Перейти до вмісту

Сни

Повідомлень в темі: 27

#21 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 14.05.2009 – 08:27

А взагалі деякі вчені вважають, що сни - то як сміття, що викидає мозок. Але багато людей хочуть бачити в снах таємний зміст
  • 0

#22 Повітруля

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.06.2009 – 18:48

Мабуть мені пощастило, - дуже часто сняться сни і здебільшого хороші, правда деколи можуть і жахи снитись, наприклад, що я тону, або на мене їде потях чи в квартирі вибухає газ... тоді я просто кажу собі, що менше треба дивитись фільмів і новин перед сном) Не хочеться шукати прихованого змісту в таких снах, а хочеться навпаки їх пошвидше забути) А от один сон мене вразив, мені снився Че Гевара і ми з ним нову революцію задумували, при чому спілкувались ми винятково англійською)) і що б то означало?... А як можна пояснити, що я в сні говорю годину, якщо вчені стверджують, що фаза сну швидка і триває декілька секунд?
  • 0

#23 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 08.06.2009 – 19:03

Перегляд дописуПовітруля (8.06.2009 19:48) писав:

А як можна пояснити, що я в сні говорю годину, якщо вчені стверджують, що фаза сну швидка і триває декілька секунд?

Тобі це здається. У сні може пройти начебто й більше часу ніж година, але насправді все триває декілька секунд...
  • 0

#24 Повітруля

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.06.2009 – 19:11

Цитата

Тобі це здається. У сні може пройти начебто й більше часу ніж година, але насправді все триває декілька секунд...
Ти не зовсім зрозуміла) то мені казали, що я з годину щось розказувала і з кимось говорила) А ще буває, що коли я сплю і мене щось питають, то я ніби цілком усвідомлено відповідаю, хоча при цьому не прокидаюсь і на ранок нічого не пам"ятаю ні з того, що мене питали, ні з того, що я відповідала)
  • 0

#25 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 08.06.2009 – 19:25

Боже,що мене за сни вчтора були на дачі! Наснилося ,що в селі завівся якийсь божевільний,що ходить в ночі і заглядає по вікнах і що в мене на городі якісь наркомани щиряются. при цьому все на стільки було реально, навіть наснилося ,що я проснувся виглядаю у вікно,а все насправді!
Корчше кажучи ледве моцк не розплавився!
  • 0

#26 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 08.06.2009 – 19:42

Цікаво те, що в снах ми завжди бачимо людей, яких ми зустричали в реальному житті. І в загалі сон і реальність набагато тісніше пов'язані ніж нам здається.
  • 0

#27 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 11.06.2009 – 11:03

До речі, вчені визначили, що на те що нам насниться впливає все: те, в якій позі спимо, чка температура та вологість повітря, наскільки ми втомлені. http://forum.sibnet....howtopic=145985 - тут трохи написано ще про пози уві сні

Повідомлення відредагував Панночка: 11.06.2009 – 11:03

• 0

#28 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 16.07.2009 – 13:06

Сьогодні приснився дуже дивний сон. Сон був дуже довгим, давно таких довгих снів не бачив. значить було так ....
Залізничний вокзал, підхожу до однієї з кас, мене відправляють в іншу касу. Довго шукаю ту іншу касу, здається 16-ту, зустрічаючи деяких людей які теж шукають ту касу... І невідомо як я потрапляю на ПОШТУ .
Сіре, невеличке приміщення з майже антикварними меблями та тьмяим освітленням. Там була якась жіночка, я щось її запитав, підійшов ближче і побачив праворуч біля її столу купу різних паперів тафотографій. Серед тієї купи я побачив щось знайоме, витягнув, це була моя фотографія, потім я почав ритися в тій купі і знаходив там багато цікавого. Там були як і мої так і фотографії моїх друзів та батьків в дитинстві, фотографії родичів, яки я бачив декілька раз у житті. Фотографії були з різних епізодів життя, в реалі таких фотографій немає, хоча могли б бути... А ще там були малюнки намальовані мною колись і зовсім недавно...
Коли я запитав чого їх не відправили, то сказали шо конвертів не було чи занадто великий розмір, чи впадло було, чи все відразу.
Такий от сонн. А на ті фоткі хотілосяб подивитись ще раз...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua