Перейти до вмісту

Розумно - це сексуально?

Повідомлень в темі: 95

#41 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Львів

Відправлено 12.05.2009 – 11:55

Ми всі - жерти стереотипів! Чомусь пішло таке, що якщо дівчинка - блондинка, то вона обов'язково дурненька і далека. Чомусь варіант молодості - також для більшості свідчить про нерозумність. Не потрібно ставити всіх під один щабель. Знаю достатньо дівчат, які від природи блондинки, а за рівнем IQ багатьох перегнали. В більшості, по моїй спостережливості, хлопцям подобаюся розумні дівчата. Правда, залежно для чого вони їм потрібні... Якщо для якості коханки на одну ніч, то розумна дівчина рідко на це піде. Отже треба шукати дурненьку і довірливу.
А взагалі розумно - це сексуально. Головне не перегравати.
  • 0

#42 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 12.05.2009 – 14:20

Перегляд дописуМалюсінька (12.05.2009 12:55) писав:

Ми всі - жерти стереотипів! Чомусь пішло таке, що якщо дівчинка - блондинка, то вона обов'язково дурненька і далека. Чомусь варіант молодості - також для більшості свідчить про нерозумність. Не потрібно ставити всіх під один щабель. Знаю достатньо дівчат, які від природи блондинки, а за рівнем IQ багатьох перегнали. В більшості, по моїй спостережливості, хлопцям подобаюся розумні дівчата. Правда, залежно для чого вони їм потрібні... Якщо для якості коханки на одну ніч, то розумна дівчина рідко на це піде. Отже треба шукати дурненьку і довірливу.
А взагалі розумно - це сексуально. Головне не перегравати.
Як це, сексуальний розум? Де в чому я з тобою згоден,у мене дівчина вчиться на червоний диплом, розумна, що далі нікуди, а я не туди і не сюди!!! Коротше, до чого я веду, мені вона дуже сильно подобаться, я її кохаю, хоча вона і розумніша і сексуальна,щодо цього в нас все чудово!!!!!! :D
  • 0

#43 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 12.05.2009 – 16:08

Перегляд дописуSHAHIST (12.05.2009 15:20) писав:

Як це, сексуальний розум?
Я мала на увазі не сексуальний розум, а досвідченість чоловіка в сексі. Для недосвідченої дівчинки - це просто знахідка. Хоча кому що подобається. Хтось любить недосвідчених хлопчиків навчати.
  • 0

#44 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.05.2009 – 21:08

Перегляд дописуWeber (5.05.2009 18:14) писав:

Та що там - тема як тема... У згаданому фільмі дівчина віддалася індусу на ВУЗівському столі в ході доказу ним дуже складної теореми математичної. Його творчий політ виявився для неї дуже сексі...
А то була його дівчина, чи "просто проходила повз, побачила - який він розумний, і одразу накинулася?"))).
Я до чого веду...розум розумом, але якщо він її там на столі погано викохав - не віддасться вона йому більше, який би розумний він не був :unsure:

Почистила темку. ВакуОлька
  • 0

#45 Лілу

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.09.2009 – 20:45

А от прикиньте, мій хлопець розумний, дуже розумний, розбирається досить добре в будь - якій галузі. Мені навіть деколи страшно стає, що я і половини того не знаю. Він щось розказує, і я розумію, що він дійсно в тому розбирається, досить кваліфіковано. А я простенька дівчина, якій вищі матерії не сильно даються. Про що з ним говорити, коли він тобі розказує щось з фізики чи астрономії? Чи може йому подобається так хвалитись?

Хлопці ви таке робите, щоб дівчину вразити?
  • 0

#46 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 05.09.2009 – 20:54

Перегляд дописуЛілу (5.09.2009 20:45) писав:

А от прикиньте, мій хлопець розумний, дуже розумний, розбирається досить добре в будь - якій галузі. Мені навіть деколи страшно стає, що я і половини того не знаю. Він щось розказує, і я розумію, що він дійсно в тому розбирається, досить кваліфіковано. А я простенька дівчина, якій вищі матерії не сильно даються. Про що з ним говорити, коли він тобі розказує щось з фізики чи астрономії? Чи може йому подобається так хвалитись?

Ну да.
Я, наприклад, на дискотеці, підходячи до дівчини кажу: " Ваша метафізична аура вражає мої печеристі тіла, збільшує рівень тестостерону в крові, та примушує забути про ганебну розрядність мого примітивного процесору."
На питання дівчини: "Слиш чувак...Ти чьо марозіш?" Відповідаю: " Та вся чепуха означає - " давай потанцюємо!"
  • 0

#47 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 05.09.2009 – 23:04

Кому з чоловіків не подобається ініціатива дівчини, я тільки ЗА, а дівчині-чоловіча ініціатива, та ж сама пісня, а взагалі то кому як, мені добре і так і сяк!!! Бо це секс, і ним тре насолоджуватися... ХАХАХА!!!!
  • 0

#48 Лія

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 05.09.2009 – 23:14

"Розумно - це сексуально?"
Що ви розумієте під розумом?? Якщо розум це знання точних, чи будь-яких наук, то це взагалі, для мене, не ознака ні сексуальності, ні її відсутності.
А от розум виражений дотепністю, саркастичністю(тип Маяковського)... - сексуально!
  • 0

#49 Лілу

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.09.2009 – 17:49

нє, ну звичайно мене приваблює, що він такий розумний, але не маю уявлення як не впасти в його очах коли він мене про шось запитує...
  • 0

#50 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 06.09.2009 – 17:56

Перегляд дописуЛілу (6.09.2009 18:49) писав:

нє, ну звичайно мене приваблює, що він такий розумний, але не маю уявлення як не впасти в його очах коли він мене про шось запитує...
о дааааааааааааа, цікаво, що за питання хлопець задає, що дівчина аж лякається гг...чи твій хлопець Онотоле? ;)
  • 0

#51 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 06.09.2009 – 22:01

Перегляд дописуWeber (4.05.2009 18:14) писав:

Ото дивився якийсь фільм і так пролунала фраза - "розумно - це так сексуально"... Хі-хі... Вперше щось таке почув.... Завжди вважав, що розумне зі сексуальним то майже слова антоніми...

Ні синоніми однозначно. Я б перефразував мудро- це сексуально.
Бо якщо розумієш людину, а ще й можеш поясноти то .. ;)
  • 0

#52 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 06.09.2009 – 22:26

розумно - це нормально :) ;)
а сексуально - це... кхм.... цицькі ;)
  • 0

#53 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 07.09.2009 – 10:41

Флуд почистила. Злісним флудерам останнє китайське попередження.

Перегляд дописуЛілу (5.09.2009 20:45) писав:

А може варто почати цікавитись? Якщо йому це цікаво і він з тобою ділиться, то й ти спробуй розібратись...
  • 0

#54 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.09.2009 – 11:18

Наразі сексуально- це тупо , пафосно i вeceлo, а розумно- се нудно. . нaщo poзyм, koли пoтpiбнo тiлo. . . ?
  • 0

#55 Olusik

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 08.09.2009 – 15:10

а для мене розумний хлопець - дуже сексуально
  • 0

#56 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 08.09.2009 – 18:09

Перегляд дописуOlusik (8.09.2009 16:10) писав:

а для мене розумний хлопець - дуже сексуально

навіть якщо він важить 120 кеге при зрості 160см?
  • 0

#57 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 08.09.2009 – 18:30

Ох і питання!!! Розумно-це сексуально??? А сексуально-це розумно? Останніми днями стає модно бути розумним та сексуальним!!!
  • 0

#58 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 08.09.2009 – 19:10

Перегляд дописуЗа межею (7.09.2009 12:18) писав:

нaщo poзyм, koли пoтpiбнo тiлo. . . ?
кожному потрібно своє)) а розумне тіло це ще каще))
  • 0

#59 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 12:53

Перегляд дописуЗа межею (7.09.2009 11:18) писав:

Наразі сексуально- це тупо , пафосно i вeceлo, а розумно- се нудно. . нaщo poзyм, koли пoтpiбнo тiлo. . . ?
Як обмежено! А чому ти так за всіх сказав (сказала)?
  • 0

#60 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 11.09.2009 – 17:37

Як ви оцінюєте розумність?

Мені здається що більшість людей оцінюють в це поняття "схожістю поглядів на мої". Принаймні я так міркую.
Щоб щиро відповісти на це питання подумайте.
А чи "сексуально" і зручно вам би було з людиною яка в 100 разів розумніша за вас? Яка б вела розмови які ви не здатні підтримати, легко викривала б хибність ваших думок за допомогою логіки. Га?

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 11.09.2009 – 17:39

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних