Перейти до вмісту

Ненависть+зневага

Повідомлень в темі: 134

#41 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 11.05.2009 – 13:24

Перегляд дописуГетьман (11.05.2009 14:12) писав:

Отже, уточню (бо вочевидь мене погано зрозуміли). Адвокати - це не професія, а такий тип людей, які люблять втикатись у чужі розбірки із метою когось захистити. Плюз люди, які у розмові з тобою у відповідь на висловлення тобою негативу щодо іншої людини, відмовляються сприймати його лише через те, що "так не можна" або інші дурні причини, не пов'язані із твоєю аргументацією
Ви складаєте враження розумної людини, але Ви говорите неправильні речі: Адвокати це професія, і вони не всі однакові. Причини які я навів не дурні, вони показують (тбто, я намагався ними показати) що не потрібно негативно ставитися до груп або категорій людей, представники яких (груп чи категорій) викликають ненависть чи зневагу. Я аж ніяк не відмовляюся сприймати Вашого висловлення негативу, це Ваше право і Ваша думка, але, наскільки я зрозумів, я особисто викликаю у Вас зневагу чи ненавись тільки тому, що намагаюся відстояти власну думку і аргументувати її?
  • 0

#42 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 11.05.2009 – 14:26

Перегляд дописуГетьман (9.05.2009 20:02) писав:

Ненависть та зневага - двоє з почуттів. Словом, я ненавиджу або зневажаю:
- "золоту молодь".
А кого ненавидите чи зневажаєте ви?

Золота молодь тут при чому?
  • 0

#43 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 11.05.2009 – 15:10

Перегляд дописуMiguel (11.05.2009 14:24) писав:

Ви складаєте враження розумної людини, але Ви говорите неправильні речі: Адвокати це професія, і вони не всі однакові. Причини які я навів не дурні, вони показують (тбто, я намагався ними показати) що не потрібно негативно ставитися до груп або категорій людей, представники яких (груп чи категорій) викликають ненависть чи зневагу. Я аж ніяк не відмовляюся сприймати Вашого висловлення негативу, це Ваше право і Ваша думка, але, наскільки я зрозумів, я особисто викликаю у Вас зневагу чи ненавись тільки тому, що намагаюся відстояти власну думку і аргументувати її?
Мав взяти в лапки слово "адвокати", лиш забув. Щоб уже забрати більшість запитань, то образ списаний із людини, з якою раніше тісно спілкувався (хоча, гаразд, другом він мені був). Хоча, і на Теревенях свого часу подібних людей зустрічав, імен не називатиму.
Щодо причин: я людина не категорична, але так уже склалося, що близько 80% людей, що належать до цих груп викликають у мене вищезгадані почуття. А з рештою 20% розбираюся зазвичай самостійно.

Перегляд дописуbegemot (11.05.2009 15:26) писав:

Золота молодь тут при чому?
Не роз'яснив: "золота молодь" - це люди, які у близькому до студентського віці починають "брати від життя все". З подальшими наслідками років через 5-10.
  • 0

#44 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 11.05.2009 – 17:07

ненависті немає ні до кого..зневага? напевно, осбливо в моменти прояву його(її) безсилості і бажанні зробити комусь так фігово, наскільки фігово йому (їй). а ще сміюся з тих, хто голосно і помпезно прощається, виливаючи купу всього і йде з форуму, а потім повертається ;)
слабаків зневажаю. до людей сильних тягне магнітом, навіть коли ми зовсім протилежні у всьому
  • 0

#45 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 11.05.2009 – 17:13

Зневажаю слабких які прикриваються агресивністю або "шуточками"
недолюблюю людей,котрі користуються станом,вищим за інших або якимись привілегіями надто часто і бездумно
ненавиджу пінку на молоці!
  • 0

#46 Сакура

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:Івано - Франківськ

Відправлено 11.05.2009 – 17:44

я зневажаю хлопців , які ниють як дівчиська.... ;)
  • 0

#47 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 11.05.2009 – 19:16

Перегляд дописуБлискавиця (10.05.2009 09:41) писав:

Мені цікаво - а чи справді можна ненавидіти, скажімо, мільйони людей одразу)). Чи це лише якісь фантазії з приводу цих людей?
мільйони ненавиділи Гітлера, а він відповів їм по християнськи: навіть не знав про їх існування, г

Перегляд дописувеснянка (10.05.2009 11:17) писав:

Зневажаю масове безґлуздя при доброму розумові.
зневажаю тих, хто глузд ставить понад усе

Перегляд дописувеснянка (10.05.2009 12:41) писав:

Народ, ви тут займаєтеся взаємозневажанням.Це вже якраз те, що хотів бачити автор цієї теми ;)
я виступлю його "адвокатом", сказавши, що його прокурором тебе ніхто не призначав
  • 0

#48 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 11.05.2009 – 19:19

Перегляд дописуSergiy_K (11.05.2009 20:16) писав:

я виступлю його "адвокатом", сказавши, що його прокурором тебе ніхто не призначав
ВІН тебе не забуде (не прокурор)
  • 0

#49 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 11.05.2009 – 19:48

Перегляд дописуSergiy_K (11.05.2009 19:16) писав:

зневажаю тих, хто глузд ставить понад усе
Змістовний допис. Усе в даному випадку, це сукупність рис характеру, тобто навіть, якщо хоч одна з рис характеру має преважати здоровий глузд, то можна визнати, що "глузд ставить понад усе". Що за риса?

Перегляд дописуMiguel (11.05.2009 11:48) писав:

Для ненависті повинні бути серйозні підстави.
Ненависть може бути різної інтенсивості чи сили. В одних ненависть може спонукати до вбивства, в інших просто до злості, нервування. Отже людина може ненавидіти тільки чуть-чуть, для цього непотрібні серйозні підстави.

Перегляд дописуГетьман (11.05.2009 15:10) писав:

. А з рештою 20% розбираюся зазвичай самостійно.
Це напевно не входить у ці 20%. Ги-ги. Здогадуюсь чому.

"Так пане, цікаво. Ви ненавидите "адвокатів", тобто людей, що захищають когось чи щось, якщо не мають до цього безпосереднього відношення. Наприклад: Вулиця. До дівчини пристають хулігани. За неї захищається стороння людина. Та Ви її ненавидите. Дуже по-джентельменськи."
  • 0

#50 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.05.2009 – 19:52

Одразу додам, що ненавиджу алкоголіків та п*яних, які псують життя своїм рідним та оточуючим людям.
  • 0

#51 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 11.05.2009 – 21:32

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (10.05.2009 09:57) писав:

не зв'язуй собі руки там, де це не потрібно...
ці пунктики такі кумедні по своїй суті... просто слова..., шо насправді я думаю, шо ти нікого не ненавидиш ;).
Мені теж іноді так здається)). Тому що свою ненависть я пов*язую із неможливістю отримати бажане від якоїсь людини або від суспільства в цілому. Але у пана Гетьмана, як і в будь-кого, крім мене, ненависть може проявлятися по-своєму.

Перегляд дописувеснянка (10.05.2009 11:17) писав:

Мені чомусь завжди шкода таких людей (ні-ні, це не зневага), які створюючи подібні теми, зазадалегідь знають,що це може викликати ворожнечу і обурення тих людей, які вважають то за бздури рябої кобили, але хай там що,такі люди таки люблять дивитися на безґлузді суперечки щодо сказаних вище тез, і отримують від цього неабияке задоволення.
Зневажаю масове безґлуздя при доброму розумові.
Кожному свої забавки :happy1:. Мені сподобалися твої дописи в цій темі. Але я хочу посперечатися з тим, що безглузддя є непотрібним і що немає сенсу безглуздо сперечатися, виливаючи емоції одне на одного :ggggg:.

Перегляд дописуSensssorika (10.05.2009 12:01) писав:

Росіян 140 мільйонів ;) в нас тут багато таких,хто їх усіх ненавидить. Чомусь)))
Я думаю, що ненавидять не конкретно росіян, а загрозу поглинення нас росіянами.

Перегляд допису†Fallen Angel† (10.05.2009 14:11) писав:

Чув про таке: невмієш ненавидіти, невмієш любити?
Я впевнена, що людина, яка має велику силу почуттів ненависті, вона має і велику силу почуттів любові)).

Перегляд дописуyushchenko (10.05.2009 20:57) писав:

Так пане, цікаво. Ви ненавидите "адвокатів", тобто людей, що захищають когось чи щось, якщо не мають до цього безпосереднього відношення.
Мені здається, що пан Гетьман ненавидить також не конкретних людей, які проявляють адвокатство, а адвокатство, як явище. Зокрема, коли він стикається з цим явищем у словах або діях якоїсь людини, то гостро пригадує момент, коли це адвокатство йому добряче "насолило", тому певно й відчуває ненависть. Але прояснити, як воно є в нього насправді, може лише він сам)).

Перегляд дописуSensssorika (11.05.2009 12:32) писав:

WARUM?! в мене вдома ворона живе. ваще цирк. Ото залітає на кухню і нявкає. спочатку смішно було, та я вже звикла. Чого там ненавидіти? створіння ж боже?))
Ґґґ…багато відповідей в темі нагадує анекдот про вбивство синички. Ось, знайшла у пошуку :happy1:
  • 0

#52 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 11.05.2009 – 22:03

Перегляд дописуБлискавиця (11.05.2009 22:32) писав:

Мені здається, що пан Гетьман ненавидить також не конкретних людей, які проявляють адвокатство, а адвокатство, як явище.
коли сказав "а" треба казати "б" і боротись з явищем
  • 0

#53 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 11.05.2009 – 22:09

Мені теж іноді так здається)). Тому що свою ненависть я пов*язую із неможливістю отримати бажане від якоїсь людини або від суспільства в цілому. Але у пана Гетьмана, як і в будь-кого, крім мене, ненависть може проявлятися по-своєму.
Кожному свої забавки ;). Мені сподобалися твої дописи в цій темі. Але я хочу посперечатися з тим, що безглузддя є непотрібним і що немає сенсу безглуздо сперечатися, виливаючи емоції одне на одного :D.
Головне слово тут - масове:)
  • 0

#54 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 12.05.2009 – 10:43

Мені здається, що пан Гетьман ненавидить також не конкретних людей, які проявляють адвокатство, а адвокатство, як явище. Зокрема, коли він стикається з цим явищем у словах або діях якоїсь людини, то гостро пригадує момент, коли це адвокатство йому добряче "насолило", тому певно й відчуває ненависть. Але прояснити, як воно є в нього насправді, може лише він сам)).
Мені здається, що не потрібно замість мене відповідати на витягнуті із пальця закиди, на які я бажання відповідати не маю (бо випадок із хуліганами настілько хрестоматійний і настілько рідко трапляється у реальному житті без дурості самої "жертви", що туди навіть не прагну лізти. Хоча імовірно у вчинку "шляхетного лицаря" таки мало розумного).
Плюз мені здається, що вартою поваги є людина, яка підтримує тебе у хвилини, коли ти безпосередньо про це просиш, аніж кидається захищати коли тобі цього насправді не потрібно - таким саме чином ця людина може кинутися на захист іншого(ї) "скривдженого(ї)" тобою (що часто і робить :D ).

Повідомлення відредагував Гетьман: 12.05.2009 – 10:47

• 0

#55 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 12.05.2009 – 11:05

о, це мені нагадало, що мене батьки майже ніколи не підтримували. Якщо на мене скаржилися вчителі - то вони були на боці вчителів, якщо друзі - то на боці друзів. Через це досить складно потім зрозуміти - коли ж настане і мій час підтримки?)).
А от в моєї шкільної подруги була мамця, яку я обожнювала! Хоч її не любили вчителі в школі. Бо коли вони скаржилися на її доньку, мамця завжди (я наголошую : завжди!) була на боці своєї доньки і її захищала. Що не заважало їй вдома потім обговорювати цю ситуацію з донькою і все-таки трохи її полаяти. Але вона почувалася захищеною і ненависті до матері в неї не було.

Тож мені здається, що я розумію, про що йдеться. Якщо людина близька, я їй довіряю, отже розраховую, що вона буде на моєму боці, навіть якщо я не права, або помиляюся. Це звичайні сімейні цінності. Раніше, коли сім*ї були великі, вони захищали всіх членів своєї родини, навіть якщо хтось був "дурником".
Зараз є багато прикладів, коли сім*я відкидає своїх членів родини, тільки через якісь неспівпадіння світоглядів абощо. Так і народжується незахищеність, а з нею і ненависть, як спосіб захисту зокрема.

Перегляд дописувеснянка (11.05.2009 23:09) писав:

Головне слово тут - масове:D
Ну то ж будь-яке масове - воно заразне)
  • 0

#56 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.05.2009 – 11:22

Перегляд дописуБлискавиця (12.05.2009 12:05) писав:

Якщо людина близька, я їй довіряю, отже розраховую, що вона буде на моєму боці, навіть якщо я не права, або помиляюся.
Хай мені моя подруга по голові краще дасть,аніж відстоює моя неправильну(!) позицію)))

Я думаю, що ненавидять не конкретно росіян, а загрозу поглинення нас росіянами.
угу. ненавидячи при цьому конкретні мільйони людей, про що раніше й була мова)))
  • 0

#57 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.05.2009 – 11:37

Для мене ненависть та зневага - речі несумісні. Якщо я ненавиджу, то я поважаю, я не виключаю можливості приблизити колись цю людину до себе. Проте коли я вже знаважаю, я просто не можу ненавидіти людину за означення. Ця людина втратила, або втрачає свою значимість (для мене). Таку людину перестаю сприймати як особистість взагалі. А з часом взагалі як живу істоту.
  • 0

#58 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 12.05.2009 – 11:42

Перегляд дописуSensssorika (12.05.2009 12:22) писав:

Хай мені моя подруга по голові краще дасть,аніж відстоює моя неправильну(!) позицію)))
угу. ненавидячи при цьому конкретні мільйони людей, про що раніше й була мова)))
Ти не зовсім зрозуміла, про що я кажу. Коли ти не права, то є дві частини взаємодії із близькою людиною (як я собі розумію).
1. На тебе "нападають" ті, хто з тобою не згоден, і близька людина має стати на твій бік, щоб захистити.
2. В спокійніій обстановці близька людина обов*язково скаже тобі свою власну позицію (не привселюдно, щоб тебе принизити), бо на те ви й довіряєте одна одній.
Це все стосується близьких відносин, і не має нічого спільного в роботі, або у виконанні службових обов*язків. Бо багато хто не вміє відділяти особисте від службового, тому в нас процвітає "кумівство", як в Україні, так і тут, на Теревенях теж таке буває. Коли просто створюються обширні клани по інтересах, замість справжніх близьких стосунків між двома. Коли, наприклад, недотримання правил своїми друзями не хочеться модерувати, але треба, бо це не має нічого спільного із близькими стосунками між двома людьми.

Щодо росіян я думаю, що боючись поглинення українства сусідньою Росією, ми маємо розділяти наступні речі : політику Росії, родича "дядю Ваню" (який наслухався телевізора), і людину з Росії, яка намагається зрозуміти нашу мову і звичаї (бо таких теж є багато).
Тому в мене особисто останній пункт ненависті не викликає, а другий викликає швидше жалість.
  • 0

#59 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.05.2009 – 15:21

Перегляд дописуБлискавиця (12.05.2009 12:42) писав:

Ти не зовсім зрозуміла, про що я кажу. Коли ти не права, то є дві частини взаємодії із близькою людиною (як я собі розумію).
1. На тебе "нападають" ті, хто з тобою не згоден, і близька людина має стати на твій бік, щоб захистити.
2. В спокійніій обстановці близька людина обов*язково скаже тобі свою власну позицію (не привселюдно, щоб тебе принизити), бо на те ви й довіряєте одна одній.
Це правильно щодо родичів, але у випадку дружби я ставлю це під сумнів.
  • 0

#60 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 12.05.2009 – 15:43

Ненависть+зневага=ненавага, якщо ж використати зворотній оператор додавання то ми отримаємо зневисть
в векторному просторі іменників які позначають дієслова які в свою чергу дивляться на чуттєву сторону нематичної соціології, вказують на холестеричність змістової проникності, адже шари асоціацій ненаваги не проникають в зневисть, а отже і некомутують
хоча схожі чуттєві поєднання виникають в бгатьох осіб з хх хромосомами різні членистоногі та інші прості безхребетні, хоча і деякі гризуни

ну і білібєрда:D
одним словом, все що ми придумаєм може бути

Повідомлення відредагував Katod: 12.05.2009 – 15:45

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних