Перейти до вмісту

Україна має талант!

Повідомлень в темі: 299

#121 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 13.06.2009 – 09:01

Та ладно вам гнати на транса. Не хочете-не дивіться,вам яке діло? Канєшно,гадити на форумі легче простого,а от самі маєте чим похвалитись,якийсь талант? А він/вона не побоявся і вийшов на сцену так що думка форумчан з якогось форуму його/її мабуть хвилює в останню чергу
Не знаєте чи дітки танцюристи вийшли в фінал? ТАкі 6-річні,хлопчик і дівчинка. Я за них вболівала
  • 0

#122 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 09:31

Перегляд дописуКрихітка (13.06.2009 10:01) писав:

Та ладно вам гнати на транса. Не хочете-не дивіться,вам яке діло? Канєшно,гадити на форумі легче простого,а от самі маєте чим похвалитись,якийсь талант? А він/вона не побоявся і вийшов на сцену так що думка форумчан з якогось форуму його/її мабуть хвилює в останню чергу

Мабудь я повинен бути в захопленні від його сміливості так виставити свою дупу...
Я би, дійсно так не зміг. В мене збочинських талантів нема.

Перегляд дописуКрихітка (13.06.2009 10:01) писав:

Не знаєте чи дітки танцюристи вийшли в фінал? ТАкі 6-річні,хлопчик і дівчинка. Я за них вболівала

Діточки йогіни? Вийшли.
Я за них теж вболівав.
  • 0

#123 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 13.06.2009 – 10:16

Перегляд дописуОгiрок (13.06.2009 10:31) писав:

Мабудь я повинен бути в захопленні від його сміливості так виставити свою дупу...
Я би, дійсно так не зміг. В мене збочинських талантів нема.

В чому його талант збоченський?в тому що він має прекрасний голос?

Звісно, коли людина хвора, покалічена і виходить на сцену- всі її жаліють. Він теж хворий і всі отак накидаються.

Це не справедливо.
  • 0

#124 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 10:41

Перегляд дописуЛасочка:) (13.06.2009 11:16) писав:

В чому його талант збоченський?в тому що він має прекрасний голос?

Звісно, коли людина хвора, покалічена і виходить на сцену- всі її жаліють. Він теж хворий і всі отак накидаються.

Це не справедливо.

В тому, шо він демонструє свої сексуальні уподобання.

У Фреді Меркюрі теж талант був, і якщо щось він щось демонстрував, то епізодично по стьобу.
Вєрка Сердючка це теж стьоб.
По стьобу навіть нормально демонструвати свої таланти по відкриванню пивних пляшок своєю дупою.

А демонстрація своїх хворобливих сексуальних уподобань, як талант хворобливої збоченьскої України це огидно. Для мене він огидна потвора.
  • 0

#125 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 10:51

Перегляд дописуОгiрок (13.06.2009 11:41) писав:

В тому, шо він демонструє свої сексуальні уподобання.

А демонстрація своїх хворобливих сексуальних уподобань, як талант хворобливої збоченьскої України це огидно. Для мене він огидна потвора.

Чим він їх демонструє???? ОО ДЕ? О_о

Я щось нічого такого не помітила.
У людини прекрасний голос. І ховати його тільки тому що він якийсь не такий, це, як на мене, неправильно
  • 0

#126 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 13.06.2009 – 11:42

а коли фінал?
  • 0

#127 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 11:44

Перегляд дописуЛасочка:) (13.06.2009 11:51) писав:

Чим він їх демонструє???? ОО ДЕ? О_о
Я щось нічого такого не помітила.
У людини прекрасний голос. І ховати його тільки тому що він якийсь не такий, це, як на мене, неправильно
Господи, голос гарний, хай, але ж можна було вийти НОРМАЛЬНО ВДЯГНЕНИМ і заспівати. Нафіга казати от я Урсула, я така. Оцим і демонструє. ДЛя того, щоб показати красивий голос не обов'язково нап'ялювати сукню й накладати такий макіяж.

У мене подруга є на мене наїжджає страшенно за мою неполіткоректність, каже як ти можеш, вони такі самі люди і так далі, а ти.. а я не чекала від тебе, що ти так будеш. Про цього Артема на повному серйозі каже "вона".
У зв'язку з цим у мене лиш 1 пииання. От ви всі, хто каже, як це круто, що він не боїться, показує свій талант, що він класний чувак, що вони такі самі люди, як ми... скажіть мені будь ласка, якби ви мали вибір, ви б хотіли, щоб ваш син був такий талановитий з унікальним голосом, але трансвестит, чи хай краще без голоса, але звичайний собі хлопчик у штанях, якому подобаються дєвучки, який наробить вам згодом онучат, але буде звичайним собі чуваком і не виступатиме по телевізору?
  • 0

#128 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 11:49

Перегляд дописуDovgapanchoha (13.06.2009 11:44) писав:

Господи, голос гарний, хай, але ж можна було вийти НОРМАЛЬНО ВДЯГНЕНИМ і заспівати. Нафіга казати от я Урсула, я така. Оцим і демонструє. ДЛя того, щоб показати красивий голос не обов'язково нап'ялювати сукню й накладати такий макіяж.

У мене подруга є на мене наїжджає страшенно за мою неполіткоректність, каже як ти можеш, вони такі самі люди і так далі, а ти.. а я не чекала від тебе, що ти так будеш. Про цього Артема на повному серйозі каже "вона".
У зв'язку з цим у мене лиш 1 пииання. От ви всі, хто каже, як це круто, що він не боїться, показує свій талант, що він класний чувак, що вони такі самі люди, як ми... скажіть мені будь ласка, якби ви мали вибір, ви б хотіли, щоб ваш син був такий талановитий з унікальним голосом, але трансвестит, чи хай краще без голоса, але звичайний собі хлопчик у штанях, якому подобаються дєвучки, який наробить вам згодом онучат, але буде звичайним собі чуваком і не виступатиме по телевізору?
Зате він тепер відомий. Чорний піар теж піар,ще й неабиякий. Така його сутність,за що його осуджувати?
А приклад дитини недоречний,хлопець вже дорослий і має право сам обирати як йому поводитись без батьків. І ще свого сина я б чуваком не називала)

я вже казала-кому не подобається хай не дивиться але нащо людину яку навіть не знаєш отак обговорювати? Ви знаєте про нього хоч щось крім того що він трансвестит? Отож.
  • 0

#129 Dana

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 475 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.06.2009 – 11:54

Моя думка збіглась з думкою більшості в Україні, хлопець справді має талант , голос чудовий. Серед всих він був найяскравійший.
  • 0

#130 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 11:58

Перегляд дописуКрихітка (13.06.2009 12:49) писав:

Зате він тепер відомий. Чорний піар теж піар,ще й неабиякий. Така його сутність,за що його осуджувати?
А приклад дитини недоречний,хлопець вже дорослий і має право сам обирати як йому поводитись без батьків.

Ну для матері дитина завжди лишиться дитиною. Он у нас тут є 2 бабці, одній 80, другій 60, мама і доця, то та що 80 і досі опікає і роздає інструкції тій, що їй 60))), бо для мами дитина завжди лишиться дитиною, так що про аргумент "дорослий хлопчик" теж можна посперечатись)
крім того знающіє люді кажуть, що такими не стають, такими народжуються, хоч я, якщо чесно, не знаю.

Перегляд дописуКрихітка (13.06.2009 12:49) писав:

я вже казала-кому не подобається хай не дивиться але нащо людину яку навіть не знаєш отак обговорювати? Ви знаєте про нього хоч щось крім того що він трансвестит? Отож.
Ми говоримо про те, що за нього голосують і про те, навіщо за нього голосувати.
Чому ви не казали, нащо ви діток з Бердичева обговорюєте, якщо ви їх не знаєте. Ми нікого не знаємо, але обговорюємо учасників шоу. тут така тема, так що вибачайте вже.
Чого ніхто не казав така її сутність, коли всі сміялись над алісою? ну така її сутність. брутальна дівчинка...
таке.

Крихітко, ми ж висловлюємо свої думки, смаки і вподобання.
Я, зокрема, висловлююю свої. Така вже я є, неполіткоректна і не визнаю всяких збочень.
Перед талантом я схилюсь, але не люблю, коли талант так "прикрашають".
  • 0

#131 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 12:01

Перегляд дописуDovgapanchoha (13.06.2009 12:44) писав:

Омг. Де я казала, що це круто? ні, я не вважаю гомосексуалістів крутими(хоча ніде не було сказано, що Артем саме такий, між іншим)Я вважаю, що це хворі люди. Але чіплятися до того як людина вдягнена - це просто абсурд. Коли жінка вдягається в "чоловічі" костюми ніхто не обурюється.
І мені все одно якої там орієнтації Шерифович. Мені сподобалася її "Молитва" на Євробаченні. Є така штука, яка називається особистою справою.

Хай вдягається як собі завгодно. Мені подобається голос.
  • 0

#132 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 12:11

Там був хлопець кілька передач назад, здається Віктор Романченко, чи якось так, співав він не гірше, чому за нього не проголосували?
чому ніхто не писав, який він талант?
та просто не помітили.
Хоч голос такий же.
Так що, рєбята, думається мені, що половину приваблив таки не голос.
  • 0

#133 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 12:16

Перегляд дописуDovgapanchoha (13.06.2009 13:11) писав:

Там був хлопець кілька передач назад, здається Віктор Романченко, чи якось так, співав він не гірше, чому за нього не проголосували?
чому ніхто не писав, який він талант?
та просто не помітили.
Хоч голос такий же.

Я взагалі імен не пам"ятаю. Пам"ятаю, що хлопець співав після смерті батька. Мені дуже сподобалося. Є такі голоси які пробирають. Є сильні, добре поставлені, але залишають байдужими.

Я не голосувавла взагалі ніколи ні за кого. ні в яких шоу.

Слух, ти мені зараз будеш розказувати, чому я подумала так чи інакше? :happytwo: Мені сподобався голос і крапка.
  • 0

#134 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 12:19

Мені теж таке здається.
Щодо політкоректності до трансвеститів, то вона вже неможлива, при такій рекламі хворих збочинців.

Так дійде, що і хворі некрофіли с зоофілами будуть до себе повагу вимагати і демонструвати свої уподобання по телебаченню.
  • 0

#135 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 12:26

Перегляд дописуЛасочка:) (13.06.2009 13:16) писав:

Я взагалі імен не пам"ятаю. Пам"ятаю, що хлопець співав після смерті батька. Мені дуже сподобалося. Є такі голоси які пробирають. Є сильні, добре поставлені, але залишають байдужими.
Я взагалі казала про іншого хлопця, хоч той, що співав після смерті батька теж гарно співав.
Я мала на увазі того, що на скрипці грав.

Перегляд дописуЛасочка:) (13.06.2009 13:16) писав:

Слух, ти мені зараз будеш розказувати, чому я подумала так чи інакше? :happytwo: Мені сподобався голос і крапка.
:)
Я не казала "Ласочці сподобався трансвесит, хахаха" я казала що ПОЛОВИНУ (не всіх) привабив таки не голос. Можеш спокійно собі в ту половину не входити. Тим паче, що я мала на увазі половину голосувальників.
  • 0

#136 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 12:35

Перегляд дописуОгiрок (13.06.2009 13:19) писав:

Мені теж таке здається.
Щодо політкоректності до трансвеститів, то вона вже неможлива, при такій рекламі хворих збочинців.

Так дійде, що і хворі некрофіли с зоофілами будуть до себе повагу вимагати і демонструвати свої уподобання по телебаченню.

Не хочу сперечатися. Бо у мене сесія і користі від тих сперечань мало. Але наведу один приклад.

Цікаво чому ніхто не пише пише після концертів деяких виконавців "Ви подивіться на Оце. Воно сліпе і вилізло на сцену. Хіба не можна було б якось менше демонструвати, що він сліпий???? Нафіга це демонструвати? на це дивляться нормальні люди, яким не приємно бачити перед собою сліпого!!"
  • 0

#137 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 12:58

Перегляд дописуЛасочка:) (13.06.2009 13:35) писав:

Цікаво чому ніхто не пише пише після концертів деяких виконавців "Ви подивіться на Оце. Воно сліпе і вилізло на сцену. Хіба не можна було б якось менше демонструвати, що він сліпий???? Нафіга це демонструвати? на це дивляться нормальні люди, яким не приємно бачити перед собою сліпого!!"

Любо Ласочко,

сліпі нічого не демонструють. Більш того, вони використовують темні окуляри і намагаються не показувати всім свої більми та пустоті і те що там є.
Інші інваліди теж намагаються приховати свої фізичні недоліки.
Також є такі недоліки тіла які приховати неможливо, тому вони які є, такі і є без демонстрацій.

А вот такі "Урсули" нічого приховувати не збираються, бо їм потрібно це навпаки виставити. Хоча для того, щоб не звертати на це увагу, від них нічого особливого не потрібно. Ось так і виходить, що ці збочинці рекламують свої збочини за для своєї популярності і для приваблювання своїх дупних коханців і ще незайманих в яких ця хвороба ще не розвинулася.

А це на мій погляд злочин. Тяжкий злочин. І це все дивляться діти ще з несформованою психікой.

Повідомлення відредагував Огiрок: 13.06.2009 – 12:59

• 0

#138 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 14:27

Перегляд дописуDovgapanchoha (13.06.2009 11:58) писав:

Ну для матері дитина завжди лишиться дитиною. Он у нас тут є 2 бабці, одній 80, другій 60, мама і доця, то та що 80 і досі опікає і роздає інструкції тій, що їй 60))), бо для мами дитина завжди лишиться дитиною, так що про аргумент "дорослий хлопчик" теж можна посперечатись)
крім того знающіє люді кажуть, що такими не стають, такими народжуються, хоч я, якщо чесно, не знаю.

Ми говоримо про те, що за нього голосують і про те, навіщо за нього голосувати.
Чому ви не казали, нащо ви діток з Бердичева обговорюєте, якщо ви їх не знаєте. Ми нікого не знаємо, але обговорюємо учасників шоу. тут така тема, так що вибачайте вже.
Чого ніхто не казав така її сутність, коли всі сміялись над алісою? ну така її сутність. брутальна дівчинка...
таке.

Крихітко, ми ж висловлюємо свої думки, смаки і вподобання.
Я, зокрема, висловлююю свої. Така вже я є, неполіткоректна і не визнаю всяких збочень.
Перед талантом я схилюсь, але не люблю, коли талант так "прикрашають".
все-таки висловлення "п*дар" було трохи грубим,хіба ні? Може в нього і орієнтація правильна,просто образ сценічний такий. Крім нього самого ніхто не знає. Діток хоч ніхто матами не обзивав)
Я кажу-така її сутність.)
А талант до характеру не відноситься. Гітлер теж був талановитим) Смаки і вподобання можна висловлювати і в іншій формі. Завваж,це я не тобі особисто,це я до тих хто попередньо виражався дещо нецензурно.

офтопик:моя прапрабабця теж прабабці казала "мовчи ти ше мала")))))

Перегляд дописуОгiрок (13.06.2009 12:19) писав:

Мені теж таке здається.

Хлопець демонстрував чудовий голос) Некрофіли на зоофіли це збочення з тілами(мертвими чи тваринними),а він можливо ще й незайманий,ми не знаємо. Приклад невдачний.

Перегляд дописуОгiрок (13.06.2009 12:58) писав:

А вот такі "Урсули" нічого приховувати не збираються, бо їм потрібно це навпаки виставити. Хоча для того, щоб не звертати на це увагу, від них нічого особливого не потрібно. Ось так і виходить, що ці збочинці рекламують свої збочини за для своєї популярності і для приваблювання своїх дупних коханців і ще незайманих в яких ця хвороба ще не розвинулася.

А це на мій погляд злочин. Тяжкий злочин. І це все дивляться діти ще з несформованою психікой.
Якщо і рекламує то що? Ти,як я бачу,вже повівся на рекламу. Злочин по відношенню до кого? До дітей? Мушу розчарувати але дітей це так не хвилює як тебе.

Повідомлення відредагував Крихітка: 13.06.2009 – 14:23

• 0

#139 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 15:10

Рєбята, давайте жити дружно.
І скиньте хтось відео Кушнір, бо всі розказують, яка вона класна, ахають і охають, а я не знайшла. Хо подивитись.
  • 0

#140 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 15:51

Перегляд дописуКрихітка (13.06.2009 15:27) писав:

Хлопець демонстрував чудовий голос) Некрофіли на зоофіли це збочення з тілами(мертвими чи тваринними),а він можливо ще й незайманий,ми не знаємо. Приклад невдачний.

Бачу це для Вас принципово. Можете пояснити подробніше Вашу дуку, з якої сторони Урсул незайманий? Буде про што потеревеніти...

Перегляд дописуКрихітка (13.06.2009 15:27) писав:

Якщо і рекламує то що? Ти,як я бачу,вже повівся на рекламу. Злочин по відношенню до кого? До дітей? Мушу розчарувати але дітей це так не хвилює як тебе.

Це повинно турбувати дорослих за для захисту своїх дітей.
Якщо Вас це не турбує, то пробачте, але на рекламу повелися Ви, а не я, бо для Вас це нормально, для Вас це вже природньо та звичайно, Ви вже готові.
Я таке скажу, що мені десь смішно на цю показну політкоректність до трансветитів. Бо треба теж розуміти де край, і де вже занадто.

Урсула співав (чи співала) дійсно добре. Алеж тут не про спів мова іде, а про його сценічну поведінку. Чому інших бракували за помилку сценічного образу, а для цього... вже все нормально? Виходить цей сценічний образ більшості вже до вподоби? Сценічний образ трансвестита збочинця це вже нормально, що на це і звертати уваги не потрібно? І це вже нікого не торкає і не дає поводу замислитися. Про дітей не кажу, бо для них світ нормальний завжди. Отакий нормальний, разом зі збочинцями і батьками які є, і потім назавжди по життю...

Про моє відношення і про моє ставлення. Вважаю, що з політкоректністю в мене все нормально. З цими хворими, як і всі по життю буває стикаюсь. Був в мене і гарний товариш такий колись. В жіноче вбрання він не вдягався і нічого не демонстрував, але я знав про його нахили. Дуже цікава людина, приємно було з нм спілкуватися по класичної літературі, думки й нього були блєск. Можу сказати, що хлопець був талановитий. Колись він щось мені закомплиманів, було щось обговорювали про "Прощай оружие" і це було би нормально, тільки не від нього. Я тоді пошуткував десь в сенсі, що мене не потрібно компліманіть, бо він не в моєму смаку і все. Згадую, що він засмутивсь якось так дивно, тай все. Більше таких дурниць не виникало.

Також більшість може таких роспізнавати достатньо легко, таких нажаль багато, але це не привід їх пресувати. Але, вже не перший раз хочу довести свою думку, що одна справа, якщо ти знаєш про таку хворобу у когось і ствишся до цього з розумінням, друга справа, коли хвора людина починає свою хворобу рекламувати за для поіска партнерів по збочину навіть до тебе самого і до твої дітей. Ви можете це не помічате, це Ваша справа, але дуже дивно, що коли хтось помічає, Ви починаєте захищати збочинців, як майже самі такі збочинці, і маєте інтерес, щоб їм ніхто не заважав рекламуватися.

Невже мені потрібно повторювати одне і теж ще далі?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних