Перейти до вмісту

Безсмерття:дар чи прокляття.

Повідомлень в темі: 280

#121 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 678 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 15.04.2007 – 00:54

Хтось із мислителів влучно зазначив, що більшість людей не можуть дати собі раду навіть в цьому житті, і тим не менш сподіваються на вічне.

Іще невеличка ілюстрація до безсмертя. Вам доводилось колись нудьгувати на лекції? А тепер уявіть, що все життя ви сидите на лекції, яка триває вічно...
  • 0

#122 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 17.04.2007 – 19:27

Безсмертя - для Богів. І для померлих. Ми ж з вами(звичайно що не всіма...) живемо в Яві. Тому безсмертними бути не можемо апріорі. Коли ж ми потрапимо в інший світ - тоді сприйняття у нас будуть інші, тому зараз ми не можемо говорити як воно буде потім, оскільки живемо в іншій часово-вимірній системі.
  • 0

#123 Осколок Життя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 26.09.2007 – 19:32

хз що, але... ого... це ж стільки жити... хоча прикольно тим, що можна стати дійсно розумним... дуже мудрим... стільки бачити!... це прикольно... але стільки жити...(
  • 0

#124 Гість_Дiма_*

• Гості

Відправлено 26.09.2007 – 20:31

Перегляд дописуaton (26.05.2006 00:08) писав:

Коли б вам запропонували безсмерття ви б відмовилися чи погодилися....? З одніє сторони можливість побачити як ростуть ваші внуки ,правнуки...;можливість осягнення чогось нового,самовдосконалення..
З іншого:спостерігати,як старіють і вмирають близькі,друзі; з часом втрата новизни життя і пересичення ним.І що саме головне:НЕМОЖЛИВІСТЬ стати СМЕРТНИМ знову....Ваш вибір,панове.... ;)

Я не хочу жити вічно, я вже навіть зараз хочу померти. Хоча мені зараз тільки двадцять один рік. Тільки нормальною смертью, коли спиш, і нічого не знаєш. Безсмертним добре бути тим, хто має дуже багато грошей, хто має владу над людьми. А простій людині що з цього? Нічого доброго.
  • 0

#125 sam

Just a man...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 30.09.2007 – 01:45

важко буде тільки перші сто років...

Хоча... я б відмовився... Дуже болісно переношу втрати. А бути вічномолодим і бачити як гинуть всі, хто тобі дорогий... Не хочу...
  • 0

#126 Петро_М

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Львівщина,м.Червоноград

Відправлено 30.09.2007 – 02:11

Перегляд дописуСварус (17.04.2007 20:27) писав:

Безсмертя - для Богів. І для померлих. Ми ж з вами(звичайно що не всіма...) живемо в Яві. Тому безсмертними бути не можемо апріорі. Коли ж ми потрапимо в інший світ - тоді сприйняття у нас будуть інші, тому зараз ми не можемо говорити як воно буде потім, оскільки живемо в іншій часово-вимірній системі.
Зовсім ні!Людина від початку створена безсмертною.До такого висновку давно дійшли і науковці.Більше того,вони не розуміють чому припиняється відновлення клітин.Християни ці причини знають.Всі інші нехай шукають далі.
  • 0

#127 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 30.09.2007 – 18:56

Петро_М, людина - це і купа м`язів, клітини і т.д. Коли вона помирає - то вже не людина, так що вона не може бути безсмертною, у крайньому випадку наразі.
  • 0

#128 Петро_М

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 01.10.2007 – 01:20

Перегляд дописуСварус (30.09.2007 19:56) писав:

Петро_М, людина - це і купа м`язів, клітини і т.д. Коли вона помирає - то вже не людина, так що вона не може бути безсмертною, у крайньому випадку наразі.

Дуже дивна точка зору.Тому продовжую.
1.Людина має дві(головних) складових:тіло і душа(дух,енергетична оболонка)
2.В даному випадку,я так розумію,нас більше цікавить тіло.А воно постійно самооновлюється.Десь за місяць часу ми маємо інше тіло,тобто всі клітини замінюються.Це добре видно коли ростуть діти,зуби,заживають рани і т.д.Колись люди жили по 700 років.І я не відкрив тут Америку.Про це можна почитати у відповідній літературі.
  • 0

#129 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 01.10.2007 – 01:32

Ну і? Яким це чином стосується безсмертя?
  • 0

#130 Петро_М

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 01.10.2007 – 01:41

Та самим безпосереднім.Клітини можуть відновлюватись вічно.
  • 0

#131 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 01.10.2007 – 11:51

Гаразд. Тоді слід говорити що людина гіпоететично може бути безсмертною. Але не обов`язково такою буде. Скажімо просте вбивство зупинить будь-які процеси відновлення клітин. А це вже не безсмертя, а його ілюзія.
  • 0

#132 Петро_М

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 01.10.2007 – 20:03

Так ситуація виглядає з позиції матеріаліста.Насправді досягти безсмертя ми зможемо,коли подолаємо гріх,як складову нашого буття.Ці складові безсмертя звязані між собоюТобто вбивство буде виключено.Відповім і на ще не задане запитання.Випадкове вбивство також не можливе.У Бога (і християни це знають)немає нічого випадкового.Все закономірно і правильно.Це забезпечують архангели,ангели і т.д.
  • 0

#133 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 01.10.2007 – 20:16

Гріх подолати неможливо, допоки існує поняття гріху. А якщо не буде поняття гріха\зла, то взагалі нічого не буде, має бути протилежність.
  • 0

#134 Петро_М

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 02.10.2007 – 02:34

Так,з другою половиною я погоджуюсь.Без мінуса не буде плюса.Але нас в даному випадку більше цікавить смертельний гріх.Тобто той, що приводить до смерті і першорідний гріх(непослух)Адама іЄви.Іменно цей гріх є нашою складовою відразу від народження.Цей гріх зробив людину смертною.Крім того,після другого пришестя Ісуса Христа на Землі буде Божий Уряд,про який дуже люблять говорити Свідки Єгови.Тоді гріх може бути подоланий зовсім.Що зникне з гріхом,як протилежний знак?Праведність.Адже вона є антиподом гріха.
  • 0

#135 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 02.10.2007 – 14:59

А чи буде той Уряд справедливий - ось у чому питання...та це вже не та тема...дяка за дискусію.
  • 0

#136 SLASH

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 07.10.2007 – 19:53

Прокляття - то точно! Попробуй в грі ввести чити на безсмерття і подивись як стане не цікаво грати ... набридне дуже видко ... так само і в житті - 100 %
  • 0

#137 Квіточка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:З Миколайова ! ! !

Відправлено 10.11.2007 – 14:01

безсмертя дуже складна річ. Якщо розуміти безсмертя як нескінченне існування людини у тому вигляді якому вона є зараз - то я б не хотіла так жити. Якщо ж це представити у зовсім іншому вимірі, тому який нам зазвичай подає релігія - безсмертя душі, то чому б ні. Існувати поза межами простору звичного нам, бути якоюсь енергетичною сутністю - оце безсмертя.
  • 0

#138 зеленоока

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 19:09

Я б не хотіла бути безсмертною,тому що людина,яка знає,що вона рано чи пізно помре - старається не пропустити кожної миті свого життя, старається попусту його не витрачати.
  • 0

#139 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 22:26

зеленоока, а безсмертній людині не страшно що вона тратить час на пусте. Тому тут вигідно як не крути, згідно Вашої логіки
  • 0

#140 wizard

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.12.2007 – 22:41

Безсмерття - вічність. А вічність = нескінченність. А нескінченість, дозволю собі трактувати, це відсутність часу. Тобто жити вічно - не жити взагалі.(або не усвідомлювати що ти живеш)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних