Перейти до вмісту

Avril Lavigne

Повідомлень в темі: 103

#101 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 24.02.2008 – 17:15

Перегляд дописуRocksa (24.02.2008 17:23) писав:

хех..поп-панк я б дуже рада була:angry12: а це ти де,в газетці якійсь прочитав?і взагалі ти стиль виконавця як визначаєш?читаєш по журнальчиках?ну як так!?люди ОБІЗНАНІ В МУЗИЦІ,такі як ти,можуть і самі стиль визначати :angry12: а співає вона поп-рок..а з стилю поп-панк в неї всього то одна пісня-Sk8er boy(доречі моя улюблена)..просто у неї стиль одягу був панковський от її приписували всі до панку!та це тобі говорить людина з ВУЗЬКОЮ ОБІЗНАНІСТЮ У СВІТІ МУЗИКИ,тому ти можеш не зважати на мої слова :happy1:

я популярні типу музичні журнали/газєти не читаю. я не казав, що я дуже обізнаний в музиці) за останнє речення перепрошую, просто та твоя фраза нагадала мені "маленьких дівчаток 13-15 років, які слухають різний поп, наближений до року/панку ,і вважають шо їхній улюблений виконавець найкращий в світі" :yes:
може й рок, останній альбом, імхо, більш швидкий та енергійніший, тому й здається шо шось приближене до поп-панку.
  • 0

#102 Русік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Коломия не помия Коломия - місто!!!

Відправлено 07.03.2008 – 23:14

Може вона і говорить,що співає рок,але поперше,чому він такий тоді легенький,а подруге-її слухають всі кому не лінь...особливо ті,що полюбляють Максім
  • 0

#103 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1327 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 16.09.2016 – 21:04

Ось яка вона зараз. Красопета. Зображення
Зображення
  • 0