Перейти до вмісту

Стефані Майєр

Повідомлень в темі: 24

#21 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1002 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 13.05.2010 – 04:24

Перегляд дописуMarichka (12.05.2010 20:36) писав:

Я розумію, чому цей твір може подобатись читачам. Точніше, читачкам. :rolleyes:
Перша закоханість, романтичні відносини, коханий - сильний, гарний, "блакитної крові". Дається роз'ясненя багатьох життєвих ситуацій для цього вікового періоду. І я би залюбки прочитала подібну історію в іншому антуражі, і навіть у свої роки, згадуючи школу, а не лише у 13-16. Якби не одне але... Героїня закохана у вампіра, у мертвого. Хоч трошечки почитайте міфи, щоб розібратися, хто такі вампіри, а не користуватися фентезійним шаблоном. Яке кохання живого з мертвим? Які діти?
У США не еркомендують цю книгу для читання підлітками саме з цієї причини.

Я книги Стефані не читала і фільми не дивилася. Але думаю, що у читачів і глядачів ніякої асоціації з тим, що він саме мертвий немає. І взагалі рідко коли чула від любителів такої літератури таких акцентування на тому що вони мертві. от зомбі - мертві, а вампіри хтозна які.

Повідомлення відредагував Ласочка:): 13.05.2010 – 04:26

• 0

#22 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 13.05.2010 – 08:18

Перегляд дописуЛасочка:) (13.05.2010 05:24) писав:

Я книги Стефані не читала і фільми не дивилася. Але думаю, що у читачів і глядачів ніякої асоціації з тим, що він саме мертвий немає. І взагалі рідко коли чула від любителів такої літератури таких акцентування на тому що вони мертві. от зомбі - мертві, а вампіри хтозна які.

От якраз вампіри - це живі МЕРЦІ, а зомбі - просто "ходящие" мерці.
  • 0

#23 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 13.05.2010 – 09:12

Перегляд дописуMarichka (12.05.2010 20:36) писав:

Я розумію, чому цей твір може подобатись читачам. Точніше, читачкам. :rolleyes:
Перша закоханість, романтичні відносини, коханий - сильний, гарний, "блакитної крові". Дається роз'ясненя багатьох життєвих ситуацій для цього вікового періоду. І я би залюбки прочитала подібну історію в іншому антуражі, і навіть у свої роки, згадуючи школу, а не лише у 13-16. Якби не одне але... Героїня закохана у вампіра, у мертвого. Хоч трошечки почитайте міфи, щоб розібратися, хто такі вампіри, а не користуватися фентезійним шаблоном. Яке кохання живого з мертвим? Які діти?
У США не еркомендують цю книгу для читання підлітками саме з цієї причини.
Мені здається, що автор, створюючи образ вампіра, намагалася якось об'єднати (уособити) будь-які перешкоди і сумніви, які трапляються на шляху закоханих, для того, щоб не акцентуватись на чомусь одному (як от приналежність до різних класів суспільства і ін), щоб кожна могла побачити себе на місці героїні.
По-друге, ця книга відрізняється від інших книг про вампірів тим, що вона не є книгою про вампірів, це не є ще одним міфом про них, ключовою є тема кохання двох людей, яке здатно пройти будь-які перешкоди.
  • 0

#24 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 17.05.2010 – 01:14

ой, я так люблю цю книгу і цей фільм, бо я любила хлопця, він мене кинув, і я думала що більше ні у кого на світі не було такої проблеми і ніхто не переживав так як я, а тут виявляється хтось таки переживав, і корочє вони мені відкрили очі на життя! :lol:
  • 0

#25 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 17.05.2010 – 13:23

Перегляд дописуkukusja (13.05.2010 09:12) писав:

ця книга відрізняється від інших книг про вампірів тим, що вона не є книгою про вампірів
не читала і не збираюсь, але це мене так потішило, так потішило!!! :lol:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних