Перейти до вмісту

Фактична одномовність України, чи буде?

Повідомлень в темі: 759

Опитування: Можлиівсть мовно-культурного відновлення (139 користувачів проголосувало)

Чи вірите Ви у можлиівсть фактичної одномовности (україномовности) в Україні?

1. Так (70 голосів [50.36%])

Процент голосів: 50.36%

2. Ні (66 голосів [47.48%])

Процент голосів: 47.48%

3. Инше (3 голосів [2.16%])

Процент голосів: 2.16%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#221 красівий українець

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень

Відправлено 22.10.2010 – 08:50

Перегляд дописуПластун (21.10.2010 18:19) писав:

Для нац меншостей - спеціальні видання і канали.

Сьогодні спеціальні канали треба україномовним, нема жодного чистого україномовного канала. І взагалі на тв українською говорять лиш ведучі та все менша кількість чиновників. Звичайний люд, особливо київський на ток-шоу, говорить російською.

Перегляд дописуSensssorika (21.10.2010 18:36) писав:

зав фонат цьої дурістікі . в мене одної головна вантажиться російською мовою? заве, гноби сам себе, поганцю! бгг

Перегляд дописуSensssorika (21.10.2010 19:20) писав:

там зборіще задротів. збедільшого російськомовних. навіть більше- росіян. як це ще зав від огиди не обригався - не знаю. бгг

оті всі бложики і інше аля твітери вважаю дурістікою. бо переважно ведуть їх ідіоти і графомани.
Сказала все чітко і ясно.

Перегляд дописуzav (21.10.2010 22:35) писав:

Не можете змінити мені репутацію? Як прикро. Ні, іще матимете нагоду! Головне, порахуйте, скільки мені мінусів винні, бо я ж вас зачморю, як не повернете всіх із відсотками.

Це для таких дуріків, як ти і придумана репутаційна система.

Цитата

Та, власне, з ними й спілкуюся.

Та я бачу. Точніше, Senssorika написала.

Цитата

Проте повигравати з йолопів нагоди не втрачу, ги.

Не льсти собі, задрочений дурістіки любитель.

Цитата

Краще відстоювати права росіян, ніж захленутися піною в марних спробах налякати російськомовних хохлів.

Сам себе визнав російськомовним хохлом. :wub: Вітаю, тебе, о російськомовний хохоле!

Цитата

Ви ж розумієте, що зараз так не є аж ніяк не через росіян?

Зараз так є, завдяки росіянам,а також таким російськомовних хохлів,як ти.

Перегляд дописуzav (21.10.2010 23:17) писав:

Аби була здорова, не морочилась би втут у марних спробах залякати місцевих.

Чваниться, як мавпа голою сракою.

Перегляд дописуSergiy_K (22.10.2010 00:38) писав:

а йому й в гасударствє непогано башлятимуть

Це ви про кого, про зава?

Олеська: Порушення правил п.2.2. та 2.2.1.

• 0

#222 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 22.10.2010 – 09:51

Перегляд дописуManfred (22.10.2010 09:54) писав:

Але, зустрічне питання: чим людина у межах України може допомогти Україні в розв’язанні її внутрішніх питань?
Питання зрозумів, відповідаю: особа, що перебуває в Україні, має безпосередній, а не в’явний, уплив на події.
Ви навіть у звичайній вуличній тусовці не можете прийняти участі, не кажучи вже про решту соціяльно-економічних ознак.

Перегляд дописуManfred (22.10.2010 09:54) писав:

Відчуваєш свою відмінність від загалу, яку не відчуваєш, коли серед своїх в Україні, це мотивує.
Писати по форумах це мотивую чи вкуда?

Перегляд дописукрасівий українець (22.10.2010 09:50) писав:

Це ви про кого, про зава?
Більше лайки, більше! БУГОГА!
  • 0

#223 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.10.2010 – 10:18

Перегляд дописуManfred (22.10.2010 11:17) писав:

Це все чим може вплинути особа на розвиток подій в Україні?
Упливайте силою думки й далі, я ж не проти.
  • 0

#224 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.10.2010 – 10:30

Перегляд дописуManfred (22.10.2010 11:20) писав:

Мотивує відчувати себе українцем і, що моя мова саме українська. Живучи в Україні я не відчував ні першого ні другого, тобто користи з мене в Україні було би значно менше, як за її кордонами ))
Це зветься комплексом меншоварстоті. Уражених ним громадян дійсно багато.
  • 0

#225 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.10.2010 – 14:03

Перегляд дописуManfred (22.10.2010 09:37) писав:

Згоден, на чужині гостріше відчуваєш всю зневажливу байдужість до своєї нації з боку инших націй, живучи в Україні цього не відчуєш.
тюю.. де ти ти таке бачив?
  • 0

#226 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 22.10.2010 – 21:34

Цитата

нема жодного чистого україномовного канала

Я в курсі.
Є, до речі - 2+2. Тільки сайт в них весь москальський :wub:
Але ми говорили про "а як же в оцій одномовній Україні забезпечуватимуться права вічно загноблених і скривджених російськомовних громадян"?
  • 0

#227 Tomis-S

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень

Відправлено 26.10.2010 – 16:13

Manfred, zav , Sensssorika , Олеська....
Не набридло? Зачовгали тему до самого спіднього. Боїтеся щоб укрмовності не настало в МОЇЙ країні? Хохломовність (читай російськомовність на теренах України) маскуєте під багатомовність? Човгайте далі. Не вийде. Ні ваші "хазяї-платники" , ні ви, не спроможні змінити щось на цій землі (не державі /держави змінюються і закони теж/) Вийдіть на вулицю і послухайте!!! Розмовлять російською? Але якою?...і як... і хто. Купіть квиток(запрошення) на тусовку за участю столичного бомонду і відчуйте різницю. Потім пройдіть шлях від "ніхто" до " а , та я його знаю" , далі від оплачуваного до самостійного доходу , далі від бідного до багатого , далі, від розуміння свого я , до "чим я можу допомогти суспільству" , далі, від допомоги - до усвідомлення необхідності "змінити суспільство" , далі від змінити - виправити помилки , далі від помилок - ще помилки ...і так до безкінечності. В результаті прийдете до розуміння що наша земля єдина , рідна , св'ята , та як хочете... А чому ? Тому що на інших землях живуть інші народи. Не поміняєш свою землю , свою Батьківщину , як шкарпетки...Одноразова бо. Тільки для тебе. Оскільки ти, ЗАРАЗ, тут живеш.

Цитата

Я думаю, Манфреде...та ні, я впевнений, що рівень життя аж ніяк не може примусити людину любити, або навпаки, свою мову.
Помилкове і розповсюджене твердження. Рівень матеріального життя якраз і визначає , розвиток суспільства. Не можуть бідні і голодні себе поважати. Їм би "пожрать, похлебать" Вижити, вижити , вижити...за будь яких умов.Тому в нас так все ....
  • 0

#228 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.10.2010 – 17:49

Перегляд дописуTomis-S (26.10.2010 17:13) писав:

Manfred, zav , Sensssorika , Олеська....
Не набридло? Зачовгали тему до самого спіднього. Боїтеся щоб укрмовності не настало в МОЇЙ країні?
я запитала про умови і коли саме це настане. від вас же у відповідь лише сліпий націоналізм. харе приплітати мені свої комплекси.
  • 0

#229 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.10.2010 – 22:14

Перегляд дописуSensssorika (26.10.2010 18:49) писав:

я запитала про умови і коли саме це настане. від вас же у відповідь лише сліпий націоналізм. харе приплітати мені свої комплекси.
За 15 років і за будь-яких умов.
  • 0

#230 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.10.2010 – 22:48

під умовами я мала на увазі шось типу "як змусити людину думати чужою їй мовою" чи " чому Крим має розмовляти лише українською".
  • 0

#231 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.10.2010 – 22:57

Перегляд дописуSensssorika (26.10.2010 23:48) писав:

під умовами я мала на увазі шось типу "як змусити людину думати чужою їй мовою" чи " чому Крим має розмовляти лише українською".
Елементарно. Крим, як неросійська земля, позбавлений російської культури. Відповідно хибна думка, наче російська в Криму не чужа. Освіта перебиває оману рідної російської в Крим легко.
Коли я бачу кількість та якість джерел щодо української мови, у мене не виникає жодних сумнівів у її життєздатності.
  • 0

#232 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.10.2010 – 23:05

я бачу, що з Києва ти ніколи нікуди на схід чи південь не виїжджав, тому ладно. в Криму діють філіали російських вишів. і авжеж вони не українською навчання ведуть. не знаю наскільки дійсні їхні дипломи(в Україні ,думаю, ваще не дійсні), але ж вчаться там і вступають туди залюбки.

крім того зазначу, що скільки б ти фільмів, реклами, книжок,документації і теде українською не "прожив" , українська таким чином рідною ну ніяк не стане.

і да. в Криму і української культури не було. не вірю, що зможуть привити.
  • 0

#233 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Місто:степу

Відправлено 27.10.2010 – 02:17

Перегляд дописуSensssorika (27.10.2010 00:05) писав:

я бачу, що з Києва ти ніколи нікуди на схід чи південь не виїжджав, тому ладно. в Криму діють філіали російських вишів. і авжеж вони не українською навчання ведуть. не знаю наскільки дійсні їхні дипломи(в Україні ,думаю, ваще не дійсні), але ж вчаться там і вступають туди залюбки.

крім того зазначу, що скільки б ти фільмів, реклами, книжок,документації і теде українською не "прожив" , українська таким чином рідною ну ніяк не стане.

і да. в Криму і української культури не було. не вірю, що зможуть привити.
То колись так було. В Криму зараз трохи інша ситуація. Там є трохи Українських шкіл і цікаво зараз те що багато хто з людей там активно зараз віддають в ці школи своїх дітей. Навіть є певний конкурс. Чому це відбувається? Тому що ті люди зрозуміли що те що януковці зараз прийшли до влади це зовсім не означає, що вони при ній залишаться після наступних виборів, бо в Україні наразі є стала більшість людей які голосують не за проросійські сили. Отже зважаючи на це ті люди в Криму не хочуть ризикувати майбутнім своїх дітей. Бо переучуватися буде ой як тяжко.
  • 0

#234 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 03.11.2010 – 13:02

На заході більше народу. На сході більше насєлєнія.
Ось різниця.
  • 0

#235 Tomis-S

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень

Відправлено 06.11.2010 – 01:13

Перегляд дописуSensssorika (26.10.2010 17:49) писав:

Вибачте. Вам що позасліплювало? Скільки ж можна? Які умови? Та нікого ніхто не змушує. Ви жити добре хочете??? Блін , особисто...і щоб ваші діти не жили так як ви жиєте наразі? Я вам відповім , коли це настане...коли такі як ви і вам подібні, перестануть питання вішати на наші шиї , одночасно залишаючись "тіпа українцями" (я називаю таких хохлами) , а почнуть працювати. Ви мене обізвали сліпим націоналістом. Чудово!(хоча при зустрічі вліпив би по задниці за це) Але, я вас і таких як ви, прямо не обзивав. Вашого постсовєтського сволочізму мені не привили. І ще ... створіть собі умови САМІ... йокраїнці блін.

Перегляд дописуManfred (3.11.2010 10:25) писав:

Ще, здається, Кравчук дивувався, що приїжджає на схід — бідність і всі, відповідно його питають про статки та матеріяльні гаразди, щодо мови, то кажуть все одно колбаса чи ковбаса, аби була, приїжджає на захід — бідність, але всі його питають про мову, прапор, гімн, українську ідею тощо. Так можуть бідні себе поважати чи ні?

Ти з дуба впав? Щоб порівнювати треба самому поїздити , а не читати те , що буцімто казав Кравчук. Хочеш trip without image влаштую? Або journey in pictures? 100 грн на мій рахунок і буде те , що твої брати називають "полньій отчет". Порівняєш , потім поїдеш , висліпишся , узрієш ,чи як там ви кажете , а там будеш "глаголяти". Згоден?
  • 0

#236 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 512 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 17.11.2010 – 00:30

Борімося - поборемо!

До речі, хто бачив чи чув, чи читав про оцю ганьбу - конференція Україно-російський культурно-мовний простір: від протистояння до єдності,
16 листопада 2010, яку провели Центр системного аналізу і прогнозування та Російсько-український Інформаційний Центр.
http://vgolos.com.ua...news/39303.html, http://www.osvita.co...010/1289902975/ тощо (Гугло)

На Ю-тубі точно є уривки новин про це.
Там жодному українцеві не дали рота навіть відкрити... Ганьба!
  • 0

#237 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 25.11.2010 – 14:47

Хороший допис.
Я наприклад завжди вводжу в пошук українською, навіть знаючи що ось цього нема точно.
Але на таку ситуацію впливає перш за все низька наповненість укронету :blink:
  • 0

#238 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 25.11.2010 – 14:48

Перегляд дописуManfred (25.11.2010 14:22) писав:

До теми:
А тепер те саме від непроросійського Google, котрий запровадив україномовний інтерхвейс не минулого року.

Перегляд дописуПластун (25.11.2010 14:47) писав:

Хороший допис.
Я наприклад завжди вводжу в пошук українською, навіть знаючи що ось цього нема точно.
Але на таку ситуацію впливає перш за все низька наповненість укронету :blink:
А я шукаю українською, бо ліньки розкладку перемикати.
  • 0

#239 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 25.11.2010 – 15:10

Перегляд дописуManfred (25.11.2010 15:07) писав:

Ви якось писали, що втратите мовний спокій через 50%, у мене для вас кепська новина:

Тобто, 50% і є.
Там чи-то 63, чи-то 120. Де 50-то?
  • 0

#240 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 25.11.2010 – 15:15

Цитата

Підсумовуючи результати свого дослідження, політтехнолог підкреслив, що українське скуспільство складається з трьох великих мовних спільнот: україномовних, російськомовних та білінгів (двомовних). "36% громадян нашої держави в родині спілкуються лише українською мовою, 36% - російською, а 27% користуються або українською, або російською, залежно від обставин", - поінформував О.Медведєв. Відтак, як розповів він, українську та російську загалом практикують по 63% громадян.
Який невимовно маячний висновок. "практикують" - верхівка цього дослідження.
Українською послуговуються 63%, а якою мовою вони послуговуються крім цього й за яких обставин - це не має жодного значення. 63% це трохи менше 67%, що зле, але не дуже зле.

Перегляд дописуManfred (25.11.2010 15:13) писав:

Неуважно читаєте:
Достатньо уважно, аби не звертати уваги на перекручення йолопкуватих стурбованих.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних