний висновок: безсмертя - це прокляття.
  • 0

#219 dcLivsi

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 22.12.2008 – 19:35

Перегляд дописуDraWeR (22.12.2008 10:28) писав:

Без смертні життя не має сенсу. Тому безсмертя це вже протиріччя життю. Кожна людина намагається за життя зробити все, що вона бажає і для втілення цих мрій до смерті вона робить все можливе. А було б безсмертя вона б казала: "Ай, потім зроблю". До того ж, я, наприклад, не хотів би бачити смерть всіх своїх друзів родичів. ТОму, щагальний висновок: безсмертя - це прокляття.
сто процентів, але я би ше сюда додав, страждання цілого людства, його не здатність зосередитися на чомусь основному, страждання цілих країн, віж тих чи інших проблем, війни і страждання, і не здатність вирватися з цього пекла на Землі. краще прожити своє життя так, щоб лишитися безсмертним в історії, в памяті людей. Ось таке безсмертя напевно є найкращим, коли ти не спостеріагєш, але тебе памятають
  • 0

#220 Софка

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 05.01.2009 – 16:14

на мою думку безсмертя? хм......цікаво!!!! навіть спокусливо жити вічно, але з іншого боку у всьому має бути свій логічний кінець.....тому, маємо те що маємо!!!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних