Перейти до вмісту

Ненависть+зневага

Повідомлень в темі: 134

#21 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.05.2009 – 11:28

Перегляд допису†Fallen Angel† (10.05.2009 12:25) писав:

оО дізнаюся про себе багато нового)) По твоїх словах я ще незайманий)) Все йду в монастир ;)
Не роби дурних висновків. Я мала на увазі шо не слід придиратися до слів,якшо то був сарказм не на твою адресу. Псуєш все ;)
В монастирі більшість хомосекшуел. Валяй. розкажеш потім ))
  • 0

#22 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 10.05.2009 – 11:29

Перегляд дописуSensssorika (10.05.2009 11:21) писав:

в 20 має хотітися. Це обов"язкова умова нормального розвитку людини. Хотітися має навіть раніше.Так як жаліти людей не моя прерогатива,то я використувую іншу емоцію.
В мене 25-річний цнотливий знайомий є. Ну ппц ;)
може "проблема"(якщо це так назвати ще можна) деяких таких людей не в тому що вони в свої роки ще цнотливі,а в тому що вони не йдуть на поводу в тваринного бажання,не хочуть спати з ким попало а чекають як дівчата "саме ту". В мене таке повагу викликає а не зневагу)
  • 0

#23 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 10.05.2009 – 11:37

Перегляд дописуSensssorika (10.05.2009 12:28) писав:

Не роби дурних висновків. Я мала на увазі шо не слід придиратися до слів,якшо то був сарказм не на твою адресу. Псуєш все ;)
В монастирі більшість хомосекшуел. Валяй. розкажеш потім ))

Ти цитувала мої слова, от з чого такі висновки.
Онтоп: ненависть занадто сильне почуття, щоб відчувати її до багатьох. Я наприклад щиро ненавиджу тільки одну людину. а до всіх інших відношусь просто байдуже.
  • 0

#24 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 10.05.2009 – 11:41

Народ, ви тут займаєтеся взаємозневажанням.Це вже якраз те, що хотів бачити автор цієї теми ;)
  • 0

#25 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 10.05.2009 – 11:49

Ну і який сенс когось зневажати або ненавидіти?
Вам від того краще чи це якимсь чином може вплинути на об'єкт вашого зневажання?
Не таємниця, що плекання в собі негативних почуттів тривалий час призводить до різноманітних хвороб...
  • 0

#26 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 10.05.2009 – 13:11

Перегляд дописувеснянка (10.05.2009 11:41) писав:

Народ, ви тут займаєтеся взаємозневажанням.Це вже якраз те, що хотів бачити автор цієї теми ;)

Ні ми просто ведемо дискусію))

Перегляд дописуRomun (10.05.2009 11:49) писав:

Вам від того краще чи це якимсь чином може вплинути на об'єкт вашого зневажання?
Не таємниця, що плекання в собі негативних почуттів тривалий час призводить до різноманітних хвороб...

Чув про таке: невмієш ненавидіти, невмієш любити?
  • 0

#27 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 10.05.2009 – 13:29

Перегляд допису†Fallen Angel† (10.05.2009 14:11) писав:

Ти думаєш,

Цитата

що плекання в собі негативних почуттів тривалий час
таких як ненависть і зневага зможе розвинути в тобі здатність любити? Успіхів.

Святих одиниці і якщо відкинути їх як виключення ;) , то ненависть і зневага властива кожній людині. Просто хтось живе в серці з нею, від чого серце чорніє. А хтось усвідомлює причину своєї ненависті і зневаги і як результат звільняється від негативу.
  • 0

#28 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 10.05.2009 – 13:48

Перегляд дописуRomun (10.05.2009 14:29) писав:

Ти думаєш, таких як ненависть і зневага зможе розвинути в тобі здатність любити? Успіхів.

Святих одиниці і якщо відкинути їх як виключення ;) , то ненависть і зневага властива кожній людині. Просто хтось живе в серці з нею, від чого серце чорніє. А хтось усвідомлює причину своєї ненависті і зневаги і як результат звільняється від негативу.

Я це веду до того що якби не було "інь" то і не було б "янь". Світ ми пізнаємо в порівнянні. Я нікого ніколи не зневажаю, але ненавиджу, ненавиджу так, що колись був готовий вбити. Але від того що я ненавиджу моє серце не чорніє, бо я знаю ціль своєї ненависті і тільки на ту людину її направляю, і ніхто більше її не відчуває.

Перегляд дописуГетьман (9.05.2009 20:02) писав:

Ненависть та зневага - двоє з почуттів. Словом, я ненавиджу або зневажаю:
- адвокатів - людей, які когось чи щось захищають якщо не мають до цього відношення;
- нащадків-результатів міжнаціональних шлюбів;
- людей, що свідомо вважають, що я як і інші мав би вживати алкоголь чи курити;
- людей, що прагнуть наставити мене на "шлях істинний", окремо виділю тут "чесних" та "християн";
- панянок, які втратили цноту з людиною, з якою надалі не залишилися на все життя;
- "золоту молодь".
А кого ненавидите чи зневажаєте ви?

а панів не зневажаєте?
  • 0

#29 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 10.05.2009 – 18:45

Перегляд допису†Fallen Angel† (10.05.2009 14:48) писав:

Я це веду до того що якби не було "інь" то і не було б "янь". Світ ми пізнаємо в порівнянні. Я нікого ніколи не зневажаю, але ненавиджу, ненавиджу так, що колись був готовий вбити. Але від того що я ненавиджу моє серце не чорніє, бо я знаю ціль своєї ненависті і тільки на ту людину її направляю, і ніхто більше її не відчуває.

Цитата

Я це веду до того що якби не було "інь" то і не було б "янь". Світ ми пізнаємо в порівнянні.
Кінцева мета пізнання світу - це пізнання його цілісності, а дуальним ми його сприймаємо через власну недосконалість.
Через що й вводимо поняття інь янь і т.д. аби виправдати внутрішні та зовнішні негативні прояви як противага позитивним. Як результат неможливість досягнення свободи від цих умовностей.

Цитата

Але від того що я ненавиджу моє серце не чорніє, бо я знаю ціль своєї ненависті і тільки на ту людину її направляю
І можна поцікавитись яка ціль? Невже порчу надсилаєте?
  • 0

#30 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 10.05.2009 – 19:41

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (10.05.2009 09:57) писав:

не зв'язуй собі руки там, де це не потрібно...
ці пунктики такі кумедні по своїй суті... просто слова..., шо насправді я думаю, шо ти нікого не ненавидиш :ggggg:
Про руки не зрозумів ;) (хоча, після роботи голова трохи туго варить)
Чому ж? Вчора було, коли тяжко - відчувається ненависть до кількох пунктів з цього списку (залежно через що тяжко). Але сьодні стало значно краще, зробив усе, що мав, за що темі дяка.

Перегляд дописувеснянка (10.05.2009 11:17) писав:

Мені чомусь завжди шкода таких людей (ні-ні, це не зневага), які створюючи подібні теми, зазадалегідь знають,що це може викликати ворожнечу і обурення тих людей, які вважають то за бздури рябої кобили, але хай там що,такі люди таки люблять дивитися на безґлузді суперечки щодо сказаних вище тез, і отримують від цього неабияке задоволення.
Зневажаю масове безґлуздя при доброму розумові.
Тролінг тут не має ніякого відношення, хоча я підозрював, що срач перенесеться у площину цноти після того, як епатажні панянки тут відписали. А також емоційні особи тут спрямовуватимуть емоції в нікуди. Але сподіватимусь на мудрість модераторського складу, тема створювалася для іншого, про що написав згори

Перегляд дописувеснянка (10.05.2009 12:41) писав:

Автор теми хотів бачити тут списки ненависті. Не таємниця, що часто проблема у спілкуванні людей виникає через любов одного(єї) до предмету зневаги/ненависті іншого(ї). Більше б щирості - краще б стали зрозумілими міжтеревенівські конфлікти. Наразі прогресу вельми не видко, але Доля нам допоможе

Перегляд дописуRomun (10.05.2009 12:49) писав:

Ви відповіли третім рядком на перший. Плекання ненависті/зневаги призводить до важких хвороб. Випускання їх назовні допомагає. У всякому разі мені

Перегляд допису†Fallen Angel† (10.05.2009 14:48) писав:

а панів не зневажаєте?
До панів індиферентний, зважаючи на те, що мої інтереси тут не зачеплені (а адвокатством страждати не буду - бо перший пункт у списку ненависті). Але готовий підтримати у відповідь на підтримку моїх. Все просто

З. І. Велика подяка відписавшим по темі Zoomermanу та Блискавиці
  • 0

#31 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 10.05.2009 – 19:57

Перегляд дописуГетьман (9.05.2009 19:02) писав:

Ненависть та зневага - двоє з почуттів. Словом, я ненавиджу або зневажаю:
- адвокатів - людей, які когось чи щось захищають якщо не мають до цього відношення;
- нащадків-результатів міжнаціональних шлюбів;
- людей, що свідомо вважають, що я як і інші мав би вживати алкоголь чи курити;
- людей, що прагнуть наставити мене на "шлях істинний", окремо виділю тут "чесних" та "християн";
- панянок, які втратили цноту з людиною, з якою надалі не залишилися на все життя;
- "золоту молодь".
А кого ненавидите чи зневажаєте ви?
Так пане, цікаво. Ви ненавидите "адвокатів", тобто людей, що захищають когось чи щось, якщо не мають до цього безпосереднього відношення. Наприклад: Вулиця. До дівчини пристають хулігани. За неї захищається стороння людина. Та Ви її ненавидите. Дуже по-джентельменськи.

Ненавиджу:
-Людей з позицією "моя хата з краю"
-Ненавиджу расистів, людиноненависників
-Ненавиджу брехунів
-Ненавиджу злочинців, що грабують, гвалтують, вбивають
-Ненавиджу зради
-Ненавиджу тепле пиво
-Зневажаю цигарки без фільтру
  • 0

#32 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 10.05.2009 – 20:17

ненавиджу жидів.
зневажаю гоїв, фанатиків і толерастів.

Пан перелічив категорії людей яких ненавидить:

Перегляд дописуyushchenko (10.05.2009 20:57) писав:

Ненавиджу:
-Людей з позицією "моя хата з краю"
-Ненавиджу расистів....
-Ненавиджу брехунів
-Ненавиджу злочинців, що грабують, гвалтують, вбивають

А також Пан написав:

Перегляд дописуyushchenko (10.05.2009 20:57) писав:

Ненавиджу:

..... людиноненависників

Чим пан показав, що ненавидить сам себе.

Щодо ненависті до адвокатів - то таки вже зайве, звісно юристи то подлі люди, але адвокат - це професія людини що надає певні юридичні послуги за гроші. Краще вже ненавидіти бюрократів, що надають юристам можливість заробляти більше.

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 10.05.2009 – 20:19

• 0

#33 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 10.05.2009 – 20:21

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (10.05.2009 20:17) писав:

Чим пан показав, що ненавидить сам себе.
І що? Деколи ненавиджу, не є нарцисом, як деякі.
  • 0

#34 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 10.05.2009 – 20:27

Перегляд дописуRomun (10.05.2009 19:45) писав:

Кінцева мета пізнання світу - це пізнання його цілісності, а дуальним ми його сприймаємо через власну недосконалість.
Через що й вводимо поняття інь янь і т.д. аби виправдати внутрішні та зовнішні негативні прояви як противага позитивним. Як результат неможливість досягнення свободи від цих умовностей.

І можна поцікавитись яка ціль? Невже порчу надсилаєте?

я позбувся всіх цих умовностей. але ненависть залишилася. Ні не порчу))) але та людина знає як я її ненавиджу.
  • 0

#35 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 10.05.2009 – 20:37

Ненавиджу!11 гррррр!111
  • 0

#36 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 10.05.2009 – 22:05

зневажаю людей,які какають в під"їздах
ненавиджу коли мені кажуть - прівєт
зневажаю надірвані одногривневі купюри
ненавиджу коли ворони літають
писатиму їщьо
  • 0

#37 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 10.05.2009 – 22:08

Перегляд дописувеснянка (10.05.2009 23:05) писав:

зневажаю людей,які какають в під"їздах
ненавиджу коли мені кажуть - прівєт
зневажаю надірвані одногривневі купюри
писатиму їщьо

Бабцю какати в під"їзді то саме круто)) ви вже вдстали від життя)) Хоча якщо чесно такого ще не зустрічав)
  • 0

#38 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.05.2009 – 11:32

Перегляд дописувеснянка (10.05.2009 23:05) писав:

WARUM?! в мене вдома ворона живе. ваще цирк. Ото залітає на кухню і нявкає. спочатку смішно було, та я вже звикла. Чого там ненавидіти? створіння ж боже?))
  • 0

#39 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 11.05.2009 – 11:48

Перегляд допису†Fallen Angel† (10.05.2009 14:11) писав:

Я чув про таке, але, на мою думку, це не правильно.
Для ненависті повинні бути серйозні підстави.
Чи можна ненавидіти чи зневажати адвоката, якщо він просто виконує свою, законну, роботу? Давайте ще й кондитерів ненавидіти (зневажати), бо від їхньої продукції целюліт, ожиріння, карієс і т.д., або ненавидіти (зневажати) металургів бо з того металу явий вони виготовляють можуть зробити зброю.
Реабілітація дівчат: от примітивна але розповсюджена ситуація - панянці 15-16 років, вона закохалася в хлопця, старшого за неї (19-20років)... закохалася сильно, до нестями. Приємні прогулянки, чуйні слова, погляди, поцілунки... такого раніше не було.. Вік сприяє наявності коктелю гормонів в крові, людина себе погано контролює... і ось, сталося. потім стосунки продовжувалися ще деякий час, і ті стосунки були всім її життям. А потім вони розійшлися... таке ж буває, незалежно від причини чи віку, буває зі всіма і завжди. То чи можна зневажати людині за те, що вона кожала всім серцем, кохала не думаючи про завтрашній день? І яке взагалі є право ненавидіти чи зневажати за те, причин чого достеменно не знаємо. Всі люди є унікальними, у всіх окреме життя, окреміпричини до певних дій. Ненавидіти чи зневажати можна конкретну людину з іменем і прізвищем, а не групу людей, які є невідомими, а просто підпадають під певну "категорію".
Для тих хто ненавидить всіх комуністів: за часів СРСР рідний брат мого діда повинен був вступити в партію, тому що його дочку (мою тітку) не випускали за кордон, а для неї то була єдина можливість зробити складну операцію і вижити... Чи можна ненавидіти батька який жертвує своєю безпартійністю заради збереження життя власної дитини?
  • 0

#40 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 11.05.2009 – 13:12

Отже, уточню (бо вочевидь мене погано зрозуміли). Адвокати - це не професія, а такий тип людей, які люблять втикатись у чужі розбірки із метою когось захистити. Плюз люди, які у розмові з тобою у відповідь на висловлення тобою негативу щодо іншої людини, відмовляються сприймати його лише через те, що "так не можна" або інші дурні причини, не пов'язані із твоєю аргументацією
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних