Перейти до вмісту

Фактична одномовність України, чи буде?

Повідомлень в темі: 759

Опитування: Можлиівсть мовно-культурного відновлення (139 користувачів проголосувало)

Чи вірите Ви у можлиівсть фактичної одномовности (україномовности) в Україні?

1. Так (70 голосів [50.36%])

Процент голосів: 50.36%

2. Ні (66 голосів [47.48%])

Процент голосів: 47.48%

3. Инше (3 голосів [2.16%])

Процент голосів: 2.16%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#121 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 03.10.2010 – 13:09

Перегляд дописуБезбожник (3.10.2010 13:56) писав:

Ги ги ги...а я...а я...ну і яка ж рідна мова в "інших країнах світу", Бразилії ? Невже португальська ?...ай я яй, ти ба, які вони ті бразильянці неєсознатєльні елємєнти. Ганьба !
а шо, в деяких південноамериканських країнах мови індєйцев почали робити державними, на додачу до еспанської
  • 0

#122 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 03.10.2010 – 13:23

Перегляд дописуSergiy_K (3.10.2010 14:09) писав:

а шо, в деяких південноамериканських країнах мови індєйцев почали робити державними, на додачу до еспанської

Ога, ога, ти це Tomis-S розкажи...он він бореЦЦя за те, шоб в усьому світі кожен двір говорив рідною мовою, як оті бразильянці...португальською...і нафіга тим індіанцям державна індіанська мова, якщо в них вже є рідна - іспанська і португальська...ги ги... їм мабуть Tomis-S допоміг...Че Гевара...точно.. він теж до апострофів придирався.
  • 1

#123 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 03.10.2010 – 13:37

Перегляд дописуSergiy_K (3.10.2010 14:09) писав:

Якби ж то існуванню іспанської щось загрожувало.
  • 0

#124 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.10.2010 – 14:05

Перегляд допису---- (3.10.2010 14:37) писав:

Якби ж то існуванню іспанської щось загрожувало.

Допоки вони чемпіони - ніфіга не загрожує...а там, через чотири роки, побачим. Висновок робіть самі : - доля мови в руках футбольної збірної України...а Tomis-S, сюди Януковича приплів.

Повідомлення відредагував Безбожник: 03.10.2010 – 14:07

• 1

#125 Tomis-S

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень

Відправлено 03.10.2010 – 20:05

Перегляд дописуБезбожник (3.10.2010 14:23) писав:

Ога, ога, ти це Tomis-S розкажи...он він бореЦЦя за те, шоб в усьому світі кожен двір говорив рідною мовою, як оті бразильянці...португальською...і нафіга тим індіанцям державна індіанська мова, якщо в них вже є рідна - іспанська і португальська...ги ги... їм мабуть Tomis-S допоміг...Че Гевара...точно.. він теж до апострофів придирався.

Наймит ти і... (свиня це образа чи назва тварини?) Так я не борюсь.Срав я на португалців, аргентинців,бразилЯЯнців і хохлів. Люди розмовляють як знають. А чому ці країни 3-го світу?
  • 0

#126 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 03.10.2010 – 20:10

Перегляд дописуTomis-S (3.10.2010 21:05) писав:

Наймит ти і... (свиня це образа чи назва тварини?) Так я не борюсь.Срав я на португалців, аргентинців,бразилЯЯнців і хохлів. Люди розмовляють як знають. А чому ці країни 3-го світу?
Особливо Португалія. А дійсно, цікаве питання.
  • 0

#127 Tomis-S

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень

Відправлено 03.10.2010 – 21:11

Цитата

ги... їм мабуть Tomis-S допоміг...Че Гевара...точно.. він теж до апострофів придирався.

Таки дістав я цього москаля. Сарказм не те що невлучний... дебільний. (визначення слова дебільний ---> тут рідною а для посіпак чужого роду москальською....відчуваєте різницю?

Повідомлення відредагував Tomis-S: 03.10.2010 – 21:28

• 0

#128 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.10.2010 – 21:58

Перегляд дописуTomis-S (3.10.2010 21:05) писав:

Наймит ти і... (свиня це образа чи назва тварини?)

"Че Гевара" - телепат...точно.

Цитата

Так я не борюсь.

А як ?

Оце, ти писав ?

Цитата

Я не тільки вірю, але і все що можу роблю для того, щоб в моїй країні розмовляли як і в інших країнах світу - рідною мовою.
А оце ?

Цитата

Срав я на португалців, аргентинців,бразилЯЯнців і хохлів. Люди розмовляють як знають. А чому ці країни 3-го світу?

Аааа....он як, виявляється, ти "все що МОЖЕШ, робиш"...сереш на заморські країни після чого (яке чудо!) вони починають говорить рідною мовою. Моє попереднє питання "А як ?" - знімається. Я зрозумів. Гівна то...на всіх вистачить ? Он в Китаї...там теж по різному базарять, це ж скіко гівна треба, щоб на кожну вражу китайську морду дриснуть?...а втім, якщо зміг пообсирати португальців, аргентинців, бразилЯЯнців...така практика...китайцям не встояти...точно..угу...слухай, а ШО ти їси?...і іШШо, чо то в тебе нік такий стрьомний?...жодної букви з рідної мови...мо на самого себе пора дриснуть пару разів ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 03.10.2010 – 22:01

• 1

#129 Blackvistaspam

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень

Відправлено 04.10.2010 – 03:08

Ну от яка тупість, держава українська - мова українська . Кому необхідна інша мова - нехай її вчать хоча ,як казав один з моїх знайомих - "Сучасна "російська" -це мова для бидла" ,нажаль я переважно саме мову для бидла чую ,а не російську в більш-менш нормальному її вигляді, а не спотворений продукт якогось невігласа.
Це був аргумент за вивчення російської мови.
В аргументі проти - невже наша мова гірша за російську ? І чим російська краща за нашу мову? І невже нам так необхідно знати російську ? Відповідь шукаем у нашій охлократії.
Мені набагато приємніше саме українську мову чути .
  • 0

#130 IceKris

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 07.10.2010 – 22:38

Перегляд дописуБезбожник (3.10.2010 22:58) писав:

Аааа....он як, виявляється, ти "все що МОЖЕШ, робиш"...сереш на заморські країни після чого (яке чудо!) вони починають говорить рідною мовою. Моє попереднє питання "А як ?" - знімається. Я зрозумів. Гівна то...на всіх вистачить ? Он в Китаї...там теж по різному базарять, це ж скіко гівна треба, щоб на кожну вражу китайську морду дриснуть?...а втім, якщо зміг пообсирати португальців, аргентинців, бразилЯЯнців...така практика...китайцям не встояти...точно..угу...слухай, а ШО ти їси?...і іШШо, чо то в тебе нік такий стрьомний?...жодної букви з рідної мови...мо на самого себе пора дриснуть пару разів ?

Блін. Як в анекдоті про жіночу логіку.
- Пані ви виходите? (через пару хвилин напруженого "думання")
-Люди!!! Він мене собакою назвав! (думаю всі знають цей анекдот . крім безбожника , вочевидь)

Щодо одномовності. Думаю ,вона напряму залежить від рівня життя в країні. Особливо в таких постколоніальних країнах , як Україна. І не треба бігати по Португаліям достатньо глянути на колишні совєтські республіки. Як приклад порівняти Естонію і Казахстан.

Повідомлення відредагував IceKris: 07.10.2010 – 22:40

• 0

#131 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 07.10.2010 – 23:24

Перегляд дописуIceKris (7.10.2010 23:38) писав:

Блін. Як в анекдоті про жіночу логіку.
- Пані ви виходите? (через пару хвилин напруженого "думання")
-Люди!!! Він мене собакою назвав! (думаю всі знають цей анекдот . крім безбожника , вочевидь)

Відсутність логічного мислення, в даному випадку - "дєтство", не є ознакою інтелекту. До тОго ж, там було трошки не так...себто, анекдот, подану не повному обсязі...буває.

Цитата

Щодо одномовності. Думаю ,вона напряму залежить від рівня життя в країні. Особливо в таких постколоніальних країнах , як Україна. І не треба бігати по Португаліям достатньо глянути на колишні совєтські республіки. Як приклад порівняти Естонію і Казахстан.

Ога, ога...саме від рівня життя і залежить одномовність...в Швейцарії..або у Фінляндії, наприклад..да ? ги ги ги.

Повідомлення відредагував Безбожник: 07.10.2010 – 23:26

• 1

#132 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 08.10.2010 – 14:39

Перегляд дописуManfred (8.10.2010 09:18) писав:

Ставлення до мови ні у Фінляндії, ні у Швейцарії порівнювати з українським не є коректним, позаяк воно кардинально відмінне. Фіни порвуть за свою мову кого завгодно, Меннергейма, зокрема, якому багато чим зобов'язані і досі пробачити не можуть саме за його ставлення до фінської мови. Щодо Швейцарії, то тамтешні люди настільки придавлені культурою, що вкакались би від несподіванки почувши наше: "Ти шо чіста па-чілавєчєскі гаварити не вмєєш шо лі?" :happy1:

Манфреде, "брате мій во Христі", не мороч мені голову, я відповів людині не про мову, а про сміхотворність висновку і намагання прив*язати рівень життя у державі з відношенням до своєї рідної мови. Я думаю, Манфреде...та ні, я впевнений, що рівень життя аж ніяк не може примусити людину любити, або навпаки, свою мову. От я народився в 1953 році. Ріс у селі в хаті під солом*яними куликами і глиняною долівою. Хліб продавали кукурудзяний по два буханці на тиждень. Корорчч, до Швейцарії було далекувато, однак це аж ніскілечки не впливало на мову людей. А от одна із моїх тіток, в той час, якогось чорта попала в Грузію. І привезла звідки грузина Георгія. Приїхали вони до нас в гості. Ми з братом ще маленькі були і нам було страшно цікаво; шо то за дядько з мандарінами, котрих ми ніколи не бачили ? А він було шось говорить (по російські) та і вставить грузинські фрази. Бабця його відразу незлюбила, і мандаріни не допомогли, навряд чи тільки за мову, скоріше там були й інші фактори, але її фразу, яку вона бурчала сама собі, "бусурманин і балакає по бусурманські", пам*ятаю до цього часу. І навряд чи десь у ВУЗі, професор-мовник, скаже щось краще, аніж моя мила бабця, аби я почувши, "зарубав собі на носі" на все життя : наша мова є найкраща...бо вона не бусурманська...такий я зробив тоді дитячий висновок, ходячи у штанцях на "шлейці" по глиняній долівці, у хаті під соломою.
Добре, Манфреде, шось я тут розностальгачився (гм...є таке слово ?) з тобою...ти мені надоів - я тобі теж...піду, ляжу, шось у мене поперк...позавчора паї получали на току, так там 30-літні пацани захотіли похизуватись силою, ну дик...я, старий дурень, показав їм як треба брати по два мішки з пшеницею, кожен під руку, і носити. Переніс 12 штук...шось бахнуло в попереку, і хоча сєй подвіг ніхто з тих засранців повторити не зміг, мені від того не легше...сьогодні ні сісти ні встать...ше й жінка..обзиває...корочч, Манфреде,.. надоїв ти мені.
  • 1

#133 IceKris

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 09.10.2010 – 18:48

безбожнику , ти спамиш. І мішки , твої , з пшеницею ніяк не стосуються цієї теми. Скоріше за все ти неуч , що не знайшов себе в житті. Може шібко грамотній. Але життя тебе обійшло. Тобі ж пояснюють прості речі , ти з нами , з українцями чи з хохляками? А ти про пшеницю...

Щодо "Фактичноїодномовності України і чи буде " - буде. Такі як безбожники не перепона. І всі решта теж.
  • 0

#134 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 09.10.2010 – 19:58

Перегляд дописуIceKris (9.10.2010 19:48) писав:

Щодо "Фактичноїодномовності України і чи буде " - буде. Такі як безбожники не перепона. І всі решта теж.
Глас Кремля?
  • 0

#135 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 09.10.2010 – 20:12

Перегляд дописуIceKris (9.10.2010 19:48) писав:

безбожнику , ти спамиш. І мішки , твої , з пшеницею ніяк не стосуються цієї теми. Скоріше за все ти неуч , що не знайшов себе в житті. Може шібко грамотній.

Шібко, шібко.

Цитата

Але життя тебе обійшло.

Я задоволений...всяке бувало...тобі навіть у страшенному сні не присниться.

Цитата

Тобі ж пояснюють прості речі , ти з нами,

З вами, це З КИМ ? (що маю на увазі, напишу нижче)

Цитата

з українцями чи з хохляками?

А хохляки ЦЕ ХТО ? Нова "нація" з ресурсів інтернет форумів ? Тоді це не до мене...це до малолєток. До тОго ж: хто тобі втюхав в голову, що ти є більш українцем, ніж хтось ? ти сам собі ?, чи з пацанами за пляшкою пива ? Он у тебе нік не по нашому, не по українські написаний, та навіть у перекладі, воно шось чудне...не українське, то ти тоді, хто?, щоб визначати "хохляків" ? Ото ж моє питання, в цитаті зверху - актуальне.

Цитата

А ти про пшеницю...

А шо ? Скільки пам*ятаю свою Україну, скільки вона і пов*язана з пшеницею. Це її природнє визначення. Ти не в курсі? да?...тобі хочеться знайти ворогів? показать форумчанам "грудь на розпашку" ? отут в інтернеті? дівчатка тут є...очі округлять і скажуть : який герой !, я вже казав одному : це цікавий вид "боротьби"... за державну одномовність. Загалом, це не до мене. Як супротивник - ти мені не цікавий, не моєї вагової категорії, - тим паче - професійної підготовки. І в прямому і в переносному сенсі. Мій попередній коментар написаний Манфреду. І він прекрасно розуміє про що іде мова...а ти тут при чому ?...між мною і Манфредом тебе не стояло...гуляй.

Цитата

А хто ж проти ? "Впєрьод і с пєснєй"...тіко я шось сумЛіваюсь, що подібні питання можна вирішити сидячи за ПК і оголосивши "війну" Безбожнику. Навряд чи така шняга допоможе вирішенню питання одномовності України. Тут справа, в реаліях, жорсткіше виглядає...як би не довелось каліцтвом, а ще гірше, життям розплачуватись, себто, стрілять по собіподібним двоногим...ну і вони, відповідно...всяк може бути. Готовий ? Навчений ? Там же форуму "теревені" не буде, дєвочєк теж...діяти треба АфіГенно автоматично...інакше - ХАНА. Ну дик...яка ж у тебе є військово-професійна підготовка, заради захисту інтересів України, в тому числі - одномовності, мені це дууууже цікаво. Га ?
Звісно ж, якщо ти взагалі розумієш про ЩО я веду мову.

Перегляд допису---- (9.10.2010 20:58) писав:

Глас Кремля?

Нє. То він з дитячої колиски гласить.

Повідомлення відредагував Безбожник: 09.10.2010 – 20:13

• 1

#136 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень
  • Місто:Justalittleniceplace

Відправлено 13.10.2010 – 20:51

Те, що Україна впевнено і неухильно наближається до одномовності мені було давно зрозуміло, але щоб так стрімко - навіть і не уявляв.

Будучи нешодавно у Франківську(бастіон украйномовства) довелося із своїм партнером по роботі сходити в ресторан, так би мовити для обливки справи. Був вражений, оскільки чого-чого, а такого не чекав - половина присутніх в ресторані - розмоляли російською. Спочатку подумав що таке лиш у цьому ресторані. Мені сказали таке - всюди. На другий день, щоб переконатися сходив в інший ресторан - картина та сама.

Висновок - багаті люди в Україні спілкуються російською, а щоб популяризувати мову - треба кошти. російськомовні люди це робити не будуть. Тому мова приречена, а одномовність України вже не за горами.
  • 0

#137 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 14.10.2010 – 00:37

Перегляд дописуJustaman (13.10.2010 21:51) писав:

Те, що Україна впевнено і неухильно наближається до одномовності мені було давно зрозуміло, але щоб так стрімко - навіть і не уявляв.

Будучи нешодавно у Франківську(бастіон украйномовства) довелося із своїм партнером по роботі сходити в ресторан, так би мовити для обливки справи. Був вражений, оскільки чого-чого, а такого не чекав - половина присутніх в ресторані - розмоляли російською. Спочатку подумав що таке лиш у цьому ресторані. Мені сказали таке - всюди. На другий день, щоб переконатися сходив в інший ресторан - картина та сама.

Гг, так москалі випити люблять). В ІФ фактично 10% російськомовних, направлених за союзу та їхні нащадки.
  • 0

#138 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 14.10.2010 – 09:05

Цитата

Висновок - багаті люди в Україні спілкуються російською, а щоб популяризувати мову - треба кошти. російськомовні люди це робити не будуть.

В цьому плані мені москалі жидів нагадують, де не приткнеться, зараза, всюди їй добре буде.
  • 0

#139 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень
  • Місто:Justalittleniceplace

Відправлено 14.10.2010 – 10:10

Перегляд дописуManfred (14.10.2010 08:51) писав:

Яке ваше особисте ставлення до факту зникання мови?
А як мені ставитися до закону природу, що виживає сильніший, той хто краще пристосується?
Не буду ж я злитися чи тішитися з вовка, що роздирає бідолашного зайця - це закон природи. Українці - нація слабаків, травоїдні так би мовити, вони завжди будуть комусь підкорятися і до когось пристосовуватися - не важно, чи це росіяни, чи поляки, чи ще хтось.
Утвердити мову можна тільки жорсткими заходами, а якшо пустити у вільне плавання, те що є зараз, то кінцевий результат невідомий лиш наївним та сліпим патріотам.

Перегляд дописуNatalie) (14.10.2010 10:05) писав:

В цьому плані мені москалі жидів нагадують, де не приткнеться, зараза, всюди їй добре буде.

Нації, які себе поважають, до москалів не пристосовуються, вони самі до них підлаштовуються. Якшо знатимеш у Данії чи де там, лиш російську, то підмітатимеш вулиці, тому шо данець господар у своїй хаті і мусиш приймати його правила гри, а якшо ти не господар , а якесь ху*ло, то тобі не тільки треба навязати свої правила, а й нафіг с хати вигнати. Такі правила жорстокого життя.
  • 0

#140 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 14.10.2010 – 18:56

Цитата

То є правда. Дві третини бізнесу або російськомовні, або двомовні. Франківці, чому так?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних