Перейти до вмісту

Фактична одномовність України, чи буде?

Повідомлень в темі: 759

Опитування: Можлиівсть мовно-культурного відновлення (139 користувачів проголосувало)

Чи вірите Ви у можлиівсть фактичної одномовности (україномовности) в Україні?

1. Так (70 голосів [50.36%])

Процент голосів: 50.36%

2. Ні (66 голосів [47.48%])

Процент голосів: 47.48%

3. Инше (3 голосів [2.16%])

Процент голосів: 2.16%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 Ганна панна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 07.12.2009 – 15:24

Перегляд дописушпіц (5.12.2009 18:00) писав:

Добре дуже, якшо так вболіваєш за мову,але подібними методами, які ти так барвисто змалював, анітрохи не
посприяєш її стану. Скорше навпаки.
Всьому він прекрасно посприяє. Є люди які тільки таке до них ставлення розуміють і поважають. Це совдепи.

Перегляд дописуManfred (7.12.2009 12:17) писав:

Як Ви собі уявляєте такий сайт, чому він має бути присвячений, яким саме чином має згуртовувати небайдужих?
Є такий сайт. Так і називається: "Не будь байдужим". <_< nbb.com.ua

Повідомлення відредагував Ганна панна: 07.12.2009 – 15:22

• 0

#82 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 10.12.2009 – 02:35

Перегляд дописушпіц (5.12.2009 14:07) писав:

Повернусі до теми, від якої охочі подискутувати завжди відхилюютсі.
Ономовність в Україні не буде,- вона вже є. Вийдіть на вулиці столиці і послухайте якою мовою говорьит 90% столиччан. Або зайдіть у київські школи і яка мова польєсі у ваші вуха на перервах від зростаючого покоління.
А мова столиці є головною мовою в усіх краінах.
Гадаю, тема, фактично - не актуальна. Питання слід ставити так: тепер Львів двомовний.Через скільки років він стане - одномовним(звичайно,російськомов).
Та отож.Не знаю за Львів а мені україномовні знайомі смски російською скидують зазвичай.Все ніяк не наважусь спитати чого(знайомі з арйцекнтрів тобто мова для них рідна не лише формально)

Перегляд дописуTeo (5.12.2009 16:11) писав:

Я не сумнівався шо ти напишеш шось настільки тупе та банальне :ggggg:
Перш ніж пробувати когочь бичити будь яка людина має подумати що наступною забичать її
  • 0

#83 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 10.12.2009 – 15:43

Перегляд дописуПетлюра (10.12.2009 02:35) писав:

Перш ніж пробувати когочь бичити будь яка людина має подумати що наступною забичать її
по принципу ротації та рівних можливостей для забичення, гарантованих Конституцією :ggggg:
  • 0

#84 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 08.01.2010 – 06:33

А чого панове хочуть домогтися? Щоб всі розмовляли українською?
Питання, а навіщо? Зробити можно все що завгодно, та має бути мета.

Якщо мета лишень заради мети, то можна хіба що поглузувати над дурнями, якими наче ляльками на ниточках маніпулюють більш розумні люди.

Мова, голодомор, анти-українці, український буддизм - все це лишень та неймовірна дурня на яку повелися недорозвинуті мізки молоді. Пам"ятаєте? Щоб народ повірив у дурню, вона має бути неймовірною. Саме ця неймовірна дурня, якою забиті ваші баки, дозволяє керівництву країни відвернути увагу від того, що наша країна у самій дупі всіх світових рейтингів.

Чи може нормальна людина пишатися тим, що живе в дупі світу?
Тож і пишаємося "найспівочішою мовою" (пофіг, що вона без п"яти хвилин мертва), "великими пращурами" (Христос з Карпат, Чингізхан з Поділля), найдавнішою цивілізацією (дуже детально тут http://haladdin.live....com/50944.html ), першою демократичною державою (а пофіг, що не держава, головне - демократична Січ ), першою конституцією в світі (пофіг, що ніколи такою не була), дууууже великими територіями (http://lurkmore.ru/%...5:Ukrodream.jpg) і т.д. і т.п.

І поки національно стурбовані придурки шаленіють від своєї величності і дивляться сни державною мовою, світ регоче: http://censor.net.ua...pic--id--200207
  • 0

#85 змій

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 05.07.2010 – 00:41

Україна буде одномовною, Україномовною державою. Франція колись в себе теж мала такі самі проблеми з французькою мовою. Зараз Франція повністю французькомовна держава і вони цим пишаються. У нас після Майдану 2004 року українською стало розмовляти модно. Я часто зараз чую на вулиці, в магазині, в транспорті Українську Мову, а раніше це була рідкість.
Ющенко більше всіх зробив для українізації. Шкодую, що тимошенчиха задурила всім голову своїм диким популізмом.

Повідомлення відредагував змій: 05.07.2010 – 00:42

• 0

#86 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 22.08.2010 – 16:36

Якщо на розвиток української мови кинути хоч якісь мінімальні сили і підтримати це все матеріально ( з боку держави) то може і буде, але судячи по тому, хто зараз кермує (маю на увазі Януковича та Азарова) для початку підтримати треба їх.
  • 0

#87 dobdobdob

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень
  • Місто:Krasnovodsk

Відправлено 28.08.2010 – 18:53

Я вірю, що колись Україна стане одномовною!
  • 0

#88 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.08.2010 – 12:20

"Инше" :wub:
нєєєє. я ніколи не говоритиму ТАКОЮ мовою. буеее.
  • 1

#89 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 01.09.2010 – 14:31

Надія вмирає останньою
  • 0

#90 красівий українець

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень

Відправлено 15.09.2010 – 01:54

Перегляд дописуdobdobdob (28.08.2010 19:53) писав:

Я теж страшенно вірю... шо буду доларовим міліонером.
А на нас обох дивляться, і сміються.
  • 0

#91 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 15.09.2010 – 13:36

Нічого позитивного саме по собі виникнути не може і ніколи не виникало, будь яка мова це структуротворча база. Починайте з себе, спілкуйтесь з тими, хто розділяє в принципі ваші підходи до вирішення проблем. Станьте "гравітаційним україномовним центром"...і...все буде добре.
  • 1

#92 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 16.09.2010 – 03:20

Одномовності не буде,так як на території України живе багато націй,яким набити чужу мову не можливо,хоча СРСР це майже зробив.
  • 0

#93 comdev

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Місто:Kyiv

Відправлено 16.09.2010 – 21:06

боюся, що так. але російськомовною.
  • 0

#94 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • 883 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.09.2010 – 01:20

А яка різниця якою мовою розмовляти? Он Білоруси перестали нац-вийобуватись і піднімають економіку собі тихо. В нас мовне питання існує лише для виборів. Якщо ввести російську офіційно це не зробить нас частиною РФ. Взагалі ніяк.

Найкраще було б зробити Україну англомовною.

Manfred: +10 за п.2.2.2.
  • 0

#95 a1a1a1a

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 17.09.2010 – 03:07

Перегляд дописуЗлодюжка (17.09.2010 02:20) писав:

А яка різниця якою мовою розмовляти?
Спробуй.

Цитата

Он Білоруси перестали нац-вийобуватись...
Так ось як це називається... Ну взагалі, вони не особливо й починали. Мабуть неварто тут распрастраняцца, шо те, шо тут обізвано "нац-вийобуватись", - це нормальний стан нормальних представників нормальних націй. І те, шо воно для тебе не важить - це остання проблема цієї країни. Постколоніальних ментальних мутантів ніхто не скасовував. (Для фімозних медіяторів - "нац-вийобування" - це необхідна цитата опонента, див. вище)

Цитата

...і піднімають економіку собі тихо.
Хехе. Значить "хтось" опускає її гучно. Ібо Білорусія - такий же Бидлостан, як і ми і расссссія.

Цитата

В нас мовне питання існує лише для виборів.
От хоче людина щось сказати, але треба це зробити непрямо. Тоді і приходять на допомогу штампи. Заяложені і придумані якимись хитрими, що знали: хоч і тупняк, але закарбується воно в біомаси. І допоможе в потрібну хвилину. Заодно й ствердить. Самі вигоди. І ось тут приклад. Тобі нема різниці до мови? Тоді про шо ти тут взагалі ведеш? Ти кажеш про вибори? Так а про яку ж мову піднімають те питання на виборах? М? Та ти явно про шось інше чи не так? У тебе "яка різниця" - тільки в одну сторону. Та? Чи ти проти рускаязичних? Так це ВОНИ "нац-вийобуються"? Іііі! Ніажиданна.
... У вас у вас. У кого у вас? У гопніків? Те шо там "у вас" - це, скажемо так, ще не вся заварка. Нащастя. Тобі хотілось сказати, шо тобі насрати на українську мову, але сказати завуальовано? Ну насрати. Ну й ок. Здивував. Просто є, кому не насрати. Повторюсь: кому не насрати - по всіх країнах - більшість. Виключення - совок. Таке наслєдіє. Ловлю себе на думці: нашо я ТОБІ це розповідаю? А, мабуть завуальовано хочу сказати, шо ти удод. :brovy:

Цитата

Якщо ввести російську офіційно це не зробить нас частиною РФ. Взагалі ніяк.
А ще від цього в нас не подовжатья наші члени (кожен думає в мєру своєї іспорченості). Інше питання: а при чому тут ця херня? Тема - про імовірність суціль одномовності України. Навіть не про те "шо кієвсікіє пацани какби ніадабряют". А про саму _можливість_.

Цитата

Найкраще було б зробити Україну англомовною.
Ну а тут афтар просто пернув в діжку сказав па-правільнаму. І нЄхрєн.
ЗІ. Я розумію, пан дописувач - студентк, камсамолк і просто красавіц вітіран, статусний, особливий, троль тощо. Але але. Банально, малалєтньо. І тупо.
  • 0

#96 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 17.09.2010 – 11:07

У мене питання до всіх, хто здатен відповісти аргументовано, а не романтично патякаючи.
Так от, раптом все населення заговорило українською мовою. Питання : ЩО це вирішує для покращення життя того населення ? От сьогодні, наприклад ?
Ви знаєте, мальчікі і дєвочкі, я тут собі уявив гіпотетичну країну в якій все населення народжується сліпим і глухонімим водночас. Шось мені нашіптує, що у тієї гіпотетичної країни економіка була б кращою, порядку було б більше, і жили б вони, будучи сліпоглухонімими, набагато щасливіше і краще багатьох одномовних держав. І знаєте чому ? Не було б кому мутить воду в цьому питанні. Ну дик...ШО вирішує одномовність ?
  • 1

#97 Злодюжка

• Gamedev
  • 883 повідомлень

Відправлено 17.09.2010 – 16:37

Перегляд дописуa1a1a1a (17.09.2010 04:07) писав:

Так ось як це називається... Ну взагалі, вони не особливо й починали.
Починали. До Лукашенка. І навіть сам бацька спочатку підтримував, але потім забив

Хехе. Значить "хтось" опускає її гучно. Ібо Білорусія - такий же Бидлостан, як і ми і расссссія.
Аргументуй, чому Білорусь -бидлостан? (доречі "Білорусія" -це російсько-совєтський варіант . Білоруси люблять коли їх звуть "Білорусь")

От хоче людина щось сказати, але треба це зробити непрямо. Тоді і приходять на допомогу штампи. Заяложені і придумані якимись хитрими, що знали: хоч і тупняк, але закарбується воно в біомаси. І допоможе в потрібну хвилину. Заодно й ствердить. Самі вигоди. І ось тут приклад. Тобі нема різниці до мови? Тоді про шо ти тут взагалі ведеш? Ти кажеш про вибори? Так а про яку ж мову піднімають те питання на виборах? М? Та ти явно про шось інше чи не так? У тебе "яка різниця" - тільки в одну сторону. Та? Чи ти проти рускаязичних? Так це ВОНИ "нац-вийобуються"? Іііі! Ніажиданна.
... У вас у вас. У кого у вас? У гопніків? Те шо там "у вас" - це, скажемо так, ще не вся заварка. Нащастя. Тобі хотілось сказати, шо тобі насрати на українську мову, але сказати завуальовано? Ну насрати. Ну й ок. Здивував. Просто є, кому не насрати. Повторюсь: кому не насрати - по всіх країнах - більшість. Виключення - совок. Таке наслєдіє. Ловлю себе на думці: нашо я ТОБІ це розповідаю? А, мабуть завуальовано хочу сказати, шо ти удод. :brovy:
Персонально я -двомовна людина, якою мовою до мене звертатимуться- такою я відповім. Мені абсолютно не "насрать" на українську, але сам до когось я звертатимусь російською бо мені так легше. Доречі РФ я не люблю.

Ну а тут афтар просто пернув в діжку сказав па-правільнаму. І нЄхрєн.
ЗІ. Я розумію, пан дописувач - студентк, камсамолк і просто красавіц вітіран, статусний, особливий, троль тощо. Але але. Банально, малалєтньо. І тупо.

Так звичайно, давайте будем 50 років мутузити мовну тему, нащо нам будувати країну? В нас є краще "развлєкалово". Рано чи пізно ти це зрозумієш, тьотю.

Перегляд дописуManfred (17.09.2010 09:44) писав:

Людміла Путіна якось зауважила, що Росія закінчується там де закінчує лунати російська мова :brovy:
Ну якщо для тебе Людмила Путіна авторитет то ти сам і спалився. Тоді Нью-Йорк - це Росія

Перегляд дописуБезбожник (17.09.2010 12:07) писав:

У мене питання до всіх, хто здатен відповісти аргументовано, а не романтично патякаючи.
Так от, раптом все населення заговорило українською мовою. Питання : ЩО це вирішує для покращення життя того населення ? От сьогодні, наприклад ?
Ви знаєте, мальчікі і дєвочкі, я тут собі уявив гіпотетичну країну в якій все населення народжується сліпим і глухонімим водночас. Шось мені нашіптує, що у тієї гіпотетичної країни економіка була б кращою, порядку було б більше, і жили б вони, будучи сліпоглухонімими, набагато щасливіше і краще багатьох одномовних держав. І знаєте чому ? Не було б кому мутить воду в цьому питанні. Ну дик...ШО вирішує одномовність ?
Підтримую. Нічого одномовність не вирішує. Тільки націоналісти втратять сенс свого життя (тролололо)

Повідомлення відредагував Злодюжка: 17.09.2010 – 16:39

• 0

#98 Tomis-S

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень

Відправлено 17.09.2010 – 23:45

Спробую..аргументовано.

1.Зникнуть москальські матюки.Брудні і гвалтівні водночас.
2.Зникне сленг побудований на москальському світосприйнятті.
3.Зникнуть слова-паразити, ба навіть цілі конструкції ,на кшалт - "меня нагрели", "я в шоке от (е)того придурка", "на полном серйозе" , "офигенная вещь","водяра" , "бухнули на славу" , "поимел(и-а-о) на славу" "кароче гря", "рубасьі"(це так кажуть на гривню), ""живу НА Украине", "папа"(це так батька називають...як в Римі-папу), "блин","нихренасе","ну тьі и вьідал","ваабче","кульок (це пакет,паперовий чи поліетиленовий)","отстой" , "баба (це так жінку,дівчину називають)".

Більше не хочу , бо зло бере. А тепер сам собі переклади на рідну мову все це азіатське сміття. Переклади так як кажуть у нас в Україні , мовою українців , не калькуючи.
4.Спільне гуртує людей , неважливо що це. Мова це тільки засіб обміну інформацією, але дуже важливим є те, яким чином ти передаєш цю інформацію. Порівняй.

- Так , граждане-панове, обилечиваємся.
і
- Так , панове, купуємо квитки. (бо не скажеш оквитковуємося- це буде дико)

От і вирішуй сам, що для тебе рідніше , краще і чи зміниться країна.

Думаю,що виклав без романтичного патякання. (хоча значення слова "патякання" відмітає геть всю романтику, вони не сумісні).
  • 0

#99 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 17.09.2010 – 23:47

ШО вирішує одномовність ?
Зовсім нічого, тільки от російські танки під приводом "защіти русскоязичних" не іздитимуть по вашій Шепетівці.
  • 1

#100 Злодюжка

• Gamedev
  • 883 повідомлень

Відправлено 18.09.2010 – 00:05

Перегляд дописуTomis-S (18.09.2010 00:45) писав:

Спробую..аргументовано.

1.Зникнуть москальські матюки.Брудні і гвалтівні водночас.
2.Зникне сленг побудований на москальському світосприйнятті.
3.Зникнуть слова-паразити, ба навіть цілі конструкції ,на кшалт - "меня нагрели", "я в шоке от (е)того придурка", "на полном серйозе" , "офигенная вещь","водяра" , "бухнули на славу" , "поимел(и-а-о) на славу" "кароче гря", "рубасьі"(це так кажуть на гривню), ""живу НА Украине", "папа"(це так батька називають...як в Римі-папу), "блин","нихренасе","ну тьі и вьідал","ваабче","кульок (це пакет,паперовий чи поліетиленовий)","отстой" , "баба (це так жінку,дівчину називають)".

Більше не хочу , бо зло бере. А тепер сам собі переклади на рідну мову все це азіатське сміття. Переклади так як кажуть у нас в Україні , мовою українців , не калькуючи.
4.Спільне гуртує людей , неважливо що це. Мова це тільки засіб обміну інформацією, але дуже важливим є те, яким чином ти передаєш цю інформацію. Порівняй.

- Так , граждане-панове, обилечиваємся.
і
- Так , панове, купуємо квитки. (бо не скажеш оквитковуємося- це буде дико)

От і вирішуй сам, що для тебе рідніше , краще і чи зміниться країна.

Думаю,що виклав без романтичного патякання. (хоча значення слова "патякання" відмітає геть всю романтику, вони не сумісні).
Суцільна націоналістична пропаганда і романтика, ніяких аргументів тут не бачу. Лише "МИ ВІДРІЗАНТИМЕМОСЯ ВІД МОСКАЛІВ ОЛОЛОЛО ЯК КЛАСНО, ПОКАЖЕМ ЇМ ТАКИМ-СЯКИМ ЯК МИ МАЛИ ЇХ ВВИДУ" тільки на півсторінки нікому не потрбіного тексту. Суть одна.

"Спільне гуртує людей", "неважливо що це"? . Нумо всі носитимемо Памперси на голові, згуртуємось просто афігєть як.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних