Перейти до вмісту

Україна має талант!

Повідомлень в темі: 299

#181 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 29.06.2009 – 20:00

Перегляд дописуОгiрок (29.06.2009 20:50) писав:

Вєрка це стьоб траверсі.
На Вєрку збочинці дрочити не будуть.
Пробачте, що пояснюю примітивно, але я вже намагався пояснювати від душі.
Фреді Меркюрі був, пробачте, педиком...
але це не заважало, щоб на його пісні молились...
  • 0

#182 Син Перуна

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Рівне-Львів

Відправлено 29.06.2009 – 20:03

Перегляд дописуФабрегас (29.06.2009 21:00) писав:

за те шо він був педиком, він поплатився смертю справедливо.
і на відміну від урсули, він справді був талановитим.
і взагалі, не варто порівнювати ці дві особи...
  • 0

#183 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 29.06.2009 – 20:06

Перегляд дописуФабрегас (29.06.2009 21:00) писав:

Та багато інших. Можна і Чайковського згадати... Але вони не були учасниками талантів України і одночасно не рекламували свої збочинські урсульні нахили.
В дурці теж багато талантів, чому по ним не проїхали?
  • 0

#184 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 29.06.2009 – 20:13

та я нікого не захищаю... просто якщо стільки людей за нього проголосувало значить на думку українців він все таки має талант
  • 0

#185 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 29.06.2009 – 20:45

Перегляд дописуФабрегас (29.06.2009 21:13) писав:

та я нікого не захищаю... просто якщо стільки людей за нього проголосувало значить на думку українців він все таки має талант

Це дуже відносно поняття про думку українців.
От наприклад Пінчук був першим спонсором по виступу Елтона Джона в центрі Київа. Зараз він відмітився на Урсулі, як би віпадково... А люди, вониж тварина стадна, вонож як по просьбам трудящихся, обдобрям підарський напрям, тому що всі за, тому що талант, тому що хворий і тому подібне...
А запитай, хочуть вони собі таких дітей, талановитих, так ображаються, чи хочуть щоб їх діти цим займалися в школі с презервативами. А не розуміють, що це хвороба гірше спіда, спід вірус від якого ще можна сберегтись, а педофільство ци виродження душі нації. І коли педофіли борються проти спіда, та ще таланти Украіни рекламують цей стиль життя, то пробачте, вам тоді голову відрізати стерильним ножиком чи іржавим?
І якщо у нас в талантах України виграють пінчуковські педофіли, то мені від цього не прикро, бо я знаю тепер хто такий Пінчук, а коли в талантах українці верещать одобрямсь таким урсулам, то мені боляче розуміти про тих українців хто вони такі.

Повідомлення відредагував Огiрок: 29.06.2009 – 20:57

• 0

#186 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 30.06.2009 – 12:15

Перегляд дописуФабрегас (29.06.2009 20:45) писав:

не гоніть... а Верка Сердючка тоді хто? І її(його) ще відправляли на Євробачення і вболівали за неї(нього), то це було нормально?
Ви не уявляєте, як же я вболівала ПРОТИ УКРАЇНИ, коли на Євробаченні за нас співала Сердючка, і яка я була рада, коли вона не виграла. Як на мене - то наша ганьба. Теж мені звізда.
  • 0

#187 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.06.2009 – 12:37

Перегляд дописуDovgapanchoha (30.06.2009 13:15) писав:

Ви не уявляєте, як же я вболівала ПРОТИ УКРАЇНИ, коли на Євробаченні за нас співала Сердючка, і яка я була рада, коли вона не виграла. Як на мене - то наша ганьба. Теж мені звізда.
До чого тут наша ганьба? За Сердючку голосувала Еўропа, а не українці - то й ганьба їхня, а не наша.
  • 0

#188 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.06.2009 – 12:52

Перегляд дописуDovgapanchoha (30.06.2009 13:15) писав:

Я теж був радий що виграла тоді Сербія, з нормальною піснею, а не це посміховисько...

Перегляд дописуzav (30.06.2009 13:37) писав:

До чого тут наша ганьба? За Сердючку голосувала Еўропа, а не українці - то й ганьба їхня, а не наша.
Наша ганьба в тому що наша країна "оце" послала на Євробачення
  • 0

#189 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.06.2009 – 13:10

Перегляд дописуKassandra (29.06.2009 15:53) писав:

не слідкувала за тим шоу після відбіркових турів..але оце переглянула...я б сказала що у ксенії є талант, сумніваюся що кожен таке може..
є такі люди, ХУДОЖНИКАМИ називаються. анімація на піску/воді і чому там ше можна я не знаю нє є складнішою за написання звичайної картини. таких як Ксенія- повно. таке враження,ніби люди тільки зараз про такий вид мистецтва дізналися.
  • 0

#190 chipie

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 301 повідомлень

Відправлено 30.06.2009 – 13:18

Перегляд дописуSensssorika (30.06.2009 14:10) писав:

таких як Ксенія- повно. таке враження,ніби люди тільки зараз про такий вид мистецтва дізналися.
професійно цим займається 4 людини у світі. у одного з майстрів Ксенія навчалась.
  • 0

#191 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.06.2009 – 13:34

Перегляд дописуkaroOka (30.06.2009 14:18) писав:

професійно цим займається 4 людини у світі. у одного з майстрів Ксенія навчалась.
вдумайся в слово "професійно". В мене знайомий художник в Криму живе він теж таким займається. і піском,і маслом по воді. як аматор. але нічим не гірше за Ксенію.
  • 0

#192 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.06.2009 – 13:39

Перегляд дописуSensssorika (30.06.2009 14:34) писав:

вдумайся в слово "професійно". В мене знайомий художник в Криму живе він теж таким займається. і піском,і маслом по воді. як аматор. але нічим не гірше за Ксенію.
хай би ішов в шоу і показав... а так це тільки слова :)
  • 0

#193 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 30.06.2009 – 13:50

Перегляд дописуФабрегас (30.06.2009 14:39) писав:

Підозрюю, він мульйон і без того заробить, бґґ.

Перегляд дописуkaroOka (30.06.2009 14:18) писав:

Ой, та ладна! Хто рахував?
  • 0

#194 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.06.2009 – 13:57

Перегляд дописуФабрегас (30.06.2009 14:39) писав:

а на фік? Дивно просто що звичайні,нехай навіть талановиті, речі кимось як чудо сприймаються.
от,цум Байсшпіль, та баба..як її,блін,забула,бо не дивилася детально шоу. Альона. яка східні танці танцювала. Вона нічого ОСОБЛИВОГО не танцювала. вона просто добре танцювала східний танець- от і все. то навіть не АТС був,який значно складніший,за звичайний східний танець. на фестивалях таких як вона- повно. Я навіть на фестивалі рідко їзжу,бо терпіти не можу конкурсів і ще бульше- публічності.
  • 0

#195 chipie

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 301 повідомлень

Відправлено 30.06.2009 – 13:57

Перегляд дописуSensssorika (30.06.2009 14:34) писав:

вдумалась. я теж можу насипати купку піска на підсвічене скло і ваабразіть себе нереальним талантом. а можу тренуватись по кілька годин на день, розвивати свої здібності (якщо вони є), цікавитись цим до фанатизму і врешті решт матиму результат.
і якщо в нас купа таких як Ксенія, чому ж напротязі усього шоу ми не побачили жодного учасника, крім Ксенії, з таким жанром мистецтва? чи вони "вище цього"?

Повідомлення відредагував karoOka: 30.06.2009 – 14:04

• 0

#196 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.06.2009 – 14:16

Перегляд дописуkaroOka (30.06.2009 14:57) писав:

вдумалась. я теж можу насипати купку піска на підсвічене скло і ваабразіть себе нереальним талантом. а можу тренуватись по кілька годин на день, розвивати свої здібності (якщо вони є), цікавитись цим до фанатизму і врешті решт матиму результат.
і якщо в нас купа таких як Ксенія, чому ж напротязі усього шоу ми не побачили жодного учасника, крім Ксенії, з таким жанром мистецтва? чи вони "вище цього"?
а знаєш..може вони дійсно "вище цього" :) гг

я б навіть якшо мала подібний талант- не пішла б на те шоу. а якшо вам та Ксенія відкрила такий вид ммистецтва- то ви просто відсталі від суч.культури. та навіть в тому ж контакті купа відео з побідними викрутасами. як можна було раніше такого не бачити- не знаю. може тому воно мене й не вразило,бо я таке вже бачила і не один раз. Я ж не заперечую таланту. Просто нічого супер унікального на 1 млн. гривень я не побачила.
  • 0

#197 chipie

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 301 повідомлень

Відправлено 30.06.2009 – 14:29

Перегляд дописуSensssorika (30.06.2009 15:16) писав:

а якшо вам та Ксенія відкрила такий вид ммистецтва- то ви просто відсталі від суч.культури. та навіть в тому ж контакті купа відео з побідними викрутасами. як можна було раніше такого не бачити- не знаю. може тому воно мене й не вразило,бо я таке вже бачила і не один раз. Я ж не заперечую таланту. Просто нічого супер унікального на 1 млн. гривень я не побачила.
особисто для мене нового вона не відкрила, але не сумніваюсь, що для багатьох це нонсенс.
а що ж для вас, наприклад, тягне на 1 млн? просто цікаво :)
  • 0

#198 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.06.2009 – 15:03

Перегляд дописуSensssorika (30.06.2009 14:57) писав:

а на фік? Дивно просто що звичайні,нехай навіть талановиті, речі кимось як чудо сприймаються.
Якщо вдуматись то на світі взагалі нема нічого такого, бо все що може зробити людина це не чудо, це все реальність, все підкоряється законам фізики і в цьому нема ніякої магії, тому нічого що може створити людина - чудом назвати не можна... нащо взагалі проводити такі конкурси якщо все що там можна побачити звичайна річ і там нема нічого надприродного
  • 0

#199 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 30.06.2009 – 16:22

ну і дурні ви всі (один я мудрий) :wacko: , я вболівав за сердючку, молодець Данилко. пісня канєшно ніяка, еле хто сьогодні оцінює пісню на пісенному конкурсі? :)
а по темі: я вболівав за ту дівчину що піском малює і не помилився, молодца, на відміну від інших показала щось нове і дійсно цікаве, причому талановито.
  • 0

#200 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 30.06.2009 – 18:51

Перегляд дописуkaroOka (30.06.2009 15:29) писав:

особисто для мене нового вона не відкрила, але не сумніваюсь, що для багатьох це нонсенс.
На город сапою махати - побачимо, що за талан має! БУГОГА!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних