Перейти до вмісту

Фактична одномовність України, чи буде?

Повідомлень в темі: 759

Опитування: Можлиівсть мовно-культурного відновлення (139 користувачів проголосувало)

Чи вірите Ви у можлиівсть фактичної одномовности (україномовности) в Україні?

1. Так (70 голосів [50.36%])

Процент голосів: 50.36%

2. Ні (66 голосів [47.48%])

Процент голосів: 47.48%

3. Инше (3 голосів [2.16%])

Процент голосів: 2.16%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#101 змій

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Африка

Відправлено 18.09.2010 – 01:37

Перегляд дописуЗлодюжка (18.09.2010 01:05) писав:

Суцільна націоналістична пропаганда і романтика, ніяких аргументів тут не бачу. Лише "МИ ВІДРІЗАНТИМЕМОСЯ ВІД МОСКАЛІВ ОЛОЛОЛО ЯК КЛАСНО, ПОКАЖЕМ ЇМ ТАКИМ-СЯКИМ ЯК МИ МАЛИ ЇХ ВВИДУ" тільки на півсторінки нікому не потрбіного тексту. Суть одна.

"Спільне гуртує людей", "неважливо що це"? . Нумо всі носитимемо Памперси на голові, згуртуємось просто афігєть як.

Перегляд дописуa1a1a1a (17.09.2010 04:07) писав:

Я розумію, пан дописувач - студентк, камсамолк і просто красавіц вітіран, статусний, особливий, троль тощо. Але але. Банально, малалєтньо. І тупо.
Банально і тупо тому що товстий троль...
  • 0

#102 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень
  • Місто:Justalittleniceplace

Відправлено 18.09.2010 – 10:50

Перегляд дописуЗлодюжка (18.09.2010 01:05) писав:

Нумо всі носитимемо Памперси на голові, згуртуємось просто афігєть як.
ага, точно, давайте носите памперси, використані :brovy:
а насчот язика, так рік назад, я в Києві не міг знайти російськомовну газету чи журнал в кіоску, але після приходу до влади Янека, ситуація пішла на улучшеніє
  • 0

#103 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 883 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.09.2010 – 13:01

Перегляд дописузмій (18.09.2010 02:37) писав:

Банально і тупо тому що товстий троль...
Угу, ще у пана аргументи будуть? Ну хІба то аргументи - "не буде москальского мисленнія і матюків" це як раз та сама "романтика". Мова не робить мислення.
Щодо російських матів, то багато народів, що немають такого багатої матершинної мови під час другої світової війни використовували російський мат. Поляки, наприклад.

Перегляд дописуJustaman (18.09.2010 11:50) писав:

ага, точно, давайте носите памперси, використані :brovy:
а насчот язика, так рік назад, я в Києві не міг знайти російськомовну газету чи журнал в кіоску, але після приходу до влади Янека, ситуація пішла на улучшеніє
Брешеш, я постійно читаю російськомовну пресу в Києві. І до Яника її було повно.
  • 0

#104 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень
  • Місто:Justalittleniceplace

Відправлено 18.09.2010 – 13:25

Перегляд дописуЗлодюжка (18.09.2010 14:01) писав:

Брешеш, я постійно читаю російськомовну пресу в Києві. І до Яника її було повно.
Справа в тому, шо російськомовна преса користується таким попитом, шо вечером, коли я їду з роботи - найпопулярніша вже розкуплена була, лишалася купа україномовної, яка нікого не цікавить
  • 0

#105 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 883 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.09.2010 – 13:28

Перегляд дописуJustaman (18.09.2010 14:25) писав:

Справа в тому, шо російськомовна преса користується таким попитом, шо вечером, коли я їду з роботи - найпопулярніша вже розкуплена була, лишалася купа україномовної, яка нікого не цікавить
Ну не треба вже ж так товсто. Трололо про любов до України був краще.
Україномовна преса також моє свого читача.
  • 0

#106 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 18.09.2010 – 13:41

Перегляд дописуЗлодюжка (18.09.2010 14:28) писав:

Ну не треба вже ж так товсто. Трололо про любов до України був краще.
Україномовна преса також моє свого читача.
Якось страшно оте звучить в однині.
  • 0

#107 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 19.09.2010 – 12:22

Перегляд дописуTomis-S (18.09.2010 00:45) писав:

Спробую..аргументовано.
1.Зникнуть москальські матюки.Брудні і гвалтівні водночас.
Більше не хочу , бо зло бере.

Ги ги ги. А більше і не треба. Бо нижче, тобою подана та ж самісінька туфта, шо і вище. Романтична, єсстєсно. Спочатку вивчи історію походження матюків (як і блотняка, заодно), після цього спробуй відокремити тепленьке від м*якенького, тобто єврейство від Руських людей, мо тоді шось і дізнаєшся з приводу матюків. Ну і, нарешті, вживання матюків залежить не від мови, а від рівня вихованості людини...а свиня, вона по любому болото знайде і буде матюкатись, хоч...по в*єтнамські.

Цитата

Мова це тільки засіб обміну інформацією, але дуже важливим є те, яким чином ти передаєш цю інформацію. Порівняй.

Оце і є калька. Цікаво, що серед нас є не така вже і маленька частина українців - глухонімих, котрі не гірші патріоти, та от спосіб передачі отієї, вказаної тобою інформації, у них дещо інший. На пальцях. Ну дик...як ти там кажеш : "важливо яким чином ти передаєш інформацію ? От ба, як воно цікаво може обернутись, якщо аргумент романтичний.

Цитата

Так , граждане-панове, обилечиваємся.
Так , панове, купуємо квитки. (бо не скажеш оквитковуємося- це буде дико)
От і вирішуй сам, що для тебе рідніше , краще і чи зміниться країна.

Слухай, ти не ексЗавада, часом ? Теревені, його, ну оооочєнь з великими труднощами пережили.

Цитата

Думаю,що виклав без романтичного патякання.

Думаю, шо ні. Старі, як світ, накручені штампи, за якими нічогісінько по суті проблеми - НЕМАЄ.

Цитата

(хоча значення слова "патякання" відмітає геть всю романтику, вони не сумісні).

Ше й як сумісні. Почитай ше раз свій же коментар, аби в цьому переконатись.

Повідомлення відредагував Безбожник: 19.09.2010 – 12:25

• 1

#108 comdev

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Місто:Kyiv

Відправлено 19.09.2010 – 20:21

Перегляд дописуJustaman (18.09.2010 11:50) писав:

ага, точно, давайте носите памперси, використані :cool2:

ти пресу цю шукав у себе в туалеті? Тому що в столиці проблематично купити україномовну пресу, а не російськомовну :happy1:

Повідомлення відредагував comdev: 19.09.2010 – 20:23

• 0

#109 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 19.09.2010 – 21:06

Перегляд дописуcomdev (19.09.2010 21:21) писав:

ти пресу цю шукав у себе в туалеті? Тому що в столиці проблематично купити україномовну пресу, а не російськомовну :happy1:
Користуйтесь електронними аналогами, через гугл-транслейт
  • 0

#110 a1a1a1a

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 19.09.2010 – 23:09

Перегляд допису---- (19.09.2010 22:06) писав:

Користуйтесь електронними аналогами, через гугл-транслейт
Петросянщина. Так можна злити відповідь на арґументи про відсутність україномовного. Головне ж - вірити: в цій країні йде українізація...
  • 0

#111 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 19.09.2010 – 23:12

Перегляд дописуa1a1a1a (20.09.2010 00:09) писав:

Петросянщина. Так можна злити відповідь на арґументи про відсутність україномовного. Головне ж - вірити: в цій країні йде українізація...
Ні, треба вірити в Вашу любиму Фаріон, що українізує львівських дітей.
  • 0

#112 a1a1a1a

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 19.09.2010 – 23:15

Перегляд допису---- (20.09.2010 00:12) писав:

Ні, треба вірити в Вашу любиму Фаріон, що українізує львівських дітей.
Можна вірити хоч в Бенюка, просто не забувати зливати. :happy1:
  • 0

#113 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 19.09.2010 – 23:22

Перегляд дописуa1a1a1a (20.09.2010 00:15) писав:

Можна вірити хоч в Бенюка, просто не забувати зливати. :happy1:
В людини проблема з україномовним контентом, я йому порадив. Де тут злив?
  • 0

#114 a1a1a1a

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 19.09.2010 – 23:41

Перегляд допису---- (20.09.2010 00:22) писав:

В людини проблема з україномовним контентом, я йому порадив. Де тут злив?
Якби ви йому порадили вивчити китайську, за вашою логікою (!) це б теж не було зливом. Бо "в людини проблема з україномовним контетном". Правда ж?
  • 0

#115 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 19.09.2010 – 23:47

Перегляд дописуa1a1a1a (20.09.2010 00:41) писав:

Якби ви йому порадили вивчити китайську, за вашою логікою (!) це б теж не було зливом. Бо "в людини проблема з україномовним контетном". Правда ж?
А за Вашою логікою вивчити китайську рівноцінно вивчити гугл-транслейт. Ви ж ніби програміст, а такі складнощі. ІА, харош придиратись.
  • 0

#116 a1a1a1a

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 20.09.2010 – 00:51

Перегляд допису---- (20.09.2010 00:47) писав:

А за Вашою логікою вивчити китайську рівноцінно вивчити гугл-транслейт. Ви ж ніби програміст, а такі складнощі. ІА, харош придиратись.
За моєю логікою проблема - в відсутності панування української мови (тут - газети), аще за моєю логікою, ті ваші поради - це брєд. Саме так марять: мелять шо попало. Так то від запалення, а ви шо робили? Чи у вас запалення.)))
От якби він вивчив китайську, у нього б відпала проблема з українським контентом - це була порада від мене в вашому дусі. Чим не краща? Адже допогло б. Бо в нас і справді легше китайську вивчити ніж добитися шоб газети журнали і весь той інший мотлох був українською. Гляньте на назву теми і не тупіть. І неважливо, треба брати останнє слово попередьного речення в лапки чи ні.

Цитата

... ІА, харош придиратись.
Довго ж ви терпіли, шо б то написати.
  • 0

#117 Tomis-S

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень

Відправлено 27.09.2010 – 22:46

Цитата

Суцільна націоналістична пропаганда і романтика, ніяких аргументів тут не бачу. Лише "МИ ВІДРІЗАНТИМЕМОСЯ ВІД МОСКАЛІВ ОЛОЛОЛО ЯК КЛАСНО, ПОКАЖЕМ ЇМ ТАКИМ-СЯКИМ ЯК МИ МАЛИ ЇХ ВВИДУ" тільки на півсторінки нікому не потрбіного тексту. Суть одна.
Одне визначення - провтикала суть сказаного.

Цитата

Ги ги ги. А більше і не треба. Бо нижче, тобою подана та ж самісінька туфта, шо і вище. Романтична, єсстєсно. Спочатку вивчи історію походження матюків (як і блотняка, заодно), після цього спробуй відокремити тепленьке від м*якенького, тобто єврейство від Руських людей, мо тоді шось і дізнаєшся з приводу матюків. Ну і, нарешті, вживання матюків залежить не від мови, а від рівня вихованості людини...а свиня, вона по любому болото знайде і буде матюкатись, хоч...по в*єтнамські.

А це вже справжнісінький ідеологічний ворог. Боюсь, що тобі саме визначення слова матюк невідоме , не те що історія їх виникнення. "Тепленьке і м*якеньке" - постав собі апостроф нарешті , не набридло перемикатися на англійську розкладку украйонець? Га? І нарешті вживання матюків залежить САМЕ від мови. Точніше, в жодній поширеній мові світу не зустрінеш матюка що описує статевий акт з рідною мамою або оральний секс з неживим предметом. Та що там казати. Відомі російські поети та літератори називали російську мову "бедньім и трудньім к пониманию" , " язьіком простолюдинов , грязньім и ничтожньім одновременно"

Деяким, переклади Джорджа Карліна на россу здаються кращими за оригінал , бо якщо перекласти россою його американські матюки так як є , то буде не те , а от через .... мать краще звучить для москальського вуха ...ну і для хохляцького.
Щодо блатного жаргону , то він нічого спільного немає з матюками. Я про справжній , не про книжковий , чи серіальний.

Біда таких як ти , навіть не в тому що ти не розмовляєш в побуті рідною мовою, а в тому що свою лінь і небажання щось змінювати ти і такі як ти, прикривають буть чим. Іноді це виливається навіть в президентські заяви,що мови (українська і російська) мало чим відрізняються, як і народи. Ми ж бо брати.
Я не тільки вірю, але і все що можу роблю для того, щоб в моїй країні розмовляли як і в інших країнах світу - рідною мовою. А ти ...?
  • 0

#118 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.09.2010 – 22:51

Перегляд дописуTomis-S (27.09.2010 22:46) писав:

Деяким, переклади Джорджа Карліна на россу здаються кращими за оригінал
слухайте в оригіналі. не будьте тупими.
  • 0

#119 Tomis-S

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень

Відправлено 03.10.2010 – 12:30

Перегляд дописуManfred (30.09.2010 12:23) писав:

Статейка до теми.

Ну і що? "Підконтрольна контора." Все це ми знаємо. До чого тут одномовність в країні...

Цитата

слухайте в оригіналі. не будьте тупими.
Sensssorika , мова була не про те. Тупими не можна називати людей , яким не було надано можливості знати американську мову.(не англійську- уточнюю)

Повідомлення відредагував Tomis-S: 03.10.2010 – 12:34

• 0

#120 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 03.10.2010 – 12:56

Перегляд дописуTomis-S (27.09.2010 23:46) писав:

Одне визначення - провтикала суть сказаного.

А це вже справжнісінький ідеологічний ворог. Боюсь, що тобі саме визначення слова матюк невідоме , не те що історія їх виникнення. "Тепленьке і м*якеньке" - постав собі апостроф нарешті , не набридло перемикатися на англійську розкладку украйонець? Га? І нарешті вживання матюків залежить САМЕ від мови. Точніше, в жодній поширеній мові світу не зустрінеш матюка що описує статевий акт з рідною мамою або оральний секс з неживим предметом. Та що там казати. Відомі російські поети та літератори називали російську мову "бедньім и трудньім к пониманию" , " язьіком простолюдинов , грязньім и ничтожньім одновременно"

Деяким, переклади Джорджа Карліна на россу здаються кращими за оригінал , бо якщо перекласти россою його американські матюки так як є , то буде не те , а от через .... мать краще звучить для москальського вуха ...ну і для хохляцького.
Щодо блатного жаргону , то він нічого спільного немає з матюками. Я про справжній , не про книжковий , чи серіальний.

Біда таких як ти , навіть не в тому що ти не розмовляєш в побуті рідною мовою, а в тому що свою лінь і небажання щось змінювати ти і такі як ти, прикривають буть чим. Іноді це виливається навіть в президентські заяви,що мови (українська і російська) мало чим відрізняються, як і народи. Ми ж бо брати.

Звідкіля ти впав з цією шнягою ?

Цитата

постав собі апостроф нарешті

Не хо.

Цитата

Я не тільки вірю, але і все що можу роблю для того, щоб в моїй країні розмовляли як і в інших країнах світу - рідною мовою. А ти ...?
Ги ги ги...а я...а я...ну і яка ж рідна мова в "інших країнах світу", Бразилії ? Невже португальська ?...ай я яй, ти ба, які вони ті бразильянці неєсознатєльні елємєнти. Ганьба !

Повідомлення відредагував Безбожник: 03.10.2010 – 13:06

• 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних