Перейти до вмісту

Ненависть+зневага

Повідомлень в темі: 134

#101 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 15.05.2009 – 15:10

Перегляд дописуSergiy_K (15.05.2009 15:20) писав:

тока щоб за махновців :)
зневажаю - упередженість і застереотипізованість - ото приходиш ти, а тебе з голови до ніг, якщо ти заміжня мама у відпустці по догляду - так дурепа, квочка і тілько те і вміє, що борщі варити і над серіалами ревти.Ага - і всіх повчати.
  • 0

#102 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 15.05.2009 – 15:28

Перегляд дописуSensssorika (15.05.2009 14:44) писав:

В мене в житті такий випадок був,що я краще лесбіянкою буду,ніж відчувати оту грубу силу.
Щодо дітей- табула раса))
Фі,я тебе аж півсекунди зневажаю. Як можна не читати Кафку?!))
пс. я в дитинстві грала у "войнушки" ))
А чо, варіант, думаю щоб не ризикувати можеш вже ставати. А у войнушках ти певно медсестричкою була :)
  • 0

#103 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Полтава

Відправлено 16.05.2009 – 12:58

Перегляд дописуОлеська (12.05.2009 18:53) писав:

Здогадуюсь, з ким ти спілкувався (якщо то людина з форуму).)))
Не варто вірити. Просто так людині легше сприймати власну поразку. Невдачі, що трапляються з людиною є лише власними "здобутками", результатами власної діяльності чи морального стану. Так, якщо людина надто близько сприймає все і всіх, то з нею може і не таке ще статися. А якщо людині по-барабану все і всі, то навряд чи щось (чи хтось) їй завадить жити.
Тут справа в іншому. Все в житті завжди повертається до нас бумерангом. Добро - добром, зло - злом. "Хто чим воює, той від того гине" - така приказка існує не лише в нашого народу.
То людина не з форуму :) . Там трохи інша історія. А загалом згоден.

Перегляд дописуЛастiвочка (13.05.2009 18:08) писав:

якась агресивна тема, виливання свого негативу на інших...не заходитиму більше:happytwo:
Приєднуюсь. :)
  • 0

#104 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 16.05.2009 – 13:05

Перегляд дописуБлискавиця (15.05.2009 12:07) писав:

Яка зворушлива домовленість))....ось тут є матеріал для мистецького і філософського осмислення. А поки я тебе у ненависті не бачила, то й не знала, який ти темпераментний...ґґґ
Нема ненависті, скоріш цю емоцію трансформую в осмислення вчинків людей. Негативне, холодне, бридке відчуття, повністю викинув зі своєї душі, як і заздрість.
  • 0

#105 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.05.2009 – 10:56

ґґґ...неможливо щось викинути із себе))...окрім випорожнення та різних рідин :D
Люди іноді забагато думають про свої можливості. Негативні емоції нікуди не діваються. Вони з*їдають нас зсередини, якщо їх не усвідомити і не трансформувати у щось інше. На утримання негативу в собі іде багато енергії, що заважає робити інші справи.

Негативні емоції все одно виникатимуть час від часу, бо вони мають своє призначення - сигналізувати про те, що з нами щось не гаразд. Наприклад, що з нами погано вчинили і треба якось відреагувати.
  • 0

#106 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.05.2009 – 11:08

Перегляд дописуБлискавиця (18.05.2009 11:56) писав:

Люди іноді забагато думають про свої можливості. Негативні емоції нікуди не діваються. Вони з*їдають нас зсередини, якщо їх не усвідомити і не трансформувати у щось інше. На утримання негативу в собі іде багато енергії, що заважає робити інші справи.
Негативні емоції, що затримуються в нас хоча б на якусь мить, з"їдають нас-самих. Отже, якщо вони не викидаються одразу ж, - то шкодять власнику.
Ще одне "отже": ліпше зневага.) Але зневага - то гординя, а отже смертний гріх. Заплутано все...
  • 0

#107 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.05.2009 – 11:27

Та я не думаю, що зневага - то ліпше. В кожної емоції своє призначення. Вона лише підказує - що відбувається "не так" і що треба якось діяти.
Якщо дія не відбувається - тоді й починається "з*їдання зсередини".
В якості дії можуть бути просто роздуми на тему "чому я цю особливість так ненавиджу (зневажаю тощо) і що я можу для себе хорошого зробити, щоб мене це так сильно не злило".
  • 0

#108 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.05.2009 – 11:34

Перегляд дописуБлискавиця (18.05.2009 12:27) писав:

Та я не думаю, що зневага - то ліпше. В кожної емоції своє призначення. Вона лише підказує - що відбувається "не так" і що треба якось діяти.
Якщо дія не відбувається - тоді й починається "з*їдання зсередини".
В якості дії можуть бути просто роздуми на тему "чому я цю особливість так ненавиджу (зневажаю тощо) і що я можу для себе хорошого зробити, щоб мене це так сильно не злило".
Ну так власне, що копання в собі з такими роздумами ще більше шкодять психічному і фізичному здоров"ю цієї людини. Як на мене, то необхідно слухатись найперших сигналів реакції власного розуму: або поставити в "чорний список", ігнорувати, а звідси і зневажати людину; або вбити нафіг,ггг, морально або фізично.)))
  • 0

#109 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.05.2009 – 11:56

ну як на мене, це є твій варіант "що я можу для себе хорошого зробити, щоб мене це так сильно не злило" :D

Перегляд дописуSensssorika (15.05.2009 14:44) писав:

пс. я в дитинстві грала у "войнушки" ))
Я теж грала у війнушки, ми всім двором грали - і дівчата і хлопці)). І в козаків-розбійників також. Іноді на команди "дівчата проти хлопців" ділилися, іноді - ні.
  • 0

#110 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.05.2009 – 11:57

Перегляд дописуБлискавиця (18.05.2009 12:56) писав:

ну як на мене, це є твій варіант "що я можу для себе хорошого зробити, щоб мене це так сильно не злило" :D
ггг... у випадках раптової злості на певну людину, я навіть не задумуюсь - одразу виникає план помсти.)))
  • 0

#111 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.05.2009 – 12:25

Перегляд дописуБлискавиця (18.05.2009 11:56) писав:

Негативні емоції нікуди не діваються. Вони з*їдають нас зсередини, якщо їх не усвідомити і не трансформувати у щось інше. На утримання негативу в собі іде багато енергії, що заважає робити інші справи.
Абстрагуватися можна)) можна злитися секунду,тобто миттєве таке "нєгодованіє", а можна тримати у собі злість роками. То як на мене якшо на то пішло то краще секундна негативна емоція,ніж вирощування з себе якогось монстра))
  • 0

#112 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.08.2009 – 14:39

Перегляд дописуГетьман (9.05.2009 20:02) писав:

Ненависть та зневага - двоє з почуттів. Словом, я ненавиджу або зневажаю:
- панянок, які втратили цноту з людиною, з якою надалі не залишилися на все життя;

А як щодо панів, які втрачають цноту з людиною, з якою надалі не залишилися на все життя?
  • 0

#113 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 22.08.2009 – 15:10

Перегляд дописуTwinkle (22.08.2009 15:39) писав:

А як щодо панів, які втрачають цноту з людиною, з якою надалі не залишилися на все життя?

Перегляд допису†Fallen Angel† (10.05.2009 14:48) писав:

а панів не зневажаєте?

Перегляд дописуГетьман (10.05.2009 20:41) писав:

До панів індиферентний, зважаючи на те, що мої інтереси тут не зачеплені (а адвокатством страждати не буду - бо перший пункт у списку ненависті). Але готовий підтримати у відповідь на підтримку моїх. Все просто

• 0

#114 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 22.08.2009 – 15:16

Отепер справді все просто і зрозуміло: виходимо з власних інтересів.

Та все ж таки незрозумілим залишається пункт про нащадків міжнаціональних шлюбів.
  • 0

#115 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 22.08.2009 – 15:20

Перегляд дописуTwinkle (22.08.2009 16:16) писав:

Та все ж таки незрозумілим залишається пункт про нащадків міжнаціональних шлюбів.
Мене дивує здатність панни до розуміння моїх інтересів.
  • 0

#116 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 22.08.2009 – 15:35

Перегляд дописуОлеська (18.05.2009 11:57) писав:

ггг... у випадках раптової злості на певну людину, я навіть не задумуюсь - одразу виникає план помсти.)))
Хмм...Ви злі на Януковича чи Путіна? Поділіться планом замаху, мені цікаво просто. (нікому не скажу)

Перегляд дописуБлискавиця (18.05.2009 10:56) писав:

Негативні емоції все одно виникатимуть час від часу, бо вони мають своє призначення - сигналізувати про те, що з нами щось не гаразд.
Тобто негативні емоції є позитивом? Цікавий підхід.

А якщо навчитись контролювати свої емоції? Хіба це погано?
  • 0

#117 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 22.08.2009 – 15:43

Перегляд дописуГетьман (22.08.2009 16:20) писав:

Мене дивує здатність панни до розуміння моїх інтересів.

А мене дивують окремі пункти в тих самих інтересах, хоч це, очевидно, не моя справа.
  • 0

#118 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 22.08.2009 – 15:53

Перегляд дописуTwinkle (22.08.2009 16:43) писав:

А мене дивують окремі пункти в тих самих інтересах, хоч це, очевидно, не моя справа.
(відкрию панні таємницю: коли складав список, був несамовито злий через чергове стикання із одним із пунктів, відповідно видав усе) Хоча, логіка є всюди, але, радше - це список явищ, яких уникатиму при залагодженні власного життя.
  • 0

#119 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 22.08.2009 – 16:12

Перегляд дописуГетьман (22.08.2009 16:53) писав:

(відкрию панні таємницю: коли складав список, був несамовито злий через чергове стикання із одним із пунктів, відповідно видав усе) Хоча, логіка є всюди, але, радше - це список явищ, яких уникатиму при залагодженні власного життя.

Тішить той факт, що все ж таки при складанні списку злим був. Бо виглядає він (той список) не вельми привітно.
  • 0

#120 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 22.08.2009 – 16:19

Перегляд дописуTwinkle (22.08.2009 17:12) писав:

Тішить той факт, що все ж таки при складанні списку злим був. Бо виглядає він (той список) не вельми привітно.
Не лише список виглядає непривітно. Також не розумію, з чого тішитись. Лякатись треба, гиги.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних