Перейти до вмісту

Україна має талант!

Повідомлень в темі: 299

#201 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 01.07.2009 – 02:20

Перегляд дописуSensssorika (30.06.2009 15:16) писав:

а знаєш..може вони дійсно "вище цього" :) гг

я б навіть якшо мала подібний талант- не пішла б на те шоу. а якшо вам та Ксенія відкрила такий вид ммистецтва- то ви просто відсталі від суч.культури. та навіть в тому ж контакті купа відео з побідними викрутасами. як можна було раніше такого не бачити- не знаю. може тому воно мене й не вразило,бо я таке вже бачила і не один раз.
Так, я відстала від сучкультури, телевізор 2.5 років не дивилась, зараз перше, що почала після цього проміжку дивитись - це шоу раз на тиждень.
В інтернеті не надто часто, не надто довго, швидше за конкретними потребами, та ще на теревені часом зайду. ВКонтакті тільки пошту читаю.
Ну от уявіть собі - не бачила. А батьки мої, які з інтернетом не надто знайомі - тим паче не бачили. І тисячі інших людей уявіть собі, не такі продвинуті як ви. Такі от відсталі люди. Так от. Мене вразило. І не тільки мене. Для мене це оригінально. Тому зацікавило.
Більше того. Побачивши виступ Ксенії, я таки залізла в інтернет і пошукала роботи інших авторів. По-перше, авторів дуже небагато, ну добре, скажете ви, я не могла знайти всіх, та й не всі є в неті. Але все-таки. Далі по-друге. По-друге, українських авторів я не знайшла зовсім.
По-третє. Все, що я бачила - красива картинка - не більше. Ну за винятком одного відео - але то була своєрідна реклама, хоч і змістовна.
А от роботи Ксенії мають думку. Через своє мистецтво вона хоче щось донести.
І може, для Вас то не ново і неактуально і буденно. Але ж смаки і погляди різні бувають.
Як на мене - то серед запропонованих талантів вона найкраща. І я не уявляю, кого можна було вибрати.

І ще. От ви говорите - багато таких є.
А що, співаків не багато? Гімнастів не багато? Танцюристів не багато?
Все, що придумали люди існує зазвичай у більш як одному екземплярі. Екземпляри ці хоч і подібні, але унікальні. Ну є такі, ну то й що?
Хіба це заперечує талант Ксенії?
Ми ж не заперечуємо красу жінки тільки тому, що у неї як і у багатьох інших 2 руки, 2 ноги і т.д.

Щось я розійшлась))
Вибачайте за стільки писанини. Все.

Повідомлення відредагував Dovgapanchoha: 01.07.2009 – 02:24

• 0

#202 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 01.07.2009 – 08:45

Перегляд дописуDovgapanchoha (1.07.2009 03:20) писав:

Як на мене - то серед запропонованих талантів вона найкраща. І я не уявляю, кого можна було вибрати.
Я в'являю міліціянта-кепкуна...

Перегляд дописуDovgapanchoha (1.07.2009 03:20) писав:

І ще. От ви говорите - багато таких є.
А що, співаків не багато? Гімнастів не багато? Танцюристів не багато?
Все, що придумали люди існує зазвичай у більш як одному екземплярі. Екземпляри ці хоч і подібні, але унікальні. Ну є такі, ну то й що?
Хіба це заперечує талант Ксенії?
Талант Ксенії заперечує сама Ксенія: ми родиною досі голову морочимо, чого всі ревіли на її мультєґ.
А кепкунів таки небагато, а таких як міліціянт - зовсім мало, нажаль.
p.s. Це крім кумедного хлопчини з гуморесками.
  • 0

#203 chipie

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 301 повідомлень

Відправлено 01.07.2009 – 10:35

Перегляд дописуzav (1.07.2009 09:45) писав:

Талант Ксенії заперечує сама Ксенія: ми родиною досі голову морочимо, чого всі ревіли на її мультєґ.
чого ревіли? тому що це було сильно. я відео про війну дивилась 1 раз, і більше не можу, бо... бо не можу. така я вже вразлива, вибачайте.
а міліціонер той особисто мені щось не дуже. так, в нього є кілька класних номерів, але більшість - скорше імітація, ніж пародія. або я чогось не шарю :)

Повідомлення відредагував karoOka: 01.07.2009 – 10:36

• 0

#204 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 01.07.2009 – 10:55

Перегляд дописуkaroOka (1.07.2009 11:35) писав:

а міліціонер той особисто мені щось не дуже. так, в нього є кілька класних номерів, але більшість - скорше імітація, ніж пародія. або я чогось не шарю :)
Сценка "Реве та стогне" від Фреді мене просто порвала))))
  • 0

#205 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 01.07.2009 – 10:55

Перегляд дописуkaroOka (1.07.2009 11:35) писав:

чого ревіли? тому що це було сильно. я відео про війну дивилась 1 раз, і більше не можу, бо... бо не можу. така я вже вразлива, вибачайте.
Ми не реготали виключно з причини ґрунтовного завису на питанні "а чьо всі ревуть?".
  • 0

#206 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 01.07.2009 – 12:35

дивилася ту Ксенію.
не вкурила в чому там драма.
підозрюю, шо крім табличок "аплодісмєнти" та "тихо" ще є "всім ревіти".

краще подивіться фільм "Бабуся". отам обревітися можна. тематика - та сама.

Повідомлення відредагував Neorlandina: 01.07.2009 – 12:35

• 0

#207 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень

Відправлено 01.07.2009 – 12:41

Перегляд дописуzav (1.07.2009 09:45) писав:

Я в'являю міліціянта-кепкуна...
Не заперечую, він класний. Але щодо того що таких зовсім мало.
Я не кажу, що пародіювати легко. Але ви уявляєте собі наскільки важче за звичайну ІМІТАЦІЮ є придумування ВЛАСНОГО ОБРАЗУ, манери виконання, стилю, і ще таких, щоб сподобалися людям? Незрівнянно важче.

Повідомлення відредагував Dovgapanchoha: 01.07.2009 – 12:42

• 0

#208 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 01.07.2009 – 12:55

Перегляд дописуDovgapanchoha (1.07.2009 13:41) писав:

Не заперечую, він класний. Але щодо того що таких зовсім мало.
Я не кажу, що пародіювати легко. Але ви уявляєте собі наскільки важче за звичайну ІМІТАЦІЮ є придумування ВЛАСНОГО ОБРАЗУ, манери виконання, стилю, і ще таких, щоб сподобалися людям? Незрівнянно важче.
У Ксенії образу ніц не розгледів... якісь дитячі войнушки.
От в Лами образ, угу. Вона талант. І то шоу їй, як таланту підкріпленого грошима, байдуже.
  • 0

#209 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 03.07.2009 – 10:54

А ще в цьому шоу не всі мають можливість проявити себе, наприклад ті, хто пишуть чи знімають кліпи.
  • 0

#210 Unona

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Місто:Десь за хмарами...

Відправлено 03.07.2009 – 13:16

Перегляд дописуПанночка (3.07.2009 11:54) писав:

А ще в цьому шоу не всі мають можливість проявити себе, наприклад ті, хто пишуть чи знімають кліпи.
Та невже??? Всі то всі.. але якось воно не дуже гарно, чи то пак дуже негарно виглядає коли маленькі діти (дует з Бердичева) змагаються з дорослими дядями і тьотями! Діти мали б бути поза конкуренцією. Хоч я б ввела обмеження на участь у конкурсі - від 18 років. А тепер про шоу - ПРОСТО ГІРШЕ НІКУДИ!!! Не люблю нещирих кривляк (Оксана Марченко) ніде її бідненьку не показували то вона хоч у другосортне (зверніть увагу я не кажу дешеве) шоу таки влізла. Жюрі, на мою думку, підібране не відомо за якими критеріями. Так як у шоу безліч різних жанрів то трьох членів жюрі малувато. Щодо переможниці - то у мене склалося враження, що вона не була здивована своїй перемозі. Хоч мене особисто пісочна анімація не зачіпає абсолютно і бити на жалість беручи участь у конкурсі не зовсім чесно. Звичай но ж тітки на кухі розплачуться і проголосують. Єдина ложка меду у бочці дьогтю - виступ Рибака, але ж і тут зганьбилися (на тобі Саша фонограму), а та мила дитина візьми й сажи про це на всю Україну :( А взагалі хтось дуже пристойно заробив на цьому черговому "Цирку для бідних" навіть на приз не витрачалися (бо ж грошей з голосування вистачить та щей чимало лишиться). СВОЮ ДУМКУ НІКОМУ НЕ НАВ'ЯЗУЮ!!!
  • 0

#211 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.07.2009 – 16:06

По-моєму вдало підібрана музика і жалісні сюжети картинок - це більше схоже на посередній голівудський фільм, ніж на мистецтво. Більше схоже на маніпуляцію почуттями людей заради грошей, ніж на талант. Та ж тенденція стосується і всяких шоу з дітьми і людьми з вадами.
  • 0

#212 over to you

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 60 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.07.2009 – 20:29

Не бачу таланту в тому, щоб малювати грубі лінії на піску, які часто утворюють незрозумілий малюнок... так можливо є якісь здібності, але цього недостатньо і це не на мільйон. Ксенія перемогла завдяки жалібним темам, плаксивим муз. оформленням. і ше пару словечок на камеру про благодійність бла,бла,бла і співчутливі глядачі зі сльозами на очах потягнулися до своїх телефонів. те, шо називається рецептом успіху по-українськи.
Я особисто вболівала за Артема. Все ж таки треба оцінювати талант, а не по тому гей він чи не гей...

• 0

#213 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень

Відправлено 04.07.2009 – 22:16

Перегляд дописуover to you (4.07.2009 21:29) писав:

Не бачу таланту в тому, щоб малювати грубі лінії на піску, які часто утворюють незрозумілий малюнок... так можливо є якісь здібності, але цього недостатньо і це не на мільйон. Ксенія перемогла завдяки жалібним темам, плаксивим муз. оформленням. і ше пару словечок на камеру про благодійність бла,бла,бла і співчутливі глядачі зі сльозами на очах потягнулися до своїх телефонів. те, шо називається рецептом успіху по-українськи.
Я особисто вболівала за Артема. Все ж таки треба оцінювати талант, а не по тому гей він чи не гей...
Та невже? А ви пробували?
Якщо чесно, я ні, обладнання підходящого не маю, але моя подруга соц. працівник і колись працювала в якомусь дитячому центрі, то там була схожа техніка, тільки малювали манкою. То вона казала мені "ти не уявляєш, як це складно".
Крім того, вона малює дуже швидко і не виправляє і не підмальовує. Раз вивела і готово.
Вийдіть, зробіть так же, а тоді кажіть, що тут нема таланту.
  • 0

#214 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.07.2009 – 22:36

Перегляд дописуDovgapanchoha (4.07.2009 23:16) писав:

Крім того, вона малює дуже швидко і не виправляє і не підмальовує. Раз вивела і готово.
Фізику треба в школі вчити, щоби було легко.
Шкода, там карикатурників не було - вони би Ксенії склали гарну конкуренцію.
  • 0

#215 Unona

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень

Відправлено 05.07.2009 – 11:55

Перегляд дописуDovgapanchoha (4.07.2009 23:16) писав:

Та невже? А ви пробували?
Якщо чесно, я ні, обладнання підходящого не маю, але моя подруга соц. працівник і колись працювала в якомусь дитячому центрі, то там була схожа техніка, тільки малювали манкою. То вона казала мені "ти не уявляєш, як це складно".
Вийдіть, зробіть так же, а тоді кажіть, що тут нема таланту.
Ніхтож не каже, :) що в дівчини нема таланту до малювання (боронь Боже). Просто не дуже розумію - ЧИМ МАЛЮНКИ НА ПІСКУ КРАЩІ , НУ НАПРИКЛАД, ЗА АКРОБАТІВ?
  • 0

#216 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень

Відправлено 05.07.2009 – 13:57

Перегляд дописуUnona (5.07.2009 12:55) писав:

Ніхтож не каже, :) що в дівчини нема таланту до малювання (боронь Боже). Просто не дуже розумію - ЧИМ МАЛЮНКИ НА ПІСКУ КРАЩІ , НУ НАПРИКЛАД, ЗА АКРОБАТІВ?
Господи, ну як малюнки на піску можуть бути кращі за акробатів? Чи за співаків? Чи співаки кращі танцюристів?
Я одразу казала, що дуже важко судити через таку різноманітність жанрів, бо як визначати.
Але все одно кожен вболіває за того, хто йому подобається. От і все. Кожному подобається щось своє. Мене наприклад, ваш Рибак, який для вас найкраще в тому шоу взагалі не вражає і не чіпляє. Це ж таке. Кожному своє.
  • 0

#217 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 05.07.2009 – 14:15

А мені подобалась та передача. З великим задоволенням дивилась усі передачі і щиро вболівала за тих, хто пройшов і хто просто приймав участь. Це набагато краще ніж камеді клаб. І малюнки на піску подобались і акробати і силач...танці східні не дуже подобались, бо це не наша культура
  • 0

#218 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 05.07.2009 – 14:46

Перегляд дописуЛастiвочка (5.07.2009 15:15) писав:

А мені подобалась та передача. З великим задоволенням дивилась усі передачі і щиро вболівала за тих, хто пройшов і хто просто приймав участь. Це набагато краще ніж камеді клаб. І малюнки на піску подобались і акробати і силач...танці східні не дуже подобались, бо це не наша культура
Даа, хлопці з "АртВан" класно виступали, "Vertical Limit" молодці, співали добре (Аліса--прєлєсть, жаль у фінал не попала), танцювали там ...Мені сподобався хлопчик, що гуморески розповідав (хоча, якщо чесно, не люблю, коли і діти, і дорослі в одному конкурсі--по-моєму, то не дуже чесно). А, згадала, мені ще сподобався Олександр Шимко, який ковтав там кульки надувні, скорпіона, хоча мама вважає, що це гидко і ващєєє у людей викликає блювотний рефлекс, ги)).
Не скажу, що я прям в захваті від цієї передачі, але цікаво було дивитися :). Правда, не ясно мені все-таки, для чого було випускати на сцену, на глум людям, таких, як Оксана Самойлова, наприклад ( всі пам'ятають її коронну фразу: "Вам шо, не нравицца, как я двихаюсь?"). У них же був якийсь попередній відбір, де вирішувалося, кого брать у шоу, а кого нє. Бо були такі номери, шо змушували серйозно замислитися, чи сповна розуму виконавець...Ну, хай людина сама без царя в голові й преться на сцену, не розуміючи, що виглядає просто смішно, але для чого організатори підримували ту ініціативу? Щоб людей посмішити? Якщо так, то це якось жорстоко виходить...Не розумію, коротше, логіки цієї :) Мо', хтось пояснить? :shy:

Повідомлення відредагував макарена: 05.07.2009 – 15:13

• 0

#219 Unona

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень

Відправлено 05.07.2009 – 18:49

Перегляд дописуDovgapanchoha (5.07.2009 14:57) писав:

Господи, ну як малюнки на піску можуть бути кращі за акробатів? Чи за співаків? Чи співаки кращі танцюристів?
Я одразу казала, що дуже важко судити через таку різноманітність жанрів, бо як визначати.
Але все одно кожен вболіває за того, хто йому подобається. От і все. Кожному подобається щось своє. Мене наприклад, ваш Рибак, який для вас найкраще в тому шоу взагалі не вражає і не чіпляє. Це ж таке. Кожному своє.
Мова йшла не про те, що кого чіпляє і тим більше вражає . Йшлося про те, що пісочна анімація - то гарна штука, а маніпуляція почуттями людей - не дуже. В тому, на мою думку, й недолік шоу - змішано праведне з грішним.

Повідомлення відредагував Unona: 05.07.2009 – 18:53

• 0

#220 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень

Відправлено 06.07.2009 – 21:22

Шикарне відео Ксенії про учасників проекту))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних