Перейти до вмісту

Фактична одномовність України, чи буде?

Повідомлень в темі: 759

Опитування: Можлиівсть мовно-культурного відновлення (139 користувачів проголосувало)

Чи вірите Ви у можлиівсть фактичної одномовности (україномовности) в Україні?

1. Так (70 голосів [50.36%])

Процент голосів: 50.36%

2. Ні (66 голосів [47.48%])

Процент голосів: 47.48%

3. Инше (3 голосів [2.16%])

Процент голосів: 2.16%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#381 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 17.12.2010 – 02:37

Перегляд дописуManfred (26.11.2010 09:26) писав:

...краще собаці живому, ніж левові мертвому! (Ек.9.4.)

Так, я згоден з думкою Пластуна. Носії мови не обов'язково мають бути не-йолопами і не-дурнями, розумних людей, взагалі, одиниці, коли лише на них покладати надію, то жодна мова не виживе, бо нею говоритимуть одиниці, а дурнуватий загал — иншою і переможе остання. Все починає рости із коріння із землі, низьке — підґрунтя високого, без низького ніколи не виросте високого, як яблука ніколи не виростуть на дереві без коріння. Також, Піраміда Маслоу вам у поміч.
Гарна цитата. Це треба усвідомити маргіналізованим партіотам.

Перегляд дописуTwinkle (15.12.2010 13:45) писав:

Звісно, вірю, що Україна може бути україномовною. Гіпотетично. А практично для цього треба відповідних заходів вживати, причому зверху, а цього не роблять.
Годі нагору пальцем тикати.
Противсіхи обрали ту владу яка зараз нищить українську мову і все українське.

Треба вміти робити аналіз помилок, бо як постійно уникати відповідальности за свої дії, то нічого не зміниться.
  • 0

#382 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.12.2010 – 03:12

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (17.12.2010 02:37) писав:

Противсіхи обрали ту владу яка зараз нищить українську мову і все українське.
Ой, бляха, вже й сюди політику причепили...
Я вам таємно скажу, що ніякої влади не обирав, бо я і є влада. Тому й українській загрожує лише мирний розквіт, хоч і не швидкий, проте ґрунтовний.
  • 0

#383 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.12.2010 – 11:11

Перегляд дописуManfred (17.12.2010 09:58) писав:

Як тут модно казати: ви застрягли у 20 столітті! Совітів уже нема, і російська ніяка не міжнародна. Просто росіян по колишніх совітах як тарганів, але це не різні народи, проте один і той самий.

Читніть, ось тут, тут і тут:
На російських джерелах і не такі казки прочитати можна. Най тішаться, мну не заважають їхні мрії.

Під рубрикою мовна родзинка для мовних оптимістів сьогодні Ґуґль, який порадував наступним проєктом, українська традиційно у прольоті:
А ще традиційно у прольоті японська, вона теж вимираюча, да.
  • 0

#384 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.12.2010 – 13:58

Перегляд дописуManfred (17.12.2010 13:36) писав:

Засмучує також Компанія Apple, яка випускає свої ОС з підтримкою української, проте цілком ігнорує її в iTunes Store:
То не купуйте її продукцію. А як купуєте, то вимагайте законної підтримки. Юлі тут плякатися?

Перегляд дописуManfred (17.12.2010 13:36) писав:

через що, українські мешканці мусять реєструвати акаунти у розділі США на підставні адреси. Тоді, як держави у кілька разів менші за розміром, Вірменія, Словенія та Естонія там є. Може потрібна така ж акція, як з Ютубом?
Та в нас і iphone офіційно не продається наче, ги.
  • 0

#385 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень
  • Місто:Justalittleniceplace

Відправлено 17.12.2010 – 14:53

А в цій темі зібрались два товстезних тролі і усердно товчуть воду в ступі :happy1: .
Ніяк не дадуть українській мові зробити останні конвульсії.
Панове, пропоную вам створити тему: "Чи стане ірландська офіційною мовою Білорусі якщо Лукашенко обмежить суахілі до мови державної?" і йти туди тролити. Це буде цікавіше.

Перегляд дописуzav (17.12.2010 03:12) писав:

Я вам таємно скажу, що ніякої влади не обирав, бо я і є влада.
Та ми в курсі хто у владі. Талантом зробити помийницю з країни наділений лиш ви.

Повідомлення відредагував Manfred: 20.12.2010 – 10:03

• 0

#386 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 17.12.2010 – 17:10

Перегляд дописуzav (17.12.2010 03:12) писав:

Ой, бляха, вже й сюди політику причепили...
Чули такий вираз "мовна політика" - чи ви газет не читаєте з хати не виходите?

Цитата

Я вам таємно скажу, що ніякої влади не обирав, бо я і є влада.
Аз єсмъ? Можна з вас посміятися? :happy1:
  • 0

#387 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.12.2010 – 21:14

Перегляд дописуManfred (17.12.2010 14:03) писав:

Це я опоную вашій думці про те, що нібито:
А, ну, да, ви ж прихильник рагулькульту, йа забув, даруйте.
  • 0

#388 Tomis-S

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень

Відправлено 18.12.2010 – 00:52

Настав час всім поборникам , захисникам , сповідувачам української мови зупинитися в своїй фантасмагорії і спитати самих себе - а що є таке українська мова? Теперішня , підручникова , зразку 1933 року? Хто нею розмовляє? Штучна вона... от і не знайшла відгуку в народі. Схожа на латинь. "Дах" , але покрівля,крити, кришувати,покривати. Звідки це слово дах? "Борошно" , але мукомольний, мучний, мучнистий. "Тато" , але батько, вітець, отець, батьківщина , вітчизна , отченаш. Тисячі слів , що не знаходять відгук в серцях жителів України. Ми втрачаємо свою справжню мову. Насаджуємо людям мертву , книжкову українську, або дурнувату і обмежено-церковну російську. За що боремось? Думаю що за ідіотизм.
  • 0

#389 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.12.2010 – 14:35

Пан Manfred полюбляє кидатися посиланнями. У мене теж з’явилося принагідне.
Доволі влучне: http://vjn.livejournal.com/861172.html?thr...042548#t3042548

Цитата

===И это в стране, где половина говорит по-русски.

В этой стране на русском говорит пятая часть - именно та, которая демонстративно не может выучить украинский, даже вылезя на кресло премьера. Остальная часть свободно владеет двумя языками, переходя из вежливости на язык собеседника, что дает возможность той пятой части считать их всех своими "соязычниками", хотя это и близко не так.
Но в этом, разумеется, тоже ничего ненормального нет.

• 0

#390 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.12.2010 – 17:42

Перегляд дописуManfred (22.12.2010 13:04) писав:

Бо латину теж дехто знає, але від цього вона не стає живішою.
Пан VJ, на відміну від вас, не плутає знання мови та її застосування.
  • 0

#391 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 23.12.2010 – 10:51

Перегляд дописуTomis-S (18.12.2010 00:52) писав:

Настав час всім поборникам , захисникам , сповідувачам української мови зупинитися в своїй фантасмагорії і спитати самих себе - а що є таке українська мова? Теперішня , підручникова , зразку 1933 року? Хто нею розмовляє? Штучна вона... от і не знайшла відгуку в народі. Схожа на латинь. "Дах" , але покрівля,крити, кришувати,покривати. Звідки це слово дах? "Борошно" , але мукомольний, мучний, мучнистий. "Тато" , але батько, вітець, отець, батьківщина , вітчизна , отченаш. Тисячі слів , що не знаходять відгук в серцях жителів України. Ми втрачаємо свою справжню мову. Насаджуємо людям мертву , книжкову українську, або дурнувату і обмежено-церковну російську. За що боремось? Думаю що за ідіотизм.
Ідиотизм підтримувати існування суржику. Нам русизми насаджали за совка довго, навіть у тлумачних словниках. Ясно, що треба боротись з тим.
А "дах", "борошно" і "тато" говорить чимала частина українців. Це ідіотизм??
  • 0

#392 granfan

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 47 повідомлень

Відправлено 23.12.2010 – 16:23

Тут одні москофіли зібрались. Я, наприклад, Достоєвского в переводі не читаю, зав і віджей російською спілкуються в обіході, Манфреда не корми а дай по рускомовним українським сайтам пошастати, Крихітка хизується знанням російської, Мігель співає на російській, аж гай гуде
вопшим - да здравствуєт вєлікій і магучій!
  • 0

#393 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 24.12.2010 – 11:54

Перегляд дописуgranfan (23.12.2010 16:23) писав:

Тут одні москофіли зібрались. Я, наприклад, Достоєвского в переводі не читаю, зав і віджей російською спілкуються в обіході, Манфреда не корми а дай по рускомовним українським сайтам пошастати, Крихітка хизується знанням російської, Мігель співає на російській, аж гай гуде
вопшим - да здравствуєт вєлікій і магучій!
І себе туди ж приписуйте - правильно буде "в перекладі",гг)))

Повідомлення відредагував Олеська: 24.12.2010 – 11:55

• 0

#394 kurevo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень
  • Місто:киевские это торты

Відправлено 25.12.2010 – 07:53

я люблю російську мову :beer:
  • 0

#395 Tomis-S

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень

Відправлено 25.12.2010 – 12:15

Цитата

Які пропозиції, унормовувати суржик?

Цитата

Ідиотизм підтримувати існування суржику. Нам русизми насаджали за совка довго, навіть у тлумачних словниках. Ясно, що треба боротись з тим.
А "дах", "борошно" і "тато" говорить чимала частина українців. Це ідіотизм??

Ні ! Не "унормовувати" , це вже встигли зробити хохли срані за совітів , унормували мертву мову і назвали її українською, апострофів понаставляли.... А люди розмовляють так, як розмовляли , точніше говорили їх батьки в даній місцевості. Ще задовго до совітів...

Потім, одному розумнику вдарила в яйця ідея , обізвати руську мову - суржиком. А так як , на той час , і церква (як головний проповідник руської мови) була знищена , і вікові традиції Русів , разом з укладом (саме укладом) життя , правила і закони , що були виплекані творцями Київської Русі , пішли під хвіст обідранцям , жидівським фікс-ідеям створити "землю обітовану", і просто авантюристам , то постало питання. А що робити з Києворусами, тобто з хохлами, МАЛОросами, українцями ? Вони таких змін не переживуть. Голодомор переживуть, але мову... на хрестах батьківських могил написано ж...руською.

Тому вигадали мертву мову.Назвали її українською. Як собаці кістку кинули. Руську обізвали суржиком. І ввели дебільну російську. Як просто... Красти завжди просто.

Тепер ми українці , але не Руси. І мова у нас українська - не руська. Зате рОсійська бореться з мертвою українською на землі КиєвоРусів , а руська є суржиком. Ось це і є ідіотизм Олесько.
  • 0

#396 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.12.2010 – 14:35

Перегляд дописуManfred (26.12.2010 10:47) писав:

Та я би не "шастав" по ним, коли б вони на кожному кроці в юанеті не траплялися, мені більше україномовні подобаються, а от більшості населення України чомусь — російськомовні, саме це мене і дивує :beer:
Чомусь нікого ваша кацапська точка зору не дивує, особливо вона нікого не дивує зважаючи на місце вашого проживання, ґґґ. Принагідно й не цікавить, адже кацапствуючих тролів і так за край.

Повідомлення відредагував zav: 26.12.2010 – 14:37

• 0

#397 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 26.12.2010 – 17:29

Перегляд дописуzav (26.12.2010 14:35) писав:

Чомусь нікого ваша кацапська точка зору не дивує, особливо вона нікого не дивує зважаючи на місце вашого проживання, ґґґ. Принагідно й не цікавить, адже кацапствуючих тролів і так за край.
Дарма Ви так, Заве. Ця "кацапська" точка будь-якого україномова може за пояс заткнути. Місце проживання? Гм... Дивно. А хіба це нині є завадою? Адже зв'язок особи з державою визначався не місцем проживання, а громадянством. А, як на мене, п. Манфреда можна сміливо назвати гідним громадянином саме України. :beer:
  • 0

#398 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.12.2010 – 18:17

Перегляд дописуМаківка (26.12.2010 17:29) писав:

Дарма Ви так, Заве. Ця "кацапська" точка будь-якого україномова може за пояс заткнути. Місце проживання? Гм... Дивно. А хіба це нині є завадою? Адже зв'язок особи з державою визначався не місцем проживання, а громадянством. А, як на мене, п. Манфреда можна сміливо назвати гідним громадянином саме України. :beer:
Негідним його можна назвати хіба - лише скиглить, як усе погано, причому навіть податки сплачує ймовірному ворогу.
А щодо точки зору, то вона завжди визначалася місцем, із якого виходить. Соромно не знати.
  • 0

#399 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 27.12.2010 – 03:49

Перегляд дописуTomis-S (18.12.2010 00:52) писав:

Воно то так, але ж не варто всьо шо в твому закарпаттю не понімають, щитати за фігню. :ggggg: От "тато" - це ніяк не штучність. Бабуся розказувала як привезли западенців ну тих яких виселили з земель які віддали Польщі, було таке: питають хлопчика: а де твій папа? А він не зрозумів шо за "папа", ібо "тато" в нього був. І вже ж не вітець. (сенкс Ґад) :lol: Борошно. От ти знаєш шо таке ляга? Це якраз не штучне і не мертве. Звичайно в літературну мову не потрапило дуже багато слів живої розмовної української мови. Це засмучує. А все через те шо керує місто, яке взагалі па укрАінскі тіке думає шо вміє. А ще переважній більшості всім на це насрати. Навіть представники зах України схожі в своєму мовному портреті все більше на кацапів... Ай гейт ем! :beer: Просто я хотів сказати, шо мабуть не варто все ж в цих в цілому правильних висновках опиратися тіке на свій досвід. Тобто "списувати" в "мертві" всі слова яких не кажуть в вашій полониені.
  • 0

#400 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 27.12.2010 – 13:34

Перегляд дописуManfred (27.12.2010 13:03) писав:

Сьогодні у рубриці українських сайтів "Психологическая библиотека Киевского Фонда cодействия развитию психической культуры", випадково натрапив шукаючи якусь книжку у мережі, зацініть автора: "заведующий библиотекой ВЛАДИМИР ДАНЧЕНКО", цілком українське прізвище. Кількість викладених книжок можна зацінити у їх величезному каталозі. Я навіть не додивився весь, проте й того, що переглянув досить, щоб зрозуміти — все російською. "Библиотека основана 7 апреля 2000 года" і очевидно, що з того часу ніц так і не змінилося. Заве, де зміни?
Е... і скільки ж там книжок українською?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних