Перейти до вмісту

Старші дівчата...

Повідомлень в темі: 149

#81 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.05.2009 – 11:17

Перегляд дописуОлеська (14.05.2009 11:44) писав:

Сонечко, я розумію, що можна читати літературу будь-яку, і у кожній може бути по-своєму викладено матеріал. Уяви лишень: сидить дорослий озабочений дядечко і роздумує над тим, чого хоче жінка (чи дівчина) у різні роки власного існування. Ну так, для тебе, як для 20-річної дівчини розповідь дядечка буде правдивішою за розповідь реальної 30-річної жінки... А знаєш, чому? Тому, що кожна людина сприймає інформацію лишень ту, яка імпонує її стилю чи способу життя.
Нє-нє-нє. Психологія вона теж не з неба впала,емпіризм там таки присутній.

особисто я заміж не хочу. І ніколи не хотіла ніякого "принца". Але мета мого життя- сім"я. Одна річ,що мені зараз ця сім"я на фіг не треба,і найближчі 5-7 років не маю змоги народити дитину,на жаль. Але років у 35 якшо буду вередлива та ще й кар"єристка,і не матиму сім"ї,то в мене скоріш за все буде депрессія і паніка. Те, що мені не 35 не заважає мені прогнозувати. Моя мама сказала,що не уявляє свого життя в ті свої 35 років без мене,брата і тата. А от у 20 років їй якшо і хотілося дітей,то не так як у 35,коли вони вже були)).

Жінка у 20 років,яка не хоче ..ну нехай буде "заміж" - звичайне явище. а жінка у 35 років,яка ніколи не була заміжньою і не хоче- на мою думку дурнувата. ну,наприклад,у 20-річної, як то кажуть, все ще попереду. А у 35-ої вже півжиття прожито. І прожито даром. От тому тараканів у голові щодо шлюбу у старшої жінки буде набагато більше,ніж у 20-річної))
  • 0

#82 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Львів

Відправлено 14.05.2009 – 11:34

Перегляд дописуОлеська (12.05.2009 12:41) писав:

Ти дуже помиляєшся.) Все залежить від психології та світосприйняття людини. Є такі, що і у 18-ть ставлять на собі хрест в плані одруження, вважаючи себе старою дівою. А є, що і навпаки - в 30-ть усвідомлюють, що життя тільки починається.
Звичайно, якщо дівчині, починаючи з 16-ти років оточуючі починають капати на мізки "виходь заміж, виходь заміж...", то вона і у 18-ть хапатиметься за все, що попадеться під руку і тягнутиме до шлюбу під страхом подальшої самотності.
Олесько, ти тут права! Приведу власний приклад. Ніколи в своєму свідомому житті не ставила за мету вийти заміж. Так, я бачила в перспективі заміжжя. Але то була дуууууже далека перспектива. Я зустрічалася з чоловіками, хлопцями. Але то було просто "зустрічання". Але знайшлася людина, яка переконала мене в тому, що пора вже створювати свою сім'ю. Так і сталося. Коли хочеш бути з людиною, коли будеш кохаи його до нестями, коли будеш чекати з нетерпінням кожної нової зустрічі і телефонного дзвінка - ти захочеш заміж. І не важливо коли це станеться в 18, чи в 30. Єдине, що є такі випадки, що жінки в 30-35 років просто вже не хочуть створювати сім'ю. Вони самодостатні, вони заробляють на хліБ, вони мають чоловіка для інтимних зустрічей. Тут в більшості йде в дію або цивільний шлюб, або хвилеподібний спосіб зустрічей. Це саме і стосується розлучених жінок. Є і молоді дурочки, які в 18 років під впливом старший вискакують заміж (любими способами), бо так потрібно. Тому-то так багато розлучень і неповних сімей.
Правда існує ще варіант, що більшості самотніх дівчат дуже важкопісля 30 влаштувати сім'ю. Однак є поняття долі. Що має бути - те і буде. І нікуди від того не дінешся.

Перегляд дописуSensssorika (14.05.2009 12:17) писав:

а жінка у 35 років,яка ніколи не була заміжньою і не хоче- на мою думку дурнувата. у 35-ої вже півжиття прожито. І прожито даром. От тому тараканів у голові щодо шлюбу у старшої жінки буде набагато більше
Є дуже багато реальних випадків, які заперечують твою теорію. Особисто знайома з такими жінками. Вони дуже самодостатні (повторюсь ще раз) і не потрібний їм чоловік, бо так потрібно. Це сумно. Нещодавно святкували на роботі одну подію (ми з коханим занесли заяву про одруження). Моя начальниця 30-річна неодружена дама. І вона сказала фразу: "А інакше бути і не могло. Виходу вже не було (мова йшла не про мене, а про мого нареченого (йому значно більше 30)". І продовжила "Хоча, навіть я вже думаю, про те чи воно мені потрібно!"
  • 0

#83 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 14.05.2009 – 11:43

Перегляд дописуSensssorika (14.05.2009 12:17) писав:

Нє-нє-нє. Психологія вона теж не з неба впала,емпіризм там таки присутній.

особисто я заміж не хочу. І ніколи не хотіла ніякого "принца". Але мета мого життя- сім"я. Одна річ,що мені зараз ця сім"я на фіг не треба,і найближчі 5-7 років не маю змоги народити дитину,на жаль. Але років у 35 якшо буду вередлива та ще й кар"єристка,і не матиму сім"ї,то в мене скоріш за все буде депрессія і паніка. Те, що мені не 35 не заважає мені прогнозувати. Моя мама сказала,що не уявляє свого життя в ті свої 35 років без мене,брата і тата. А от у 20 років їй якшо і хотілося дітей,то не так як у 35,коли вони вже були)).

Жінка у 20 років,яка не хоче ..ну нехай буде "заміж" - звичайне явище. а жінка у 35 років,яка ніколи не була заміжньою і не хоче- на мою думку дурнувата. ну,наприклад,у 20-річної, як то кажуть, все ще попереду. А у 35-ої вже півжиття прожито. І прожито даром. От тому тараканів у голові щодо шлюбу у старшої жінки буде набагато більше,ніж у 20-річної))
А ти ніколи не задумувалась, хто пише психологію?)

Я теж заміж не хотіла. Ні у 18-ть, ні у 25-ть, ні у 30-ть. Роки нічого для мене не змінили. Єдине, що змінило, - це те, що я знайшла СВОЄ. А "своє" знаходять як в 18-ть, так і 45-ть - "любовь всем возрастам поклонна".)

Перегляд дописуМалюсінька (14.05.2009 12:34) писав:

Олесько, ти тут права! Приведу власний приклад. Ніколи в своєму свідомому житті не ставила за мету вийти заміж. Так, я бачила в перспективі заміжжя. Але то була дуууууже далека перспектива. Я зустрічалася з чоловіками, хлопцями. Але то було просто "зустрічання". Але знайшлася людина, яка переконала мене в тому, що пора вже створювати свою сім'ю. Так і сталося. Коли хочеш бути з людиною, коли будеш кохаи його до нестями, коли будеш чекати з нетерпінням кожної нової зустрічі і телефонного дзвінка - ти захочеш заміж. І не важливо коли це станеться в 18, чи в 30. Єдине, що є такі випадки, що жінки в 30-35 років просто вже не хочуть створювати сім'ю. Вони самодостатні, вони заробляють на хліБ, вони мають чоловіка для інтимних зустрічей. Тут в більшості йде в дію або цивільний шлюб, або хвилеподібний спосіб зустрічей. Це саме і стосується розлучених жінок. Є і молоді дурочки, які в 18 років під впливом старший вискакують заміж (любими способами), бо так потрібно. Тому-то так багато розлучень і неповних сімей.
Правда існує ще варіант, що більшості самотніх дівчат дуже важкопісля 30 влаштувати сім'ю. Однак є поняття долі. Що має бути - те і буде. І нікуди від того не дінешся.

Є дуже багато реальних випадків, які заперечують твою теорію. Особисто знайома з такими жінками. Вони дуже самодостатні (повторюсь ще раз) і не потрібний їм чоловік, бо так потрібно. Це сумно. Нещодавно святкували на роботі одну подію (ми з коханим занесли заяву про одруження). Моя начальниця 30-річна неодружена дама. І вона сказала фразу: "А інакше бути і не могло. Виходу вже не було (мова йшла не про мене, а про мого нареченого (йому значно більше 30)". І продовжила "Хоча, навіть я вже думаю, про те чи воно мені потрібно!"
Так отож. Я теж знаю чимало жінок, які після 30-ти вирішують взагалі не "зв"язувати собі руки" сімейними вузлами.
  • 0

#84 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 14.05.2009 – 11:50

не перечитувала усієї теми - даруйте вже, але старі діви то капець просто....і коли старша дівка виходить заміж то міняється зовсім, ніби з чорного на біле....маю на роботі одну таку мегеру...їй би діток чи хоча б кота на крайній випадок, щоб хоч про когось піклуватись
  • 0

#85 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 14.05.2009 – 11:51

Перегляд дописуБлискавиця (14.05.2009 12:27) писав:

А що прикольного?))
Ну, людина, видно, знає...)))
  • 0

#86 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 14.05.2009 – 11:53

Перегляд дописуЛастiвочка (14.05.2009 12:50) писав:

не перечитувала усієї теми - даруйте вже, але старі діви то капець просто....і коли старша дівка виходить заміж то міняється зовсім, ніби з чорного на біле....маю на роботі одну таку мегеру...їй би діток чи хоча б кота на крайній випадок, щоб хоч про когось піклуватись
ггг... А "стара діва" - це як? це скільки? Бо здебільшого старою дівою називають ту, якій перевалило за 20-ть.)))
  • 0

#87 madam

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень
  • Місто:Volyn

Відправлено 14.05.2009 – 11:54

"Колись був мало не шокований, коли одна знайома особа жіночої статі, якій виповнилося 20 років, трагічно простогнала на наступний день після свого дня народження: "Ну все - капєц... Я вже старуха"...

Помоэму вона не просто старуха, коли так думаэ-в неї щей маразм, :happytwo: або відсутність розумних думок...бути молодим і здоровим і видавати себе хворими паенсіонерами-це великий егоїзм. у 20 потрібно тільки радіти життю, :D і радіти що ще так далеко до пенсії, а ненавпаки!

Повідомлення відредагував madam: 14.05.2009 – 11:55

• 0

#88 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 14.05.2009 – 11:55

Перегляд дописуmadam (14.05.2009 12:54) писав:

Колись був мало не шокований, коли одна знайома особа жіночої статі, якій виповнилося 20 років, трагічно простогнала на наступний день після свого дня народження: "Ну все - капєц... Я вже старуха"...
Помоэму вона не просто старуха, коли так думаэ-в неї щей маразм, :D або відсутність розумних думок...бути молодим і здоровим і видавати себе хворими паенсіонерами-це великий егоїзм. у 20 потрібно тільки радіти життю, <_< і радіти що ще так далеко до пенсії, а ненавпаки!
А на пенсії тішитись, що ще жива :happytwo:

П.С. Дивний нік, як для хлопця.)
  • 0

#89 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 14.05.2009 – 11:59

старі діви то капець просто....і коли старша дівка виходить заміж то міняється зовсім, ніби з чорного на біле....маю на роботі одну таку мегеру...їй би діток чи хоча б кота на крайній випадок, щоб хоч про когось піклуватись
Стара діва - це психологічний стан душі дівчини. Це (вибачте за подробиці) відсутність сексу і розрядок після нього. Це постійна нав'язлива думка, що вже пора. А нема з ким і за кого. І це насправді страшні люди. Вони заздрять молодшим дівчатам в яких є хлопці, вони зганяють свою злість, роздратування на інших, вони надовго залишаються на роботі, шукаючи собі роботу і напрягаючи інших.
Але не всі 30-річні дівчата - є старими дівами.
  • 0

#90 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 14.05.2009 – 12:02

Перегляд дописуБлискавиця (14.05.2009 12:27) писав:

А що прикольного?))
На того не зрозуміти. А може вона навчить чомусь молодого, зеленого, недосвідченого юнака?
  • 0

#91 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 14.05.2009 – 12:05

Перегляд дописуМалюсінька (14.05.2009 12:59) писав:

Стара діва - це психологічний стан душі дівчини. Це (вибачте за подробиці) відсутність сексу і розрядок після нього. Це постійна нав'язлива думка, що вже пора. А нема з ким і за кого. І це насправді страшні люди. Вони заздрять молодшим дівчатам в яких є хлопці, вони зганяють свою злість, роздратування на інших, вони надовго залишаються на роботі, шукаючи собі роботу і напрягаючи інших.
Але не всі 30-річні дівчата - є старими дівами.
А я ж про що!) Я знаю старих дів 20-літніх і 25-літніх. Але злість вони зганяють не лише на молодших дівчатах, - на всіх.)
  • 0

#92 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 14.05.2009 – 12:19

Перегляд дописуОлеська (14.05.2009 12:53) писав:

ггг... А "стара діва" - це як? це скільки? Бо здебільшого старою дівою називають ту, якій перевалило за 20-ть.)))
моїй на роботі 45, хоча як на мене старша дівка то та шо за тридцятку(нікого не хочу образити), так вже самою природою закладено бавити діти, а як ні то і усілякі болячки, і чіпаєшся до всіх і всього....а так нормально: дитина зашмаркала, чоловік десь на пиві до ночі...увесь пар і випускається...а от старша і самотня дівка той пар випускає на оточуючих і як правило, зовсім не винних в її негараздах, людей
  • 0

#93 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 14.05.2009 – 13:14

Перегляд дописуМалюсінька (14.05.2009 12:19) писав:

А ми не вирішили, ми маємо багато наглядних і достойних прикладів, щоб зробити такі висновки. Хоча в кожному правилі є вийнятки... Але вони не часто трапляються...

ох які ми обізнані, аж страшне..... :happytwo:
на справді то в житті всяке можливе: і молодші хлопці грамотніші за старших дівчат і навпаки, як на мене головне щоб людина була гарна і щоб між ними цвіла любов, а все інше вже не так важливо(з коханою лидоною і в шалаші - рай; коханню всі роки покорні) <_<

:D
  • 0

#94 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 14.05.2009 – 13:35

Перегляд дописуЛастiвочка (14.05.2009 13:19) писав:

моїй на роботі 45, хоча як на мене старша дівка то та шо за тридцятку(нікого не хочу образити), так вже самою природою закладено бавити діти, а як ні то і усілякі болячки, і чіпаєшся до всіх і всього....а так нормально: дитина зашмаркала, чоловік десь на пиві до ночі...увесь пар і випускається...а от старша і самотня дівка той пар випускає на оточуючих і як правило, зовсім не винних в її негараздах, людей
Природою закладено жінці народжувати дітей з початку менструації і до клімаксу. Природою не розділено на старих дів та молодих дуреп (теж нікого не хочу образити) :happytwo:
  • 0

#95 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 14.05.2009 – 13:37

по темі видно шо чим старші дівчата, тим більше вони говорять. DO NOT WANT
  • 0

#96 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 14.05.2009 – 13:38

Перегляд дописуXobb (14.05.2009 14:37) писав:

по темі видно шо чим старші дівчата, тим більше вони говорять. DO NOT WANT
Типу: ти теж нікого не хотів образити? :happytwo:
  • 0

#97 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 14.05.2009 – 13:39

Перегляд дописуОлеська (14.05.2009 14:38) писав:

Типу: ти теж нікого не хотів образити? :happytwo:
в мене нема звички читати/слухати розмови "старший дівчат". є багато цікавішої інформації, а це я вам так підкинув, подумати.
  • 0

#98 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 14.05.2009 – 14:17

Перегляд дописуМалюсінька (14.05.2009 13:02) писав:

На того не зрозуміти. А може вона навчить чомусь молодого, зеленого, недосвідченого юнака?
він позеленіє після навчання чи вже в процесі?
  • 0

#99 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.05.2009 – 15:10

Перегляд дописуМалюсінька (14.05.2009 12:34) писав:

нема слів. йопт... бувають курячі яйця з двома жовтками. та це не є норма. хід думок зрозумілий?

Перегляд дописуОлеська (14.05.2009 12:43) писав:

А ти ніколи не задумувалась, хто пише психологію?)
Я теж заміж не хотіла. Ні у 18-ть, ні у 25-ть, ні у 30-ть. Роки нічого для мене не змінили. Єдине, що змінило, - це те, що я знайшла СВОЄ. А "своє" знаходять як в 18-ть, так і 45-ть - "любовь всем возрастам поклонна".)
Хто пише книжки по медицині?
Бідна. тебе змусили заміж вийти. співчуваю. :happytwo:

і не кажи. моя вчителька з іторії справжньою відьмою була. а все через те шо у 40 років сім"ї не мала. ужс.
  • 0

#100 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 14.05.2009 – 15:41

Перегляд дописуSensssorika (14.05.2009 16:10) писав:

і не кажи. моя вчителька з іторії справжньою відьмою була. а все через те шо у 40 років сім"ї не мала. ужс.
А як ти знаєш, що причина всього - відсутність сім’ї?
У мене була вчителька фізики - відьма рідкісна. Я звідтоді жодної такої не бачила. Проте була заміжня (і чоловік наче нормальний) і мала дітей.
Хоча брешу щодо "більше жодної" - щойно повз мене ще одна промелася. Теж заміжня. І це їй не заважає бути шизонутою відьмою.

Хоча, не сперечаюся, "старі діви" теж бувають всякими:happytwo:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних