Перейти до вмісту

Фактична одномовність України, чи буде?

Повідомлень в темі: 759

Опитування: Можлиівсть мовно-культурного відновлення (139 користувачів проголосувало)

Чи вірите Ви у можлиівсть фактичної одномовности (україномовности) в Україні?

1. Так (70 голосів [50.36%])

Процент голосів: 50.36%

2. Ні (66 голосів [47.48%])

Процент голосів: 47.48%

3. Инше (3 голосів [2.16%])

Процент голосів: 2.16%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#661 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 29.04.2011 – 18:47

Перегляд дописуЗварич (29.04.2011 19:21) писав:

... яку та особа визначає сама, незалежно від мови, політичних поглядів і т. д. То хто "рівніший"? Львівська гвара, одеський суржик, чи донецька російська?
До речі, наших "російськомовних" росіяни одразу ідентифікують як українців. Акцент, наголоси, побудова речення... Наприклад, "я скучаю за тобой". Жоден росіянин так не скаже :8:
Достатньо сказати: "я скучаю по тебе" і наш розвідник втерся в довіру :-)
Я не знаю який діалект рівніший галицький чи херсонський, але я чітко відрізняю по мові хто свій, а хто чужий, і хто з впливом чужинців.
  • 0

#662 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4221 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 29.04.2011 – 19:37

Перегляд дописуЗварич (29.04.2011 17:43) писав:

Ога, про свою. Інших хай не чіпає... До речі, ваші посилання лише підтверджують те, що я писав раніше. Це нормально, коли в одній країні живуть рівноправні громадяни різних етнічних груп. А от коли одна етнічна група намагається стати "рівноправнішою" за інших, ось тоді з"являється нацизм.
Мої посиланні підтверджують речі повністю протилежні тому, що ви писали. Бо ви почали з того, що начебто на заході слово національність взагалі означає тільки громадянство, й не має значення етнічної приналежності. А виявляється, що то зовсім не так, й що принаймні європейці мають сильну національну ідентичність. Що в такій країні, як Британія, насправді справді є проблеми із британською ідентичністю, бо хоч по паспорту вони й британці, але ідентифікують себе валійцями, шотландцями, англійцями, ірландцями.
А рівноправнішим тут ви хочете стати, коли вживаєте таких слів, як нацики і жиди, знаючи, що ті слова образливі.

Перегляд дописуЗварич (29.04.2011 17:43) писав:

Пальнутих каталонців набагато менше, ніж в нас націоналістів... Хоча Барселона і справді краща за Мадрид :8:
Вам ніхто не давав права називати каталонців пальнутими, ви сам пальнутий.
  • 0

#663 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень

Відправлено 29.04.2011 – 19:42

Росіяни і євреї в Україні фактично користуються більшими можливостями, ніж українці. І хоча згідно паперового закону всі нації рівні в Україні. Але факти свідчать, що росіян і євреїв у керівництві державою значно більше, ніж українців.
  • 0

#664 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 29.04.2011 – 20:18

[quote]name='Сонцеслав' date='29.04.2011 19:47' post='701289
Я не знаю який діалект рівніший галицький чи херсонський, але я чітко відрізняю по мові хто свій, а хто чужий, і хто з впливом чужинців.[/quote]
-Кіко, кіко?
-Цванціх!
Гітлер був би від тебе у захваті. Сталін теж. Ну і Бандера, звичайно... Вони б тебе використали на повну, а потім перший би спалив, другий розстріляв, а третій закатував :8:

[quote]Мої посиланні підтверджують речі повністю протилежні тому, що ви писали. Бо ви почали з того, що начебто на заході слово національність взагалі означає тільки громадянство, й не має значення етнічної приналежності[/quote]
Брешете. Не на заході, а в міжнародному Праві. І я це вам довів;)

[quote]Вам ніхто не давав права називати каталонців пальнутими, ви сам пальнутий.[/quote]
Так. Для націоналістів я пальнутий. Розмова в мене з ними ну дуууже коротка - писком в підлогу і адью. І вони це добре знають ;)
  • 0

#665 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4221 повідомлень

Відправлено 29.04.2011 – 21:03

Перегляд дописуЗварич (29.04.2011 21:18) писав:

Брешете. Не на заході, а в міжнародному Праві. І я це вам довів:8:
Брешете. Бо про міжнародне право я взагалі із вами тут не говорив, воно тут тільки вас цікавило. Я говорив про поняття національності.
Щодо права, то з моїх дописів вище

Цитата

Так що спочатку ви розберіться із словами "nationality", "nation", "citizenship". Бо "nationality" не тотожне "citizenship", хоч для заходу вони справді близькі.

Той російський переклад не вдалий, хоча я не знаю як вдаліше перекласти, зважаючи на те, що в СНГ доволі специфічне розуміння слова національність.

Справді драйв, бо то справді ви сюди зі своїми законами й міжнародним правом приперлись. Бо і в англійській, і в українській nationality, то слово, а в міжнародному праві то термін. Знаєте яка різниця між словом і терміном?
Так що, якщо ви намагались мені довести близькість значень слів громадянство й національність у паспорті, то ви із вітряками боролись, бо я цієї близькості, а не тотожності, ніде не заперечував. Спробуйте уважніше читати дописи того, кому намагаєтесь щось довести.

Так. Для націоналістів я пальнутий. Розмова в мене з ними ну дуууже коротка - писком в підлогу і адью. І вони це добре знають ;)
Та ви сам націоналіст, причому агресивний. Боретесь із усіма, хто поглядів вашої національності не розділяє.
  • 0

#666 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 29.04.2011 – 21:46

Якби всі наші націоналісти відповідали за свої слова так само як ви, я був би спокійний за Україну... Але проблема тут в іншому: такі як ви виховують таких як Сонцеслав. А от вони вже "попадають під роздачу". А ви як завжди збоку - я не я і хата не моя. Герої!

Цитата

Та ви сам націоналіст, причому агресивний. Боретесь із усіма, хто поглядів вашої національності не розділяє
Взагалі то я білий та пухнастий... Поки не зачеплять :8:

Повідомлення відредагував Зварич: 29.04.2011 – 21:47

• 0

#667 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4221 повідомлень

Відправлено 29.04.2011 – 23:08

Перегляд дописуЗварич (29.04.2011 22:46) писав:

Якби всі наші націоналісти відповідали за свої слова так само як ви, я був би спокійний за Україну... Але проблема тут в іншому: такі як ви виховують таких як Сонцеслав. А от вони вже "попадають під роздачу". А ви як завжди збоку - я не я і хата не моя. Герої!
Я нікого не виховую й до жодної партії не належу. Те, що ви мене націоналістом назвали, кумедно, бо то слово тепер нічого не означає, в нього кожен щось своє вкладає. Для більшості населення східної України я справді націоналіст просто тому, що в мені повністю відсутні якісь елементи російської культурної самоідентифікації.
Так звані націоналістичні партії пропагують себе використовуючи національні чи ксенофобські почуття. Але їх опоненти роблять те саме, вони теж використовують ксенофобські почуття щодо україномовних, чи щодо певних соціальних груп.
  • 0

#668 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 30.04.2011 – 21:46

Цитата

Я нікого не виховую й до жодної партії не належу
Виховуєте, навіть в цій гілці. Хлопець чхав на закони, пише про вибухівку, а ви його підтримуєте. Потім хтось з силовиків переведе його на інвалідність, а страждати буде мати.

Цитата

Так звані націоналістичні партії пропагують себе використовуючи національні чи ксенофобські почуття. Але їх опоненти роблять те саме, вони теж використовують ксенофобські почуття щодо україномовних, чи щодо певних соціальних груп.
Вони для мене всі однакові. Татари може навіть більше небезпечні, бо турецьке фінансування вкладають виключно в Крим. Тягнибока теж фінансують, але він свої гроші вкладає не в Україну, а в Австрію, туди він буде тікати.
  • 0

#669 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.05.2011 – 16:46

"горад русскіхъ моряковъ" смалить

Зображення

Тішить душу просто...
  • 0

#670 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень

Відправлено 06.05.2011 – 17:07

Перегляд дописуЗварич (30.04.2011 22:46) писав:

Тягнибока теж фінансують, але він свої гроші вкладає не в Україну, а в Австрію, туди він буде тікати.
З цього місця детальніше: хто фінансує, МФО, р/р, інд. код?
Куди саме тікатиме: місто, вулиця, дім?

Гітлер був би від тебе у захваті. Сталін теж. Ну і Бандера, звичайно... Вони б тебе використали на повну, а потім перший би спалив, другий розстріляв, а третій закатував :unsure:
Я думаю, Янучара тобою задоволений. Звісно він тебе не розстріляє, але я думаю, що ти сам усе розумієш: ти береш участь у війні проти української нації на боці ворога.
  • 0

#671 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 06.05.2011 – 18:52

Перегляд допису-=VJ=- (6.05.2011 17:46) писав:

"горад русскіхъ моряковъ" смалить
Тішить душу просто...
Там позаду Пластун з Сонцеславом, нє? :unsure:

Цитата

З цього місця детальніше: хто фінансує, МФО, р/р, інд. код?
Куди саме тікатиме: місто, вулиця, дім?
Не бійся, все є. І рахунки і адреси його готелів в Австрії. Тільки команди "фас" нема, бо ригам він потрібен як нацистське опудало.

Цитата

Я думаю, Янучара тобою задоволений. Звісно він тебе не розстріляє, але я думаю, що ти сам усе розумієш: ти береш участь у війні проти української нації на боці ворога.
Моя ти мася... Я своє вже відвоював, навіть медальку за Косово маю. А в наших внутрішніх лохотронах воюй без мене, якщо в тебе голова тільки для того, щоб в неї їсти;)
  • 0

#672 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень

Відправлено 06.05.2011 – 19:53

Перегляд дописуЗварич (6.05.2011 19:52) писав:

Я своє вже відвоював, навіть медальку за Косово маю.
Від Путіна чи від Клінтона?
  • 0

#673 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 06.05.2011 – 20:48

Перегляд дописуСонцеслав (6.05.2011 20:53) писав:

Від Путіна чи від Клінтона?
від Баязіда
  • 0

#674 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 18.05.2011 – 17:28

Від Ющенка :angry1:
  • 0

#675 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 19.05.2011 – 14:26

Не буде Уркаїна одномовною при так званій "демократичній" владі. Не рентабельно дерибанити.
Вчіть кЕтайску.

Повідомлення відредагував Sotnik: 19.05.2011 – 14:31

• 0

#676 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 19.05.2011 – 14:47

• 0

#677 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.06.2011 – 09:43

Перегляд дописуManfred (6.06.2011 09:57) писав:

Це все дрібниці.
Якщо на сході не буде чим зайнятися працьовитій людині, то й школа нікому не буде потрібна.
  • 0

#678 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 12.06.2011 – 12:29

Вадік нєгодуе
http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?kole...objectId=102744
  • 0

#679 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 05.07.2011 – 21:40

Пане Manfred, а як ви вважаєте: приниження частини власних громадян за допомогою іноземців зроблено свідомо, чи автор реклами ніц не шарить в психології?
На жаль, після 2004 року в багатьох східняків українська мова асоціюється з Бандерою, Шухевичем, Тягнибоком, Фаріон. А рекламувати її треба виключно на позитиві - краєвиди, курорти, промисловість і т. п.
  • 0

#680 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.07.2011 – 22:10

Перегляд дописуЗварич (5.07.2011 22:40) писав:

На жаль, після 2004 року в багатьох східняків українська мова асоціюється з Бандерою, Шухевичем, Тягнибоком, Фаріон. А рекламувати її треба виключно на позитиві - краєвиди, курорти, промисловість і т. п.
не знаю як де. Херсон в цьому плані менш "противний". а от в Миколаєві, Одесі і Севастополі. де я часто буваю, то українська мова з "селюками" асоціюється. Я точно не скажу що це слово значить. просто часто його чую.

в Миколаєві я живу в приватному секторі, всі сусіди один одного знають. Вчора ходила з подругою дитинства(+вона моя сусідка) в супермаркет. нічо не купили. але зайшли там в кафе, поговорити і соку випити. Поки ми там сиділи, зустріли кілька знайомих. Подруга, з якою я сиділа, українською говорить(в сім.ї), але з іншими на російську переходить. Я ж вредніша. Підходила до нас моя однокласниця, яку я не бачила роки три. Я на російську не переходила, однокласниця ж говорила російською. Але вона не дивувалася, все розуміла і не питала чого я так(в школі я сама російською говорила). Птім вона пішла, але підійшла ще одна знайома, колись моя найліпша подруга. Сусідка. І вже вона почала возмущатися. шо вона мене не розуміє, кілька разів перепитувала що я кажу, навіть просила перейти на російську, та врешті решт просто втікла від нас.
так бісить, знаєте.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних