Перейти до вмісту

Vovazil'vova

Повідомлень в темі: 131

#81 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 765 повідомлень

Відправлено 04.01.2007 – 22:53

Перегляд дописуKalyna (4.01.2007 20:40) писав:

Та ну як це при чому? От мені було б неприємно-- Калина--він, не звучить аж якось :D

По темі вставлю і свої п"ять копійок: Vova Zil Vova принаймні є патріотом, то ж і викликає повагу хоча б із-за цього
та...Дімонгарно підзначив...розрізняє де жіночий і чоловічий рід))
от ти знаєш, мені теж подобається, що Вова не забуває про Україну говорить на українській, оспівує Україну в своїх піснях - це звісно добре.

Перегляд дописуДжекфан (4.01.2007 22:16) писав:

Я можу сказати тільки одне тобі Темний, що Вовік теж добре відгрібав на Інфініті коли він крутий такий приїхав туди , Вовіік тупой (Вовік наш ,теска с Путіним і видно що оба відсталі) Я вже більше не можу говорити про цього виконавця мене просто нудить.Це все :cool2:
да...от прирівнювати імена це якось дуже просто і по дитячому...при чім тут Призедент і Вова, ну та вони мають одинакові імена, але це зовсім дві протилежні людини, і ще така незначна ріізниться, НАШ Вова (це мабуть всі знають))) говорить на українській навідміну від Путіна,гарно ти звісно прирівняв))
  • 0

#82 Джекфан

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Луганськ

Відправлено 04.01.2007 – 22:58

Перегляд дописуТемний Муня (4.01.2007 22:50) писав:

та...Дімонгарно підзначив...розрізняє де жіночий і чоловічий рід))
от ти знаєш, мені теж подобається, що Вова не забуває про Україну говорить на українській, оспівує Україну в своїх піснях - це звісно добре.
да...от прирівнювати імена це якось дуже просто і по дитячому...при чім тут Призедент і Вова, ну та вони мають одинакові імена, але це зовсім дві протилежні людини, і ще така незначна ріізниться, НАШ Вова (це мабуть всі знають))) говорить на українській навідміну від Путіна,гарно ти звісно прирівняв))

Я порівняв дуже добре тому що ні тей ні інший нічого хорошого не зрпобили, А ти що Путін не знає українськог то його справа йому і гірше , але не в цьому справа, а справа в тому що У нашого Вована пісні нудні та тупі. :cool2:
  • 0

#83 Mr. Fm

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 04.01.2007 – 22:59

Слухайте! Я слухаю реп та другі його суб-культури більше 10 років. Також я участник луганської реп-группи "LФлайТ". Ціную і російський і український хіп-хоп. Вава Зі Львова - це повна параша. Не один нормальний репер країни не буде слухати цю мерзотину. Так як він так не кто погано не читає. Читко у нього на уровні самого поганого репера нашому місті. Музика у нього - крадена. А сам він намагається косити під Емінема. Що за справи, а? Слухати його будуть лише ті, хто слухає попсу, або слухає буть що. Хтось каже, що він патреот... Я теж патріот не дивлячись на то що я живу у Луганську і читаю на російській мові. Якщо ви хочете послухати найсправжнійшого луганського репу на укранській мові - я вам прпоную послухати пісню МС Доткора - "Тебе нема". Цей хлопець теж патріот. Якщо ви не слухули МС Доктора, то ви взагалі не слухали українського репу. Я навідь знаю, що на цьому форумі знайдуться ті люди, які слухали цю пісню. І не подумайте, що я тут так просто балакаю за ту сторону монітора. Я навіть це все можу сказати самому Вові, правда він для мене простий хлопець, чкий погано читає реп.
Ще...
Повністю згоден з моїм земляком Джекфаном. Респект тобі, чувак, за то, що ти повсюди нормально відповідаєш на форумі. Требо буде з тобою хоч пива попити :cool2:
Мир.
  • 0

#84 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • 765 повідомлень

Відправлено 04.01.2007 – 22:59

Перегляд дописуДжекфан (4.01.2007 22:55) писав:

Я порівняв дуже добре тому що ні тей ні інший нічого хорошого не зрпобили, А ти що Путін не знає українськог то його справа йому і гірше , але не в цьому справа, а справа в тому що У нашого Вована пісні нудні та тупі. :cool2:
ги....ти не чув пісні ПОКОЛІННЯ, пісня в тєму про Україну і шо тут робиться на ній.
  • 0

#85 Mr. Fm

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 04.01.2007 – 23:01

Перегляд дописуТемний Муня (4.01.2007 23:56) писав:

ги....ти не чув пісні ПОКОЛІННЯ, пісня в тєму про Україну і шо тут робиться на ній.

Це повна параша, він там читає як покидьок!
  • 0

#86 Джекфан

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 04.01.2007 – 23:03

Перегляд дописуMr. Fm (4.01.2007 22:56) писав:

Слухайте! Я слухаю реп та другі його суб-культури більше 10 років. Також я участник луганської реп-группи "LФлайТ". Ціную і російський і український хіп-хоп. Вава Зі Львова - це повна параша. Не один нормальний репер країни не буде слухати цю мерзотину. Так як він так не кто погано не читає. Читко у нього на уровні самого поганого репера нашому місті. Музика у нього - крадена. А сам він намагається косити під Емінема. Що за справи, а? Слухати його будуть лише ті, хто слухає попсу, або слухає буть що. Хтось каже, що він патреот... Я теж патріот не дивлячись на то що я живу у Луганську і читаю на російській мові. Якщо ви хочете послухати найсправжнійшого луганського репу на укранській мові - я вам прпоную послухати пісню МС Доткора - "Тебе нема". Цей хлопець теж патріот. Якщо ви не слухули МС Доктора, то ви взагалі не слухали українського репу. Я навідь знаю, що на цьому форумі знайдуться ті люди, які слухали цю пісню. І не подумайте, що я тут так просто балакаю за ту сторону монітора. Я навіть це все можу сказати самому Вові, правда він для мене простий хлопець, чкий погано читає реп.
Ще...
Повністю згоден з моїм земляком Джекфаном. Респект тобі, чувак, за то, що ти повсюди нормально відповідаєш на форумі. Требо буде з тобою хоч пива попити :cool2:
Мир.

Я повністью с тобою згоден.
Так треба буде якось зустрітись.
  • 0

#87 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • 765 повідомлень

Відправлено 04.01.2007 – 23:05

Перегляд дописуMr. Fm (4.01.2007 22:58) писав:

Це повна параша, він там читає як покидьок!
алеж слова там є, зміст тоже..знаєш не завжди оцінюють виконавця, те що він робить з ким водиться, це особисто приватне життя, а по його творчості..
  • 0

#88 Mr. Fm

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 04.01.2007 – 23:19

Перегляд дописуТемний Муня (5.01.2007 00:02) писав:

алеж слова там є, зміст тоже..знаєш не завжди оцінюють виконавця, те що він робить з ким водиться, це особисто приватне життя, а по його творчості..

У репі зараз не цінують самого як виконавця. Зараз не цінують зміст тексту, або смисл. Зараз цінують стайл, манера читки і так далі. Музика грає 40% успіху від треку. А про що можна говорити, якщо у нього музика крадена? Да і стайл у нього на нульовому рівні.

І ще...
Якщо хтось захоче познайомитись з східним репом, прошу - www.mister-fm.tk

Повідомлення відредагував Mr. Fm: 04.01.2007 – 23:16

• 0

#89 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • 765 повідомлень

Відправлено 04.01.2007 – 23:23

ну то шо може давайте батл організуєм? а так гнати трохи тупо...
шо кому не подобається будем туда писати

Повідомлення відредагував Темний Муня: 04.01.2007 – 23:25

• 0

#90 Джекфан

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 04.01.2007 – 23:27

Перегляд дописуТемний Муня (4.01.2007 23:20) писав:

ну то шо може давайте батл організуєм? а так гнати трохи тупо...

Я повністю підтримиваю Mr. Fm, те що ти кажеш Темний це дурня.
  • 0

#91 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • 765 повідомлень

Відправлено 04.01.2007 – 23:31

Перегляд дописуДжекфан (4.01.2007 23:24) писав:

Я повністю підтримиваю Mr. Fm, те що ти кажеш Темний це дурня.
ну то шо ти здрейфив???
нда...видно шо боїтесь, не можете пару фраз черканути, шо всьо, я думав вас Луганських на більше хватить
  • 0

#92 Mr. Fm

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 04.01.2007 – 23:33

Батл :cool2:
ХААААААААААААААААААААа-ХААААААААААААА

Не смещіть мене. Я згоден зробити вас усіх. Тільки давайте з моєю умовою: музика власна, т.е. не треба як ваш кумир красти музику у зарубіжних виконавців і інше. Жду ваших умов.
  • 0

#93 Руля ван Метал

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 434 повідомлень
  • Місто:Івано-франківська

Відправлено 04.01.2007 – 23:37

Люди створіть тему Реп і не флудьте. Нереально в цій темі доїхати шо до чого. :cool2:
  • 0

#94 LVV CJ

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.01.2007 – 23:40

Перегляд дописуMr. Fm (4.01.2007 23:30) писав:

Батл :cool2:
ХААААААААААААААААААААа-ХААААААААААААА

Не смещіть мене. Я згоден зробити вас усіх. Тільки давайте з моєю умовою: музика власна, т.е. не треба як ваш кумир красти музику у зарубіжних виконавців і інше. Жду ваших умов.
1)Я звісно тут недавно але чувак не тре гнати це твоя субєктивна думка(чи чія там була)
2) Хто буде чекати коли ти запишеш свій трек?
3)цеж ми не всерйоз так поприкалуватись а заодно вияснити
4)один мій знайомий сказав
обсирати знають, але хоч половини мого б вміли,
сіли на д"пу і обс"рають чим попало,
5) Рішай сам
  • 0

#95 Mr. Fm

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 04.01.2007 – 23:53

Перегляд дописуLVV CJ (5.01.2007 00:37) писав:

1)Я звісно тут недавно але чувак не тре гнати це твоя субєктивна думка(чи чія там була)
2) Хто буде чекати коли ти запишеш свій трек?
3)цеж ми не всерйоз так поприкалуватись а заодно вияснити
4)один мій знайомий сказав
обсирати знають, але хоч половини мого б вміли,
сіли на д"пу і обс"рають чим попало,
5) Рішай сам

1) Це правильна думка. Зі мної згодні більшисть.
2) Я можу хоть завтра записати трек. Він буде студийної якості. Ось так. Я ж займаюсь професійно.
3) Ноу комент :cool2:
4) НЕ згоден
5) Вирішив
  • 0

#96 LVV CJ

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 04.01.2007 – 23:57

Перегляд дописуMr. Fm (4.01.2007 23:50) писав:

1) Це правильна думка. Зі мної згодні більшисть.
2) Я можу хоть завтра записати трек. Він буде студийної якості. Ось так. Я ж займаюсь професійно.
3) Ноу комент :cool2:
4) НЕ згоден
5) Вирішив
А ти сам за себе не думай ти думай за інших. Добре ти такий багатенький в нас...

нехочеш принімати умави не тре я нікого не заставляю
  • 0

#97 Mr. Fm

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 04.01.2007 – 23:59

Перегляд дописуLVV CJ (5.01.2007 00:53) писав:

А ти сам за себе не думай ти думай за інших. Добре ти такий багатенький в нас...

Як це розуміти? "Богатенький"? Я не богатенький. Я простий хлопець. Я ще працюю, щоб ти знав (звукорежисером).
  • 0

#98 LVV CJ

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 05.01.2007 – 00:02

Перегляд дописуMr. Fm (4.01.2007 23:56) писав:

Як це розуміти? "Богатенький"? Я не богатенький. Я простий хлопець. Я ще працюю, щоб ти знав (звукорежисером).
Ну то працюй(нехочу взагалі на когось гнати і не маю такої мети) а в тому смислі шо в мене нема зараз можливості записати трек
  • 0

#99 Mr. Fm

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 05.01.2007 – 00:05

Перегляд дописуLVV CJ (5.01.2007 00:59) писав:

Ну то працюй(нехочу взагалі на когось гнати і не маю такої мети) а в тому смислі шо в мене нема зараз можливості записати трек

Ти гадаєш, що в мене дома круте обладнення? Я тобі вдповім - ні! У мене погане обладнення - один микрофон і компьютер. А якість я роблю сам своїми мозгами.
  • 0

#100 LVV CJ

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 05.01.2007 – 00:08

Перегляд дописуMr. Fm (5.01.2007 00:02) писав:

Ти гадаєш, що в мене дома круте обладнення? Я тобі вдповім - ні! У мене погане обладнення - один микрофон і компьютер. А якість я роблю сам своїми мозгами.
так ти як нащот того шоб речетативом? Ящо ні то ні
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних