Перейти до вмісту

Україна має талант!

Повідомлень в темі: 299

#241 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 15.04.2010 – 13:21

Перегляд дописуВареник (14.04.2010 23:29) писав:

кагби неувязочка
Я в реалі бачила у двох людей котячі очі. ОЧІ, а не одне око нормальне, а друге котяче.
  • 0

#242 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 13.06.2010 – 20:15

дивно, у нас виходить це талант народитися сліпим та вміти посередньо співати
  • 0

#243 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 23:03

Перегляд дописуTeo (13.06.2010 21:15) писав:

дивно, у нас виходить це талант народитися сліпим та вміти посередньо співати
ану ж. погукайте.
багато ви таких "посередньостей" знайдете?

І річ не тільки в голосі. який, до речі, дуже гарний і чистий. Річ тут і в музиці. Голос багато в кого є.
А вона Проживає ту музику, яку співає. Не як робітник на заводі - виконує роботу, а живе в момент співу іншим життям, виливає душу - і це дуже помітно. і це і є музика. і це і є основний талант. співати не горлом, а душею.
а те, сліпа вона, чи не сліпа, не так уже й важливо. хоча це теж може додавати поваги до неї - вона не здається і це круто.
  • 0

#244 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 23:16

Перегляд дописуDovgapanchoha (14.06.2010 00:03) писав:

ану ж. погукайте.
багато ви таких "посередньостей" знайдете?

І річ не тільки в голосі. який, до речі, дуже гарний і чистий. Річ тут і в музиці. Голос багато в кого є.
А вона Проживає ту музику, яку співає. Не як робітник на заводі - виконує роботу, а живе в момент співу іншим життям, виливає душу - і це дуже помітно. і це і є музика. і це і є основний талант. співати не горлом, а душею.
а те, сліпа вона, чи не сліпа, не так уже й важливо. хоча це теж може додавати поваги до неї - вона не здається і це круто.
так, багато. задайте собі питання: а чи перемогла б вона, якби не була сліпою?
річ в музиці? ну да, але ж її не вона писала :happytwo:
на рахунок проживає пісню - то кожен третій проживає пісні при виконанні , якщо вони йому подобаються. співати пісню і проживати її - це не є талант.
імхо.
  • 0

#245 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 13.06.2010 – 23:22

Згодна з Teo

Я з самого початку підозрювала, що вона виграє і мені це не подобалося. Видушили сценаристи з її історії все що можна. і знову зіграли на почуттях людей

Повідомлення відредагував Ласочка:): 13.06.2010 – 23:22

• 0

#246 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 13.06.2010 – 23:25

закиньте хтось лінк, я теж хочу знати кого ви так обговорюєте
  • 0

#247 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 23:28

http://teleprograma.org.ua/tag/peremozhnyt...-maje-talant-2/
  • 0

#248 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.06.2010 – 23:30

Перегляд дописучорно-біла (14.06.2010 00:25) писав:

закиньте хтось лінк, я теж хочу знати кого ви так обговорюєте
click here
  • 0

#249 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 23:33

перемогти мав Божик - і для мене це було очевидно. передача ж називається Україна має Талант, а не Голос, чи Силу, тощо.
ну або ж той малий, що танцював))
а так...вийшло дуже сопливо і тупо.
  • 0

#250 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 23:43

глянула відео, де вона французькою співає. краще б вона того не робила)))
голос в неї є, над ним ще правда попрацювати треба, а то чути, що непрофесійно це все.
але я ніколи не розуміла, чому в такі передачі співати приходять. є ж окремі конкурси, спеціально для співів. (хоча упс, я не знаю, чи в Україні таке практикується).
Вона би звичайно не перемогла, якби не була сліпою, бо все таки не дотягувала вона для перемоги. Мені здається, що просто в нас люди не звикли бачити інвалідів з такої точки зору, ось і зацікавило всіх. типу ось така умнічка, з такими проблемами, але вийшла поспівати.
  • 0

#251 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 23:48

+1 Чо
це приклад як бидло хоче здаватися небидлом, голосуючи настільки не по суті але мотивуючи це тим, що " як вона старалась, бідненька... ", відверто ігноруючи саму ідею та назву конкурсу.
  • 0

#252 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.06.2010 – 23:48

Перегляд дописучорно-біла (14.06.2010 00:43) писав:

є ж окремі конкурси, спеціально для співів. (хоча упс, я не знаю, чи в Україні таке практикується).
з останніх таких співочих конкурсів, то там в жюрі був Потап(той якого Камєнских витягує, бо сам по собі він ніяк) і блондинка з Віагри :happytwo: називалось "Суперзірка" :)
  • 0

#253 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 23:52

ага) а особливо порадувала реклама типу " шукаємо нових Бредів Піттів " на українських просторах. але спонсори мабуть "забули", що в нас стан українського кінематографу хуненайкращий.
  • 0

#254 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 23:54

Перегляд дописучорно-біла (14.06.2010 00:43) писав:

глянула відео, де вона французькою співає. краще б вона того не робила)))
голос в неї є, над ним ще правда попрацювати треба, а то чути, що непрофесійно це все.

У неї є музична освіта. десь в інтерв"ю про це говорила. і від того стає ще не зрозумілішим.

А щодо "маладе", на Фабриці зірок, здається теж була спроба заспівати французькою. і хоча я її вже років 5 не повторювала так різануло по вухах, що ой.
  • 0

#255 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 13.06.2010 – 23:58

Перегляд дописуTeo (13.06.2010 23:52) писав:

ага) а особливо порадувала реклама типу " шукаємо нових Бредів Піттів " на українських просторах. але спонсори мабуть "забули", що в нас стан українського кінематографу хуненайкращий.
хмм. Не аргумент одначе - рідна країна Арнольда Шварцнеггера також не є особливо кінематографічною, не Кажу вже про Скарлетт Йохансон і тиди і типи. Шукати Бреда необов'язково власне для України.
  • 0

#256 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 14.06.2010 – 00:01

Перегляд дописуSensssorika (13.06.2010 23:48) писав:

з останніх таких співочих конкурсів, то там в жюрі був Потап(той якого Камєнских витягує, бо сам по собі він ніяк) і блондинка з Віагри :happytwo: називалось "Суперзірка" :)
оо, то таки є!))) я колись амерікан айдол дивилась, але там в жюрі була пола абдул, ще якийсь чувак, який нагадував жирного слимака і саймон каувел. ох, який же милий той останній, він так нагло зі всіх стібався, що його б в нас на форумі назвали всесвітнім злом.)))

Взагалі оця перемога це навіть сумно, бо виглядає як подачка. Тим самим підкреслюється, що так, ми всі тобі співчуваємо і жаліємо. Хоча...це звичайно залежить від того, хто як сприймає таку жалість. Але по суті, я так зрозуміла, що вона сліпа від народження. А що значить, що саме це для неї нормально. Вона звикла до цього. Навіть не звикла, вона ж не знає різниці.
В мене була одногрупниця, сліпа від народження. Але сказали, що можна зробити операцію і вона зможе бачити. Вона відмовилась.
  • 0

#257 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 14.06.2010 – 00:03

Перегляд дописуTeo (13.06.2010 23:48) писав:

, відверто ігноруючи саму ідею та назву конкурсу.
Ну, цікаво. Порівняти можливості фізичноповноцінної людини та сліпої. Можливо для того, щоб навіть так погано заспівати, як тут кажуть, для сліпої є великим талантом. Хтозна?
  • 0

#258 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 14.06.2010 – 00:06

Перегляд допису---- (14.06.2010 00:03) писав:

Ну, цікаво. Порівняти можливості фізичноповноцінної людини та сліпої. Можливо для того, щоб навіть так погано заспівати, як тут кажуть, для сліпої є великим талантом. Хтозна?
а яке відношення має сліпота до голосу?
Андреа Бочеллі огого як співає
  • 0

#259 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.06.2010 – 00:09

Перегляд дописучорно-біла (14.06.2010 01:01) писав:

оо, то таки є!))) я колись амерікан айдол дивилась, але там в жюрі була пола абдул, ще якийсь чувак, який нагадував жирного слимака і саймон каувел. ох, який же милий той останній, він так нагло зі всіх стібався, що його б в нас на форумі назвали всесвітнім злом.)))
посилання!!!

Перегляд дописучорно-біла (14.06.2010 01:01) писав:

Взагалі оця перемога це навіть сумно, бо виглядає як подачка. Тим самим підкреслюється, що так, ми всі тобі співчуваємо і жаліємо. Хоча...це звичайно залежить від того, хто як сприймає таку жалість. Але по суті, я так зрозуміла, що вона сліпа від народження. А що значить, що саме це для неї нормально. Вона звикла до цього. Навіть не звикла, вона ж не знає різниці.
В мене була одногрупниця, сліпа від народження. Але сказали, що можна зробити операцію і вона зможе бачити. Вона відмовилась.
угу,теж так думаю. я шоу не дивилася, бачила в неті пару відео з нього. показула кастинг де її обрали до ..сотні найкращих шо лі. показал Тьоміку, так він сказав. шо вона кута, бо сліпа і працює на заводі ))
а голос як голос. я в принципі теж так можу :happytwo:

для тих, хто ніпоняв, Чобі чула як йа "співаю" гг
  • 0

#260 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 14.06.2010 – 00:12

Перегляд дописучорно-біла (14.06.2010 00:06) писав:

а яке відношення має сліпота до голосу?
Якесь то й має, оскільки в сліпої людини набагато ліпший слух, не буду пояснювати чому.

Перегляд дописуSensssorika (14.06.2010 00:09) писав:

а голос як голос. я в принципі теж так можу :happytwo:

для тих, хто ніпоняв, Чобі чула як йа "співаю" гг
Сенссоріка - талант.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних