Перейти до вмісту

Ненависть+зневага

Повідомлень в темі: 134

#61 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 12.05.2009 – 16:00

Перегляд дописуzav (12.05.2009 16:21) писав:

Це правильно щодо родичів, але у випадку дружби я ставлю це під сумнів.
Можливо)...проте той, кому не пощастило з родичами, хоче того від друзів :D
  • 0

#62 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.05.2009 – 16:13

Перегляд дописуБлискавиця (12.05.2009 12:42) писав:

Ти не зовсім зрозуміла, про що я кажу. Коли ти не права, то є дві частини взаємодії із близькою людиною (як я собі розумію).
1. На тебе "нападають" ті, хто з тобою не згоден, і близька людина має стати на твій бік, щоб захистити.
2. В спокійніій обстановці близька людина обов*язково скаже тобі свою власну позицію (не привселюдно, щоб тебе принизити), бо на те ви й довіряєте одна одній.
Вважаю найкращих друзів тимчасово близькими людьми))
В принципі,так,але я б не приймала сторону подруги,якшо вона дійсно не права. Надаю перевагу здоровому глузду,чи хоча б нейтралітету,що теж недалеко від здорового глузду) Інша річ,що з ситуації я подругу все-таки витягну,куди ж я дінусь)

так і тут, на Теревенях теж таке буває. Коли просто створюються обширні клани по інтересах, замість справжніх близьких стосунків між двома. Коли, наприклад, недотримання правил своїми друзями не хочеться модерувати, але треба, бо це не має нічого спільного із близькими стосунками між двома людьми.
гг не в тему трошки. але оце раптом подумала,чи хтось когось тут ненавидить? )))

людину з Росії, яка намагається зрозуміти нашу мову і звичаї (бо таких теж є багато).
в мене такі люди взагалі повагу викликають. Бо це велика рідкість...
  • 0

#63 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Полтава

Відправлено 12.05.2009 – 16:22

Перегляд дописуГетьман (10.05.2009 20:41) писав:

...

Ви відповіли третім рядком на перший. Плекання ненависті/зневаги призводить до важких хвороб. Випускання їх назовні допомагає. У всякому разі мені

....
А Ви не думали, що нарив краще недопускати ніж щоразу випускати накопичене назовні поки не пішло зараження?
  • 0

#64 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 12.05.2009 – 16:28

Перегляд дописуГетьман (12.05.2009 11:43) писав:

Плюз мені здається, що вартою поваги є людина, яка підтримує тебе у хвилини, коли ти безпосередньо про це просиш, аніж кидається захищати коли тобі цього насправді не потрібно - таким саме чином ця людина може кинутися на захист іншого(ї) "скривдженого(ї)" тобою (що часто і робить :D ).
по суті це означає "вартою поваги є людина, яка робить те, що мені здаєцця корисним (для мене) і навпаки"
  • 0

#65 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 12.05.2009 – 16:34

Перегляд допису†Fallen Angel† (10.05.2009 21:27) писав:

я позбувся всіх цих умовностей. але ненависть залишилася. Ні не порчу))) але та людина знає як я її ненавиджу.

Чим далі тим більше запитань... Яким чином людина дізнається, що ви її ненавидите? Ви кажете в обличчя чи проводжаєте її ненависницьким поглядом? Чи дієте на свідомість людини ненависницькою думкою?

До речі, я спілкувався з людьми, які казали, що якщо якась людина їх сильно ображала, то невдовзі з нею щось ставалось аж до того, що вона помирала. Така от містика...
  • 0

#66 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 12.05.2009 – 16:39

Мало ненависті. Не відчуваю напруги. Де заклики пройтися по головах ненависних до своєї мети? Є бажаючі?

Перегляд дописуRomun (12.05.2009 17:22) писав:

А Ви не думали, що нарив краще недопускати ніж щоразу випускати накопичене назовні поки не пішло зараження?
(теж побудований на аналогіях приклад) а ви не думали, що краще поставити у квартирі унітаз і ходити справляти потреби туди, аніж кидатися у одну з двох крайностей:
1. Зробити посеред хати вигрібну яму.
2. Тримати постійно все в собі, бо власний дім - це обитель чистоти.
?

Перегляд дописуSergiy_K (12.05.2009 17:28) писав:

по суті це означає "вартою поваги є людина, яка робить те, що мені здаєцця корисним (для мене) і навпаки"
Саме таґ. Неприродньою була б інша позиція
  • 0

#67 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 12.05.2009 – 16:46

Перегляд дописуГетьман (12.05.2009 17:39) писав:

Саме таґ. Неприродньою була б інша позиція
дотримуюсь "неприродної" думки, що варті поваги ті хто, роблять реально корисне для них самих
  • 0

#68 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 12.05.2009 – 16:48

Перегляд дописуГетьман (12.05.2009 17:39) писав:

....

(теж побудований на аналогіях приклад) а ви не думали, що краще поставити у квартирі унітаз і ходити справляти потреби туди, аніж кидатися у одну з двох крайностей:
1. Зробити посеред хати вигрібну яму.
2. Тримати постійно все в собі, бо власний дім - це обитель чистоти.
?
...
Виходить для людини природньо гидити не тільки фізично, а і ментально?

Загалом я цього не заперечую.

Просто хтось це робить акуратно з мінімальною шкодою для інших. А хтось гидить(ментально), щоб всі бачили, що він може гидити і що йому гидко...

:D
  • 0

#69 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.05.2009 – 17:53

Перегляд дописуRomun (12.05.2009 17:34) писав:

До речі, я спілкувався з людьми, які казали, що якщо якась людина їх сильно ображала, то невдовзі з нею щось ставалось аж до того, що вона помирала. Така от містика...
Здогадуюсь, з ким ти спілкувався (якщо то людина з форуму).)))
Не варто вірити. Просто так людині легше сприймати власну поразку. Невдачі, що трапляються з людиною є лише власними "здобутками", результатами власної діяльності чи морального стану. Так, якщо людина надто близько сприймає все і всіх, то з нею може і не таке ще статися. А якщо людині по-барабану все і всі, то навряд чи щось (чи хтось) їй завадить жити.
Тут справа в іншому. Все в житті завжди повертається до нас бумерангом. Добро - добром, зло - злом. "Хто чим воює, той від того гине" - така приказка існує не лише в нашого народу.
  • 0

#70 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 12.05.2009 – 19:12

Перегляд дописуГетьман (12.05.2009 10:43) писав:

Мені здається, що не потрібно замість мене відповідати на витягнуті із пальця закиди, на які я бажання відповідати не маю (бо випадок із хуліганами настілько хрестоматійний і настілько рідко трапляється у реальному житті без дурості самої "жертви", що туди навіть не прагну лізти. Хоча імовірно у вчинку "шляхетного лицаря" таки мало розумного).
Хи. Витягнуті з пальця...може пану його тези навести? Якщо чесно - не знаю звідки Ви їх витягували.

"...бо випадок із хуліганами настілько хрестоматійний і настілько рідко трапляється у реальному житті без дурості самої "жертви"..."

Тим не менше Ви припускаєте можливість "випадку з хуліганами" без дурості жертви. Отож висновок наразі: Ви ненавидите людей, які колись, можливо захистять Вашу жінку, дитину, матір. Хто Ви в такому випадку?

Перегляд дописуSergiy_K (12.05.2009 16:28) писав:

Угу, вартою поваги є людина-раб. Панство виступає за повернення рабовласницького ладу.
  • 0

#71 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.05.2009 – 21:50

Перегляд дописуRomun (12.05.2009 17:48) писав:

Виходить для людини природньо гидити не тільки фізично, а і ментально?
Загалом я цього не заперечую.
Просто хтось це робить акуратно з мінімальною шкодою для інших. А хтось гидить(ментально), щоб всі бачили, що він може гидити і що йому гидко...
:)
Уяви собі - людина така істота, що не може не гидити (оце так дивина!). Виявляється, якщо ми не будемо гидити, то дуже швидко помремо ;). Це фізіологічний аспект. Ментально відбувається так само. Людині дані не тільки позитивні емоції та почуття, а й негативні.
Заперечувати потребу виливати ненависть так само неприродньо, як заперечувати потребу щоденного випорожнення (якщо вже тут пішли в хід такі порівняння).
Ти можеш старатися "гидити акуратно", але всі й без того в курсі, що ти гидиш :D (який жах!)). Всі знають, що вдома в тебе є унітаз (або туалет на дворі). І всі знають, що там гидко і не завжди гарно пахне)).

Перегляд дописуОлеська (12.05.2009 18:53) писав:

Все в житті завжди повертається до нас бумерангом. Добро - добром, зло - злом. "Хто чим воює, той від того гине" - така приказка існує не лише в нашого народу.
З цим можу посперечатися)). Я вважаю, що це теж одна із казочок для заспокоєння. Бо насправді безліч злочинців померли своєю смертю і в розкошах. Для того й вигадали релігію, щоб заспокоїтися і не переживати через те, що в житті немає справедливості. Я вважаю, що єдиною справедливістю є смерть. Тобто в будь-якому разі, як би гарно чи погано не жилося, а смерть настане. І це єдине невідворотне покарання. Смерть - це єдине, що нас зрівнює і робить однаковими.
  • 0

#72 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.05.2009 – 22:25

Перегляд дописуБлискавиця (12.05.2009 22:50) писав:

З цим можу посперечатися)). Я вважаю, що це теж одна із казочок для заспокоєння. Бо насправді безліч злочинців померли своєю смертю і в розкошах. Для того й вигадали релігію, щоб заспокоїтися і не переживати через те, що в житті немає справедливості. Я вважаю, що єдиною справедливістю є смерть. Тобто в будь-якому разі, як би гарно чи погано не жилося, а смерть настане. І це єдине невідворотне покарання. Смерть - це єдине, що нас зрівнює і робить однаковими.
Нууу... І тут можна посперечатись. :D Адже смерть є як страхом (по суті нашим найбільшим страхом, вірніше її інтерпретації), так і визволенням (з праху постали, в прах і повернемся).
А релігія - надто узагальнено сказано. Релігія релігії - рознь, як кажуть. Одна релігія сповідує краще життя після смерті, інша - до смерті і теде.
А от щодо того, що робить нас однаковими - це наші страхи (страху померти теж, але здебільшого не факту власної смерті, а того, як саме ти помреш), бо чи не кожна людина має певні страхи.
  • 0

#73 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 13.05.2009 – 11:31

Перегляд дописувеснянка (10.05.2009 11:17) писав:

Мені чомусь завжди шкода таких людей (ні-ні, це не зневага), які створюючи подібні теми, зазадалегідь знають,що це може викликати ворожнечу і обурення тих людей, які вважають то за бздури рябої кобили, але хай там що,такі люди таки люблять дивитися на безґлузді суперечки щодо сказаних вище тез, і отримують від цього неабияке задоволення.
Гг, а мені шкода людей які вважають що знають інших людей, і причини та приводи їх дій))

Перегляд дописуSensssorika (10.05.2009 12:21) писав:

в 20 має хотітися. Це обов"язкова умова нормального розвитку людини. Хотітися має навіть раніше.Так як жаліти людей не моя прерогатива,то я використувую іншу емоцію.
Все правильно, має хотітись, це фізіологія. Мені от теж хочеться час від часу заїхати по пиці яка курить цигарку (чи чоловічій чи жіночій). Ще мені іноді хочеться побити всі пляшки з пивом в магазині. Іноді об голову власника магазину, іноді об голову покупців, як коли. Та взагалі багато чого мені хочеться різного цікавого. От собакам добре. Чешеться піська - вона вискакує на ногу хазяїна і робить своє діло, висолопивши язика. Або на іншу собаку скоче. Хочеться просто так когось вкусити - вона кусає, ото життя :D

Перегляд дописуyushchenko (10.05.2009 20:57) писав:

Наприклад: Вулиця. До дівчини пристають хулігани. За неї захищається стороння людина. Та Ви її ненавидите. Дуже по-джентельменськи.
Більшість(ну добре, багато) жінок мріє аби їх згвалтували. І або зізнаються собі в тому або ні. Тільки не треба зараз наводити приклад де би фігурували мої родичі, злив на емоційну площину не врахується.

Зневажаю "т-татарву" :)
  • 0

#74 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 13:46

Перегляд дописуГетьман (9.05.2009 20:02) писав:

- нащадків-результатів міжнаціональних шлюбів;
сходу вимагаєш свідоцтво про народження?
  • 0

#75 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 15:14

Перегляд дописуSergiy_K (13.05.2009 14:46) писав:

сходу вимагаєш свідоцтво про народження?
Ні. Але зазвичай хутко дізнаюся дівоче прізвище матері.

+ зневажаю людей, які емоції ставлять на перше місце перед логікою
  • 0

#76 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 13.05.2009 – 17:08

якась агресивна тема, виливання свого негативу на інших...не заходитиму більше:happytwo:
  • 0

#77 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 17:13

та да. шось чотири сторінки води)
  • 0

#78 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 13.05.2009 – 17:22

Перегляд дописуГетьман (13.05.2009 16:14) писав:

........- нащадків-результатів міжнаціональних шлюбів

+ зневажаю людей, які емоції ставлять на перше місце перед логікою.....

щось твої слова мені нагадують. Ти часом не жид?
П.С. дивись мій пост десь там вище.
  • 0

#79 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 17:25

ємоції це основа життя. більшість рішень приймаються емоційно.
е-моція - energy motion енергія руху (життя)
логіка вторинна)

Повідомлення відредагував begemot: 13.05.2009 – 17:25

• 0

#80 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 18:40

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (13.05.2009 18:22) писав:

щось твої слова мені нагадують. Ти часом не жид?
П.С. дивись мій пост десь там вище.
Не жид. Всі предки до 5 коліна - з сіл, прізвища та походження українські (далі не аналізував). Вважатимемо, що я - цинічний українець.
З. І. Гетьман - це моє прізвище (основна причина, чому мене дехто любить жидом деколи назвати, але за бажання познайомлю з власним дідом-Гетьманом, якому честь і хвала за все і який є для мене прикладом справжнього українця)

Перегляд дописуbegemot (13.05.2009 18:25) писав:

ємоції це основа життя. більшість рішень приймаються емоційно.
е-моція - energy motion енергія руху (життя)
логіка вторинна)
Дивно. Хто тоді придумав наступне: "Хочеш щось сказати - порахуй до десяти, а потім кажи"?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних