Перейти до вмісту

Розумно - це сексуально?

Повідомлень в темі: 95

#61 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 11.09.2009 – 18:51

Розумно це не сексуально!!! Хібащо якщо один ботан називає свою кохану дівчину-ботанку сексуальною тільки із-за того що вона розумна!!! ГАГАГА... Сексуальним може бути тільки зовнішність... Для мене так!
  • 0

#62 Лілу

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 11.09.2009 – 19:34

Перегляд дописуВакуОлька (7.09.2009 11:41) писав:

Флуд почистила. Злісним флудерам останнє китайське попередження.
А може варто почати цікавитись? Якщо йому це цікаво і він з тобою ділиться, то й ти спробуй розібратись...
Просто він все знає, все про все, він як енциклопедія ходяча, що не скажеш то він тобі істооричну довідку в датах і цифрах наводить, а я не знаю що відповідати. А він деколи щось розказує, а потім - "ну ти знаєш, правда?", а я не знаю, але боюсьвиглядати тупою тому киваю головою і кажу "угу".
  • 0

#63 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 11.09.2009 – 19:44

Перегляд дописуЛілу (11.09.2009 19:34) писав:

Просто він все знає, все про все, він як енциклопедія ходяча, що не скажеш то він тобі істооричну довідку в датах і цифрах наводить, а я не знаю що відповідати. А він деколи щось розказує, а потім - "ну ти знаєш, правда?", а я не знаю, але боюсьвиглядати тупою тому киваю головою і кажу "угу".
а ти не бійся.. відповідай чесно.
  • 0

#64 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 11.09.2009 – 20:23

Перегляд дописуВареник (8.09.2009 18:09) писав:

навіть якщо він важить 120 кеге при зрості 160см?
Коротка получається сексуальність, не видно за жировими складками.
  • 0

#65 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.09.2009 – 13:19

Перегляд дописуМалюсінька (11.09.2009 13:53) писав:

Як обмежено! А чому ти так за всіх сказав (сказала)?
забула сказати що це лише моя думка, так само як все інше, що я пишу чи кажу.....
  • 0

#66 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 21.10.2009 – 13:23

шмат м'яса з тупим поглядом - ось це точно не сексуально, принаймі не для мене
  • 0

#67 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 21.10.2009 – 21:01

Перегляд дописуЛілу (11.09.2009 20:34) писав:

Ну таке становище можна використати з корстю для себе. Один розумний дядько колись сказав, що вибирає собі розумних друзів - від них можна чогось навчитися :)
Так само і з хлопцями. Від них можна багато чого дізнатися цікавого. Тому замість того шоб казати угу, краще сказати, щоб розповідав дальше. Хоча, звісно, якщо ця тема цікава для дівчини....
Хоча можливий варіант коли хлопець вихваляється знаннями - ото вже гірше, таких ніхто не буде терпіти.

А розумні хлопці то дууже сексуально :ggggg:
  • 0

#68 Ганна панна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 15:57

Перегляд дописучорно-біла (21.10.2009 14:23) писав:

шмат м'яса з тупим поглядом - ось це точно не сексуально, принаймі не для мене
Шмат м’яса звісно не сексуальний. Але ж ви самі застосували це порівняння, очевидно, тільки для того, щоб ваша позиція виглядала правильною. :ggggg:

Якщо це просто веселий, дружній хлопець, з начаним пресом, пружніми м’язами, гарними очима і великим приладом, але він з якоїсь відсталої мексиканської країни. То що, хіба ві не сексуальний?
  • 0

#69 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 21:14

Перегляд дописуГанна панна (22.10.2009 16:57) писав:

Шмат м’яса звісно не сексуальний. Але ж ви самі застосували це порівняння, очевидно, тільки для того, щоб ваша позиція виглядала правильною. :ggggg:

Якщо це просто веселий, дружній хлопець, з начаним пресом, пружніми м’язами, гарними очима і великим приладом, але він з якоїсь відсталої мексиканської країни. То що, хіба ві не сексуальний?
великий прилад - це ви про тєлєфон?
розуміно це добре, головне вміти поєднувати, ога
  • 0

#70 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 21:34

Перегляд дописуГанна панна (22.10.2009 15:57) писав:

Ну так, шмат м'яса, якщо розуміти це буквально, зрозуміла річ, сексуальним нікому не видасться. Я ж мала на увазі зовсім інше. І мене мало хвилює, чи моя позиція видасться правильною, чи ні, я її не нав'язую і не вважаю неправильною чужу думку, особливо в цьому питанні, так як на колір і смак...і далі по тексту

Не бачу зв'язку між тим, що сказала я і людиною з відсталої мексиканської країни. Та й взагалі тема звучить, чи розумно =сексуально, а не чи чоловік з гарною тілобудовою=сексуально.(Про громадний член я взагалі мовчу, це скорше відлякує:) )
Накачаний прес, пружні м'язи і т.д. і т.п. не мають для мене ніякого значення, якщо людина обмежена розумово. В мене нема статевого потягу до
чоловіків, які мені не цікаві. Мої фізичні бажання занадто залежать від моєї голови. Тож розумно, для мене = сексуально
  • 0

#71 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 22.10.2009 – 22:44

Перегляд дописучорно-біла (22.10.2009 21:34) писав:

Накачаний прес, пружні м'язи і т.д. і т.п. не мають для мене ніякого значення, якщо людина обмежена розумово. В мене нема статевого потягу до
чоловіків, які мені не цікаві. Мої фізичні бажання занадто залежать від моєї голови. Тож розумно, для мене = сексуально
Частково згідна,хочеться тільки добавити що для сексуальності в людині має бути якась ізюминка чи скоріше перчинка. Щоб не тільки мозги були "треновані",а й вміння правильно і вчасно ними користуватись, а не тільки на парах.
  • 0

#72 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 22:58

Перегляд дописуКрихітка (22.10.2009 22:44) писав:

Частково згідна,хочеться тільки добавити що для сексуальності в людині має бути якась ізюминка чи скоріше перчинка. Щоб не тільки мозги були "треновані",а й вміння правильно і вчасно ними користуватись, а не тільки на парах.
Крихітка, це само собою розуміється. Я не від одногрупників, чиї знання можу оцінити на парах, балдію)
  • 0

#73 Ганна панна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 23:09

Перегляд дописучорно-біла (22.10.2009 22:34) писав:

Ну так, шмат м'яса, якщо розуміти це буквально, зрозуміла річ, сексуальним нікому не видасться.
Метаферично також.

І мене мало хвилює, чи моя позиція видасться правильною
Саме тому ви пишете на форумі. :ggggg:
І саме тому вживаєте такі епітети як: "тупий шмат м’яса" "розумово відсталий".

Я вам лише нагадую, що можна бути НЕ розумним, але при тому не бути ні "шматом м’яса" ні "розумоіо відсталим".
Це мусить бути очевидним для розумної дівчинки на звання якої претендуєте ви.

Як це називається, коли людина навмисно змальовує щось у згущених барвах, а потім робить передбачуваний висновок?

Якщо застосувати ваш метод міркування що до цього:

Про громадний член я взагалі мовчу, це скорше відлякує;) )
то можна зробити висновок, що вас не лякають лише мікропеніси і секс з булавкою. :)
Рівноцінно вашорму перебільшенню з "тупим шматком м’яса" і "розумово відсталим".

Накачаний прес, пружні м'язи і т.д. і т.п. не мають для мене ніякого значення, якщо людина обмежена розумово.
Продовжуємо застосовувати ваш метод безпристрасного опису: вас збуджує обвисле дрябле жирне тіло в пролежнях з товстелезними окулярами, яке днями белькоче з дивану про квантову фізику.

Цитата

Тож розумно, для мене = сексуально
Необґрунтовано. Якщо прибрати "тож", то буде нормальне речення.

У такому короткому реченні ви поставили кому там де не треба.
Це так несексуально. :)

Висловлювання думки за допомогою знаків рівнянь замість слів це теж показник.

ВакуОлька: Усне попередження. Не переходьте на особистості і образи.

Повідомлення відредагував ВакуОлька: 23.10.2009 – 10:01

• 0

#74 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 23:30

Ганна панна, Переходиш на особисті образи. Перш ніж вказувати мені на помилки - зверни увагу на свої, щоб не доводилось тебе у відповідь тикати носом. Це ж нічого, що я перейшла на "ти"? Раз вже хамиш, то хоч "ви" не застосовуй :)
Мені щось не здається, що я впадала в крайнощі. Чи я десь казала, що розумні - уродні, чи що світ поділяється на ідіотів і геніїв? Та вродь ні, тож про очевидність можеш мені не говорити.
І взагалі, щось тебе дуже зачепає моє розуміння сексуальності. Тобі буде легше, якщо я тобі скажу, що в тебе надзвичайно сексуальна фотка в профілі, навіть якщо ти не схожа на людину, яка вміє спокійно вести дискусію, що свідчить значно про більше ніж моє "=" і ","? :ggggg:
  • 0

#75 Ганна панна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 00:42

Перегляд дописучорно-біла (23.10.2009 00:30) писав:

Ганна панна, Переходиш на особисті образи. Перш ніж вказувати мені на помилки - зверни увагу на свої,
Я ж не кажу, що мене збуджує розум, тому мене не можна запідозрити в нещирості. На відміну від того, хто так говорить і постійно робить помилки. :ggggg:
Не вважаю, що це треба замовчувати тільки через те, що це стосуєтсья твоєї особистости.
Ти сама подала свою особистість як приклад для розгляду, нема чого дивуватися, що ми це обговорюємо. :)

Цитата

Це ж нічого, що я перейшла на "ти"? Раз вже хамиш, то хоч "ви" не застосовуй ;)
Як завжди форма переважає над змістом. Ти, ви, мені байдуже. :)

Мені щось не здається, що я впадала в крайнощі.
"Розумово відсталий", "шматок м’яса" - це крайнощі.

І взагалі, щось тебе дуже зачепає моє розуміння сексуальності.
Аж ніяк. Тільки перекручена аргументація. А так, нехай тебе збуджують хоч результати тесту КІ чи діограма мозкових хвиль.

Ти лише сказала, що "розумово відсталі" і "шматок м’яса з тупим поглядом" тебе не збуджують. А це говорить тільки про те, що тобі НЕ подобається, при чому це досить банальні речі, на основі яких говорити, що когось збуджує розум - неправильно. Мене теж не збуджують розумово відсталі. Так що я тепер теж німфоманка мозку?
Як тебе збуджує розум ти так і не говорила, отже свою позицію не обґрунтувала.

Повідомлення відредагував Ганна панна: 23.10.2009 – 00:44

• 0

#76 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 08:06

Перегляд дописуГанна панна (23.10.2009 00:09) писав:

Метаферично також.

Саме тому ви пишете на форумі. :ggggg:
І саме тому вживаєте такі епітети як: "тупий шмат м’яса" "розумово відсталий".

Я вам лише нагадую, що можна бути НЕ розумним, але при тому не бути ні "шматом м’яса" ні "розумоіо відсталим".
Це мусить бути очевидним для розумної дівчинки на звання якої претендуєте ви.

Як це називається, коли людина навмисно змальовує щось у згущених барвах, а потім робить передбачуваний висновок?

Якщо застосувати ваш метод міркування що до цього:

то можна зробити висновок, що вас не лякають лише мікропеніси і секс з булавкою. :)
Рівноцінно вашорму перебільшенню з "тупим шматком м’яса" і "розумово відсталим".

Продовжуємо застосовувати ваш метод безпристрасного опису: вас збуджує обвисле дрябле жирне тіло в пролежнях з товстелезними окулярами, яке днями белькоче з дивану про квантову фізику.

Необґрунтовано. Якщо прибрати "тож", то буде нормальне речення.

У такому короткому реченні ви поставили кому там де не треба.
Це так несексуально. :)

Висловлювання думки за допомогою знаків рівнянь замість слів це теж показник.
одне дурне питання, де ти бачила товстих фізиків?
скільки я вчився на фізфаці а фажче 80 кг хлопців я не бачив, є одне виключення, в мене є друг, він тріщки товстенький, десь під 100 кг, але це не заважає бути йому майстром спорту з плавання, гнучким і шустрим, і взагалі, цікавим хлопцем
і ще, недурні люди рідко виглядають нерпивабливо, особливо для таких самих непривабливих людей, поперше, форма витікає зі змісту, тобто в такї людини погляд не блукаючий, він чіпляється за придмети, така людина постійно думає про всякі дурниці, дуже цікаві дурниці
а подруге, якщо розглядати хлопця і дівчину, то там має бути спільність інтересів, спільний інтерес в пари це спільне щастя, чим складніша людина (читай, чим розумніша), тим складніше їй досягти щастя, але тим це щастя і солодше, от і виходить, що людям з різним рівнем освідченості буде важко, а місцями і неприємео

ще одне, не конфліктуй, є куча думок, і всі вони мають право на існування

щодо того м"яса, це сумно, що коли йдеш по вулиці, то розумієш, наскільки багато цього м"яса
  • 0

#77 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 10:09

Я теж не казала, що мене збуджує розум, а що розумна людина для мене сексуальніша.
Так само я не говорила про відсталих, а про обмежених розумово. Бачиш різницю? Обмежена людина - це, наприклад, та, яка ставить під сумнів можливість існування смаків, які б відрізнялись від її власного :ggggg:
Щодо крайнощів, то є така штука як "говорити образно". Мабуть теж не всі вловлюють, але це вже теж їх проблеми

Перегляд дописуГанна панна (23.10.2009 00:42) писав:

Як тебе збуджує розум ти так і не говорила, отже свою позицію не обґрунтувала.
Тобі як обґрунтувати? Вивести формулу, чи ти хочеш детального опису, як я трахаю бьютифул майнд?

Повідомлення відредагував чорно-біла: 23.10.2009 – 10:10

• 0

#78 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 11:10

Сексуальним є лише тіло (куди входить і обличчя зокрема). Всі решта ознак, які не входять в тіло - це "умовні" сигнали, сформовані протягом нашого життя.
Найпоширеніший приклад - якщо у дівчинки батько, який вважається в сім*ї інтелектуалом, то згодом вона вважатиме розум ознакою сексуальності (як перенесений Едипів комплекс). Те ж саме стосується хлопців. Якщо мати вважається розумною, і, скажімо, вона у сім*ї домінує - то будь-яка схожа на неї панянка, із манерами владної жінки буде вважатися хлопакою сексуальною.

Це ж спрацьовує і у виборі партнера з певним типом сексуальної поведінки. Якщо батько ловелас - тягтиме на ловеласів тощо.
Але часто буває парадокс : батьки дитині дають "подвійне послання". В сім*ї всіляко культивується стереотип "цнотливості" і скромності, але під час спілкування з іншими знайомими і родичами поведінка батьків змінюється, і дитина бачить явні сексуальні загравання з іншими.
Тоді у свідомості виникає конфлікт. Ніби то сексуальною є цнота і скромність, а тягне весь час на сексуально розкутих :ggggg:.

Батьки - один із перших факторів формування сексуальності та сексуальних смаків.
  • 0

#79 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 23.10.2009 – 11:55

Перегляд дописуБлискавиця (23.10.2009 12:10) писав:

Сексуальним є лише тіло (куди входить і обличчя зокрема). Всі решта ознак, які не входять в тіло - це "умовні" сигнали, сформовані протягом нашого життя.
Найпоширеніший приклад - якщо у дівчинки батько, який вважається в сім*ї інтелектуалом, то згодом вона вважатиме розум ознакою сексуальності (як перенесений Едипів комплекс). Те ж саме стосується хлопців. Якщо мати вважається розумною, і, скажімо, вона у сім*ї домінує - то будь-яка схожа на неї панянка, із манерами владної жінки буде вважатися хлопакою сексуальною.

Це ж спрацьовує і у виборі партнера з певним типом сексуальної поведінки. Якщо батько ловелас - тягтиме на ловеласів тощо.
Але часто буває парадокс : батьки дитині дають "подвійне послання". В сім*ї всіляко культивується стереотип "цнотливості" і скромності, але під час спілкування з іншими знайомими і родичами поведінка батьків змінюється, і дитина бачить явні сексуальні загравання з іншими.
Тоді у свідомості виникає конфлікт. Ніби то сексуальною є цнота і скромність, а тягне весь час на сексуально розкутих :).

Батьки - один із перших факторів формування сексуальності та сексуальних смаків.
ТІорія, звісно, цікава. Але перейдемо тепер до практики.
У мене мати, наприклад, істероїд. Згідно із тІорією, мене б мало тягнути на них. Дивно, але стикаючись із подібними особами, я одразу починаю з ними вести війну. Також вельми відразливими для мене у паннах є істеричні прояви. Можна продовжувати, але я сформулюю запитання.
Тепер увага, запитання:
Чому мені у дівчатах подобається те, що є протилежним до якостей моєї мами? А саме: ясний розум, ініціативність, відкритість усіх тем до розмови, неграння мені мізків, мізантропія, арелігійність, прагнення до рівноправності у стосунках, можливість домовлятись, справжня щирість, уміння визнавати власні помилки.
Дивно... :ggggg:
  • 0

#80 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 12:09

Ти написав те, що тобі подобається :ggggg:. Не секрет, що ти розум ставиш на перше місце (ну у кожної людини є свої сильні місця і слабкості). А чи можеш ти поручитися, що тобі ніколи не здавалися сексуальними риси, які є у твоєї мами?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних